forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-19, 22:15:12

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
567247 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 48 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jujo7
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  10-lecie OSBO
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: 10-lecie OSBO  (Przeczytany 16235 razy)
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 2777

Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #20 : 2013-01-21, 12:39:51 »

Nie jeden zd─ů┼╝y┼é splajtowa─ç, a OSO jako┼Ť si─Ö trzyma mi─Ödzy innymi dzi─Öki 1% i dobrym ludziom.┬á Very Happy
Oby tak dalej...  Cool
To chyba dlatego,┼╝e stowarzyszenia jako organizacje pozytku publicznego s─ů w opiece Boga Najwy┼╝szego, a gospodarka w opiece Rocekefeller├│w i s-ki Laughing Laughing Laughing
Znajdujemy si─Ö na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptuj─ů Nowy ┼Üwiatowy Porz─ůdek [New World Order].”
David Rockefeller, 1991

"Musimy zniszczy─ç ca┼é─ů gospodarke ┼Ťwiatow─ů" David Rockefeller

“Po┼╝ywienie to w┼éadza. My u┼╝ywamy go do zmiany zachowa┼ä. Niekt├│rzy mog─ů to nazwa─ç przekupstwem. My si─Ö nie usprawiedliwiamy.”-
Catherine Bertini,
Dyrektor Światowego Programu Żywieniowego ONZ [UN World Food Program]
[Czyj┼Ť komentarz: "Nie Katarzyno. Ja to nazywam szanta┼╝em; nazywam to zbrodni─ů; nazywam to ludob├│jstwem. Teraz wiecie dlaczego ┼Ťwiat g┼éoduje"]

Mo┼╝e , mimo wszystko, bogacze zaczn─ů rozdawa─ç swoje pieni─ůdze....... Laughing Laughing
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2013-01-21, 13:27:38 »

Mo┼╝e , mimo wszystko, bogacze zaczn─ů rozdawa─ç swoje pieni─ůdze....... Laughing Laughing

Nie po to rabowali i rabuj─ů...┬á Confused
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 22547

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #22 : 2013-01-21, 13:45:54 »

Ja dzisiaj dostalem od znajomej , ulotke, ze jej siostrze sie urodzilo dziecko z mukowiscydoza i zeby im ten 1% dac Sad Szkoda maluszka Sad

Work Buy Consume Die
Malgosia
Jr. Member
**

« Odpowiedz #23 : 2013-01-21, 13:50:44 »

Prosz─Ö, nie odbieraj mi nadziei na lepszy ┼Ťwiat. Cho─ç jak m├│wi─ů "nadzieja matk─ů g┼éupich", ale "marzenie to pocz─ůtek rzeczywisto┼Ťci"............., po┼╝yjemy,zobaczymy.
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2013-01-21, 14:30:06 »

Ja dzisiaj dostalem od znajomej , ulotke, ze jej siostrze sie urodzilo dziecko z mukowiscydoza i zeby im ten 1% dac Sad Szkoda maluszka Sad

Te┼╝ bym da┼é, ale...  Sad
1% na OSO jest dla mnie wa┼╝niejsze.  Very Happy
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2013-01-21, 14:33:20 »

Prosz─Ö, nie odbieraj mi nadziei na lepszy ┼Ťwiat.

Ja nic nikomu nie odbieram, ale jak bogaci rozdadz─ů swoje maj─ůtki, to wszyscy b─Öd─ů biedni - niestety.┬á Cool
By┼é taki jeden z Asy┼╝u, co rozda┼é maj─ůtek ojca, bo sam nigdy nic nie zarobi┼é, wi─Öc lekk─ů r─Ök─Ö mia┼é. Zosta┼é biedakiem, a p├│┼║niej ┼Ťwi─Ötym, cho─ç biedy namno┼╝y┼é.
Franciszek mu było.
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 58106

« Odpowiedz #26 : 2013-01-21, 15:41:28 »

Aaaa ten Franciszek...ju┼╝ wiem kt├│ry to... Cool Laughing

Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 43106

« Odpowiedz #27 : 2013-01-21, 16:58:40 »

Ja tez nie za bardzo lubi─Ö aby "bawi─ç si─Ö" w Janosika, cho─ç to bardzo no┼Ťne i lubiane przez og├│┼é has┼éo. Umo┼╝liwi─ç ludziom legalnie zarabia─ç godziwe pieniadze i nie kara─ç za prac─Ö! Wiecej nie trzeba - proste jak... Wink Ale obecnie nie do spe┼énienia  Confused
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2013-01-21, 18:42:28 »

Prosz─Ö, nie odbieraj mi nadziei na lepszy ┼Ťwiat. Cho─ç jak m├│wi─ů "nadzieja matk─ů g┼éupich", ale "marzenie to pocz─ůtek rzeczywisto┼Ťci"............., po┼╝yjemy,zobaczymy.

Czy na Arce- zdaje si─Ö, ┼╝e Noego- by┼éa jaka┼Ť para z pieni─Ödzmi? Wink Very Happy
Malgosia
Jr. Member
**

« Odpowiedz #29 : 2013-01-30, 22:18:52 »

Sprostowanie, mia┼éam napisa─ç: Mo┼╝e mimo wszystko, bogacze┬á zaczn─ů o ddawa─ç nie swoje pieni─ůdze.

http://fakty.interia.pl/swiat/news/miliarder-odda-polowe-fortuny-na-pomoc-ubogim,1888549
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2013-01-31, 07:27:01 »

Adminie- cho─ç stanowisz sob─ů wyj─ůtek! Klauzula odpowiedzialno┼Ťci za w┼éasne bazgro┼éy jest optymalnym rozwi─ůzaniem na forum mojego Przyjaciela, na kt├│rym Ty administrujesz. Jestem Ci realnie zobowi─ůzany za to, ┼╝e pozwalasz mi na tak─ů w┼éa┼Ťnie form─Ö gimnastyki umys┼éu dop├│ty, dop├│ki go mam. Very Happy

Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #31 : 2013-01-31, 16:35:51 »

By┼ébym bardzo przygn─Öbiony, gdyby sie tak sta┼éo, ┼╝e musz─Ö ┼╝y─ç ja i moja rodzina za czyj─ů┼Ť pomoc  Sad
Ale by─ç mo┼╝e, to m─Öski punkt widzenia.
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2013-01-31, 20:50:17 »

By┼ébym bardzo przygn─Öbiony, gdyby sie tak sta┼éo, ┼╝e musz─Ö ┼╝y─ç ja i moja rodzina za czyj─ů┼Ť pomoc┬á Sad

Atawizm. Wink Very Happy

Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #33 : 2013-01-31, 22:27:03 »

Tak wysz┼éo Wink  Very Happy
Malgosia
Jr. Member
**

« Odpowiedz #34 : 2013-01-31, 23:14:11 »

By┼ébym bardzo przygn─Öbiony, gdyby sie tak sta┼éo, ┼╝e musz─Ö ┼╝y─ç ja i moja rodzina za czyj─ů┼Ť pomoc┬á Sad

A mo┼╝e pomoc b─Ödzie w formie "w─Ödki", czyli sprawiedliwszy podzia┼é d├│br, a nie obdzieranie ze sk├│ry tych co najwi─Öcej pracuj─ů?
RafałS
Jr. Member
**
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 9155

« Odpowiedz #35 : 2013-02-01, 07:00:59 »

Hmm hmmm...  Rolling Eyes
Uszy do g├│ry! Wszak podobno pewien wy┼Ťrubowany poziom bogactwa wymaga┼é do zaistnienia szczeg├│lnie sprzyjaj─ůcych okoliczno┼Ťci. Hmm hmmm┬á Rolling Eyes┬á Wink
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #36 : 2013-02-01, 16:40:48 »

Ja mam ca┼éy czas niezmiennie uszy do g├│ry i ┼╝yj─Ö za swoje  Very Happy
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #37 : 2013-02-01, 16:45:44 »

A mo┼╝e pomoc b─Ödzie w formie "w─Ödki", czyli sprawiedliwszy podzia┼é d├│br, a nie obdzieranie ze sk├│ry tych co najwi─Öcej pracuj─ů?

Pr─Ödzej tu UFOludki wyl─ůduj─ů Wink O wiele ┼éatwiej podreperowa─ç sobie puste ego podarkami ni┼╝ pozwoli─ç na godziw─ů egzystencje (przyk┼éad Afryki).
Malgosia
Jr. Member
**

« Odpowiedz #38 : 2013-02-01, 17:09:59 »

Pr─Ödzej tu UFOludki wyl─ůduj─ů Wink O wiele ┼éatwiej podreperowa─ç sobie puste ego podarkami ni┼╝ pozwoli─ç na godziw─ů egzystencje (przyk┼éad Afryki).

No to czekamy na cuda, bo podobno si─Ö zdarzaj─ů Laughing
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35663

« Odpowiedz #39 : 2013-02-01, 17:45:31 »

Ej, a Robin z Sherwoodu ?
Strony: 1 [2] 3 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.