forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 05:25:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Metabolic syndrome
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Metabolic syndrome  (Przeczytany 19124 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #20 : 2008-12-14, 14:18:22 »

...po ile kupiłaś?
ps
płaciłem ostatnio 7,30 za kg  półtusze
w skupie żywiec ponoć po 4 zł
cene podnieśli i  przywożą odpady z Jewropy...

Ali, widzisz drogi przyjacielu  Cool
"nie tendyk droga" !!!  Cool  Shocked Shocked Shocked

Pytanie powinno(ELITA) byc: od kogo kupiles(jak byla karmiona, hodowana, zabita byla swinka)
jednym slowem czy jest:
"koszerna" ???  Shocked Shocked Shocked

Cena to tylko dla "planktonu" jest "wazna" !!!  Cool Razz

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #21 : 2008-12-14, 14:31:21 »

ali:
Cytuj
po ile kupiłaś?
ps
płaciłem ostatnio 7,30 za kg  półtusze
w skupie żywiec ponoć po 4 zł
cene podnieśli i  przywożą odpady z Jewropy

Kupowałam po 7,60 zł/kg. Ceny chyba wzrosły po sensacjach z Irlandii, żywiec w wielkopolsce ok 4,30 zł/kg. U nas nie ma fabryk trzody, więc można bez wielkich bóli zaufać producentom trzody. Mam swoje sprawdzone miejsca Smile Jeszcze muszę zapeklować swoje wędlinki, więc uciekam i życzę wszystkim mile spędzonej niedzieli. Smile
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #22 : 2008-12-14, 18:28:03 »

U jakiej Krupki? Shocked. Co to za "laboratorium u Krupki"? Shocked
Zartujesz oczywiscie.
Optymalnych w kolejnosci przesladuja:
prady selektywne
lamblie
badania pierwiastkowe wlosa.
Teraz jakies helibaktery.
zapomnialbym o 0,8  Shocked
Trudno mi uwierzyc, ze nie slyszales a Krupce. /mial certyfikat OSBO?/
Rozumiem, ze pewnych ludzi wyrzuca sie z pamieci.
Ale to zart oczywiscie.
Pozdrawiam
maf
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #23 : 2008-12-14, 18:56:45 »



Pytanie powinno(ELITA) byc: od kogo kupiles(jak byla karmiona, hodowana, zabita byla swinka)
jednym slowem czy jest:
"koszerna" ???  Shocked Shocked Shocked

Cena to tylko dla "planktonu" jest "wazna" !!!  Cool Razz


he he
 widziałeś ty koszerno świnie?
chyba w  "elicie"
a rzezak by się i tak przydał
 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #24 : 2008-12-14, 19:53:49 »

Zartujesz oczywiscie.

A czy zawsze żartuję? i czy muszę wszystkich znać, co się niektórym zdaje, że znam?. Ciebie chyba też na oczy nie widziałem, choć pewnie "wszystko o mnie wiesz", a ja o tobie nic. Tak już mam od wielu lat.  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #25 : 2008-12-14, 19:57:01 »

Zartujesz oczywiscie.

A czy zawsze żartuję? i czy muszę wszystkich znać, co się niektórym zdaje, że znam?. Ciebie chyba też na oczy nie widziałem, choć pewnie "wszystko o mnie wiesz", a ja o tobie nic. Tak już mam od wielu lat.  Cool

Zapewne tez znasz Józka Guzdro   Mr. Green  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #26 : 2008-12-14, 20:08:33 »

No akurat Józka Guzdro to znam i nie wypieram się.Very Happy Bardzo fajny gostek Wink
Robi jeszcze te badania "kropli rozpaczy na czarnym tle" pod szyldem DO?  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #27 : 2008-12-14, 20:20:17 »

No akurat Józka Guzdro to znam i nie wypieram się.Very Happy Bardzo fajny gostek Wink
Robi jeszcze te badania "kropli rozpaczy na czarnym tle"?  Cool

Juz nie robi.Zwinął ten interes. Teraz "stawia diagnozy" z linii papilarnych palców stopy ,a do tego daje od razu specjalne leki  z roślin  wyhodowanych  w dziwiczych lasach Amazonii . Pono te diagnozy są bardzo trafne!  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #28 : 2008-12-14, 20:21:15 »

No akurat Józka Guzdro to znam i nie wypieram się.Very Happy Bardzo fajny gostek Wink
Robi jeszcze te badania "kropli rozpaczy na czarnym tle"?  Cool

Juz nie robi.Zwinął ten interes. Teraz "stawia diagnozy" z linii papilarnych palców stopy ,a do tego daje od razu specjalne leki  z roślin  wyhodowanych  w dziwiczych lasach Amazonii . Pono te diagnozy są bardzo trafne!  Cool

Ma sie rozumiec ,ze pod szyldem DO  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #29 : 2008-12-14, 20:24:15 »

Chodziło o to właśnie, aby się wreszcie od szyldu DO odcepił, a on się jednak nie odczepił. A na samych liniach papilarnych nie wyżyje Shocked . Pozdrów go jednak serdecznie, jeśli masz z nim kontakt, pewnie się ucieszy! Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #30 : 2008-12-14, 20:27:47 »

Oczywiście,ze mam z nim kontakt ,bo pracuje u niego w rejestracji  Cool .Pozdrowie go od Ciebie,na pewno sie ucieszy ,zwłaszcza ,ze juz dawno sie nie widzieliście  Cool  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #31 : 2008-12-14, 20:30:38 »

A jak u niego pracujesz - to nie pozdrawiaj, bo jeszcze pracę stracisz!, a do mnie będziesz miała pretensje! Shocked  Laughing
Lepiej podejdź go, np: że "możesz mieć informacje z pierwszej ręki" co się u Kwaśniewskich dzieje! - to może Cię awansuje! Very Happy.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #32 : 2008-12-14, 20:35:27 »

A jak u niego pracujesz - to nie pozdrawiaj, bo jeszcze pracę stracisz!, a do mnie będziesz miała pretensje! Shocked  Laughing
Wyrzuci mnie to se znajde nową  Cool .Zaryzykuje.Jak mnie zwolni ,to znaczy,ze nie był wart,zebym u niego pracowała  Razz 
Ale lubi mnie,to moze mnie nie zwolni  Mr. Green ,chociaz ....głowy nie dam.....  Razz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #33 : 2008-12-14, 20:37:58 »

A "certyfikat" w rejestracji wisi? Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #34 : 2008-12-14, 20:40:06 »


Lepiej podejdź go, np: że "możesz mieć informacje z pierwszej ręki" co się u Kwaśniewskich dzieje! - to może Cię awansuje! Very Happy.
A "certyfikat" w rejestracji wisi? Wink

Człowiek sie uczy całe życie jednak. Nie pomyslałam o tym! Zrobie tak jak mówisz -bede jego tajnym agentem (ale po co ja Tobie to mówie????   Shocked )  ,jak mam od Ciebie wyciagac informacje? -alez ten swiat pokrecony !  Razz

PS.Certyfikat oczywiscie wisi w rejestracji.Przedwczoraj własnie go przecierałam ścierą ,bo było troche zakurzone szkło  Rolling Eyes
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #35 : 2008-12-14, 20:49:58 »

Dobra, to jutro z rana możesz Józka podejść informacją, że wczoraj razem piliśmy, bo Królowej odmówiłem i że rano się nie ogoliłem i byłem w tej samej koszuli i skarpetkach, co wieczorem!. On wie, że się nie golę codziennie, a z tą koszulą i skarpetkami "kupi" jako ciekawostkę, bo to mu zasugeruje, że z moją żoną żyję jak "pies z kotem" i mamy punkt zaczepienia. A jak łyknie, to dalej się go już pokieruje...  Wink Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #36 : 2008-12-14, 20:59:29 »

Dobra, to jutro z rana możesz Józka podejść informacją, że wczoraj razem piliśmy, bo Królowej odmówiłem i że rano się nie ogoliłem i byłem w tej samej koszuli i skarpetkach, co wieczorem!. On wie, że się nie golę codziennie, a z tą koszulą i skarpetkami "kupi" jako ciekawostkę, bo to mu zasugeruje, że z moją żoną żyję jak "pies z kotem" i mamy punkt zaczepienia. A jak łyknie, to dalej się go już pokieruje...  Wink Cool

Dobra! Wspaniały plan! W ogóle to powiem,ze byłam u Was i widziałam przez uchylone drzwi jak sie z Żoną kłóciłeś,a potem wyszedłes trzasnąwszy drzwiami.Nie było Cie ze dwie godziny ,wróciłes podpity i tym sposobem wyciągnełam od Ciebie cenne info,które jemu rzekomo sie przyda  Idea
Mozesz liczyc na moją wyobraźnie!  Cool

No i jeszcze moge dodac,ze masz zarośnietą klate  Razz to po to ,zebym była bardziej wiarygodna  Cool Razz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #37 : 2008-12-14, 21:02:53 »

Nie, bo tyle dobrych informacji na pierwszy raz może wzbudzic czujność i podejrzenia u niego, że pracujesz na dwa fronty!. To cwana bestyjka Wink Golenie, koszula, skarpetki - to powinno na pierwszy raz wystarczyć!. Ku chwale i historii... Wink Mr. Green
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #38 : 2008-12-14, 21:12:03 »

Jak sobie życzysz.Ja jestem troszke kapana w goracej wodzie i faktycznie za duzo bym powiedziała jak na pierwszy raz.
Masz racje,ze to cwana bestujka,ale poradzimy sobie.
Myśle ,ze w tym tygodniu zaprosi mnie na kawe (musimy omówic pewne sprawy zwiazane z transportem roślin z Amazonii),spróbuje wyciągnąć od niego jakies cenne info,bo mysle,ze te transporty są nielegalne - moze "pierze" pieniądze.Nie wiem,musze sie upewnic  Cool  Mr. Green
Jak juz sie dowiem,to bedzie nasz.Byleby on mnie nie rozgryzł.Jakby co,to dzwoń na "pejdżer" -bedziemy w kontakcie  Cool Mr. Green
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Metabolic syndrome
« Odpowiedz #39 : 2008-12-14, 21:17:24 »

Jasne, ale bądź ostrożna!  Cool
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.