forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:00:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Życzenia
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Życzenia  (Przeczytany 119909 razy)
martyna opty
Go


Email
Życzenia
« : 2008-12-22, 13:56:12 »

Życzę wszystkim kochanym forumowiczom zdrowych,wesołych i śnieżnych świąt,żeby nadchodzący Nowy 2009 rok był dla Was szczęśliwy.



Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #1 : 2008-12-22, 14:30:58 »

Życzę wszystkim kochanym forumowiczom zdrowych,wesołych i śnieżnych świąt,żeby nadchodzący Nowy 2009 rok był dla Was szczęśliwy.


Ja również życzę wszystkim Użytkownikom miłych i... optymalnych Świąt i szczęśliwego nowego roku 2009!   Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #2 : 2008-12-22, 14:54:15 »



Ja również życzę [b][color=Teal] [size=11pt]wszystkim Użytkownikom ...

Czysta hipokryzja.Oczywiście atmosfera zblizających sie świat ,spowoduje ze hipokryzja ta zostanie przyćmiona.
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #3 : 2008-12-22, 14:54:56 »

Ja też życzę wszystkiego co najlepsze  , najmilsze i dające sercu radośc. Dla wszystkich forumowiczów i ich rodzin.
Oby nadchodzący rok nie był gorszy życzy Grażyna
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #4 : 2008-12-22, 15:46:38 »

Odemnie tez
Zdrowych Wesolych Swiat, oraz wiele lask od Malutkiego Dzieciatka Jezus na caly 2009 Rok.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #5 : 2008-12-22, 16:55:04 »


 
 Wesołych Świąt !!!             
 
Zapisane
Krystyna
Jr. Member
**
wiadomoci: 648


Odp: Życzenia
« Odpowiedz #6 : 2008-12-22, 17:31:57 »

Radosnych i spokojnych Świąt oraz samych szczęśliwych chwil w Nowym 2009 Roku
                                                      Zyczy Krystyna
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #7 : 2008-12-22, 19:37:19 »

Magicznych Świąt! Żebyście poczuli w powietrzu to
"coś" Wink
 i zeby dzieki temu było tak mmmmmhh
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #8 : 2008-12-22, 19:57:33 »

                                
RADOSNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #9 : 2008-12-22, 20:58:54 »


Czysta hipokryzja.Oczywiście atmosfera zblizających sie świat ,spowoduje ze hipokryzja ta zostanie przyćmiona.
złośnico
zapalże te  świeczki
  ma być ośmioramienny świecznik nie siedmio
ps.
dodam tylko
życzę Wszystkim miłego  Świątecznego wypoczynku
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #10 : 2008-12-22, 21:12:26 »


Czysta hipokryzja.Oczywiście atmosfera zblizających sie świat ,spowoduje ze hipokryzja ta zostanie przyćmiona.
złośnico
Złośnico? Mam przymykac oczy na hipokryzje? Jak można ludzi wyzywać,gardzić nimi,a potem im składac życzenia,jak gdyby nigdy nic?
To trzeba byc hipokryta ,albo być niezrównowazonym emocjonalnie.
Skoro padły słowa ;"wszystkim Użytkownikom" ,czyli dla mnie też.Ja nie potrzebuję życzeń od kogoś kto mnie wyzywał.
Nie ulegam atmosferze,jaką tłum tworzy.Jak ktos kiedys fajnie powiedział ;"tłum w tłumie głupieje"-czy jakos tak...

Cytuj
zapalże te  świeczki
  ma być ośmioramienny świecznik nie siedmio
To miło,ze pamietasz o Chanuka  Cool  Razz
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #11 : 2008-12-22, 21:33:55 »


Czysta hipokryzja.Oczywiście atmosfera zblizających sie świat ,spowoduje ze hipokryzja ta zostanie przyćmiona.
złośnico
zapalże te  świeczki
  ma być ośmioramienny świecznik nie siedmio
ps.
dodam tylko
życzę Wszystkim miłego  Świątecznego wypoczynku

Ali, proszę Cię, nie odpowiadaj jej. To jest wątek z życzeniami świątecznymi, a nie z kolejnymi prowokacjami...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #12 : 2008-12-22, 22:02:49 »

Owszem.I nie życze sobie by jakis hipokryta składał mi zyczenia,bo to juz lekka przesada!
Nie rozumiem,jak mozna wyzywać ludzi? Gardzic nimi,tylko dlatego,ze nie są na Diecie Optymalnej,a potem ni z tego ni z owego składac życzenia świąteczne.
To HIPOKRYZJA- nic ponadto. Od takich ludzi nie chce żadnych życzen swiątecznych.
I przestań wreszcie mówic ludziom co mają robić,bo to staje sie po prostu śmieszne.Kazdy ma swój rozum ,wcale nie gorszy od twojego(trzeba to zrozumiec), wiec nie musisz nikim kierować.Po prostu zajmij sie sobą,bo pracy nad soba masz wiele-musisz sie wyleczyć miedzy innymi z mani wyższości,musisz pojąc,ze jestes puchem marnym i troche samokrytyki nie zaszkodzi.
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #13 : 2008-12-22, 22:18:03 »

Zdrowych i Radosnych Swiat 2009 zycze WSZYSTKIM UZYTKOWNIKOM oprocz EDYTY  Laughing ........tak juz chyba lepiej.... Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #14 : 2008-12-22, 22:40:06 »

... oprocz EDYTY  Laughing ........tak juz chyba lepiej.... Laughing

Chodzi o to,ze nie jest zdrowym takie postepowanie ;najpierw wyzwiskami rzuciac,buntować innych Uzytkowników przeciw osobie,gardzic nnnieoptymalnymi ,a potem wylatywać ni z gruszki, ni z pietruszki z zyczeniami dla wszystkich.
Nie rozumiem dlaczego ludzie ,są mili dla siebie tylko w czasie jakichs swiąt? To znaczy ,zblizaja sie świeta,nalezy byc miłym, wszystkich kochać,a po swietach ,na nowo wyzwiska,żeby potem kiedy znów nadejdą swieta być miłym i skladac najlepsze życzenia?. Przeciez to czysty idiotyzm.
Jak sie ludzie szanują naprawde,to są mili dla siebie przez cały rok,a nie tylko w świeta ,a jak ludzie są nieprzyjaźni wobec kogos ,a potem staja sie mili bo nadchodzą świata,no to mamy czystą hipokryzje-nie mozna tego inaczej nazwać-mam nadzieje,ze chociaz czesc osób to zauwazy-licze na to i zacznie zwracac na to uwagę.
To co by było, gdyby nie było swiat? Ludzie by sie pozabijali?
Przyznam,ze smuci mnie taka sytuacja.Taka sytuacja jest chora.
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #15 : 2008-12-22, 22:46:40 »

DO*EDYTY*
Ja niewiem czy ty tego sama niedostrzegasz - ale nieraz jestes STRASZNIE WREDNA !!!Z tego wzgledu np.-ja przestalam tutaj pisac i pytac  Sad (ale to juz moj problem) wole tylko czytac Confused
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #16 : 2008-12-22, 22:50:59 »

No cóż,moze w oczach niektórych jestem wredna,no ale nie odbija mi i nie staje sie sztucznie miła ,tylko dlatego ,ze nadchodza swieta-nawet by mi to przez mysl nie przeszlo.

A to,ze przestałas tutaj pisać,to faktycznie Twój problem,a nie czyjś inny i dobrze,ze to rozumiesz,a nie robisz z siebie kozła ofiarnego ,jak inni i nie zwalasz winy na kogos innego.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #17 : 2008-12-22, 22:53:21 »

Chyba sie nawet domyslam,pod jakim nickiem byłas wczesniej zalogowana ,no ale zostawie to dla siebie,bo pewna na 100% byc nie moge .
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #18 : 2008-12-22, 23:04:24 »

Alez ja sie pod zadnym nie chowam nie mam czemu ,mam naimie Lidia mieszkam w Hamburgu i pisalam tutaj majac problemyutrzymac sie na DO bedac w ciazy....
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #19 : 2008-12-22, 23:06:32 »

To w takim układzie pomyliłam Ciebie z kims innym.Sama rozumiesz,czasem ludzie usuwają konta,a potem zakładają pod innym nickiem.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.