forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 00:17:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660527 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ZO-bez liczenia?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ZO-bez liczenia?  (Przeczytany 85207 razy)
RG
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #60 : 2014-02-06, 18:25:55 »

Anakin, w 100% zgadzam się z tym co napisałeś...

W wojsku byłem i widziałem jak tam ludzie jedzą, zwłaszcza młodzi żołnierze w okresie unitarki. Pierwsze co robią, to niektórzy oczywiście, po wejściu do stołówki biegną do okienka z chlebem, łapią po parę kromek chleba i dopiero wtedy stają w kolejce do michy. Za nim dojdą do wydawania posiłku, to zjadają cały chleb. Biorą posiłek i znowu idą po chleb. Konsumują np. fasolkę po bretońsku z "kilogramami" chleba. Oczywiście wiem, że to słowa Dr Jana Kwasniewskiego ale Ty je przytoczyłeś, więc odnoszę się do Ciebie. Zwróciłem uwagę, że jest wielu, którzy fasolki po bretońsku nie jedzą z chlebem, tak na przykład jak ja. Wtedy nie wiedziałęm dlaczego ale jakoś tak czułem, że tego dania nie trzeba mieszać z chlebem.

Co do stołu szwedzkiego też masz racje. Bardzo dużo podróżowałem, w większości to były delegacje opłacane przez firme, więc koszty się nie liczyły. Biorąc pokój w hotelu zawsze opłacałem śniadanie. Coś dziwnego się działo jak był stół szwedzki na którym było w zasadzie wszystko a ja nigdy nic innego nie brałem jak tylko bułkę pszenną, masło orzechowe (nutelle), dżem i ser żółty lub pleśniowy. Bułkę smarowałem masłem orzechowym, na to ser a na to dżem... Nie wiem dlaczego tak robiłem ale miałem smaka takiego i coś mi podpowiadało, że dobrze robię, bo przecież cukier krzepi...

Wtedy właśnie wypijałem kilka puszek red bulla, kawę piłem z 3 łyżeczkami cukru a wódkę popijałem coca-colą a wieczorem golonka z kupą ziemniaków i musztardą i chrzanem, i tak... nabawiłem się miażdżycy...

Więc jak byłem młody, w wojsku organizm mi dobrze podpowiadał, później to zatraciłęm... podobno w miarę jedzenia rośnie apetyt Very Happy

Teraz bez ważenia nic nie zjem... no chyba, że jest to jakiś standard, ziemniaki, żółtka jaj i smalec lub masło. Teraz już ne liczę takich dań ale wszystko inne podliczam skrupulatnie... No ale ja jestem chory (DO), może to inny temat niż tylko ŻO ale nie mniej dobrze by było aby początkujący jednak liczyli BTW nawet na ŻO.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #61 : 2014-02-06, 18:29:56 »

Anakin, w 100% zgadzam się z tym co napisałeś...

Ale to NPAPISAŁ Dr Kwaśniewski, więc ...?

Proszę umieszczać autora cytatów, bo później jakiś cooleś lub Rec cytując Dr-a Kwaśniewskiego twierdzi, że to jakiś Lutz albo jeszcze inny autor to napisał.  Confused  Laughing
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #62 : 2014-02-06, 18:30:41 »

Anakin, w 100% zgadzam się z tym co napisałeś...

Ale to NPAPISAŁ Dr Kwaśniewski, więc ...?

Proszę umieszczać autora cytatów, bo później jakiś cooleś lub Rec cytując Dr-a Kwaśniewskiego twierdzi, że to jakiś Lutz albo jeszcze inny autor to napisał.  Confused

Napisałem to Nasz Ty kochany Adminie Smile
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #63 : 2014-02-06, 18:31:25 »

"...Oczywiście wiem, że to słowa Dr Jana Kwasniewskiego ale Ty je przytoczyłeś..." Smile

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #64 : 2014-02-06, 18:33:56 »

Rec cyta cytaty pobieżnie, albo wcale i nie wie kogo cytuje, jak nie ma wyraźnie napisane!  Confused  Wink
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #65 : 2014-02-06, 18:35:41 »

Rec cyta cytaty pobieżnie, albo wcale i nie wie kogo cytuje, jak nie ma wyraźnie napisane!  Confused  Wink

Tes słowa Dr Kwaśniewskiego Jana znam na pamięć, myślę, że większość je zna Smile
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #66 : 2014-02-06, 18:37:15 »

A skąd! Zaraz na dobrej diecie będą pisać, że to Lutz...  Laughing Cool
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #67 : 2014-02-06, 18:39:19 »

A skąd! Zaraz na dobrej diecie będą pisać, że to Lutz...  Laughing Cool

Przeczytałem wszystkie książki Doktora, po za odpowiedziami na listy, więc co nieco pamiętam a co nieco wbiło mi się w czaszkę Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #68 : 2014-02-06, 18:43:29 »


Wtedy właśnie wypijałem kilka puszek red bulla, kawę piłem z 3 łyżeczkami cukru a wódkę popijałem coca-colą a wieczorem golonka z kupą ziemniaków i musztardą i chrzanem, i tak... nabawiłem się miażdżycy...


Wcale nie musiałeś się tak bardzo poświecać... Rolling Eyes  Wink
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #69 : 2014-02-06, 18:46:19 »


Wtedy właśnie wypijałem kilka puszek red bulla, kawę piłem z 3 łyżeczkami cukru a wódkę popijałem coca-colą a wieczorem golonka z kupą ziemniaków i musztardą i chrzanem, i tak... nabawiłem się miażdżycy...


Wcale nie musiałeś się tak bardzo poświecać... Rolling Eyes  Wink

Reniu, wtenczas nie wiedziałem, że się tak poświęcam Smile Dopiero książki Doktora Kwaśniewskiego mi to uzmysłowiły Smile


Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #70 : 2014-02-06, 18:50:15 »

A skąd! Zaraz na dobrej diecie będą pisać, że to Lutz...  Laughing Cool

Przeczytałem wszystkie książki Doktora, po za odpowiedziami na listy, więc co nieco pamiętam a co nieco wbiło mi się w czaszkę Smile


"Odpowiedzi na listy" są bardzo fajne. Dużo ciekawej i przydatnej wiedzy w nich jest. Tam jest dużo innych tematów poruszone, nie tylko te problemy, o które czytelnicy się pytają... Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #71 : 2014-02-06, 18:52:02 »


Wtedy właśnie wypijałem kilka puszek red bulla, kawę piłem z 3 łyżeczkami cukru a wódkę popijałem coca-colą a wieczorem golonka z kupą ziemniaków i musztardą i chrzanem, i tak... nabawiłem się miażdżycy...


Wcale nie musiałeś się tak bardzo poświecać... Rolling Eyes  Wink

Reniu, wtenczas nie wiedziałem, że się tak poświęcam Smile Dopiero książki Doktora Kwaśniewskiego mi to uzmysłowiły Smile


Co się nie robi dla nauki? Cool Poświęciłeś się dla wiedzy, aby pokazać jak DO poprawia zdrowie... Very Happy Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #72 : 2014-02-06, 18:52:55 »

A Rec gada, że trza liczyć w podróży i to co do grama, bo tak zalecił Dr Kwaśniewski. Taki pożyteczny mędrzec z niego i jeszcze chce, abym prostował jego pożyteczne mądrości publicznie.  Shocked  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #73 : 2014-02-06, 18:54:03 »

Przyznam, że na początku cel był bardziej egoistyczny, dopiero po zauważeniu zmian jakie niesie dieta Doktora wpadłem na taki pomysł Smile

Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #74 : 2014-02-06, 18:55:47 »

A Rec gada, że trza liczyć w podróży i to co do grama, bo tak zalecił Dr Kwaśniewski. Taki pożyteczny mędrzec z niego i jeszcze chce, abym prostował jego pożyteczne mądrości publicznie.  Shocked  Laughing Laughing Laughing

Adminie, a ja nie widzę nic złego w liczeniu... ludzie często na coś liczą, przeważnie na kogoś, bo samina siebie nie potrafią liczyć, więc dodatkowo liczenie BTW nie powinno stanowić problemu Smile

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #75 : 2014-02-06, 18:57:51 »


Wtedy właśnie wypijałem kilka puszek red bulla, kawę piłem z 3 łyżeczkami cukru a wódkę popijałem coca-colą a wieczorem golonka z kupą ziemniaków i musztardą i chrzanem, i tak... nabawiłem się miażdżycy...


Wcale nie musiałeś się tak bardzo poświecać... Rolling Eyes  Wink
Lustro i waga nic nie podpowiadały?  Cool Very Happy

Reniu, wtenczas nie wiedziałem, że się tak poświęcam Smile Dopiero książki Doktora Kwaśniewskiego mi to uzmysłowiły Smile



Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #76 : 2014-02-06, 18:58:22 »

Lustro i waga nic nie podpowiadały?  Cool Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55933


Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #77 : 2014-02-06, 19:00:03 »

Lustro i waga są teraz nieważne, teraz tylko normy się liczą.  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #78 : 2014-02-06, 19:00:54 »

Adminie, a ja nie widzę nic złego w liczeniu... ludzie często na coś liczą, przeważnie na kogoś, bo samina siebie nie potrafią liczyć, więc dodatkowo liczenie BTW nie powinno stanowić problemu

Liczenie w pamięci bardzo dobrze ułatwia namnażanie nowych synaps, więc jako gimnastyka mózgu jest zbawienne...  Wink
I bardzo podnosi inteligencję do tego.  Very Happy
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: ZO-bez liczenia?
« Odpowiedz #79 : 2014-02-06, 19:01:33 »

Lustro i waga nic nie podpowiadały?  Cool Very Happy

Jako mężczyzna nie używałem takich babskich rzeczy jak lustro czy waga, pracując po 12 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu nie było czasu na takie  pierdołu Very Happy

Nawet nie chodziłem do lekarza, dopiero jak mnie wywaliło to mnie zawieźli... pewnych rzeczy mężczyzna nie robi sam z siebie Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.