forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 02:37:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć  (Przeczytany 15704 razy)
ara
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« : 2005-06-16, 13:05:53 »

Rolling Eyes

no właśnie! Mam 30 lat, niestresującą i niestety siedzącą pracę, 159 cm wzrostu a ważę 63 kg.  Czyli jak dla mnie to za dużo. Niestety pozwoliłam sobie na niezdrowe jedzenie po ciąży i są tego efekty . Bardzo chciałabym dojść do wagi 57 - 58 kg, ale jak?

od dłuższego czasu próbuję stosować ZO ale mam problem chyba z ilością i tym co zjadam.

Na śniadanie jajecznica z 2 jaj plus trochę boczku lub na maśle , albo sałatka z majonezem z dwóch jaj , zero pieczywa bo czuję że po nim puchnę.....

na drugie śniadanie ( w pracy) jogurt ze 250 ml śmietany 30 % i 200 gr truskawek.(ok godz 12)

na obiad zupa z dość dużą ilością śmietany lub mięso z jakimiś warzywami , jeden ziemniak z tłuszczem ( po pracy , niestety o godz 18)


no i nic z wagą się nie dzieje , stoi w miejscu i ani drgnie!!!!
nie pojadam pomiędzy , nie jem słodyczy , ciast i chleba a mimo to nic!
Proszę o pomoc , każdy z Was pewnie próbował dla siebie odpowiednich proporcji , może mi coś podpowiecie??????

pozdrawiam ARA
Zapisane
adammo
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #1 : 2005-06-16, 14:08:11 »

Proponuję, abyś skorzystała z porady lekarza ŻO, który nauczy Cię stosowania poprawnie ŻO.
Zapisane
anka
Go


Email
początki
« Odpowiedz #2 : 2005-06-17, 19:28:37 »

witaj ara
Cieszę się,że nie tylko ja jestem pełna obaw.Jestem na diecie 3 dzień i mam nadzieję,że dam radę z doborem jedzenia.oprócz poprawy zdrowia liczę na obniżkę wagi!!Niestety sporo tego.
Powodzenia
Zapisane
tombou
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #3 : 2005-06-18, 13:45:29 »

własciwie ara,z tego co piszesz to wcale nie masz jakis problemów z wagą,niepotrzebne kompleksy
Zapisane
adammo
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #4 : 2005-06-20, 21:16:15 »

Cytuj z: tombou
własciwie ara,z tego co piszesz to wcale nie masz jakis problemów z wagą,niepotrzebne kompleksy


to swoją drogą...
Zapisane
ara
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #5 : 2005-06-21, 10:02:32 »

oj dziękuję , mili jesteście. Moje problemy z nadwagą i złe samopoczucie wynikaja z tego , że chciałabym ważyć tyle co przed ciążą , lepiej się wtedy czułam...... tylko tyle.
Acha ! byłam u lekarza od diety optymalnej . Powiedział , że podstawowym problemem w tym, że moja waga nie chciała dotą d spadać mimo jako takiego żywienia opty wynika z tego , że nie jadłam śniadania , a obiad jadłam na kolację , więc nie miałam kiedy tego spalić . To może być wskazówką też dla innych odchudzających się . Główny posiłek to śniadania o 9 i obiad około 14. Mam z tym trochę problemów , bo pracuję do 17 i muszę ze sobą do pracy wszystko nosić.

Hahaha , przemycam więc w : "dietetycznej i niskokalorycznej " sałatce jarzynowej różne tłuste mięska i piję kawę ze śmietanką.  Może macie jakieś doświadczenia w przygotowywaniu optymalnych posilków na wynos???????
Zapisane
adammo
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #6 : 2005-06-21, 11:00:21 »

Słyszałem także, że człowiek powinien spożywać tyle pokarmu za jednym razem ile mieści mu się w garści. Dodatkowo jeść powinno się między wschodem a zachodem słońca.
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #7 : 2005-06-21, 18:42:50 »

Cześć Ara!
Jeżeli prawidłowo będziesz stosowała żywienie,to wyrówna się waga. Musisz pamiętać żeby ostatni posiłek nie był póżniej niż 17.00. Przed spaniem najlepiej uzupełniać węglowodany(bez tłuszczu),
to wtedy w trakcie ich spalania, pozbywasz się swoich zapasów. Dobra by była jakaś gimnastyka. Ciesz się że ważysz tylko tyle.

Grażyna.
Zapisane
adammo
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #8 : 2005-06-21, 18:58:09 »

Cytuj z: A.G.Bednarczyk
Ciesz się że ważysz tylko tyle.

Grażyna.


Tak, pomyśleć, że chodzą takie słonie co mają 159 wzrostu i ważą koło 100 kg...
Zapisane
ara
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #9 : 2005-06-22, 10:25:54 »

no tak, może rzeczywiście przesadzam z wagą, ale chcę się po prostu lepiej poczuć, bo kiedys ważyłam mniej.  Mam więc nadzieję , że przy okazji lepszego jedzenia uda mi się załatwić i tą sprawę.

w rozmowie z lekarzem ŻO usłyszałm , że na niektóre funkcje organizmu dobry wpływ mają prądy selektywne?  Czy ktoś z was ma doświadczenie z tymi prądami? W czym wam pomogły?
Zapisane
tombou
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #10 : 2005-06-22, 14:43:24 »

a moze osobie z która jestes podobasz sie taka jaka jestes?nie wszyscy lubią dziewczyny o figurach ala top-modelki.....
Zapisane
ara
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #11 : 2005-06-22, 14:58:30 »

hahaha , osobie się podobam , ale chcę się sama z sobą lepiej czuć .........ale przede wszystkim wierzę, że ogólnie się lepiej poczuję nie jedząc , jak do tej pory, tylu węglowodanów i nie jedząc głównego posiłku tak póżno.
Pozdrawiam
ara
Zapisane
tombou
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #12 : 2005-06-22, 16:51:33 »

no to moze ta osoba chciałaby zebys nadal była taka jak jestes,mówie z doświadczenia...... Wink
Zapisane
baska
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #13 : 2005-06-22, 17:58:29 »

Jeden facet mowil mi, ze po 10 zabiegach pradani selektywnymi na brzuch za kazdym razem spadaja mu 2 kilogramy
Zapisane
baska
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #14 : 2005-08-08, 21:57:28 »

No i wzielam 10 zabiegow pradami S na brzuch........i NIC!
Mam nadzieje, ze dzialanie jest opoznione Wink
Zapisane
ara
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #15 : 2005-08-09, 10:54:14 »

no ładnie, zgodnie z  Twoją radą umówiona jestem na prądy. Minęło już trochę czasu od kiedy staram się stosować ZO i waga ani drgnęła. Lekarz mówił , że to może być "zablokowanie" organizmu i że rzeczywiście pomogą prądy ........moja nadzieja , a tu wychodzi na to , że ona jednak matką głupich jest..............i co teraz????
A może ktoś z Was miał podobny problem i jakoś sobie poradził?????

pozdrawiam
Zapisane
baska
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #16 : 2005-08-09, 10:57:06 »

Nie martw sie. To rzeczywiście dziala!
Brzuch mi sie zrobil jak galareta-doslownie i teraz bedzie sie wchlanial
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #17 : 2005-08-09, 11:07:01 »

Nic od razu się nie dzieje, widocznie potrzeba na to czasu. Mój mąż ważył 110kg, przez pierwszy rok stał w miejscu, ale za to póżniej jak ruszyło, samo od siebie, że w ciągu 3 miesięcy o  35kilogramów stał się lżejszy. Ara nie załamój rąk na wszystko przyjdzie czas.

Pozdrawiam, Grażyna
Zapisane
kawka
Go


Email
Odp: pytania początkującej czyli co i jak jeść żeby schudnąć
« Odpowiedz #18 : 2006-10-10, 10:54:42 »

Czesto jest tak, ze mleko codziennie nie pozwala chudnac. Moze tylko raz w tygodniu? Raz w tygodniu oznacza dokladnie raz w tygodniu - ani lyzeczki do kawy, ani kawalka czekolady, ani plasterka sera w pozostale dni.

Uwaga na wszystko, co ma w sobie zboza - mozesz od tego tyc lub nie moc schudnac - nawet, jeli miescisz sie w proporcjach btw
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.