forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:49:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Życzenia
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Życzenia  (Przeczytany 119907 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #20 : 2008-12-22, 23:15:44 »


ja przestalam tutaj pisac i pytac 

Te Twoje słowa skłoniły mnie do tego,zeby pomysleć,że juz kiedys byłas tutaj zarejestrowana,ponieważ napisałaś wyraźnie ,ze przestałaś pisać i pytać,a jeszcze nie zadałaś zadnego pytania pod tym nickiem.
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #21 : 2008-12-22, 23:20:15 »

Niestety nie moglam sobie hasla przypomniec po tej paru miesiecznej przerwie-z tad ten nick,a pytan nie mam zadnych Cool
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #22 : 2008-12-22, 23:25:21 »

DO*EDYTY*
Ja niewiem czy ty tego sama niedostrzegasz - ale nieraz jestes STRASZNIE WREDNA !!!Z tego wzgledu np.-ja przestalam tutaj pisac i pytac  Sad (ale to juz moj problem) wole tylko czytac Confused
Pisz, pytaj i nie przejmuj się. Osobiście będę to robić bez względu na wszystko.
Nie specjalnie dbam o to czy ktoś to lubi czytać.
Zdrowych, spokojnych świąt dla wszystkich.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #23 : 2008-12-22, 23:26:02 »

...z tad ten nick

A jednak byłas pod innym nickiem?
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #24 : 2008-12-22, 23:29:15 »

Nie,nie pod Nickiem tylko uzywalam swojego prawdziwego imienia - LIDIA
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #25 : 2008-12-22, 23:33:50 »

Nie,nie pod Nickiem tylko uzywalam swojego prawdziwego imienia - LIDIA

No to teraz jest jasne dla wszystkich ,ze dawniej Twój nick to był LIDIA -Twoje imie,a teraz Twoim nickiem jest lidek -to chyba nie to samo,prawda?
Wiec dlaczego napisałas mi,ze sie nie ukrywasz,gdy napisałam,ze chyba wiem pod jakim nickiem byłaś wczesniej zarejestrowana?
Oczywiscie nie musisz odpisywać-czytający przeciez nie są ociemniali.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #26 : 2008-12-22, 23:38:08 »


Zdrowych, spokojnych świąt dla wszystkich.

O! MONIKAW wiem,ze jest szczera,a nie ,że zmienia sie jak kameleon w czasie świat .
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #27 : 2008-12-23, 00:49:26 »

DO*EDYTY*
Ja niewiem czy ty tego sama niedostrzegasz - ale nieraz jestes STRASZNIE WREDNA !!!Z tego wzgledu np.-ja przestalam tutaj pisac i pytac  Sad (ale to juz moj problem) wole tylko czytac Confused

Nie tylko Twój, Lilek! Nie tylko Twój!   Confused   Ankieta Sławka w usuniętym już, niestety, wątku pt. TROLL - wskazywała wyraźnie, że druzgocząca większość forumowiczów była PRZECIWNA chamskiemu obrażaniu innych użytkowników forum.

Jak widzę, znowu swoją trollową metodą wymusza ona na kolejnym dyskutancie (czyli tym razem na Tobie) tłumaczenie się z... no właśnie... z czego???

Masz prawo do własnych poglądów i wniosków i nie musisz nikomu się z tego tłumaczyć.

Wycieczki ad personam - to jej trollowa specjalność. To są tylko jej tzw. zabiegi socjotechniczne - czyli wzbudzić sugestywnymi pytaniami poczucie winy i sprowokować do tłumaczenia się, że "nie jesteś przysłowiowym wielbłądem".

Odpuść sobie i nie daj się prowokować do odpowiedzi.
Sławek ma rację - to naprawdę jedyny skuteczny sposób na trolling, który niszczy istotę forum.

To tytułem wstępu Wink

Witaj Lilek (ponownie) na forum!  Smile
Pewnie tu byłaś, kiedy jeszcze mnie tu nie było  Wink

Mam nadzieję, że będziesz z nami na forum rozmawiać, a nie tylko czytać  Smile

P.S. Przepraszam, że jednak   Nie Na Temat  tego wątku.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #28 : 2008-12-23, 04:31:15 »

Tradycyjnie
też przyłączam sie do zyczeń -dla państwa kwaśniewskich i forumowiczówi
   Niech wigilia i święta upłyną spokojnie i radośnie ,aby marzenia zmieniły sie w  rzeczywistość
    a sukcesy przerosły oczekiwania .
 
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #29 : 2008-12-23, 09:09:46 »

http://www.youtube.com/watch?v=fvNRHrKyaX4 i żeby nastrój świąteczny pełny był pamiętajmy o polskiej biedzie...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #30 : 2008-12-23, 09:10:42 »

Obłuda pelną gębą.

PS.Rudka oczywiście,to nie do Ciebie,ale fajnie,ze hipokryzja wyszła na jaw.

No niestety,odkąd spostrzegłam obłude w ludziach,to zmienianie sie jak kameleon w czasie świąt, czas ten napawa mnie wstretem,własnie przez takich obłudników,którzy w jednym poscie składają serdeczne życzenia wszystkim,a juz w nastepnych obrazają ,dodając przy okazji,ze nie ich celem jest obrazanie .heheheheh Koń by sie uśmiał ,jakbym mu o tym powiedziała ! Trzeba byc kompletnym ślepcem ,zeby tej obłudy nie zauważac.
Mam nadzieje,ze choc kilku Uzytkowników zauwazy tą ludzką hipokryzje.
Jeszcze raz powtarzam,ze czuje WSTRĘT do takiego ludzkiego zachowania!
Dla mnie to jest cos niebywałego!
Skąd to sie bierze? Moze z domu rodzinnego? Zreją sie z domownikami,a potem w czasie świat sie "kochają"? Wyzywają sie ,a potem są "mili" w czasie świat?
To okropne! Nigdy nie przyjełabym życzen od kogoś kto mnie wyzywał w czasie,kiedy swiat nie było,a nagle swieta i ta osoba jest "miła" -to wstretne,okropne ludzkie zachowanie!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #31 : 2008-12-23, 09:14:42 »

http://www.youtube.com/watch?v=fvNRHrKyaX4 i żeby nastrój świąteczny pełny był pamiętajmy o polskiej biedzie...

100% racji,a nie uleganie atmosferze tłumu i "kwiczenie" razem z nim i to sztucze bycie miłym....
PS.Bardzo lubie tą piosenke.
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #32 : 2008-12-23, 09:27:16 »

Nie,nie pod Nickiem tylko uzywalam swojego prawdziwego imienia - LIDIA

No to teraz jest jasne dla wszystkich ,ze dawniej Twój nick to był LIDIA -Twoje imie,a teraz Twoim nickiem jest lidek -to chyba nie to samo,prawda?
Wiec dlaczego napisałas mi,ze sie nie ukrywasz,gdy napisałam,ze chyba wiem pod jakim nickiem byłaś wczesniej zarejestrowana?
Oczywiscie nie musisz odpisywać-czytający przeciez nie są ociemniali.

Powiedz mi Edytko czujesz sie po napisaniu tego textu-LEPIEJ?!Nie bede i niechce mi sie tlumaczyc-ALE SKORO PISZE ZE ZAPOMNIALAM HASLA-TO ZAPOMNIALAM i tyle,i wiesz co mysle ze Twoje Dzieci wiecej pozytku z Ciebiemaja jak to FORUM (i wiecej nie odpowiadam)  Pozdrawiam i zycze mimo wszystko -ZDROWYCH I RADOSNYCH SWIAT....
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #33 : 2008-12-23, 09:37:02 »

hmmmm cóż moge odpowiedzieć? Czy lepiej? tego nie wiem,ale na pewno nie gorzej.

PS.Kto ma oczy niech patrzy,kto ma uszy niech słucha-ja dodam ,niech patrzy i słucha swoimi oczami i uszami,nich nikt nie pozwala sobą manipulować,bo kazdy jest wazny i kazdy posiada swój rozum.     

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #34 : 2008-12-23, 09:46:16 »

...bo kazdy jest wazny i kazdy posiada swój rozum.     



No moze oprócz tych ,co to myslą ,ze są ważniejsi od innych,bo jedzą "podgardle"  i są jak kameleon-tacy wzbudzają mój wstret i nie widze powodów,aby o tym nie pisać.
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #35 : 2008-12-23, 11:43:42 »

http://www.youtube.com/watch?v=fvNRHrKyaX4 i żeby nastrój świąteczny pełny był pamiętajmy o polskiej biedzie...
Tereso dziekuje za ten teledysk, to jest bardzo smutne,że na świecie jest tyle ludzkich tragedii,niech te nadchodzące święta skłonią nas do chwili refleksj.Siedząc przy wigilinym stole pomyślmy o tych,którzy w tej chwili bardzo cierpią. Często sie zdarza że ludzie zasiadają do stołu skłóceni chyba tylko po to żeby się najeśc. Niestety niektórzy nie potrafią sobie  wybaczyc a przecież święta są tylko raz w roku i jest to czas przebaczania.
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #36 : 2008-12-23, 11:49:11 »

Obłuda pelną gębą.

PS.Rudka oczywiście,to nie do Ciebie,ale fajnie,ze hipokryzja wyszła na jaw.

No niestety,odkąd spostrzegłam obłude w ludziach,to zmienianie sie jak kameleon w czasie świąt, czas ten napawa mnie wstretem,własnie przez takich obłudników,którzy w jednym poscie składają serdeczne życzenia wszystkim,a juz w nastepnych obrazają ,dodając przy okazji,ze nie ich celem jest obrazanie .heheheheh Koń by sie uśmiał ,jakbym mu o tym powiedziała ! Trzeba byc kompletnym ślepcem ,zeby tej obłudy nie zauważac.
Mam nadzieje,ze choc kilku Uzytkowników zauwazy tą ludzką hipokryzje.
Jeszcze raz powtarzam,ze czuje WSTRĘT do takiego ludzkiego zachowania!
Dla mnie to jest cos niebywałego!
Skąd to sie bierze? Moze z domu rodzinnego? Zreją sie z domownikami,a potem w czasie świat sie "kochają"? Wyzywają sie ,a potem są "mili" w czasie świat?
To okropne! Nigdy nie przyjełabym życzen od kogoś kto mnie wyzywał w czasie,kiedy swiat nie było,a nagle swieta i ta osoba jest "miła" -to wstretne,okropne ludzkie zachowanie!
Piszesz że nie przyjęłabyś życzeń?a jeśli ta osoba na prawde szczerze żałowałaby swojego zachowania?przeprosiłaby Cie za to że Cie czymś uraziła?Ludzie są tylko ludźmi i każdy ma prawo popełnic jakiś błąd ale to chyba nie skazuje go na Twoje wieczne potępienie?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #37 : 2008-12-23, 12:23:58 »

Niestety niektórzy nie potrafią sobie  wybaczyc a przecież święta są tylko raz w roku i jest to czas przebaczania.

Czy to znaczy,ze po swietach można sobie dalej ublizać? Az do nastepnych swiat,kiedy znów przyjdzie czas przebaczania?
Zastanawia mnie co by było,gdyby nie było swiat,albo gdyby były cały czas swiata?

Cytuj
Piszesz że nie przyjęłabyś życzeń?a jeśli ta osoba na prawde szczerze żałowałaby swojego zachowania?przeprosiłaby Cie za to że Cie czymś uraziła?Ludzie są tylko ludźmi i każdy ma prawo popełnic jakiś błąd ale to chyba nie skazuje go na Twoje wieczne potępienie?

Wybacz Martyno,ale takie teksty nie robia na mnie wrazenia.Po prostu nie "pieje" razem z tłumem.
Nie przyjełabym zyczeń od kogos ,kto mnie obraza cały rok,kto mną gardzi,a potem staje sie miły,bo nadchodzą swiata,po czym po swietach znów ta osoba mnie obraza,nie wyobrazam sobie równiez jakbym miała mieszkac z taką osobą.
Wybacz,ale godziałabym sie w ten sposób z obludą i sama stawałabym sie obłudnikiem ,hipokrytą.
Martyna.Zeby było jasno nie pisałam tego do Ciebie.Póki co ,rzuciła  mi sie tutaj w oczy tylko jedna osoba jako obłudnik,bo gdy tylko nadszedł czas świat wszystkim złożyła życzenia -przeciez to szczyt hipokryzji i obłudy! Nie zycze sobie (powtarzam) ,aby hipokryta składał mi zyczenia.
Czy nie jest równiez hipokryzją to,ze kogos sie ustawia,co ma pisać w wątkach,po czym samemu sie pitoli nie na temat? Jest to HIPOKRYZJA,a osoba to uprawiająca jest HIPOKRYTĄ-taka prawda.

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #38 : 2008-12-23, 14:41:30 »

...To miło,ze pamietasz o Chanuka  Cool  Razz...

Z okazji NASZEGO SWIETA, zycze wszystkim
"zmiany kolejnosci priorytetow" -
tak,  aby w wyniku efektow tego dzialania
nie wspierac "nekrobiznesu" !!!!  Cool
 


[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #39 : 2008-12-23, 16:46:04 »

Największym szczęściem człowieka jest bliskość drugiego człowieka. Bez tego nie ma radości z sukcesu, bogactwa, zdrowia. Bez tego nie ma ukojenia w smutku. Najpiękniejszy obraz się znudzi i opatrzy, bo nam nie odpowie i niczego nie podpowie, nie pocieszy. Życzę wszystkim wielu ludzi wokół was.

Białych myśli lekkich jak puch,

niech Anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei

 i niech kolędę zaśpiewa, bo jutro jest piękny dzień,

 wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych Świąt,

żyjcie zdrowo i kolorowo.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.