forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 09:06:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660629 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Proszę o pomoc
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o pomoc  (Przeczytany 130468 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #120 : 2008-12-07, 13:15:48 »


Oczekiwanie ode mnie, że będę przysłowiowym "kaszpirowskim" przez drucik, czy klawiaturę

Dobre! Usmiałam sie,wyobrazajac sobie Ciebie jako "nawiedzonego"  Very Happy ,który zajmuje sie " wsiowymi gusłami"  Very Happy
Cytuj
"Leczenie" ludzi przez Internet uważam za bardzo nieodpowiedzialną praktykę.

Dokładnie! Juz tutaj jeden został wyleczony przez "lekarke" jak to sie wyraziła "nam wystarcza maile"      ...za zawsze  Sad
Niezła praktyka lekarska "przez maile" musze przyznać  Shocked
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #121 : 2008-12-07, 13:35:05 »

Jeśli komuś szkodzą mleczne to niech nie kombinuje z rotacją - tylko niech mlecznych nie jada. Jeśli nie jada mlecznych - to nie POWINIEN jeść podrobów, jeśli nie je podrobów, to powinien wyszukać coś o wysokiej wartości biologicznej w zastępstwie. NA TYM TO POLEGA, a nie na liczeniu gramów!.
Jan Kwaśniewski nie zaleca żadnej ilości gramów!- tylko PROPORCJĘ.
wiem, bo ani radzących, ani przyjmujących rady przeważnie nie znam osobiście... Cool
Nie jadam mlecznych ale tego nie wiedziałam, że równoczesnie nie powinno się jeść podrobów.
Mozna wiedzieć dlaczego ??? Czym je zastąpić? (poza żółtkami, które mają wysoką wartość biologiczną..)

Czy ktoś z Was zna odpowiedź na to pytanie????
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #122 : 2008-12-07, 13:52:50 »

uważasz że nasze rady dla wchodzących są głupie

"Jeśli ktoś chce samodzielnie rozpocząć Żywienie Optymalne na podstawie książki - podziwiam i odwagę i (lub) inteligencję.
Przyznam, ze w tym wszystkim pogubić się mozna...
Jeżeli nie samodzielnie to rozumiem, że przy pomocy dobrego lekarza optymalnego???
Tak też zrobiłam. Zdając sobie sprawę, że jestem "niewyleczalnie" chora "przygodę" z DO rozpoczęłam od wizytu u lekarza optymalnego. Nie było możliwośći u dr. Kwaśniewskiego więc poszukałam innych.
Każdy z nich zaleca poza proporcjami, dobowe ilości BTW o które ciągle toczą się tu spory.
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #123 : 2008-12-07, 13:55:56 »

uważasz że nasze rady dla wchodzących są głupie

. Pisanie zaś do mnie w stylu "maf", "kangur", "evosonic"... - no wybacz... nie tędy droga, nie to Forum!
Jeśli ktoś chce samodzielnie rozpocząć Żywienie Optymalne na podstawie książki - podziwiam i odwagę i (lub) inteligencję.
Po tych słowach bardzo mi smutno i uwierzcie ,że odebrałam je jak rozmowę z lekarzem akademickim...
Doszłam do przykrej , ale chyba jedynej prawdy , którą nikt nie podważy ...nie kieruj sie radami i opiniami innych ,a słuchaj siebie i swojego ciała .

Jeszcze jedno spostrzeżenie ..
Szukałam pomocy w 2006 roku ..znalazłam .Forum na którym spotkałam cudownych ludzi, takich którym nie była obojętna moja historia i problem(zaglądają tam tysiące ). Dziś mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością ,że byli to ludzie...teraz Przyjaciele w odpowiednim czasie i miejscu , bo dzięki Nim właśnie jestem nadal szczęśliwą kobietą , która kocha i jest bardzo kochana . Nie będę opisywać tego co przeżyłam...nie to forum  Wink, ale nie pogodzę sie z Twoimi słowami adminie ! .
Proszę odwołaj je Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad , bo ja jeszcze nie straciłam wiary w dobro i ogromną chęć pomocy drugiemu człowiekowi ,a Twoje słowa są tak beztroskie i lekkie...

Dal mnie wzorzec jest inny ...  szczęście, zadowolenie,zdrowie potrzebującego i dającego tę pomoc...



a teraz ze śmiechem  Very Happy to ,że zostaliśmy spacyfikowani jako drapieżcy poprzez ewolucję to chyba dobrze co ?!.



uściski Mariola
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #124 : 2008-12-07, 13:59:34 »

Wytrujcie robale i znikną wszystkie kłopoty. Nietolerancje żywnościowe są jedynie ich powodem.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #125 : 2008-12-07, 14:12:33 »

...Każdy z nich zaleca poza proporcjami, dobowe ilości BTW o które ciągle toczą się tu spory...

Taka jest "powinnosc" Lekarza kazdego,
bowiem tylko on ma kompetencje do "indywidualizacji zalecen"
natomiast jakie beda efekty, zalezy wszystko od
"zdolnosci lekarza" i "percepcji pacjenta"!!! Cool

Wystarczy, ze lekarz to "idiota"
lub pacjent "mlotek" i mamy
czysta forme "SPONSOROWANIA NEKROBIZNESU"  Cool Razz

Za zwyczaj, kazdy "mlotkowy pacjent prymityw" zawsze "namaca jak igle w stogu siana"
"likorza idiote i nieudacznika"  Razz Razz Razz Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #126 : 2008-12-07, 14:20:36 »

...Dal mnie wzorzec jest inny ...  szczęście, zadowolenie,zdrowie potrzebującego i dającego tę pomoc...

Dla mnie rowniez jest bardzo podobny,
ale musi temu towarzyszyc odpowiedni kierunek,
"cashflow"  Cool Razz

To tak, jak zyciu musi towarzyszyc
"przeplyw energii"  Cool Razz
Bo inaczej mamy "radosc grabarza"  Razz Razz Razz Razz

Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #127 : 2008-12-07, 14:50:27 »

...Dal mnie wzorzec jest inny ...  szczęście, zadowolenie,zdrowie potrzebującego i dającego tę pomoc...
Dla mnie rowniez jest bardzo podobny,
ale musi temu towarzyszyc odpowiedni kierunek,
"cashflow"  Cool Razz


fajnie ,że sie zgadzasz w części pierwszej  , a co do drugiej ? ..masz rację  Confused stać na to niewielu z nas ...
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #128 : 2008-12-07, 15:12:37 »

   
Nie jestem pierwsza i ostatnia  która  o tym pisze   .Po mnie przyjdą  inni  ,a mnie może już tu nie będzie.
Zaczęłam przygodę  z  ŻO   6 lat temu .Powód -cukrzyca.
Do tej pory nie  zaliczyłam   żadnej wizyty u lekarza optymalnego.

Powód na tamte lata -.. brak pieniędzy  .
Na wszystkich spotkaniach optymalnych ,doradcy żywieniowi   -certyfikat otrzymali z rąk twojego Adminie ojca,
powtarzali to co napisane jest   w ksążkach twego taty .

Rozumiem że jeszcze  raz powtarzam  -jesteś zdrowym człowiekiem ,i to ile gram zjesz jest w tej chwili  dla  ciebie optymalne .
Nie ma tu nic do rzeczy moja samoocena .mówimy o żarciu i o pomocy dla tych   co w to wchodzą .
Tak jak kilka postów wyżej napisała  Hana  I Krystyna Opty . nie da się wejsc w to bez  obliczania  ,pisania   i dopiero po jakimś czasie   każdy musi    chcąc  wypracować swój własny talerz

Mam prawo powiedzieć   że nie podoba mi się to jak wypisuje tu wielu mądrych jakimi to głupcami jestesmy my początkujący
Nie żądam od ciebie żebyś  układał komuś   jadłospis . Rozumiem  że nie chcesz się powtarzać .
Poprostu podaj odpowiedni link i to wszystko.
Jeżeli chcesz możesz mnie zbanować  za moją szczerośc .Ale szczera to ja jestem az do bólu .I to sobie bardzo cenie .

A tak wogóle  gdyby tak zaczynać jesc jak ty proponujesz to po co dr. J.K napisał  ta książkę
Dla mnie to drogowskaz. I każdy po jakimś czasie je tak jak potrzebuje.
Chociaż ci powiem że często to moje oko chciałoby  zjeśc więcej. Serdecznie pozdrawiam całą  brać OPTYMALNA.

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #129 : 2008-12-07, 16:48:03 »

Edyta ma rację, ile razy klepać to samo za każdym razem, gdy ...
Proporcja i jedzenie do syta - była tu wałkowana kilka razy. Za parę m-cy znów pojawi się jakiś "odkrywca" cyferki i będzie to samo.
jezeli nam pozwolisz Adminie, Smile
to bedziemy ,to tyle razy klepac,ile raz zwroca sie do nas ludzie z prosba o powtorke. Razz Razz
Nawet twoj tata,pisal,ze kazdy z nas jest inny i ze nalezy swoj organizm obserwowasc i przychodzic mu z pomoca.Pisal rowniez o tym,ze lepiej wydac pieniadze na

DOBRE JEDZENIE NIZ NA LEKARZA/w ktorej ksiazce to bylo???nagrod oczywiscie nie bedzie. Sad

Bedziemy za kazdym razem powtarzac>>>>>LUDZISKA JEDZCIE  TYlko DBRE BIALKo  CZYLI ZWIERZECE,JEDZCIE DO TEGO BIALKA TYLE TLUSZCZU;BY NA 1G BIALKA PRZYPADALO ODPOWIEDNIO DUZO TLUSZCZU,KTORY LECZY I SYCI>>>>>>
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #130 : 2008-12-07, 17:11:18 »

Alez Wy jestescie,zeby tak oceniac Admina .
Owszem moze pisac,ze Jemu sie nie chce,ze nie zalezy mu itd.,ale ja i tak wiem,ze Jemu sie chce i zalezy Mu-trzeba byc ślepym ,zeby tego nie wiedziec.
Gdyby Jemu nie zalezało,gdyby sie Jemu nie chciało,to zlikwidowalby to Forum w cholere i tyle.Myslicie ,ze prowadzenie Forum ,to taki mały pikus?
Przypominam,ze to nie Forum nt. pralek automatycznych,tylko na temat jak byc zdrowym,jak odzyskac zdrowie itd.
Ja osobiscie dziekuje Adminowi i doceniam Jego prace i czas nam poświecony.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #131 : 2008-12-07, 17:14:54 »


Dla mnie rowniez jest bardzo podobny,
ale musi temu towarzyszyc odpowiedni kierunek,
"cashflow"  Cool Razz


Misiu!
Nie kazdy ma predyspozycje zycia ze stara bogata kobieta, ktora moze zapewnic cashflow.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #132 : 2008-12-07, 17:21:41 »


Jeżeli chcesz możesz mnie zbanować  za moją szczerośc .
 

No wiesz co?  Shocked Wielu tutaj jest userów,którzy banowaliby za szczerość,ale litości! nie zaliczaj do nich Admina!
Admin jest ostatnią osoba,która by banowała za szczerość.
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #133 : 2008-12-07, 17:23:44 »

  Edyto ja też wiem na jaki temat jest to forum. I chętnie pomagam innym   na ile to jest możliwe.
  Też jestem mu za to wdzięczna że często oświeca  nasze umysły .
  Ale ty często  chyba nie zdając  sobie sprawy pracujesz na jego niekorzyśc ..


   Celem tego forum powinno być  przyciągnięcie jak najwiekszej liczby ludzi  aby mogli sobie pomóc.

  Czy to jest złe pomagac innym jeżeli się coś  więcej wie.
Oceniając ludzi jacy to są głupi  ,młotkowi ,plankton ,nic  dobrego nie uczynisz.
Jeżeli masz w tym względzie /choroby i ich wyleczenia/ doświadczenia ,to im pomóż
Czy chciałabyś aby twoje córki miały taką nauczycielkę   ,no pomyśl  pozdrawiam Grazyna
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #134 : 2008-12-07, 17:51:36 »

  Edyto ja też wiem na jaki temat jest to forum. I chętnie pomagam innym   na ile to jest możliwe.
  Też jestem mu za to wdzięczna że często oświeca  nasze umysły .
  Ale ty często  chyba nie zdając  sobie sprawy pracujesz na jego niekorzyśc ..


   Celem tego forum powinno być  przyciągnięcie jak najwiekszej liczby ludzi  aby mogli sobie pomóc.

  Czy to jest złe pomagac innym jeżeli się coś  więcej wie.
 Oceniając ludzi jacy to są głupi  ,młotkowi ,plankton ,nic  dobrego nie uczynisz.
 Jeżeli masz w tym względzie /choroby i ich wyleczenia/ doświadczenia ,to im pomóż
 Czy chciałabyś aby twoje córki miały taką nauczycielkę   ,no pomyśl  pozdrawiam Grazyna


Osobiscie wole surowych nauczycieli anizeli "głupkowato słodko- usmiechnietych " bajduzących o tym ,jak to lubią ludziom pomagac ,bo nie pomagają, a jedynie szkodzą mysląc o tym,zeby pokazać sie z jak najlepszej strony,myslą tylko o sobie i o tym co ludzie na ich temat powiedzą.
Czy jesli  ktos nie pisze,ze  kocha ludzi,to znaczy,ze nie kocha? Mysle ,ze Ci którzy pisza w kółko jak to kochają ludzi,jak to uwielbiają im pomagac ,gdyby przyszło co do czego ,to pierwsi uciekną z "pola bitwy" -taka prawda.
Mnie słodzeniem , tanimi "jasełkami" i "wyciaganiem królików z kapeluszy" nie "kupisz".
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #135 : 2008-12-07, 18:05:30 »


Czy to jest złe pomagac innym jeżeli się coś  więcej wie.


Oczywiscie nie ma w tym nic złego pod warunkiem,ze cos sie wie,bo jesli sie wie tyle; "napisz ile wazysz i ile masz wzrostu,to napisze ci ile powinienes zjesc dobowo B,T i W" ,to sie nie wie nic ,albo sie wie źle i lepiej milczec ,anizeli udawac ,ze sie cos wie,bo mozna zaszkodzic.
"Pomagac" "wsiowymi gusłami" "zapewniejacymi" "nowe organy" tez mozna zaszkodzic, wiec po co sie czarowac i "wyciagac króliki z kapelusza"? Jaki jest tego cel? Osobisty sukces? Chec bycia popularnym? To śmieszne....
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #136 : 2008-12-07, 18:07:28 »

Cytuj
Czy jesli  ktos nie pisze,ze  kocha ludzi,to znaczy,ze nie kocha? Mysle ,ze Ci którzy pisza w kółko jak to kochają ludzi,jak to uwielbiają im pomagac ,gdyby przyszło co do czego ,to pierwsi uciekną z "pola bitwy" -taka prawda.

Edyta,co za szczescie,ze TYLKO Ty tak uwazasz.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #137 : 2008-12-07, 18:12:11 »

Cytuj
Czy jesli  ktos nie pisze,ze  kocha ludzi,to znaczy,ze nie kocha? Mysle ,ze Ci którzy pisza w kółko jak to kochają ludzi,jak to uwielbiają im pomagac ,gdyby przyszło co do czego ,to pierwsi uciekną z "pola bitwy" -taka prawda.

Edyta,co za szczescie,ze TYLKO Ty tak uwazasz.

Tak? A to ciekawe w sumie  Smile Czy Admin pisze w kółko,ze kocha ludzi i uwielbia im pomagać? Nie pisze,a jakos to robi-przynajmniej ja to zauwazam i co wiecej cenie Go za to,ze nie jest cukierkowy,bo strasznie tego nie lubie  Cool
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #138 : 2008-12-07, 18:27:12 »

 Spójrz Edytko rok lub dwa do tylu   sama  to mówiłaś Adminowi. że jak ktoś prosi to trzeba pomóc  .
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i dobrze wiesz o czym mowię.
Rajcuje cie tutaj to że mozesz pisać to o czym marzysz .a gdyby przyszło co do czego uciekłabyś pierwsza.

Może jeszcze tego nie doświadczylaś ale slowo Kocham jest puste  bez uczynkow.
Doświadczenia jeszcze przed toba .Każdy kto za wysoko sie wynosi ,potem glosno spada.
Poza jedną radą która moze miec w mojej chorobie uzasadnienie ,w zadnym wątku tego forum
nie przeczytalam od ciebie nic konstruktywnego dla chorych .
Dużo krzyczysz i sie pienisz .obrazasz ludzi.
Nie jesteś Bogiem i nie ujdzie ci to płazem.
Sama na swój upadek już pracujesz .Nawet Admin ci wtedy nie pomoże.
Ten ból będziesz musiała  znieśc sama Kochana takie jest życie .Samo weryfikuje .Caluje mocno Grażyna
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedz #139 : 2008-12-07, 18:46:24 »

Po pierwsze Grażyno Admin nie ma obowiązku nikomu pomagać, a jak będzie chciał to zrobić, to ani Ty, ani forum tego nie będzie wiedzieć.
Po drugie, ze stażem 6 lat samo możesz udzielać rady początkującym i nie musisz się pytać o to nikogo. Każdy z nas może to zrobić i takie same brzemię będzie dźwigał gdy tego nie zrobi.
Po trzecie niewłaściwe jest zmuszanie kogoś do udzielania pomocy i czynienia zarzutów, że tego nie robi. Nie wiemy nic o człowieku, powstrzymajmy się przed ocenami.
Po czwarte prawdą jest, że to uczynki świadczą o stanie naszej miłości do bliźniego. Ocena ich jest jednak zarezerwowana dla Boga. My jako ludzie nie mamy do tego prawo. Nasze sądy są zawsze karłowate, wynaturzone. Wydawane sądy są też naszymi uczynkami i nie ujdzie nam płazem za nie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 17 zapytaniami.