forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 03:46:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?  (Przeczytany 27482 razy)
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #20 : 2008-10-10, 16:18:36 »

Kto bedzie mial ochote brac odpowiedzialnosc, udzielajac darmowych porad?  Shocked
Nikt nie chce brać tego  na siebie Sad, bo wtedy nazywałoby się 'odpowiedzialnością'. Czy to jest lekarz opty czy nieopty wszyscy jednako boją się odpowiedzialności.
Tylko nasza dr Ewa jakoś niczego się nie boi testować. Very Happy
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #21 : 2008-10-11, 00:15:36 »

Halina
Bo tu siedzi ELITA -biorąca udział w burzy mózgów  Laughing
   To nie przychodnia  NFZ-tylko forum . Pani Ewa dzieli sie z nami swoimi doświadczeniami
   jako zawodowiec i praktyk .
     
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #22 : 2008-11-21, 00:04:35 »

Dużo lekarzy już 'kuma' co to jest ŻÓ. Sama widziałam jak taki lekarz wcinał żółka podjadając  smalc łyżeczką ze słoiczka.
Robił to jakoś 'hyłkiem', po kryjomu...
powiadasz duzo,ale szkoda ze az tak malo.Moim synem od urodzenia opiekuje sie lekarka pochodzaca z Polski,wierzy tylko w leki.Sama jest za kazda  wizyta coraz grubsza. Confused
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #23 : 2008-11-21, 00:24:47 »

   To lekarka wyjechała  z Kraju ,żeby pracowac jako opiekunka?
     
   
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #24 : 2008-11-21, 12:55:56 »

   To lekarka wyjechała  z Kraju ,żeby pracowac jako opiekunka?
     
   
ale sie narobilo :lol:nie Rudka,na prywatna lekarke ,to mnie nie stac. :lol:Mialam na mysli oczywiscie prywatna przychodnie lekarska,lekrza,ktory pochodzi ze Slaska.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #25 : 2008-11-22, 01:20:07 »

Tera rozumiem-
To dziewczyna musiała dużo sie uczyć aby tam zachowac swoja pozycje .
Nie dziwota ,ze nie ma czasu zajmowac sie niekonwencjonalną medycyną.
  Jak już wszystkie środki zawiodą to przyjdzie po rozum.
    Rozumiem ,ze próbowałaś jej coś zagerować .  Cool
       
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #26 : 2008-11-22, 01:22:49 »

Kodar -przepraszam -miało byc zasugerować -litery gdziesik sie podziały. Razz
swoją drogą  to brakuje  opcji -zmień
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #27 : 2008-11-22, 09:08:06 »

Wlasnie  ADMIN   - brakuje  opcji   EDYTUJ   jak  na  innych   forach  ,  bo  czesto  sie  tu  myla lub  wysylaja   puste  posty  - ja  tylko  sugeruje   Wink
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #28 : 2008-11-22, 13:43:33 »

Kodar  : ..."powiadasz duzo,ale szkoda ze az tak malo.Moim synem od urodzenia opiekuje sie lekarka pochodzaca z Polski,wierzy tylko w leki.Sama jest za kazda  wizyta coraz grubsza. "

..w co ma wierzyc, jak nie w leki, przeciez Ona sie z tego utrzymuje, a pacjent kupujaxy u rzeznika "najtanszy asortyment" podroby, kosci , nogi, troche lopatki--bytu Jej nie zapewni /luksusowego bytu/.
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Jak sie przygotowac do rozpoczecia DO?
« Odpowiedz #29 : 2008-11-22, 14:12:39 »

Na prawde uwazacie, ze to wynika ze zlych intencji i z podlosci drzemiacej w kazdym czlowieku?

Ja jestem optymiastycznie nastawiony do zycia i w kazdym czlowieku probuje dostrzec dobro.

Dlatego przyjmuje korzystniejsza dla lekarzy i przemyslu farmaceutycznego interpretacje. Moim zdaniem to co sie dzieje wynika glownie z glupoty.
Moim zdaniem na prawde niewielu jest takich ludzi, ktorzy wiedza jak nie chorowac i jak dbac o zdrowie i jednoczesnie swiadomie wprowadzaja innych ludzi w blad by zarobic pieniadze.

Gdyby faktycznie tak bylo, ze nasi lekarze inaczej traktuja siebie i swoich pacjentow, tzn lecza siebie, dbaja o zdrowie  w odmienny sposob niz zalecaja swoim pacjentom -> moznaby oczekiwac ze lekarze beda zdrowa kasta.
Tymczasem z moich pobieznych obserwacji wynika, ze sa tak samo schorowani jak reszta spoleczenstwa.

Kilku kolegow z liceum mialo rodzicow lekarzy. Troche znam tych ludzi.
Oni tez sa otyli, oni tez pija danakole i wcinaja flore na obnizenie cholesterolu.
Mam kilku znajomych na AM.
Oni nie sa ZLI.
Oni po prostu chca sie wyksztalcic, miec pewna dobrze platna prace i zyc na przyzwoitym poziomie.
Niedobre jest jedynie to, ze nie maja otwartych umyslow i ze samodzielnie nie staraja sie wyciagac wnioskow.
Ale z drugiej strony sie nie dziwie, bo maja na prawde niewiele wolnego czasu.

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #30 : 2008-11-22, 14:47:43 »

Zdrowy były pacjent, przy dzisiejszej strukturze służby chorych to klęska dla medycyny!.

Coś z Hartenbacha - cyt:"nieprawdziwe dane na temat norm stężenia cholesterolu we krwi stwarzają lekarzom możliwość, by uczynić z każdej osoby "dożywotniego" pacjenta. Odbywa się to w myśl zasady" "do zobaczenia za niedługo".

Każda "nieuleczalna" choroba, każdy "dożywotni" pacjent jest dla biznes-meda Wink zbawienna dla jego dochodów.
Lekarz zaś postępuje inaczej - wystarczy popatrzeć na historię życia mojego Taty, czy Lutz'a - porządnych, dobrych, mądrych ludzi - przez całe życie "zwalczanych" przez zastępy biznes-medów, czy innych biznes-...  Cool

Mam wiele listów z korespondencji między moim Tatą, a Prof. filozofii Lutzem - potwierdzające to, co napisałem.

np: Janek do Wolfganga:

Lieber Wolfgang,
ich freue mich sehr, dass sich eine Lösung dieser unangenehmen Situation gefunden hat.*
In Deinem langen, klugen und schaffensreichen Leben hast Du bestimmt viele edle, gute, dankbare Menschen getroffen, aber auch sicher solche, deren Bekanntschaft Du schnell vergessen wolltest. So war und ist auch bei mir der Fall.

* - chodzi o zaproszenie do Oleśnicy prof. Lutza na spotkanie z moim Tatą w 2004r. - choć mój Tata nic o tym nie wiedział. Prof. Lutz - oczywiście odmówił przyjazdu "organizatorom" ...
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #31 : 2008-11-22, 19:28:59 »

Halina
 Bo tu siedzi ELITA -biorąca udział w burzy mózgów  Laughing
   To nie przychodnia  NFZ-tylko forum . Pani Ewa dzieli sie z nami swoimi doświadczeniami
   jako zawodowiec i praktyk .
     
 

Elyta? ( Elita)? Rutka czy to jest zart z Twojej strony? Chyba tak, tak to przynajmniej biore......jako zart. "Elyta" hahahahaha
Aby sie nazwac "ELYTA" trzeba przynajmniej jesc "w okolicach" jedzenia optymalnego!!! Z tego co pisalas wczesniej, nie jestes na w 100% na ZO/DO!!!
Jestes?
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #32 : 2008-11-22, 23:41:19 »

Adam -no cos Ty Shocked ,ze popełniam błędy -no powiedzmy sobie -zaszaleje
   to  nie jestem optymalna????  człowiek grzeszny jest i zwierze stadne -
  Propo- co znaczy elyta -czy to z duńskiego?? Ja nie ironizuje tylko mam szacunek dla duzej wiedzy
     tworzących te forum . Coprawda biochemii  nie rozumiem, ale obsługe prawie w całości kumam.
 
   
   
     
Zapisane
hellen
Go


Email
Odp: Jak sie przygotowac do rozpoczecia DO?
« Odpowiedz #33 : 2008-11-23, 03:35:16 »

Na prawde uwazacie, ze to wynika ze zlych intencji i z podlosci drzemiacej w kazdym czlowieku?

Ja jestem optymiastycznie nastawiony do zycia i w kazdym czlowieku probuje dostrzec dobro.

Dlatego przyjmuje korzystniejsza dla lekarzy i przemyslu farmaceutycznego interpretacje. Moim zdaniem to co sie dzieje wynika glownie z glupoty.
Moim zdaniem na prawde niewielu jest takich ludzi, ktorzy wiedza jak nie chorowac i jak dbac o zdrowie i jednoczesnie swiadomie wprowadzaja innych ludzi w blad by zarobic pieniadze.

Gdyby faktycznie tak bylo, ze nasi lekarze inaczej traktuja siebie i swoich pacjentow, tzn lecza siebie, dbaja o zdrowie  w odmienny sposob niz zalecaja swoim pacjentom -> moznaby oczekiwac ze lekarze beda zdrowa kasta.
Tymczasem z moich pobieznych obserwacji wynika, ze sa tak samo schorowani jak reszta spoleczenstwa.

Kilku kolegow z liceum mialo rodzicow lekarzy. Troche znam tych ludzi.
Oni tez sa otyli, oni tez pija danakole i wcinaja flore na obnizenie cholesterolu.
Mam kilku znajomych na AM.
Oni nie sa ZLI.
Oni po prostu chca sie wyksztalcic, miec pewna dobrze platna prace i zyc na przyzwoitym poziomie.
Niedobre jest jedynie to, ze nie maja otwartych umyslow i ze samodzielnie nie staraja sie wyciagac wnioskow.
Ale z drugiej strony sie nie dziwie, bo maja na prawde niewiele wolnego czasu.


To dobrze, że jesteś optymistą, że w każdym człowieku próbujesz dostrzec dobro, ale to jest dobre dla Ciebie, nie dla wielkiej rzeszy chorych ludzi.
Problem tkwi w tym,że większość lekarzy nie posiada wiedzy, bo od początku nastawieni są na zarabianie pieniędzy, nie mają czasu na poszerzenie swej wiedzy lub po prostu nie chcą wiedzieć .
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #34 : 2008-11-23, 10:47:17 »

Adam -no cos Ty Shocked ,ze popełniam błędy -no powiedzmy sobie -zaszaleje
   to  nie jestem optymalna????  człowiek grzeszny jest i zwierze stadne -
  Propo- co znaczy elyta -czy to z duńskiego?? Ja nie ironizuje tylko mam szacunek dla duzej wiedzy
     tworzących te forum . Coprawda biochemii  nie rozumiem, ale obsługe prawie w całości kumam.


Masz racje, Rutka, pomylka jest rzecza ludzka......dlatego jest tylu ludzi.!!!!
A propos, ja tez nie ironizuje i masz szacunek dla wszystkich ludzi, nie tylko ELYTY Laughing


Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #35 : 2008-11-24, 01:40:59 »

Adam
" Bo zycie jest przypadkiem" Człowiek strzela gole niekoniecznie do własciwej bramki.
   
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #36 : 2008-11-24, 08:44:45 »

powiadasz duzo,ale szkoda ze az tak malo.Moim synem od urodzenia opiekuje sie lekarka pochodzaca z Polski,wierzy tylko w leki.Sama jest za kazda  wizyta coraz grubsza. Confused
Cytuj
To nie wiesz, że najmniej zaufania ma się do ludzi otyłych?
Może czas najwyższy zmienić lekarza?
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #37 : 2008-11-24, 08:48:24 »

Tera rozumiem-
...
 Nie dziwota ,ze nie ma czasu zajmowac sie niekonwencjonalną medycyną.
...
Tak, musiała wkuwać cudze poglądy. Do wiedzy u niej jeszcze daleka droga.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak sie przygotowac do rozpoczecia DO?
« Odpowiedz #38 : 2008-11-24, 08:55:24 »

Oni po prostu chca sie wyksztalcic, miec pewna dobrze platna prace i zyc na przyzwoitym poziomie.
Niedobre jest jedynie to, ze nie maja otwartych umyslow i ze samodzielnie nie staraja sie wyciagac wnioskow.
Ale z drugiej strony sie nie dziwie, bo maja na prawde niewiele wolnego czasu.

TAK... mamy za dużo ludzi wykształconych, a za mało ludzi nauczonych i tak ciagle 'mozolą się na próżno'.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak się przygotować do rozpoczęcia DO?
« Odpowiedz #39 : 2008-11-24, 12:07:39 »

Adam
" Bo zycie jest przypadkiem" Człowiek strzela gole niekoniecznie do własciwej bramki.
   
Rudka,czas najwyzszyc,strzelac z uporem maniaka wreszcie do tej wlasciwej bramki. Very Happy
 Zaczynamy  zyc swiadomie,czyli brac czynny udzial w ksztaltowaniu naszego jedynego zycia.
 Uczmy  radowac sie kazda chwila z tego,ze istniejemu tu i teraz Laughing 
Docenmy to,ze takie postepowanie zalezy rowniez od nas samych Razz             
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.