forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-08-18, 01:22:13

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
531343 wiadomoÂci w 3968 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Janek S
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  ┼╗ywienie Optymalne
| | |-+  problemy zatokowe
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: problemy zatokowe  (Przeczytany 31090 razy)
kriss
GoŠ

Email
problemy zatokowe
« : 2008-12-19, 17:03:48 »

witam,
jestem na diecie optymalnej od dwuch miesiecy,i c├│┼╝ moge ju┼╝ stwierdzi─ç du┼╝─ů, poprawe jesli chodzi o ogolne samopoczucie, Smile
natomiast z utesknieniem wyczekuje momentu kiedy wreszcie przestanie mi sie slimaczyc z zatok :roll:problem ten przerasta  mnie poniewa┼╝ badania nie wykazuja odchylen od normy,niby jest ok , a jednak ciagle mi splywa mnustwo flegmy zwlaszcza po przebudzeniu sie,p┼éynie strugami  Shocked
musze wtedy przyjmowa─ç pozycje siedz─ůca i tak przez kilka godzin mnie zalewa.
co mam pocz─ů─ç Exclamation
czy mo┼╝e kto┼Ť z obecnych zetkn─ů┼é sie z takim podobnym problemem Question
czy mam cierpliwie czeka─ç na popraw─Ö oczywiscie jako optymalna..z diety napewno nie zrezygnuje,tylko mam obawy czy obejdzie sie bez pradow selektywnych?
w og├│le niewiadomo co mi dolega, zwykli lekarze nic nie widz─ů.
prosze o pomoc Rolling Eyes
Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
Odp: problemy zatokowe
« Odpowiedz #1 : 2008-12-19, 18:08:47 »

witam,
jestem na diecie optymalnej od dwuch miesiecy,i c├│┼╝ moge ju┼╝ stwierdzi─ç du┼╝─ů, poprawe jesli chodzi o ogolne samopoczucie, Smile
natomiast z utesknieniem wyczekuje momentu kiedy wreszcie przestanie mi sie slimaczyc z zatok :roll:problem ten przerasta  mnie ponieważ badania nie wykazuja odchylen od normy,niby jest ok , a jednak ciagle mi splywa mnustwo flegmy zwlaszcza po przebudzeniu sie,płynie strugami  Shocked
musze wtedy przyjmowa─ç pozycje siedz─ůca i tak przez kilka godzin mnie zalewa.
co mam pocz─ů─ç Exclamation
czy mo┼╝e kto┼Ť z obecnych zetkn─ů┼é sie z takim podobnym problemem Question
czy mam cierpliwie czeka─ç na popraw─Ö oczywiscie jako optymalna..z diety napewno nie zrezygnuje,tylko mam obawy czy obejdzie sie bez pradow selektywnych?
w og├│le niewiadomo co mi dolega, zwykli lekarze nic nie widz─ů.
prosze o pomoc Rolling Eyes

M├│j m─ů┼╝ kiedy┼Ť mia┼é ten problem przez wiele lat, i laryngolog zrobi┼é mu zabieg "wypalania" nadmiernie rozpulchnionej ┼Ťluz├│wki zatok jakim┼Ť preparatem i problem si─Ö sko┼äczy┼é. Mo┼╝e nasza Lekarka napisze co┼Ť wi─Öcej na ten temat?
kriss
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2008-12-19, 18:26:25 »

wielkie dzi─Öki...
oby nasza kochana lekarka mi co┼Ť doradzila,
m─Öcz─Ö sie z tym ju┼╝ cztery lata,chodz─Ö od jednego specjalisty do drugiego i ┼╝aden nic m─ůdrego nie wymysli ,opr├│cz tego ┼╝e mnie wyslali do psychiatry.
biore ju┼╝ w ostateczno┼Ťci te psychotropy bo c├│┼╝ mialam pocz─ůc? Pomyslalam mo┼╝e faktycznie to jest na tle nerwowym?
Ale po kilku tygodniach nie ma poprawy ,wiec napewno tu trzeba podj─ůc inn─ů kuracje.Psychotropow sama nie moge odstawic ,mam termin do konsultacji na 3-go stycznia. powiem tylko ┼╝e ci specjalisci tylko to potrafi─ů zrobi─ç Exclamation(do psychiatry) Shocked
Po nocach mnie budzi to sciekanie :cry:No jestem wykończona...
kriss
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2008-12-19, 18:36:33 »

Krystyno
a w jaki sposob Tw├│j m─ů┼╝ zosta┼é zdjagnozowany? Czy ot tak od razu lekarz wiedzial co mu jest?
czy musial tez sie nachodzic od przyslowiowego Kajfasza do Judasza?a┼╝ wkoncu wybadali...
Bardzo mnie to ciekawi...pojawil się u mnie cień nadzieji. Smile
Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2008-12-19, 19:59:25 »

Krystyno
a w jaki sposob Tw├│j m─ů┼╝ zosta┼é zdjagnozowany? Czy ot tak od razu lekarz wiedzial co mu jest?
czy musial tez sie nachodzic od przyslowiowego Kajfasza do Judasza?a┼╝ wkoncu wybadali...
Bardzo mnie to ciekawi...pojawil się u mnie cień nadzieji. Smile

Tak, ten laryngolog sam go zdiagnozowa┼é i sam wykona┼é zabieg. M─ů┼╝ m├│wi, ┼╝e tylko on jeden w Polsce wykonuje te zabiegi, oczywi┼Ťcie w swoim prywatnym gabinecie. Znam jeszcze dwie inne osoby, kt├│re r├│wnie┼╝ z tych zabieg├│w skorzysta┼éy i te┼╝ s─ů zadowolone. Zabieg nie jest drogi (chyba 50 z┼é). Ten lekarz, to starszy, do┼Ťwiadczony specjalista. Je┼Ťli chcesz, to dowiem si─Ö wi─Öcej szczeg├│┼é├│w.
kriss
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2008-12-19, 20:22:14 »

ch─Ötnie bym skorzystala z takiego specjalisty....Ja mieszkam okolice Katowic.

Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2008-12-19, 20:46:18 »

ch─Ötnie bym skorzystala z takiego specjalisty....Ja mieszkam okolice Katowic.

Trochę daleko, lekarz ten jest w Białymstoku. Jutro dowiem się więcej.
kriss
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2008-12-19, 20:47:09 »

OK Smile
kriss
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2008-12-19, 20:52:49 »

aha..
lekarka jest z Katowic..
Chce sie do niej dosta─ç. Niewiem tylko jak to zrobic Sad Question
najlepiej to sie z ni─ů sk─ůtaktowa─ç...tak ,Krystyno czy podasz mi namiary do niej?zadzwonie jutro.
Do Katowic mam zaledwie 20 km.
Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2008-12-19, 21:21:17 »

aha..
lekarka jest z Katowic..
Chce sie do niej dosta─ç. Niewiem tylko jak to zrobic Sad Question
najlepiej to sie z ni─ů sk─ůtaktowa─ç...tak ,Krystyno czy podasz mi namiary do niej?zadzwonie jutro.
Do Katowic mam zaledwie 20 km.

Na głównej stronie forum  http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php   kliknij na dole link:
Lista u┼╝ytkownik├│w, literk─Ö:┬á L i na li┼Ťcie kliknij: lekarka

kriss
GoŠ

Email
« Odpowiedz #10 : 2008-12-19, 21:28:50 »

Bardzo Ci dziekuje Laughing
Jutro do Niej napisz─Ö m-aila
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2008-12-20, 17:25:58 »

Dolegliwosci zatokowe powinny ustapi─ç po 3 dobach od wejscia w DO skomponowanej z produkt├│w w cukrzycy z mojej strony internetowej. Mo┼╝e soji nie ruszaj w Twoim stanie...
Wydzielanie i obrz─Ök ┼Ťluz├│wek b─Ödzie narasta─ç po 12 godzinach po zbo┼╝ach i ju┼╝ po 5 godzinach po wszystkich produktach mlecznych.
Preferowane: dania z jaj/żółtek, słoniny, boczku i ziemniaków.
kriss
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2008-12-20, 20:23:03 »

Witam Lekarko..

Jak fajnie ┼╝e sie do mnie odezwala┼Ť.. Very Happy

Pisalam ze chce sie do Ciecie wybra─ç,bo mi zatoki doskwieraja..
Dzi┼Ť o dziwo po przebudzeniu bylo nieco lepiej,wi─Öc nie pisalam do ciebie m-aila.
Moze mam poprawe po antybiotyku,bra┼éam przez  trzy dni po jednej tab."Azimycin"500 mg.
Dostalam go z powodu zabiegu ginekologicznego ,wi─Öc musilam bez opor├│w go zazyc,
cho─ç nie jestem zwolenniczk─ů antybiotyk├│w ale j ak  mus,,to mus Razz
Ch─Ötnie poczytam na temat ┼╝ywienia przy cukrzycy,ale jest jeden problem Sad
nie jestem zbyt biegla w necie ...jak mog─Ö to znale┼╝dz?pomocy Laughing
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #13 : 2008-12-21, 13:46:21 »

Eliminacja zaka┼╝e┼ä bakteryjnych koreluje z diet─ů w cukrzycy. Nie t─ů opart─ů na kefirach...
┼Üluz├│wki si─Ö dobrze maj─ů na diecie t┼éustej...
www.dietaoptymalna.com  - dla Ciebie do poczytania i zastosowania - produkty w cukrzycy (kr├│rej NIGDY u Ciecie nie b─Ödzie Smile), jadaj placki ziemniaczane (2 jaja+ 2 ziemniaki; dla nas s─ů inne zalecenia Smile) i inne jadalne wg Ciebie produkty lub zestawy (gotowane, kiszone, surowe itd).
kriss
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2008-12-21, 14:57:54 »

Dzi─Ökuj─Ö Ci kochana lekarko... Smile

Ju┼╝ du┼╝o  zrozumialam o dietce dla cukrzyk├│w,
Musz─Ö to poczyta─ç jeszcze kilka razy,bo kiepsko lapie o tej rotacji...
Ten temat jest dla mnie nowosci─ů,mowi─Ö nowosci─ů poniewa┼╝ D.O.stosowalam ju┼╝ przez trzy lata,
a od pi─Öciu ju┼╝ niestosowalam z powodu wyjazdow.
Teraz znowu  sie ┼╝ywi─Ö .To co jest wskazane przez ciebie bardzo lubie jes─ç ,takze zaden problem!
Natomiast ta rotacja Sad no nie kumam.....albo jestem taka t─Öpa czy co?
Mam w g┼éowie istny mentlik jak o tym czytum,bo z rozdzielnosci─ů jest mi wszystko jasne.
Tak se mysle ┼╝e jak te zbo┼╝a wyeliminuje i te mleczne to ju┼╝ b─Ödzie troche lepiej albo calkiem dobrze?

Jedynie b─Ödzie mi ci─Özko ze smietanki zrezygnowa─ç Evil or Very Mad  Exclamation uff
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2008-12-21, 15:07:10 »

1.a od pi─Öciu ju┼╝ niestosowalam z powodu wyjazdow.
2.To co jest wskazane przez ciebie bardzo lubie jes─ç ,takze zaden problem!
3.Natomiast ta rotacja Sad no nie kumam.....albo jestem taka t─Öpa czy co?
4.Mam w g┼éowie istny mentlik jak o tym czytum,bo z 5.rozdzielnosci─ů jest mi wszystko jasne.
6.Jedynie będzie mi cięzko ze smietanki zrezygnować Evil or Very Mad  Exclamation uff

1.Nic mnie tak bardzo nie motywuje do unormalniania diety jak czas wyjazd├│w.
2. Same jadalne rzeczy.
3. To takie obostrzenie by tr├│jglicerydy zrobi─ç poni┼╝ej 60mg%. Jak medycyna ┼Ťwiatowa radzi...i dr Jk i Ja Smile.
4. A co Ty myslisz, ┼╝e my wszystko wiemy? Shocked
5. Pomaga zmniejszy─ç ilo┼Ť─ç jedzenia (pomocna jest zatem we wszystkich chorobach).
6. Samo ┼╝ycie. Trzy dni trzeba prze┼╝y─ç, a potem jako┼Ť leci. Ajerkoniak/cynamon do kawy?
kriss
GoŠ

Email
« Odpowiedz #16 : 2008-12-21, 15:11:52 »

:lol:Ajerkoniak mo┼╝na?
Wlasnie sie zastanawialam co moge sobie na sylwestra lykn─ů─ç?

tylko ten ze sklepu to pewno nie Laughing
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2008-12-21, 15:30:24 »

:lol:Ajerkoniak można?

Jako "przej┼Ťci├│wka"-czyli co┼Ť po┼Ťredniego w drodze do diety idealnej (wg mnie).
Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 16549

« Odpowiedz #18 : 2008-12-21, 20:42:54 »

Ajerkoniak ze sklepu może zawierać mleko (skondensowane, albo w proszku). Lepiej go zrobić w domu na bazie żółtek. Przepis na forum był.
Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 16549

« Odpowiedz #19 : 2008-12-21, 20:54:12 »

Znalaz┼éam przepisy - http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2816.msg44214#msg44214 . Przy okazji u mnie si─Ö okaza┼éo, ┼╝e za k┼éopoty z wiecznym katarem odpowiedzialne s─ů produkty mleczne. Wypalanie, o kt├│rym wspomina Krystyna Opty pomog┼éo mi na chwil─Ö jedynie je┼Ťli chodzi o t─Ö przypad┼éo┼Ť─ç. Odzyska┼éam jednak mo┼╝liwo┼Ť─ç oddychania nosem, bo przed wypalaniem nos by┼é ca┼ékowicie niedro┼╝ny. Zabieg robi┼éa mi w Klinice w Bia┼éymstoku dr Konopi┼äska w 1981 roku.

W tym roku dzi─Öki informacjom Lekarki w kilka tygodni pozby┼éam si─Ö kataru trwaj─ůcego kilkadziesi─ůt lat! Ilekro─ç skusz─Ö si─Ö na ┼Ťmietank─Ö do kawy tylekro─ç nos daje o sobie zna─ç. Nie ma co si─Ö ┼éudzi─ç - mleczne nie s─ů dla ka┼╝dego.

Mo┼╝e cukier do ┼╝├│┼étek da si─Ö jeszcze zmniejszy─ç? Przy okazji sprawdz─Ö. Oczywi┼Ťcie porcja mo┼╝e by─ç mniejsza, a i rum mo┼╝na zast─ůpi─ç inn─ů w├│dk─ů.
Strony: [1] 2 3 4 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.