forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:08:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  10-lecie OSBO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: 10-lecie OSBO  (Przeczytany 28663 razy)
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #20 : 2013-01-21, 12:39:51 »

Nie jeden zdążył splajtować, a OSO jakoś się trzyma między innymi dzięki 1% i dobrym ludziom.  Very Happy
Oby tak dalej...  Cool
To chyba dlatego,że stowarzyszenia jako organizacje pozytku publicznego są w opiece Boga Najwyższego, a gospodarka w opiece Rocekefellerów i s-ki Laughing Laughing Laughing
Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek [New World Order].”
David Rockefeller, 1991

"Musimy zniszczyć całą gospodarke światową" David Rockefeller

“Pożywienie to władza. My używamy go do zmiany zachowań. Niektórzy mogą to nazwać przekupstwem. My się nie usprawiedliwiamy.”-
Catherine Bertini,
Dyrektor Światowego Programu Żywieniowego ONZ [UN World Food Program]
[Czyjś komentarz: "Nie Katarzyno. Ja to nazywam szantażem; nazywam to zbrodnią; nazywam to ludobójstwem. Teraz wiecie dlaczego świat głoduje"]

Może , mimo wszystko, bogacze zaczną rozdawać swoje pieniądze....... Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #21 : 2013-01-21, 13:27:38 »

Może , mimo wszystko, bogacze zaczną rozdawać swoje pieniądze....... Laughing Laughing

Nie po to rabowali i rabują...  Confused
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #22 : 2013-01-21, 13:45:54 »

Ja dzisiaj dostalem od znajomej , ulotke, ze jej siostrze sie urodzilo dziecko z mukowiscydoza i zeby im ten 1% dac Sad Szkoda maluszka Sad
Zapisane

Work Buy Consume Die
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #23 : 2013-01-21, 13:50:44 »

Może , mimo wszystko, bogacze zaczną rozdawać swoje pieniądze....... Laughing Laughing

Nie po to rabowali i rabują...  Confused

Proszę, nie odbieraj mi nadziei na lepszy świat. Choć jak mówią "nadzieja matką głupich", ale "marzenie to początek rzeczywistości"............., pożyjemy,zobaczymy.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #24 : 2013-01-21, 14:30:06 »

Ja dzisiaj dostalem od znajomej , ulotke, ze jej siostrze sie urodzilo dziecko z mukowiscydoza i zeby im ten 1% dac Sad Szkoda maluszka Sad

Też bym dał, ale...  Sad
1% na OSO jest dla mnie ważniejsze.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #25 : 2013-01-21, 14:33:20 »

Proszę, nie odbieraj mi nadziei na lepszy świat.

Ja nic nikomu nie odbieram, ale jak bogaci rozdadzą swoje majątki, to wszyscy będą biedni - niestety.  Cool
Był taki jeden z Asyżu, co rozdał majątek ojca, bo sam nigdy nic nie zarobił, więc lekką rękę miał. Został biedakiem, a później świętym, choć biedy namnożył.
Franciszek mu było.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #26 : 2013-01-21, 15:41:28 »

Aaaa ten Franciszek...już wiem który to... Cool Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #27 : 2013-01-21, 16:58:40 »

Ja tez nie za bardzo lubię aby "bawić się" w Janosika, choć to bardzo nośne i lubiane przez ogół hasło. Umożliwić ludziom legalnie zarabiać godziwe pieniadze i nie karać za pracę! Wiecej nie trzeba - proste jak... Wink Ale obecnie nie do spełnienia  Confused
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #28 : 2013-01-21, 18:42:28 »

Może , mimo wszystko, bogacze zaczną rozdawać swoje pieniądze....... Laughing Laughing

Nie po to rabowali i rabują...  Confused

Proszę, nie odbieraj mi nadziei na lepszy świat. Choć jak mówią "nadzieja matką głupich", ale "marzenie to początek rzeczywistości"............., pożyjemy,zobaczymy.

Czy na Arce- zdaje się, że Noego- była jakaś para z pieniędzmi? Wink Very Happy
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #29 : 2013-01-30, 22:18:52 »

Może , mimo wszystko, bogacze zaczną rozdawać swoje pieniądze....... Laughing Laughing

Nie po to rabowali i rabują...  Confused

Sprostowanie, miałam napisać: Może mimo wszystko, bogacze  zaczną o ddawać nie swoje pieniądze.

http://fakty.interia.pl/swiat/news/miliarder-odda-polowe-fortuny-na-pomoc-ubogim,1888549
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #30 : 2013-01-31, 07:27:01 »

Adminie- choć stanowisz sobą wyjątek! Klauzula odpowiedzialności za własne bazgroły jest optymalnym rozwiązaniem na forum mojego Przyjaciela, na którym Ty administrujesz. Jestem Ci realnie zobowiązany za to, że pozwalasz mi na taką właśnie formę gimnastyki umysłu dopóty, dopóki go mam. Very Happy
                                                                                                               
                                                                                                           
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #31 : 2013-01-31, 16:35:51 »


Byłbym bardzo przygnębiony, gdyby sie tak stało, że muszę żyć ja i moja rodzina za czyjąś pomoc  Sad
Ale być może, to męski punkt widzenia.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #32 : 2013-01-31, 20:50:17 »


Byłbym bardzo przygnębiony, gdyby sie tak stało, że muszę żyć ja i moja rodzina za czyjąś pomoc  Sad
Ale być może, to męski punkt widzenia.

Atawizm. Wink Very Happy

Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #33 : 2013-01-31, 22:27:03 »

Tak wyszło Wink  Very Happy
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #34 : 2013-01-31, 23:14:11 »


Byłbym bardzo przygnębiony, gdyby sie tak stało, że muszę żyć ja i moja rodzina za czyjąś pomoc  Sad
Ale być może, to męski punkt widzenia.

A może pomoc będzie w formie "wędki", czyli sprawiedliwszy podział dóbr, a nie obdzieranie ze skóry tych co najwięcej pracują?
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #35 : 2013-02-01, 07:00:59 »

Byłbym bardzo przygnębiony, gdyby sie tak stało, że muszę żyć ja i moja rodzina za czyjąś pomoc  Sad
Ale być może, to męski punkt widzenia.

Hmm hmmm...  Rolling Eyes
Uszy do góry! Wszak podobno pewien wyśrubowany poziom bogactwa wymagał do zaistnienia szczególnie sprzyjających okoliczności. Hmm hmmm  Rolling Eyes  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #36 : 2013-02-01, 16:40:48 »

Ja mam cały czas niezmiennie uszy do góry i żyję za swoje  Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #37 : 2013-02-01, 16:45:44 »

A może pomoc będzie w formie "wędki", czyli sprawiedliwszy podział dóbr, a nie obdzieranie ze skóry tych co najwięcej pracują?

Prędzej tu UFOludki wylądują Wink O wiele łatwiej podreperować sobie puste ego podarkami niż pozwolić na godziwą egzystencje (przykład Afryki).
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #38 : 2013-02-01, 17:09:59 »

A może pomoc będzie w formie "wędki", czyli sprawiedliwszy podział dóbr, a nie obdzieranie ze skóry tych co najwięcej pracują?

Prędzej tu UFOludki wylądują Wink O wiele łatwiej podreperować sobie puste ego podarkami niż pozwolić na godziwą egzystencje (przykład Afryki).

No to czekamy na cuda, bo podobno się zdarzają Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: 10-lecie OSBO
« Odpowiedz #39 : 2013-02-01, 17:45:31 »

Może , mimo wszystko, bogacze zaczną rozdawać swoje pieniądze....... Laughing Laughing

Nie po to rabowali i rabują...  Confused
Ej, a Robin z Sherwoodu ?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.