forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:44:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Pytanie do Pani doktor Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pytanie do Pani doktor Ewy  (Przeczytany 43811 razy)
ziutek
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #20 : 2008-12-16, 18:40:15 »

@Dr Ewa
Dziekuję za odpowiedż
na DO jestem od 8 bm. jest już lepiej, schudłem 1,5 kg, praktycznie to jem tak jak Piszesz + trochę masła, lubię masło, do tego pomidory, ogórki kiszone, zupa pomidorowa na ogonie wołowym z jajkiem, bez mleka,śmietany tyle co do kawy inki i zupy, symbolicznie ser żółty, placki, placki i placki ziemniaczane na smalcu i to praktycznie wszystko za te 9 dni.

Dzwonienie w lewym uchu nie przeszło.

Kupiłem sobie taką lampę czerwoną i codziennie nagrzewam przed snem te zatoki, śpię już prawie dobrze, ból głowy przechodzi, rano wstaję trochę z lepszym samopoczuciem,
kupiłem słonecznika łuskanego, siemię lniane, zesam, dynia łuskana, orzechy laskowe i włoskie łuskane, kaszę gryczaną, szukam przepisu na jakiś chlebek, no bo nie ma czym "zawiesić" tego smalcu, jest taki w dziale kuchnia, mam automat do pieczenia chleba.

Zrobiłem badanie na d-dimery i wyszło 0,55 norma do 0,50, lekarz przepisał mi FRAXODI o,6 ml, twierdząc, że może to być zakrzep jakiejś żyły płucnej, wziąłem narazie 4 sztuki, nie wiem czy brać dalej, przecież DO, żółtka powinny to załatwić.

W dalszym ciągu szukam tabel produktów optymalnych do mojego programu.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #21 : 2008-12-16, 21:42:49 »

Cytuj
praktycznie to jem tak jak Piszesz + trochę masła, lubię masło,(...), bez mleka,śmietany tyle co do kawy inki i zupy, symbolicznie ser żółty...
Hehe, dobre Laughing
Czyli piszesz, ze PRAKTYCZNIE nie jesz mlecznych i nie pijesz zboz...?  Confused
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #22 : 2008-12-16, 23:19:03 »

@Dr Ewa
Dziekuję za odpowiedż
na DO jestem od 8 bm. jest już lepiej, schudłem 1,5 kg, praktycznie to jem tak jak Piszesz + trochę masła, lubię masło, do tego pomidory, ogórki kiszone, zupa pomidorowa na ogonie wołowym z jajkiem, bez mleka,śmietany tyle co do kawy inki i zupy, symbolicznie ser żółty, placki, placki i placki ziemniaczane na smalcu i to praktycznie wszystko za te 9 dni.

Dzwonienie w lewym uchu nie przeszło.

Kupiłem sobie taką lampę czerwoną i codziennie nagrzewam przed snem te zatoki, śpię już prawie dobrze, ból głowy przechodzi, rano wstaję trochę z lepszym samopoczuciem,
kupiłem słonecznika łuskanego, siemię lniane, zesam, dynia łuskana, orzechy laskowe i włoskie łuskane, kaszę gryczaną, szukam przepisu na jakiś chlebek, no bo nie ma czym "zawiesić" tego smalcu, jest taki w dziale kuchnia, mam automat do pieczenia chleba.

Zrobiłem badanie na d-dimery i wyszło 0,55 norma do 0,50, lekarz przepisał mi FRAXODI o,6 ml, twierdząc, że może to być zakrzep jakiejś żyły płucnej, wziąłem narazie 4 sztuki, nie wiem czy brać dalej, przecież DO, żółtka powinny to załatwić.

W dalszym ciągu szukam tabel produktów optymalnych do mojego programu.

 

A skad te podejzenia, ze dzwonienie w lewym uchu to od zatok?

Mialem problem z zatokami min 15 lat. Wyleczylem je przed przejsciem na ZO. Sauna......tylko sauna.

Jezeli chodzi o Twoje zabki, to uwazam w przeciwienstwie do Pani Dr. Ewy, ze to ma sie nie co odwrotnie. Twoje zabki Cie bole po przeziebieniach, poniewaz zatoki boczne szczekowe maja polaczenia z gorna szczeka.....i po kazdym przeziebieniu, zapaleniu zatok, moga Cie bolec zeby.
To sie ma tak jak pale i odcisk. Odcisk nie powstaje dlatego, ze jest palec!!
Byc moze niestosowanie mlecznych Ci pomoze. Ja proponuje isc do sauny, no powiedzmy co drugi dzien, 3 miesiace i problem powinien byc z glowy.
Poza tym czpeczka....polecam tez czpeczke. Nie wiem ile masz wiosen, ale dbaj o siebie i nie mysl, ze ZO, to DC.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #23 : 2008-12-17, 21:43:49 »

Smalec - najlepiej zawiesić w plackach ziemniaczanych, może być prażucha (sam ziemniak starty usmażony a'la placek ziemniaczany), można też go zawiesić w kapuście kiszonej ugotowanej (do niej dodaję podgardle). Nie uznaję chodzenia w czapkach, zawsze w zimę wychodziłam ze świeżo umytymi mokrymi włosami - choć rozumiem, ża na takie "bodźce" może być za wcześnie Smile.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #24 : 2008-12-18, 01:51:21 »

Pani  Ewo -bez czapki????  Shocked
   Ja co roku -regularnie dostaje zapalenia okostnej -własnie teraz cierpie -spuchnięta po jednej stronie.
     Wydaje mi sie ,ze dobrze sie odżywiam -no -może za dobrze -
   Jak wyczytałam  o wszystkich dolegliwościach z powodu przedawkowania białka -
 to w 80% mnie dotyczą -bardzo często-a przeciez magicznej liczby 200 nie przekraczam -wydaje mi sie ,ze nawet mniej .
    B 50- T130 W [-50-70]
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #25 : 2008-12-18, 07:08:47 »

Smalec - najlepiej zawiesić w plackach ziemniaczanych, może być prażucha (sam ziemniak starty usmażony a'la placek ziemniaczany), można też go zawiesić w kapuście kiszonej ugotowanej (do niej dodaję podgardle). Nie uznaję chodzenia w czapkach, zawsze w zimę wychodziłam ze świeżo umytymi mokrymi włosami - choć rozumiem, ża na takie "bodźce" może być za wcześnie Smile.
 

Tak, tak ..... bez czapki, bez dlugich gaci i najlepiej w podkoszulku!!! Shocked

Do takiego zimnego chowu to trzeba byc przyzwyczajonym. Tu swiadomosc, ze ZO jest zdrowe tudziez 4 lata stazu na ZO  nie pomoze.

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #26 : 2008-12-18, 10:26:29 »

Smalec - najlepiej zawiesić w plackach ziemniaczanych, może być prażucha (sam ziemniak starty usmażony a'la placek ziemniaczany), można też go zawiesić w kapuście kiszonej ugotowanej (do niej dodaję podgardle). Nie uznaję chodzenia w czapkach, zawsze w zimę wychodziłam ze świeżo umytymi mokrymi włosami - choć rozumiem, ża na takie "bodźce" może być za wcześnie Smile.
 

Tak, tak ..... bez czapki, bez dlugich gaci i najlepiej w podkoszulku!!! Shocked

Do takiego zimnego chowu to trzeba byc przyzwyczajonym. Tu swiadomosc, ze ZO jest zdrowe tudziez 4 lata stazu na ZO  nie pomoze.



Ja bardzo lubie ciepło,zeby nie powiedzieć gorąco ,poza tym nie mam jakos na sobie tłuszczu,zeby mnie ogrzewał dlatego czapusia na głowie obowiązkowo ,ciepły płaszcz,albo kurtka ,no chyba,ze przyjdą zimy ,gdzie temp. powietrza bedzie wynosiła 200C  ,na co czekam Very Happy  a latem zeby przygrzewało do ponad 400Very Happy -to byłoby supcio dla mnie !
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #27 : 2008-12-18, 11:07:05 »

Smalec - najlepiej zawiesić w plackach ziemniaczanych, może być prażucha (sam ziemniak starty usmażony a'la placek ziemniaczany), można też go zawiesić w kapuście kiszonej ugotowanej (do niej dodaję podgardle). Nie uznaję chodzenia w czapkach, zawsze w zimę wychodziłam ze świeżo umytymi mokrymi włosami - choć rozumiem, ża na takie "bodźce" może być za wcześnie Smile.
 

Tak, tak ..... bez czapki, bez dlugich gaci i najlepiej w podkoszulku!!! Shocked

Do takiego zimnego chowu to trzeba byc przyzwyczajonym. Tu swiadomosc, ze ZO jest zdrowe tudziez 4 lata stazu na ZO  nie pomoze.



Ja bardzo lubie ciepło,zeby nie powiedzieć gorąco ,poza tym nie mam jakos na sobie tłuszczu,zeby mnie ogrzewał dlatego czapusia na głowie obowiązkowo ,ciepły płaszcz,albo kurtka ,no chyba,ze przyjdą zimy ,gdzie temp. powietrza bedzie wynosiła 200C  ,na co czekam Very Happy  a latem zeby przygrzewało do ponad 400Very Happy -to byłoby supcio dla mnie !

 

To taki z Ciebie "ciepluch"!!!!!!!
Ja tam kocham zime, -30 nie szkodzi, byle herbatka z pradem byla, narty itd.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #28 : 2008-12-18, 11:36:28 »

Smalec - najlepiej zawiesić w plackach ziemniaczanych, może być prażucha (sam ziemniak starty usmażony a'la placek ziemniaczany), można też go zawiesić w kapuście kiszonej ugotowanej (do niej dodaję podgardle). Nie uznaję chodzenia w czapkach, zawsze w zimę wychodziłam ze świeżo umytymi mokrymi włosami - choć rozumiem, ża na takie "bodźce" może być za wcześnie Smile.
 

Tak, tak ..... bez czapki, bez dlugich gaci i najlepiej w podkoszulku!!! Shocked

Do takiego zimnego chowu to trzeba byc przyzwyczajonym. Tu swiadomosc, ze ZO jest zdrowe tudziez 4 lata stazu na ZO  nie pomoze.



Ja bardzo lubie ciepło,zeby nie powiedzieć gorąco ,poza tym nie mam jakos na sobie tłuszczu,zeby mnie ogrzewał dlatego czapusia na głowie obowiązkowo ,ciepły płaszcz,albo kurtka ,no chyba,ze przyjdą zimy ,gdzie temp. powietrza bedzie wynosiła 200C  ,na co czekam Very Happy  a latem zeby przygrzewało do ponad 400Very Happy -to byłoby supcio dla mnie !

Jestem za !!!!   Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #29 : 2008-12-18, 11:44:37 »

MONIKAW przypuszczam,ze takich osob jest wiecej!  Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #30 : 2008-12-18, 12:40:31 »

.<<<<<uwielbiam zime,z mnostwem slonca i skrzypiacym sniegiem pod stopami.Slonecznym,pachnacym rozami i laweda latem rowniez nie pogardze. Razz
Zapisane
ziutek
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #31 : 2008-12-18, 13:19:59 »

Uwielbiam lato

nie wiem czy dzwonienie w uchu ma związek z zatokami, szukam przyczyny

zauważyłem, że to dzwonienie ma związek z ciśnieniem krwi, czym niższe tym silniej dzwoni, jak byłem chory to prawie nie dzwoniło, ale miałem dośc wysokie ciśnienie
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #32 : 2008-12-18, 13:38:55 »

Uwielbiam lato

nie wiem czy dzwonienie w uchu ma związek z zatokami, szukam przyczyny

zauważyłem, że to dzwonienie ma związek z ciśnieniem krwi, czym niższe tym silniej dzwoni, jak byłem chory to prawie nie dzwoniło, ale miałem dośc wysokie ciśnienie
 

wejdz na google i poszukaj "TYNITUS"  a dowieszsie ile jest powodow takiego stanu rzeczy.

W Danii czytalem cala prace naukowa jamkiegos profesorka, ktory stara sie wmowic, ze jest to na bazie psychicznej Laughing
Zapisane
ziutek
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #33 : 2008-12-18, 14:41:33 »

przyjmuję to oczywiście z uśmiechem i raczej jako żart
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #34 : 2008-12-18, 16:29:45 »

przyjmuję to oczywiście z uśmiechem i raczej jako żart
 

Jako zart?!!!

Czytales co to jest tynitus?
Zapisane
ziutek
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #35 : 2008-12-18, 22:08:41 »

przeczytałem niestety i trochę sie zmartwiłem, ja na to ucho słyszę, czy w 100% trudno powiedzieć, tylko to dzwonienie, ta sobie myślę czy to nie od jazdy samochodem z otwarą szybą

mam prośbę do Dr Ewy, żeby napisała coś więcej na ten temat
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #36 : 2008-12-18, 22:10:53 »

przeczytałem niestety i trochę sie zmartwiłem, ja na to ucho słyszę, czy w 100% trudno powiedzieć, tylko to dzwonienie, ta sobie myślę czy to nie od jazdy samochodem z otwarą szybą

mam prośbę do Dr Ewy, żeby napisała coś więcej na ten temat
W swoich odpowiedziach,o powyzszym wspominala.Niestety mam zbyt malo czasu,aby jej odp.odnalezc. Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #37 : 2008-12-19, 07:03:49 »

przeczytałem niestety i trochę sie zmartwiłem, ja na to ucho słyszę, czy w 100% trudno powiedzieć, tylko to dzwonienie, ta sobie myślę czy to nie od jazdy samochodem z otwarą szybą

mam prośbę do Dr Ewy, żeby napisała coś więcej na ten temat
 

Nie martw sie. Nie jestes sam. To przychodzi z wiekiem. Przyszlo samo - pojdzie samo !!!! Laughing

Czytalem na ten temat duzo. Autorow jest wielu, natomiast fachowcow malo. Sam musisz sobie pomoc.

Zacznij od odstawienia mlecznych ( tu jest zart )
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #38 : 2008-12-19, 13:09:56 »

Smalec - najlepiej zawiesić w plackach ziemniaczanych, może być prażucha (sam ziemniak starty usmażony a'la placek ziemniaczany), można też go zawiesić w kapuście kiszonej ugotowanej (do niej dodaję podgardle). Nie uznaję chodzenia w czapkach, zawsze w zimę wychodziłam ze świeżo umytymi mokrymi włosami - choć rozumiem, ża na takie "bodźce" może być za wcześnie Smile.
jako uczennica,albo do szkoly albo na dyskoteke,przewaznie z mokrymi wlosami i rajstopami. Laughing
Ale zaistnial pewien incydent,kiedy to bylam  niezle  wstawiona,a chcialam szybko dojsc do siebie,to lalam  ok.pol godz.lodowata wode na glowe.Stan karuzelowy minal,ale na trwale  pozostala wrazliwosc na zimno. Laughing
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Pytanie do Pani doktor Ewy
« Odpowiedz #39 : 2008-12-19, 14:44:48 »

...na dyskoteke,przewaznie z mokrymi wlosami i rajstopami...

Wiedzialem, wiedzialem od samego poczatku,
ze ......  Cool Razz Razz Razz
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 18 zapytaniami.