forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 20:47:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660439 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Prady selektywne w okolicach Boleslawca albo Jeleniej Gory albo w NIemczech
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Prady selektywne w okolicach Boleslawca albo Jeleniej Gory albo w NIemczech  (Przeczytany 6453 razy)
sewero
Go


Email
Prady selektywne w okolicach Boleslawca albo Jeleniej Gory albo w NIemczech
« : 2008-12-13, 23:05:06 »

Czy ktos z forumowiczow orientuje sie gdzie w Boleslawcu albo w okolicach Jeleniej Gory istnieje mozliwosc wykonania pradow selektywnych.
No a moze jest ktos kto takie prady wykonuje w NIemczech. Niestety na zadnej stonce nic nie znalazlam.
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Prady selektywne w okolicach Boleslawca albo Jeleniej Gory albo w NIemczech
« Odpowiedz #1 : 2008-12-14, 15:17:53 »

 Pewna osoba z Bolesławca jeździła do Katowic. Może łączyła interesy, bo przecież bliżej miała Wrocław. Koleżanka z Sobótki jeździ do Ustronia. Na pewno we Wrocławiu. Majka
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Prady selektywne w okolicach Boleslawca albo Jeleniej Gory albo w NIemczech
« Odpowiedz #2 : 2008-12-14, 20:21:23 »

http://www.optymalni.de/htm/homepage.htm   - Gregor był ze mna na szkoleniu-pewnie ma Pentapulsa
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne w okolicach Boleslawca albo Jeleniej Gory albo w NIemczech
« Odpowiedz #3 : 2008-12-14, 22:28:52 »

dziekuje
Zapisane
Edyta
Go


Email
Fryzjer w okolicach Ustrzyków Dolnych ,albo Kraśnika
« Odpowiedz #4 : 2008-12-17, 10:55:33 »

Czy ktos z forumowiczów orientuje sie gdzie w Ustrzykach Dolnych,albo w okolicach Kraśnika istnieje możliwość kontaktu z fryzjerem z certyfikatem?
Zbliżaja sie świeta i chciałabym,aby mi jakis profesjonalista zrobił fryz  Idea
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Fryzjer w okolicach Ustrzyków Dolnych ,albo Kraśnika
« Odpowiedz #5 : 2008-12-17, 15:34:20 »

Czy ktos z forumowiczów orientuje sie gdzie w Ustrzykach Dolnych,albo w okolicach Kraśnika istnieje możliwość kontaktu z fryzjerem z certyfikatem?
Zbliżaja sie świeta i chciałabym,aby mi jakis profesjonalista zrobił fryz  Idea

ulica Wspolna 13
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne w okolicach Boleslawca albo Jeleniej Gory albo w NIemczech
« Odpowiedz #6 : 2008-12-17, 15:36:04 »

dziekuje
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Fryzjer w okolicach Ustrzyków Dolnych ,albo Kraśnika
« Odpowiedz #7 : 2008-12-17, 17:43:47 »

Czy ktos z forumowiczów orientuje sie gdzie w Ustrzykach Dolnych,albo w okolicach Kraśnika istnieje możliwość kontaktu z fryzjerem z certyfikatem?
Zbliżaja sie świeta i chciałabym,aby mi jakis profesjonalista zrobił fryz  Idea


Moze to nie kolo tych miejsc, o ktore pytasz ale jest dobra......fryzjerka:

Vingaardsgade 60, 9000 Aalborg. Ma na imie Ulla. Polecam. Taki Ci fryz odteguje, ze bol glowy. Nawet doda Ci wlosow, jezeli potrzebujesz!!! Super fachmanka.
Jeszcze raz polecam.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Fryzjer w okolicach Ustrzyków Dolnych ,albo Kraśnika
« Odpowiedz #8 : 2008-12-17, 17:47:40 »

Czy ktos z forumowiczów orientuje sie gdzie w Ustrzykach Dolnych,albo w okolicach Kraśnika istnieje możliwość kontaktu z fryzjerem z certyfikatem?
Zbliżaja sie świeta i chciałabym,aby mi jakis profesjonalista zrobił fryz  Idea


Moze to nie kolo tych miejsc, o ktore pytasz ale jest dobra......fryzjerka:

Vingaardsgade 60, 9000 Aalborg. Ma na imie Ulla. Polecam. Taki Ci fryz odteguje, ze bol glowy. Nawet doda Ci wlosow, jezeli potrzebujesz!!! Super fachmanka.
Jeszcze raz polecam.
 

Dodam tylko, ze robi optymalne fryzury. Najpierw jajka, pozniej chemia ( wegle ) lakiery itd ..nawet nie wiem jak to dzis sie nazywa, ale  widze po mojej zonie jak wraca od niej to jest ODNOWIONA/ optymalna!!!

Uf, chyba zaczne ja reklamowac, choc boczku na"leb" nie kladzie....zaproponuje.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Fryzjer w okolicach Ustrzyków Dolnych ,albo Kraśnika
« Odpowiedz #9 : 2008-12-17, 17:51:52 »

Czy ktos z forumowiczów orientuje sie gdzie w Ustrzykach Dolnych,albo w okolicach Kraśnika istnieje możliwość kontaktu z fryzjerem z certyfikatem?
Zbliżaja sie świeta i chciałabym,aby mi jakis profesjonalista zrobił fryz  Idea


Moze to nie kolo tych miejsc, o ktore pytasz ale jest dobra......fryzjerka:

Vingaardsgade 60, 9000 Aalborg. Ma na imie Ulla. Polecam. Taki Ci fryz odteguje, ze bol glowy. Nawet doda Ci wlosow, jezeli potrzebujesz!!! Super fachmanka.
Jeszcze raz polecam.

Dzieki! A co do miejsca,to ...im dalej tym lepiej ,bo to jak człowiek przejedzie za czymś kawał drogi,to musi to byc cos.... wyjatkowego,no nie?  Cool

Cytuj
Najpierw jajka
serio? Pytam,bo ja tez zaczełam sobie robić  maseczke na włosy z żółtka i musze przyznac,ze ciut mi sie te moje wlosy poprawiły  Razz




Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Fryzjer w okolicach Ustrzyków Dolnych ,albo Kraśnika
« Odpowiedz #10 : 2008-12-17, 17:55:52 »



Uf, chyba zaczne ja reklamowac, choc boczku na"leb" nie kladzie....zaproponuje.

Zaproponuj moze okład 10-cio minutowy z podgardla  Idea i plasterki słoniny na oczy p/ workom pod oczami , jak ktoś ma oczywiscie Idea
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.