forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-28, 14:30:39

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660584 wiadomości w 4059 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej  (Przeczytany 7413 razy)
Robert Jeziorny
Gość


Email
Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« : 2008-12-17, 23:17:00 »

Witam serdecznie,

Wraz z moja rodzina jestesmy na diecie optymalnej ponad 10 lat. Jesli ktos z panstwa mialby zapytanie na temat gotowania lub potrzebuje przepisu na jakies danie optymalne to prosze zapytac uzywajac ponizszego linka:

http://www.askdatabase.com/campaigns/?af=46674

lub piszac emaila na:

robertjeziorny@yahoo.co.uk

Odpowiemy na wszystkie pytania.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #1 : 2008-12-18, 07:13:04 »

Witam serdecznie,

Wraz z moja rodzina jestesmy na diecie optymalnej ponad 10 lat. Jesli ktos z panstwa mialby zapytanie na temat gotowania lub potrzebuje przepisu na jakies danie optymalne to prosze zapytac uzywajac ponizszego linka:

http://www.askdatabase.com/campaigns/?af=46674

lub piszac emaila na:

robertjeziorny@yahoo.co.uk

Odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Robert nie czekaj na jakies tam pytania z naszej strony, bo widzisz, ze sobie zupelnie nie zle radzimy. Masz takie duze doswiadczenie ....podaj jakies ciekawe przepisy, to bedzie najlepsza odpowiedz na nie zadane jeszcze pytanie.
Zapisane
carver
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #2 : 2008-12-28, 07:31:52 »

Witam serdecznie,

Wraz z moja rodzina jestesmy na diecie optymalnej ponad 10 lat. Jesli ktos z panstwa mialby zapytanie na temat gotowania lub potrzebuje przepisu na jakies danie optymalne to prosze zapytac uzywajac ponizszego linka:

http://www.askdatabase.com/campaigns/?af=46674

lub piszac emaila na:

robertjeziorny@yahoo.co.uk

Odpowiemy na wszystkie pytania.


Chcialem wejsc na podany link, ale niestety mam przykre doswiadczenia spamowe i w momencie kiedy podaje sie link na jakas strone a przed wejsciem zada sie adresu email to ja mowie krotko - Dziekuje i wam tez takie postepowanie doradzam.
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #3 : 2008-12-28, 09:46:24 »

[quote author=Robert Jeziorny link=topic=3630.msg59987#msg59987 date=1229552220]
Witam serdecznie,

Wraz z moja rodzina jestesmy na diecie optymalnej ponad 10 lat. Jesli ktos z panstwa mialby zapytanie na temat gotowania lub potrzebuje przepisu na jakies danie optymalne to prosze zapytac uzywajac ponizszego linka:

http://www.askdatabase.com/campaigns/?af=46674

lub piszac emaila na:

robertjeziorny@yahoo.co.uk

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Czego tez ludzie nie wymysla jak dysponuja nadmiarem wolnego czasu,----reklama dzwignia ---ale czy talko handlu????????????

Cytuj
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #4 : 2008-12-28, 10:11:56 »

[quote author=Robert Jeziorny link=topic=3630.msg59987#msg59987 date=1229552220]
Witam serdecznie,

Wraz z moja rodzina jestesmy na diecie optymalnej ponad 10 lat. Jesli ktos z panstwa mialby zapytanie na temat gotowania lub potrzebuje przepisu na jakies danie optymalne to prosze zapytac uzywajac ponizszego linka:

http://www.askdatabase.com/campaigns/?af=46674

lub piszac emaila na:

robertjeziorny@yahoo.co.uk

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Czego tez ludzie nie wymysla jak dysponuja nadmiarem wolnego czasu,----reklama dzwignia ---ale czy talko handlu????????????

Cytuj


Hana gdzie tu jest jakas reklama? Klikajac na zamiszczony w mailu link otrzymujesz strone z mozliwoscia zadania pytania, tak? W kazdym badz razie jak zostaje przekierowany na taka strone, na ktorej nie ma sladu reklamy!!!!
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #5 : 2008-12-28, 10:58:03 »

Sama odwago napisania "takiego postu " tu na forum jest REKLAMA./to moje zdanie--nie wszyscy musza odbierac tak samo/.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #6 : 2008-12-30, 14:03:55 »

Sama odwago napisania "takiego postu " tu na forum jest REKLAMA./to moje zdanie--nie wszyscy musza odbierac tak samo/.


OK. A co on tu reklamuje, mozesz troche wyjasnic Twoj sposob myslenia?
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #7 : 2008-12-30, 15:06:44 »

Nie co tylko sam Robert Jeziorny.
Zapisane
Zakk_87
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #8 : 2008-12-30, 18:14:18 »

Pozwolcie ze ja tez ponarzekam Very Happy

Napisalem do tego Pana i juz tydzien czekam na odpowiedz  Laughing
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #9 : 2008-12-30, 20:32:13 »

Pozwolcie ze ja tez ponarzekam Very Happy

Napisalem do tego Pana i juz tydzien czekam na odpowiedz  Laughing

 

Zakk, bo ja twierdze w przeciwienstwie do Hany, ze on to se antyreklame robi. Ja bym nigdy nie dal takiego maila na to forumw dziale, gdzie my se dajemy super rade, majac jeszcze ksiazke kucharska JK, to smiech na sali, DLATEGO PYTALEM HANE GDZIE TU REKLAMA?

Kiedys sie zastanawialem, majac podstawy w gastronomii, mam mame, ktora prowadzila restauracje, ile dan mozna jeszcze wymyslec? Ja mam min 10 leksykonow kucharskich, w roznych jezykach, gdzie kazdy przepis mozna zmodyfikowac i zrobic z niego optymalny a zwlaszcza te "historyczne" bo one sa prawie optymalne...kontynuujac zastanawiam sie, jak mozna wejsc na to forum, w tym dziale i zaproponowac pomoc???? To swiadczy albo o nieczytaniu forum albo o stanie wskazujacym na spozycie alkoholu!!!! Mysle, ze jedno i drugie.
Zapisane
evosonic
Gość


Email
Re: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #10 : 2009-01-01, 18:57:40 »

http://img147.imageshack.us/my.php?image=fake9dw24ee0.jpg
 smieszna strona Razz
 ale to kiedys tu bylo
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Pytania na temat gotowania na Diecie Optymalnej
« Odpowiedz #11 : 2009-01-01, 19:32:11 »

Adampio : ... gdzie kazdy przepis mozna zmodyfikowac i zrobic z niego optymalny a zwlaszcza te "historyczne" bo one sa prawie optymalne

Zwlaszcza przepisy z kuchni litewskiej  sa tak bliskie naszej tlustosci---pod warunkiem, ze make i cukier pominiemy.

W swoich zbiorach mam "Kucharke Litewska"  wyd. nakladem i drukiem Jozefa Zawadzkiego w Wilnie w 1939r.
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 17 zapytaniami.