forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-07-19, 09:46:10

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
527481 wiadomoÂci w 3965 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jonava51
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Pytanie do Pani doktor Ewy
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 [3] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Pytanie do Pani doktor Ewy  (Przeczytany 26998 razy)
kodar
GoŠ

Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #40 : 2008-12-19, 17:03:11 »

...na dyskoteke,przewaznie z mokrymi wlosami i rajstopami...

Wiedzialem, wiedzialem od samego poczatku,
ze ......  Cool Razz Razz Razz
sugerujesz,co?????a ze ty wiesz,to tylko plus dla ciebie Laughing
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #41 : 2008-12-20, 16:19:23 »

Ja tam kocham zime, -30 nie szkodzi, byle herbatka z pradem byla, narty itd.

Te┼╝ przychylam si─Ö do taaakich ludzkich medod "leczenia".

wejdz na google i poszukaj "TYNITUS"  a dowieszsie ile jest powodow takiego stanu rzeczy.

Tinnitus. Ksi─ů┼╝ki mo┼╝na o tym napisa─ç. Jak nie ma woskowiny i tr─ůbki dro┼╝ne, to w nast─Öpnym etapie naprawiam kr─Ögos┼éup szyjny (jak szumy trwaj─ů kr├│tko to ustapuj─ů natychmiast po naprawieniu kr─Ögos┼éupa) i normalizuj─Ö lipidogram (po r├│┼╝nym czasie stosowania mioch porad lipidogram i tak i tak normalizuje si─Ö).

lalam  ok.pol godz.lodowata wode na glowe.

Kodar, Ty to masz zdrowie Very Happy.
ziutek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #42 : 2008-12-20, 21:30:00 »

"Tinnitus. Ksi─ů┼╝ki mo┼╝na o tym napisa─ç. Jak nie ma woskowiny i tr─ůbki dro┼╝ne, to w nast─Öpnym etapie naprawiam kr─Ögos┼éup szyjny (jak szumy trwaj─ů kr├│tko to ustapuj─ů natychmiast po naprawieniu kr─Ögos┼éupa) i normalizuj─Ö lipidogram (po r├│┼╝nym czasie stosowania mioch porad lipidogram i tak i tak normalizuje si─Ö)."

ojojoj to sie narobi┼éo, no to chyba jeste┼Ťmy w domu, na komputerach siedz─Ö ju┼╝ od 20-tu paru lat, praktycznie od XP, na opisach przeswietle┼ä kregos┼éupa pisze o jakich┼Ť lordozach itp, to jest chyba to
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #43 : 2008-12-21, 13:26:05 »

Pamietaj, że za wierzchołkiem góry lodowej kryje się cała reszta...
By na trwale wyleczy─ç kr─Ögos┼éup szyjny to trzeba si─Ögn─ů─ç po stan okolicy krzy┼╝owo-l─Öd┼║wiowej...
Kr─Ögos┼éup to wie┼╝owiec, dolegliwo┼Ťci na g├│rze leczy si─Ö ... na dole.
ziutek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #44 : 2008-12-21, 19:01:08 »

kręgosłup to ja mam strasznie sfatygowany

jak chorowa┼éem w '96,'97 roku, mia┼╝d┼╝yca, nadci┼Ťnienie, je┼╝dzi┼éem do wszystkich znachor├│w i bioenergoteapeut├│w jakich wyszukali mi znajomi, trafi┼éem te┼╝ do Tych do Tadeusza Cegli┼äskiego, faktycznie co┼Ť facet w tych r─Ökach ma bo czuje si─Ö takie gor─ůco, kilka sesji po 2 minuty razy dwie┼Ťcie z┼é, nic nie pomog┼éo

us┼éysza┼éem w Radio Katowice, ┼╝e w Katowicach odb─Öd─ů si─Ö targi bli┼╝ej zdrowia bli┼╝ej natury ( Dr Ewa wie o co chodzi), wi─Öc oczywi┼Ťcie pojecha┼éem, mi─Ödzy innymi robiono badania z t─Öcz├│wki oka, 15 z┼é. badanie, pr├│cz znanych mi dolegliwo┼Ťci, badaj─ůcy powiedzia┼é, ┼╝e gdzie┼Ť w wieku 7-8 lat mia┼éem wypadek, pomy┼Ťla┼éem sobie, straci┼éem 15 z┼é. trudno, nie zbiedniej─Ö,

p├│┼╝niej w 10,11.'97 r. je┼╝dzi┼éem do Olesna na akupunktur─Ö (Dr Kwiecie┼ä) i tam u niego zobaczy┼éem podobny plakat o tym badaniu z t─Öcz├│wki oka, zrobi┼éem to badanie i ten Dr powiedzia┼é mi dok┼éadnie to samo co w tych Katowicach, wi─Öc zadzwonmi┼éem do matki z zapytaniem jaki to mog┼éem mie┼Ť wypadek w wieku 7-8 lat, okazuje si─Ö, ┼╝e spad┼éem z wozu

siana na plecy z wysoko┼Ťci oko┼éo 3 mb, zrobi┼éem wi─Öc tomografi─Ö komputera i okaza┼éo sie wtedy, ┼╝e mia┼éem wtedy p─Ökni─Öty kr─ůg, troch─Ö wy┼╝ej od ┼╝eber, nie pami─Ötam kt├│ry, i z t─ůd to nadci┼Ťnienie, a jak nadci┼Ťnienie to ucisk na rdze┼ä, objawy sercowe, ci─ůgn─ůca si─Ö noga, niebardzo sprawna lewa r─Öka, stany prawie zawa┼éowe a EKG nic nie pokazywa┼éo.

gdybym wtedy nie spotka┼é znajomego, kt├│ry czyta┼é ksi─ů┼╝k─Ö JK, i mi j─ů poleci┼é, to chyba by mnie te lekarze wyko┼äczyli, ale wida─ç, ┼╝e tak musia┼éo by─ç, tyle wyda┼éem kasy na tych r├│┼╝nych pseudo i nie tylko, ┼╝e za to co┼Ť mi si─Ö chyba nale┼╝a┼éo.

dwa badania z tej t─Öcz├│ki i dwe prawie jednakowe diagnozy, cos chyba w tym jest

w tym roku w sobot─Ö przed ┼Ťwi─Ötami Wielkanocnymi spad┼éem ze schod├│w, p─Ökn─ů┼é 2 i 6 kr─ůg, w pierszy dzie┼ä jako┼Ť wytrzyma┼éem, w dyngus pojecha┼éem do kempowej, obej┼╝a┼éa mnie i stwierdzi┼éa, ┼╝e ona w tej chwili nic tu nie zrobi, abym pojecha┼é do szpitala, pojecha┼éem do szpitala na Zawodzie, zrobili prze┼Ťwietlenie, bola┼éo jak j.ch., przyjmowa┼é mnie

Dr P. Pala, znam go z Arkadii w Cz─Östochowie, gdzie bra┼éem pr─ůdy po raz drugi, nie pozna┼é mnie, ja raczej nie mia┼éem ochoty na rozmowy o DO, prze┼Ťwietlili, powiedzieli co si─Ö sta┼éo i do domu, na drugi dzie┼ä przywieziono mi gorset,

p─Ökni─Öcie (2 kr─ůg) jest z przesuni─Öciem do ┼Ťrodka i nic si─Ö nie da zrobi─ç, 6 kr─ůg zrosn─ů┼é si─Ö dobrze, teraz prognoz─Ö pogody mam w kr─Ögos┼éupie, s─ů dni gorsze to zak┼éadam jeszcze gorset

do 20-go kwietnia nic nie robi┼éem, przed wypadkiem oskroba┼éem ┼╝agl├│wk─Ö i ju┼╝ prawie by┼éa gotowa do malowania, nerwy bo sezon tu┼╝ tu┼╝, gorset, tabletka p.b. i do roboty, zwodowa┼éem i tak na pocz─ůtku czerwca (mia┼éo by─ç 1 maja), wszyscy m├│wili, ┼╝e zwariowa┼éem, ale ja nie chcia┼éem straci─ç sezonu, przy ci─Ö┼╝szych pracach pomaga┼é mi troch─Ö s─ůsiad.

na razie jako┼Ť si─Ö jeszcze trzymam, ale ten szyjny od siedzenia przy tych komputerach jak podej┼╝ewam, te┼╝ wymaga interwencji, do Dr E. niedaleko

dzisiaj rano zjad┼éem ┼╝urek na ko┼Ťciach szpikowych, 60 g kie┼ébaski swojskiej i 100 g chleba optymalnego biszkoptowego z dodatkiem 100 g(s┼éonecznik, dynia, orzechy)

po po┼éudniu przed obiadem (16.oo) skoczy┼éo mi ci┼Ťnienie, bardzo rozbola┼éa mnie g┼éowa w okolicy potylicy i wog├│le ┼╝le si─Ö poczu┼éem, stopy takie z waty

czy to nie jest tak, ┼╝e m├│zg zobaczy┼é dobre paliwo (szpik) i zacz─ů┼é pompowa─ç, czy za ma┼éo W, bo w tym chlebku wyliczy┼éem W na 10g

wczoraj zjadłem B50 T160 W58, spałem dobrze i wstałem OK
Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 16549

« Odpowiedz #45 : 2008-12-21, 21:03:43 »

Mia┼éam podobny wypadek. Czy to z tego powodu mam "ostr─ů ko┼Ť─ç krzy┼╝ow─ů" i co to znaczy? Pani Ewo spotka┼éa si─Ö Pani z tak─ů przypad┼éo┼Ťci─ů? Dolegliwo┼Ťci zwi─ůzanych z kr─Ögos┼éupem mam niestety sporo.
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #46 : 2008-12-22, 22:04:30 »

Wszystko wy┼╝ej jest do wyleczenia...
Gluten nawet w najmniejszej ilo┼Ťci nie jest korzystny. Czy warto go przeci─ůgn─ů─ç by nam s┼éu┼╝y┼é?
Ko┼Ť─ç krzy┼╝owa - 1 x w tyg (na pocz─ůtek) bez ziemniak├│w - a pomidory, sok pomidorowy, czerwone wytrawne wino, papryka, og├│rki i inne warzywa jako ┼║rod┼éo W w ten dzie┼ä Smile-  prosz─Ö zastosowa─ç... (jako powolne leczenie oczywiscie Smile)
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #47 : 2015-07-04, 18:20:52 »

. i NFZ by nie zapłacił, no i kółko się zamyka.

może już niedługo będzie wszystko  ''  za darmo ''

http://www.pb.pl/4208538,15479,zembala-badzmy-ostrozni-w-dokonywaniu-rewolucji-w-sluzbie-zdrowia

PiS popiera te┼╝ zmian─Ö systemu wynagradzania piel─Ögniarek, zwi─Ökszenie zatrudnienia piel─Ögniarek i lekarzy. Politycy tej partii chc─ů zmieni─ç system odp┼éatno┼Ťci za leki refundowane: zrycza┼étowana cena opakowania w aptece nie b─Ödzie wi─Öksza ni┼╝ 9 z┼é;

i już tej partii nie lubię    Sad   

przyjd─ů z┼éote czasy dla diler├│w┬á ?┬á
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 37376

« Odpowiedz #48 : 2015-07-04, 19:47:45 »

Ca┼éy czas s─ů, aptek jest wi─Öcej jak spo┼╝ywczak├│w.  Very Happy
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #49 : 2015-10-06, 15:46:47 »

1. czy zapalenie zatok, mo┼╝e by─ç spowodowane skrzywion─ů przegrod─ů nosa.
Odp.: Krzywa przegroda nie sprzyja leczeniu si─Ö zatok, ale - sprawdzam dro┼╝no┼Ť─ç prawego i lewego przewodu nosowego i jak jest ok. to wstrzymuj─Ö si─Ö co do decyzji dt repozycji nosa. Schudniecie zmniejsza obrz─Ök ┼Ťluz├│wek nosa.

ja mia┼éem wi─Öcej szcz─Ö┼Ťcia, wyszed┼éem z tego ca┼éo. Wepchn─Öli mi do nosa jak─ů┼Ť wat─Ö, aby p┼éuca nie zala┼éy si─Ö┬á┬áShocked┬á ( tak si─Ö leczy┼éo w LWP┬á katar )

http://www.tvn24.pl/lodz,69/23-latek-zmarl-po-operacji-przegrody-nosowej-lekarze-przed-sadem,583250.html
anakin
GoŠ

Email
Re: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #50 : 2016-09-04, 13:18:41 »

Neutral Tyle pytan mam do doktor Ewy! Czy Pani doktor tu jeszcze zaglada? Neutral
Strony: 1 2 [3] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.