forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:22:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Odtworzenie ciała z duszy.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Odtworzenie ciała z duszy.  (Przeczytany 9101 razy)
fink
Go


Email
Odtworzenie ciała z duszy.
« : 2005-06-22, 19:53:20 »

Czytałem w jednym wątku, jak ktoś pisał, przytaczając to co dr Kwaśniewski pisał w jednym numerze "Optymalnych", o odtworzeniu ciała z duszy. Niestety nie czytałem tego artykułu, a jestem bardzo zaciekawiony tym tematem. Nie mogę już tego numeru "Optymalnych" spotkać w sklepie. Czy ktoś, kto wie, mógłby podać link do artykułu - jeśli jest już ten artykuł udostępniony na www, albo napisać coś bliżej - jeśli czytał. Najlepiej link do artykułu.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odtworzenie ciała z duszy.
« Odpowiedz #1 : 2005-06-23, 18:26:33 »

A mnie się wydawało,ze czytam wszystko co wychodzi z pod pióra d-ra Kwasniewskiego.Jakimś tam sposobem w/w temat nie dotarł do mnie.Myślę,ze go po prostu nie było-nie ta branża. A może sie mylę.
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Odtworzenie ciała z duszy.
« Odpowiedz #2 : 2005-07-12, 19:10:12 »

Fink!
Książka ,,odpowiedzi na listy" dr.Kwaśniewskiego, cytuję:

...,, ,,Życie jest światłem"-jak pięknie udowodnił ks. prof. Włodzimierz Sedlak, a dusza, którą mają wszystkie istoty żywe, ma również charakter elektromagnetyczny. Dusza żyje wiecznie i nigdy nie ginie. Każdy organizm ma inną duszę, dusza każdego człowieka jest inna, niepowtarzalna. Przy bardzo wysokiej technologii, jaką dysponuje Bóg{bogowie} jest możliwe odtworzenie na podstawie każnej elektromagnetycznej duszy całego organizmu, który tę duszę wysłał w kosmos. Jak napisano w Biblii, z wielu miliardów dusz ,,wysłanych" w kosmos, Bóg wybiera tylko te, które są na tyle wartościowe, że warto na ich podstawie odtworzyć nadajniki tych dusz, czyli ludzi wybranych-odtworzyć w postaci materialnej, cielesnej. Największe  szanse na życie,,wieczne" w postaci cielesnej mają ludzie o najbardziej wartościowych duszach. Ale o tym, która dusza jest na tyle wartościowa,aby ją zmaterializować, decyduje Bóg{bogowie}. Te kryteria oceny są zupełnie odmienne odkryteriów stosowanych przez ludzi. To, co ludzie uważają za najmądrzejsze, najpiękniejsze, godne najwyższego szacunku, jest obrzydliwością w oczach Bożych-napisano w Biblii.
..,,Nikogo bowiem nie miłuje Pan tak, jak tego, który z mądrością przebywa"- również napisano w Biblii. Z drugiej strony Pitagoras wiedział, że ,,żaden człowiek nie jest mądry,mądrzy są tylko bogowie". Autorzy Biblii, Platon, ks. prof. Włodzimierz Sedlak wiedzieli{prawie}, co to jest mądrość, ale nie wiedzieli, jak tę mądrość zdobyć. Definicji mądrości jest kilka: biblijna, Platona. Sedlaka, żeby wymienić te najbardziej zbliżone do rzeczywistości{prawdy}, ale tylko jeden prorok biblijny wiedział, co należy czynić, aby móc nauczyć się wybierać dobro i odrzuczać zło, by wiedzieć, co jest dobre, a co złe. Hebrajskim synonimem umiętności odróżniania dobra od zła jest-wiedzieć wszystko.
Mądrość to znajomość przyczyn rzeczy. Duża część obecnie żyjących ludzi może zdobyć mądrość, może nauczyć się odróżniać dobro od zła, ale droga do tego celu jest tylko jedna.,,Gdy nie będę dbał o ciało, to mnie będzie bolało i zaczn e wyć, a i moja dusz będzie kulawa"-napisał ks. prof. Sedlak.,,W zdrowym ciele, zdrowy duch"-mówi stare porzekadło. W ...,,Aby uzdrowić swoją duszę, trzeba wcześniej uzdrowić swoje ciało. Zioła i leki nie mogą uzdrowić ciała i przeważnie czynią duszę jeszcze bardziej kulawą. Głównym żródłem eleltromagnetycznej ,,duszy" jest mózg. Jest on w organizmie uprzywilejowanym i w związku z tym stosunkowo dobrze,,odżywionym". Przy niekorzystnym modelu żywienia odbywa się kosztem pozostałych tkanek i narządów organizmu. Stosunkowo dobre odżywianie mózgu jest przyczyną tego, że nawet u współczesnego człowieka, mocno zdegenerowanego, mózg osiąga pełną dojrzałość dopiero w 26-30 roku życia. Jedynym narządem jeszcze lepiej odżywionym od mózgu jest rdzeń kręgowy, który dojrzewa dopiero w 45-50 roku życia i jest prawie 2 razy kródszy od kręgosłupa. Dobre odżywianie opóżnia dojrzewanie{starzenie również} i nie pozwala, aby uprzywilejowany w zaopatrzeniu narząd stał się równie,,dorodny" jak pozostałe tkanki, czy narządy. Aby mieć zdrową duszę, lub chorą uzdrowić, trzeba uzdrowić ciało. Zdrowe ciało wytworzy zdrowe nadajniki fal elektromagnetycznych, a tylko takie mogą wytworzyć ,,zdrową duszę". Można to uzyskać tylko poprzez zapewnienie wszystkim tkankom, całemu organizmowi, najlebszego zaopatrzenia w budulec, części zamienne, energię i pozostałe ważne składniki. Każdy zjedzony produkt, który różni się od składu chemicznego i potrzeb ludzkiego organizmu, może{musi} spowodować, że nadajniki fal elektromagnetycznych wytwarzające duszę będą nieprawidłowo zbudowane i zasilane. A wówczas i dusza musi być,,kulawa". Warunki niezbędnie potrzebne do zbudowania zdrowych nadajników i odbiorników fal elektromagnetycznych i ich dobrego zasilania oraz dla przebudowy i ,,remontu"nadajników żle zbudowanych i żle zasilanych, wytwarzających ,,kulawą" duszę, spełnia żywienie optymalne. Spełnia ponieważ jest oparte na wiedzy ścisłej, na niezmiennych i prawdziwych prawach rospoznanych i ustalonych w naukach podstawowych: biochemii, chemi, fizyce."


"W chorym ciele duch (dusza) również chorą być musi. I zawsze jest chorą."
Zapisane
jck
Go


Email
Odtworzenie ciała z duszy.
« Odpowiedz #3 : 2005-07-18, 23:46:30 »

Cytuj z: A.G.Bednarczyk

"...Jak napisano w Biblii, z wielu miliardów dusz ,,wysłanych" w kosmos, Bóg wybiera tylko te, które są na tyle wartościowe, że warto na ich podstawie odtworzyć nadajniki tych dusz, czyli ludzi wybranych-odtworzyć w postaci materialnej, cielesnej. ..."


a)
A w którym to miejscu w Biblii takie rzeczy można przeczytać? Pytam poważnie. Bo chętnie bym sobie ów fragment poczytał - jeżeli w ogóle istnieje...

b)
A tak mniej poważnie. Co się dzieje z tymi, którzy zostają odtworzeni z duszy? Bogowie ich zjadają? To by się nawet zgadzało - ludzie jako ostatni etap łańcucha pokarmowego. Ludzie jedzą zwierzęta, a bogowie jedzą ludzi...
Zapisane
mama
Go


Email
Odtworzenie ciała z duszy.
« Odpowiedz #4 : 2005-07-19, 07:36:45 »

Cytuj z: A.G.Bednarczyk
Fink!
 Jak napisano w Biblii, z wielu miliardów dusz ,,wysłanych" w kosmos, Bóg wybiera tylko te, które są na tyle wartościowe...
Cytuj


W widoczny sposób mechanizm zaczyna źle funkcjonować, ponieważ z obserwacji wynika, że pojawia się coraz więcej "dusz-kreatur", ale czy to wynika z deficytu nadajników pozytywnych?- może ktoś wie?.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Odtworzenie ciała z duszy.
« Odpowiedz #5 : 2006-06-22, 18:01:57 »

Do Bednarczyk
Masz rację w tym, że zioła mie mogą wyleczyc ciała, są jednym z bodźców by organizm się opamietał i nauczył jak życ, j Razz :Pak byc zdrowym. Jak się czujesz w otoczeniu Osoby wg Ciebie doskonałej?Przebywaj wsród Takich osób, a dieta zmieni Ci się w Doskonałą.
Zapisane
andrzejkowy
Go


Email
Odp: Odtworzenie ciała z duszy.
« Odpowiedz #6 : 2006-06-22, 18:33:07 »

Cytuj z: A.G.Bednarczyk

b)
A tak mniej poważnie. Co się dzieje z tymi, którzy zostają odtworzeni z duszy? Bogowie ich zjadają? To by się nawet zgadzało - ludzie jako ostatni etap łańcucha pokarmowego. Ludzie jedzą zwierzęta, a bogowie jedzą ludzi...

a może bogowie zjadają  niepełnowartościowe dusze?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Odtworzenie ciała z duszy.
« Odpowiedz #7 : 2006-06-22, 18:43:49 »

Chrystusa ukrzyżowali za słowa Psalmu 82(*81) wers 1-2 i 6. Bóg to Światło, bogowie świecą. Ciemnośc to coś co jest poza Światłem.Bądzcie światłością świata. Niegodziwcy mają światła bardzo mało.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.