forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 09:48:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658435 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Konkurs Mikołajkowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Konkurs Mikołajkowy  (Przeczytany 16861 razy)
Goska999
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #20 : 2008-12-01, 22:23:44 »

A co to? Myslalam, ze tu juz zwycięzca konkursu oglosił swój triumf, a tu cisza  Smile 


oglaszam swoj triumf!!!
Tak, to ja, zdobylem 1-sza nagrode.
adampio!!!!

Konkurs rostrzygnięty.!!!
Przyjmij również moje gratulacje. Razz
Ja osobiście mam ŻYWIENIE OPTYMALNE i KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ , BARDZO CIEKAWE LEKTURY.
Wiecie kiedy niektórzy sięgają po te lektury - gdy nasza medycyna i lekarze zawodzą, wiem to po sobie!!!!!! Shocked
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #21 : 2008-12-01, 23:19:10 »

Gratulacie Adampio.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #22 : 2008-12-01, 23:32:22 »

A co to? Myslalam, ze tu juz zwycięzca konkursu oglosił swój triumf, a tu cisza  Smile 


oglaszam swoj triumf!!!
Tak, to ja, zdobylem 1-sza nagrode.
adampio!!!!
   gratuluje wygranej  Very Happy Very Happy

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #23 : 2008-12-02, 10:13:11 »

Adam, wierze ci na słowo Very Happy i gratuluję
Tomek cię zawiadomił, czy tylko się domyślasz?

To teraz zdradź, co zrobisz z nagrodą. Sam widzisz, że tu spekulacje na ten temat są Smile
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #24 : 2008-12-02, 10:27:29 »


Hmm... Nie umiem określić, która jest dla mnie najważniejsza, bo każda z nich zawiera sporo ważnych informacji. Według mojego punktu widzenia wygląda to mniej więcej tak, aczkolwiek kolejność jest raczej chronologiczna
[...]

P.S. Ten post umieszczę również w wątku tematycznym "Książki, które wywarły największy wpływ na twoje życie", bo już dawno powinnam to zrobić, mimo że ów wątek jest tak zatrollowany...


Krysia, ty jak zwykle - baza danych na posterunku.
Nie mam dwóch ostatnich pozycji, niestety.

7. "DIETA OPTYMALNA  DIETA IDEALNA" - Marek Chyliński, Jan Kwaśniewski - czyli szersze
spojrzenie na fakty i mity nt. ŻO i innych modeli żywienia w oparciu o światowe piśmiennictwo.

8. "Jak nie chorować" - merytoryczne opracowanie problemu ludzkiej otyłości i miażdżycy, wskazanie ich przyczyn w złym odżywianiu; uzasadnienie dla stosowania ŻO w odzyskaniu zdrowia (w oparciu o obszerne piśmiennictwo); a także zbiór korespondencji (wraz z ksero dokumentów) dr. J.K. z decydentami mogącymi mieć wpływ na zmianę status quo.

Dla mnie najważniejsza jest książka "Żywienie Optymalne". Pierwszą przeczytałam. Jest treściwa i zawiera wszystko co trzeba na użytek diety.

pozdrawiam
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #25 : 2008-12-02, 13:52:08 »

Dziekuje wszystkim za gratulacje.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #26 : 2008-12-02, 14:48:25 »

Dziekuje wszystkim za gratulacje.


Ja też oczywiście gratuluję! Smile

A przy okazji: Ja w tym konkursie nie miałam szans, bo w tym czasie jestem zajęta gotowaniem obiadu dla rodziny.
W niedzielę o 11:30, to chyba tylko chłopcy (i wolne dziewczyny) mogą sobie ogłaszać konkursy i się ścigać...   Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #27 : 2008-12-02, 14:54:16 »

Jest takie powiedzenie ;"jak zespół nie umie grac,to na sprzet zwala wine"  Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #28 : 2008-12-02, 15:12:27 »

Jest takie powiedzenie ;"jak zespół nie umie grac,to na sprzet zwala wine"  Laughing
 

zcyli z moim "sprzetem"  nie jest chyba tak zle!!! Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #29 : 2008-12-02, 15:15:32 »

Jest takie powiedzenie ;"jak zespół nie umie grac,to na sprzet zwala wine"  Laughing
 

zcyli z moim "sprzetem"  nie jest chyba tak zle!!! Laughing

No gdzieżby! I sprzet jak sie patrzy  i zespół znakomity  Cool Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #30 : 2008-12-02, 15:34:38 »

o 11:30

Poprawna odpowiedź padła w niedzielę o godz. 13.41.
Nagrodę (Jak nie chorować?) wysłałem w poniedziałek rano.
Gratuluję zwycięzcy - Adamowi, a wszystkim osobom, które zechciały przesłać do mnie odpowiedzi (i wiele ciepłych słów przy okazji) - serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie!.
Życzę, aby Mikołaj o nas wszystkich pamiętałVery Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #31 : 2008-12-02, 15:50:29 »



Poprawna odpowiedź padła w niedzielę o godz. 13.41.




Na wszelki wypadek wyślę teraz tego maila, bo jak znam życie może nie być za późno skoro Admin jeszcze nie ogłosił wyników.
Smile

Adam! To tylko 13godz. i 50 min spóźnienia  Very Happy Ale  nie ma co sie matwic ,bo nagrode zdobył Twój imiennik !  Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #32 : 2008-12-02, 20:49:05 »

Mógł być kłopot z którego chciałem „wybawić” Admina, bo zażyczył On sobie odpowiedź mailowo, a odpowiedź padła na forum, pewnie też nieraz w postaci wiadomości prywatnej.
Szkopuł polegał na tym by odpowiedzieć na maila z powiadomieniem o wiadomości prywatnej gdzie jak byk stoi „UWAGA: To jest tylko powiadomienie, nie odpowiadaj na ten email”. Smile

No ale na szczęście jest metodyczny Adampio, który dokładnie przeczytał regulamin konkursu i zrobił co nakazano.

Gratuluję refleksu i pewnie posiadania książek w postaci elektronicznej by łatwiej wyszukać cytat o który pytano.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #33 : 2008-12-02, 20:53:55 »

Mógł być kłopot z którego chciałem „wybawić” Admina, bo zażyczył On sobie odpowiedź mailowo, a odpowiedź padła na forum, pewnie też nieraz w postaci wiadomości prywatnej.
Szkopuł polegał na tym by odpowiedzieć na maila z powiadomieniem o wiadomości prywatnej gdzie jak byk stoi „UWAGA: To jest tylko powiadomienie, nie odpowiadaj na ten email”. Smile

No ale na szczęście jest metodyczny Adampio, który dokładnie przeczytał regulamin konkursu i zrobił co nakazano.

Gratuluję refleksu i pewnie posiadania książek w postaci elektronicznej by łatwiej wyszukać cytat o który pytano.
Cool

Adam nic straconego,za rok znów Mikołaj  Cool
Moze na Walentynki,Admin ogłosi jakis konkurs,a moze wczesniej jakieś jasełka bedą,to byłbys Józefem,ja z racji na swoje pochodzenie mogłabym być Marią,a Grizzly małym Jezuskiem  Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #34 : 2008-12-02, 21:00:20 »

Adam nic straconego,za rok znów Mikołaj  Cool
Moze na Walentynki,Admin ogłosi jakis konkurs,a moze wczesniej jakieś jasełka bedą,to byłbys Józefem,ja z racji na swoje pochodzenie mogłabym być Marią,a Grizzly małym Jezuskiem  Cool

Chcialbym zobaczyc Grizzlego jako Jezuska.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #35 : 2015-04-21, 19:51:51 »

o 11:30

Poprawna odpowiedź padła w niedzielę o godz. 13.41.
Nagrodę (Jak nie chorować?) wysłałem w poniedziałek rano.
Gratuluję zwycięzcy - Adamowi, a wszystkim osobom, które zechciały przesłać do mnie odpowiedzi (i wiele ciepłych słów przy okazji) - serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie!.
Życzę, aby Mikołaj o nas wszystkich pamiętałVery Happy

 Laughing Laughing Laughing
Mikołaj, akurat. Very Happy Laughing Wink
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.