forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:04:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658442 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Pytanie do Pani doktor Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pytanie do Pani doktor Ewy  (Przeczytany 43809 razy)
kodar
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #40 : 2008-12-19, 17:03:11 »

...na dyskoteke,przewaznie z mokrymi wlosami i rajstopami...

Wiedzialem, wiedzialem od samego poczatku,
ze ......  Cool Razz Razz Razz
sugerujesz,co?????a ze ty wiesz,to tylko plus dla ciebie Laughing
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #41 : 2008-12-20, 16:19:23 »

Ja tam kocham zime, -30 nie szkodzi, byle herbatka z pradem byla, narty itd.

Też przychylam się do taaakich ludzkich medod "leczenia".

wejdz na google i poszukaj "TYNITUS"  a dowieszsie ile jest powodow takiego stanu rzeczy.

Tinnitus. Książki można o tym napisać. Jak nie ma woskowiny i trąbki drożne, to w następnym etapie naprawiam kręgosłup szyjny (jak szumy trwają krótko to ustapują natychmiast po naprawieniu kręgosłupa) i normalizuję lipidogram (po różnym czasie stosowania mioch porad lipidogram i tak i tak normalizuje się).

lalam  ok.pol godz.lodowata wode na glowe.

Kodar, Ty to masz zdrowie Very Happy.
Zapisane
ziutek
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #42 : 2008-12-20, 21:30:00 »

"Tinnitus. Książki można o tym napisać. Jak nie ma woskowiny i trąbki drożne, to w następnym etapie naprawiam kręgosłup szyjny (jak szumy trwają krótko to ustapują natychmiast po naprawieniu kręgosłupa) i normalizuję lipidogram (po różnym czasie stosowania mioch porad lipidogram i tak i tak normalizuje się)."

ojojoj to sie narobiło, no to chyba jesteśmy w domu, na komputerach siedzę już od 20-tu paru lat, praktycznie od XP, na opisach przeswietleń kregosłupa pisze o jakichś lordozach itp, to jest chyba to
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #43 : 2008-12-21, 13:26:05 »

Pamietaj, że za wierzchołkiem góry lodowej kryje się cała reszta...
By na trwale wyleczyć kręgosłup szyjny to trzeba sięgnąć po stan okolicy krzyżowo-lędźwiowej...
Kręgosłup to wieżowiec, dolegliwości na górze leczy się ... na dole.
Zapisane
ziutek
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #44 : 2008-12-21, 19:01:08 »

kręgosłup to ja mam strasznie sfatygowany

jak chorowałem w '96,'97 roku, miażdżyca, nadciśnienie, jeżdziłem do wszystkich znachorów i bioenergoteapeutów jakich wyszukali mi znajomi, trafiłem też do Tych do Tadeusza Ceglińskiego, faktycznie coś facet w tych rękach ma bo czuje się takie gorąco, kilka sesji po 2 minuty razy dwieście zł, nic nie pomogło

usłyszałem w Radio Katowice, że w Katowicach odbędą się targi bliżej zdrowia bliżej natury ( Dr Ewa wie o co chodzi), więc oczywiście pojechałem, między innymi robiono badania z tęczówki oka, 15 zł. badanie, prócz znanych mi dolegliwości, badający powiedział, że gdzieś w wieku 7-8 lat miałem wypadek, pomyślałem sobie, straciłem 15 zł. trudno, nie zbiednieję,

póżniej w 10,11.'97 r. jeżdziłem do Olesna na akupunkturę (Dr Kwiecień) i tam u niego zobaczyłem podobny plakat o tym badaniu z tęczówki oka, zrobiłem to badanie i ten Dr powiedział mi dokładnie to samo co w tych Katowicach, więc zadzwonmiłem do matki z zapytaniem jaki to mogłem mieś wypadek w wieku 7-8 lat, okazuje się, że spadłem z wozu

siana na plecy z wysokości około 3 mb, zrobiłem więc tomografię komputera i okazało sie wtedy, że miałem wtedy pęknięty krąg, trochę wyżej od żeber, nie pamiętam który, i z tąd to nadciśnienie, a jak nadciśnienie to ucisk na rdzeń, objawy sercowe, ciągnąca się noga, niebardzo sprawna lewa ręka, stany prawie zawałowe a EKG nic nie pokazywało.

gdybym wtedy nie spotkał znajomego, który czytał książkę JK, i mi ją polecił, to chyba by mnie te lekarze wykończyli, ale widać, że tak musiało być, tyle wydałem kasy na tych różnych pseudo i nie tylko, że za to coś mi się chyba należało.

dwa badania z tej tęczóki i dwe prawie jednakowe diagnozy, cos chyba w tym jest

w tym roku w sobotę przed świętami Wielkanocnymi spadłem ze schodów, pęknął 2 i 6 krąg, w pierszy dzień jakoś wytrzymałem, w dyngus pojechałem do kempowej, obejżała mnie i stwierdziła, że ona w tej chwili nic tu nie zrobi, abym pojechał do szpitala, pojechałem do szpitala na Zawodzie, zrobili prześwietlenie, bolało jak j.ch., przyjmował mnie

Dr P. Pala, znam go z Arkadii w Częstochowie, gdzie brałem prądy po raz drugi, nie poznał mnie, ja raczej nie miałem ochoty na rozmowy o DO, prześwietlili, powiedzieli co się stało i do domu, na drugi dzień przywieziono mi gorset,

pęknięcie (2 krąg) jest z przesunięciem do środka i nic się nie da zrobić, 6 krąg zrosnął się dobrze, teraz prognozę pogody mam w kręgosłupie, są dni gorsze to zakładam jeszcze gorset

do 20-go kwietnia nic nie robiłem, przed wypadkiem oskrobałem żaglówkę i już prawie była gotowa do malowania, nerwy bo sezon tuż tuż, gorset, tabletka p.b. i do roboty, zwodowałem i tak na początku czerwca (miało być 1 maja), wszyscy mówili, że zwariowałem, ale ja nie chciałem stracić sezonu, przy cięższych pracach pomagał mi trochę sąsiad.

na razie jakoś się jeszcze trzymam, ale ten szyjny od siedzenia przy tych komputerach jak podejżewam, też wymaga interwencji, do Dr E. niedaleko

dzisiaj rano zjadłem żurek na kościach szpikowych, 60 g kiełbaski swojskiej i 100 g chleba optymalnego biszkoptowego z dodatkiem 100 g(słonecznik, dynia, orzechy)

po południu przed obiadem (16.oo) skoczyło mi ciśnienie, bardzo rozbolała mnie głowa w okolicy potylicy i wogóle żle się poczułem, stopy takie z waty

czy to nie jest tak, że mózg zobaczył dobre paliwo (szpik) i zaczął pompować, czy za mało W, bo w tym chlebku wyliczyłem W na 10g

wczoraj zjadłem B50 T160 W58, spałem dobrze i wstałem OK
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #45 : 2008-12-21, 21:03:43 »

Miałam podobny wypadek. Czy to z tego powodu mam "ostrą kość krzyżową" i co to znaczy? Pani Ewo spotkała się Pani z taką przypadłością? Dolegliwości związanych z kręgosłupem mam niestety sporo.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #46 : 2008-12-22, 22:04:30 »

Wszystko wyżej jest do wyleczenia...
Gluten nawet w najmniejszej ilości nie jest korzystny. Czy warto go przeciągnąć by nam służył?
Kość krzyżowa - 1 x w tyg (na początek) bez ziemniaków - a pomidory, sok pomidorowy, czerwone wytrawne wino, papryka, ogórki i inne warzywa jako źrodło W w ten dzień Smile-  proszę zastosować... (jako powolne leczenie oczywiscie Smile)
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #47 : 2015-07-04, 18:20:52 »

. i NFZ by nie zapłacił, no i kółko się zamyka.

może już niedługo będzie wszystko  ''  za darmo ''

http://www.pb.pl/4208538,15479,zembala-badzmy-ostrozni-w-dokonywaniu-rewolucji-w-sluzbie-zdrowia
Cytuj

 PiS popiera też zmianę systemu wynagradzania pielęgniarek, zwiększenie zatrudnienia pielęgniarek i lekarzy. Politycy tej partii chcą zmienić system odpłatności za leki refundowane: zryczałtowana cena opakowania w aptece nie będzie większa niż 9 zł;


i już tej partii nie lubię    Sad   

przyjdą złote czasy dla dilerów  ? 
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #48 : 2015-07-04, 19:47:45 »

Cały czas są, aptek jest więcej jak spożywczaków.  Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #49 : 2015-10-06, 15:46:47 »

Cytuj
1. czy zapalenie zatok, może być spowodowane skrzywioną przegrodą nosa.
Odp.: Krzywa przegroda nie sprzyja leczeniu się zatok, ale - sprawdzam drożność prawego i lewego przewodu nosowego i jak jest ok. to wstrzymuję się co do decyzji dt repozycji nosa. Schudniecie zmniejsza obrzęk śluzówek nosa.

ja miałem więcej szczęścia, wyszedłem z tego cało. Wepchnęli mi do nosa jakąś watę, aby płuca nie zalały się  Shocked  ( tak się leczyło w LWP  katar )

http://www.tvn24.pl/lodz,69/23-latek-zmarl-po-operacji-przegrody-nosowej-lekarze-przed-sadem,583250.html
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #50 : 2016-09-04, 13:18:41 »

Neutral Tyle pytan mam do doktor Ewy! Czy Pani doktor tu jeszcze zaglada? Neutral
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.