forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:23:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Walentynkowy Turniej Brydżowy.  (Przeczytany 9347 razy)
toan
Go


Email
Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« : 2008-12-16, 16:26:29 »

Walentynkowy Turniej Brydżowy.

W listopadzie br., jak wcześniej planowaliśmy, przeprowadziliśmy w naszej Arkadii remont w celu powiększenia stołówki. Początkowo na czas remontu chcieliśmy zawiesić naszą działalność, jednak liczba chętnych na dwa turnusy listopadowe skłoniła nas do ich zorganizowania. Skorzystaliśmy więc z uprzejmości kierownictwa zaprzyjaźnionej willi "Bohema". W trakcie trwania turnusów kierowniczka tego ośrodka, przeurocza pani Jola, zaczęła interesować się Żywieniem Optymalnym.
Po zakończeniu tych dwóch turnusów zorganizowała I Turniej Przyjaciół Brydża o puchar Willi "Bohema", a nas poprosiła o serwowanie posiłków optymalnych przez trzy dni trwania turnieju. Uczestnikom bardzo smakowały nasze posiłki, zaczęli się też interesować tym modelem żywienia. Powstał wówczas pomysł, aby zorganizować podobny turniej brydżowy między drużyną optymalnych i Klubem Przyjaciół Brydża.

Dlatego zwracamy się z prośbą do optymalnych brydżystów, chętnych do wzięcia udziału w turnieju. Odbędzie się on 14 i 15 lutego 2009. i będzie nosił nazwę "Walentynkowy Turniej Brydżowy". Zaproponowano nam, by wzięło w nim udział 12 par. W ramach tego turnieju odbędą się: 14.02 – turniej drużynowy, 15.02 – turniej indywidualny.

Przedstawiamy wstępne koszty uczestnictwa: wpisowe - 40 zł; nocleg z wyżywieniem optymalnym - 80 zł/doba.
Uwaga!
 Dr Jan Kwaśniewski jest fundatorem pucharu dla najlepszego Optymalnego Uczestnika turnieju indywidualnego!
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 stycznia br. Szczegółowych informacji udziela ciechocińska Arkadia: (054) 283 20 21.

W tym miejscu chcielibyśmy złożyć ZG OSBO propozycję powołania podobnych
drużyn w różnych dyscyplinach, np. szachy, bilard, tenis stołowy i inne. W Polsce są organizowane podobne turnieje dla amatorów i hobbystów. Uważamy, że byłaby to świetna okazja do promowania ŻO.

Optymalni brydżyści - liczymy na Was i Waszego ducha sportowej rywalizacji!

Hanna i Tadeusz Suchowieccy
Arkadia Ciechocinek
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #1 : 2008-12-17, 11:21:20 »

No szkoda,bardzo szkoda,ze nie umiem grac w brydża,bo bym chetnie wzieła udział w turnieju "powalając wszystkich na łopatki" i tym samym zgarnełabym puchar  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #2 : 2008-12-17, 11:30:26 »

Wpisz sobie w gooooooooglu hasło "wilkosz" i za tydzień treningu możesz być expertem!... Cool, a do tego znajdziesz potrzebny Ci salon fryzjerski...  Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #3 : 2008-12-17, 11:48:18 »

...a do tego znajdziesz potrzebny Ci salon fryzjerski...  Laughing

No faktycznie! jakie to szczescie! Jak to sie mówi ;"szukajcie,a znajdziecie .... "  Cool

PS.Na dzień dzisiejszy ten brydż to czarna magia dla mnie (podobnie było  z  szachami,ale gdy ujrzałam,jak moje dzieci grają z dziadkiem,no to sie załamałam i musiałam sie nauczyc,zeby nie robic se wstydu) ,najgorsze jest to,ze nie mam nikogo znajomego,który by gral w brydza  Shocked
Moze poczekam na szachy,albo bilard ,bo tez lubiłam sobie pograc   Cool
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #4 : 2008-12-17, 11:56:08 »

najgorsze jest to,ze nie mam nikogo znajomego,który by gral w brydza  Shocked

u nas to predzej skaciorza znajdziesz Wink / dla niewtajemniczonych http://pl.wikipedia.org/wiki/Skat
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #5 : 2008-12-17, 11:59:43 »

Blackend! Jak umiesz grać w brydża,to jedź!  Very Happy
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #6 : 2008-12-17, 12:05:53 »

eee w karty?
a w Brydża to chyba jakieś 20 lat temu grałem Smile
Pamietam, że kierki bardzo lubiłem no i Skata oczywiscie z racji pochodzenia Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #7 : 2008-12-17, 12:08:42 »

To trudno.Chcesz ,zeby puchar zwinął ktos inny,to nie jedź  Evil or Very Mad  Mr. Green
Zapisane
Blackend
Go


Email
"Elity" jak zwykle bezkarne
« Odpowiedz #8 : 2008-12-17, 12:09:38 »

Sorry za zmiane tematu ale tak aktualnie czytam i troche mi sie ciśnienie podniosło Wink
http://www.tvn24.pl/12690,1577609,0,1,komorowski-pedzil-140-kmh-po-warszawie,wiadomosc.html
Wszyscy po jednych pieniadzach - ponad prawem  Confused
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #9 : 2008-12-17, 12:15:35 »

Marszałek i Posłowie mają takie prawo!. Dziwię się tylko, że niekonstytucyjnie chcą sobie ograniczać imunitet!. Wystarczy nie wybierać posłów. Cool
A jak wprowadzą te 700 fotoradarów, to tylko imunitet pozwoli bezstresowo dojechać do celu! Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #10 : 2008-12-17, 12:23:10 »

Wystarczy nie wybierać posłów. Cool

 jak sie dostosuja do tej rady http://www.tvn24.pl/2183589,28378,0,0,1,wideo.html
to nie bedzie kogo wybierać i faktycznie problem sie rozwiąże  Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Walentynkowy Turniej Brydżowy.
« Odpowiedz #11 : 2016-02-15, 11:59:06 »

Antek jest dobrym brydżystą. Ale czy Optymalny to nie wiem.  Wink

http://www.rp.pl/Plus-Minus/302129987-Brydz-byl-dla-inteligentow.html

Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.