forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:03:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658438 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Życzenia
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Życzenia  (Przeczytany 119895 razy)
Blackend
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #80 : 2010-03-08, 13:27:36 »

no a jak Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #81 : 2010-03-08, 13:38:02 »

Pozwolę sobie się przyznać że wiem iż to nie Święto, a Dzień. Dostałam maila z życzeniami : Pan się sfotografował z bukietem kwiatów na tle betonowej elewacji i dopiskiem "Świat bez Kobiet byłby jak ogród bez kwiatów".

Podziękowałam, cytuję :

"Dziękuję Panu, Panie ...,  za pamięć. Panie o mężczyznach mogą powiedzieć to samo? Niechby...

Choć mnie wkurza, że myli się Dzień ze Świętem. Wcześniej obchody (jakiekolwiek) 8 marca omijałam szerokim łukiem, dziś gdy nie kto inny ale politycy odpowiadający za stan Państwa i funkcjonowania w nim tak kobiet jak i mężczyzn, czuję się w obowiązku przypomnieć o wielorakiej dyskryminacji kobiet w Polsce. Większość społeczeństwa ma tu ciężko nad miarę, a kobiety jeszcze bardziej. Do czego to podobne?"

Przesadziłam?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Życzenia
« Odpowiedz #82 : 2010-03-08, 14:39:24 »

Przesadziłaś  Cool  Wink . Mężczyźni też mają ciężko utrzymać rodzinę w obecnych czasach. Liczba samobójstw wśród mężczyzn jest wyższa, niż wśród kobiet. Ale dzisiaj panowie grzecznie milczą i nie zaprzeczają, ale za to jutro...nic nie wiadomo..

A jaka jest różnica między Dniem Kobiet - a  świętem ? - na jedno wychodzi. I tak dzisiaj - jak w inne dni kobiety idą do pracy - te, które nie pracują, też mają te same obowiązki co zawsze. A panowie? Dadzą kwiatka i czekają (nie wszyscy), żeby im zrobić kawkę, podać ciasteczko i jeszcze może wineczko i nie wiadomo co jeszcze...Najlepiej, jeśli sam przygotuje kolację (przy świecach) albo zaprosi do restauracji..No ale niestety, realia są takie jakie są i nie wszystkich na to stać i nie wszyscy takie wyjścia lubią. Ja na przykład już jestem w takim wieku, że najlepiej czuje się w domu.. Cool

No a jak wyglądałby świat bez mężczyzn? Jak ogród bez chwastów... Cool Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Życzenia
« Odpowiedz #83 : 2010-03-08, 15:03:17 »


Powyższe jest żartem (czarny humor Cool) - żeby Panowie się nie obrazili czasami..Co my byśmy same biedne na tym świecie robiły.. Rolling Eyes Crying or Very sad
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #84 : 2010-03-08, 15:13:22 »

no wlasnie!!! Laughing
A co to za statystyka, ktora mowi, ze liczba samobójstw wśród mężczyzn jest wyższa, niż wśród kobiet. Przeciez typowa wypowiedz kobiet na temat mezczysn to cos w stylu" Ty to masz wszystko gdzies" albo " wszystko na mojej glowie" Laughing
No to jak to na pradwe jest z tym meskim lenistwem? Moze przy okazji Dnia Kobiet nalezaloby spojrzec prawdzie w "OKO"? Laughing

Nie, nie mnie nie chodzi o ogloszenie dnia jutrzejszego "Dniem Mezczyzny", absolutnie.

A tak apropos to kupilem moim dziewczynom w pracy po "ptysiu" Laughing To taki maly rewanzyk za paczki w Tlusty Czwartek Very Happy Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Życzenia
« Odpowiedz #85 : 2010-03-08, 15:56:57 »


"adampio" już Wy się nie dacie pokrzywdzić.  Rolling Eyes  My mamy swięto w jeden dzień w roku, a Wy we wszystkie pozostałe - spójrzmy prawdzie w oczy.. Shocked  Laughing
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #86 : 2010-03-08, 16:53:14 »

Jak sobie poscielesz tak sie wyspisz Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #87 : 2010-03-08, 17:01:19 »

Jak się podoba - http://www.radiownet.pl/radio/wpis/3822/ ? Zrobiłam krok do przodu?
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #88 : 2010-03-08, 17:14:01 »

Mi od lat przy byle okazji życzą 'dużo, dużo zdrowia...' co za kłam...
wole rajstopy i goździk.  Very Happy symbol ub. wieku.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Życzenia
« Odpowiedz #89 : 2010-03-08, 17:55:47 »


Teresa - dostałaś takie życzenia z fotografią - tak? ...
"Świat bez Kobiet byłby jak ogród bez kwiatów......." i ozdobione były bukietem kwiatów w rękach mężczyzny patrzącego mi w oczy z fotografii, bo uprzednio dał się z tymi kwiatami zdjąć Smile...."

Piękne życzenia  Very Happy a Twoja reakcja:

"Operacja taka sobie,"..  Confused Czy Pan nie może się poczuć urażony - tak bardzo się starał, a Ty teraz.. nie doceniasz go.. Cool
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #90 : 2010-03-08, 18:04:09 »

mnie wkurza...

Więcej Nirwany, bo wkurzanie skraca życie!  Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #91 : 2010-03-08, 18:56:55 »

....wszysktkiego najlepszego dla wszystkich kobiet w dniu ich swieta Wink Razz Cool....

Very Happy - popieram..

Bardzo dziękuję Smile Cenię szarmancję i jako płeć piękna, z przyjemnością przyjmuję życzenia Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #92 : 2010-03-08, 19:42:41 »

Dzień się jeszcze nie skończył, w takim razie spieszę z ukłonami w stronę Pań. Smile Smile

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #93 : 2010-03-08, 20:46:56 »

Reniu, Pan jest politykiem. Nie kwiatów mi trzeba od polityków...
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #94 : 2010-03-08, 21:07:15 »

Więcej Nirwany, bo wkurzanie skraca życie!  Wink

No właśnie wprost przeciwnie. Odpowiednio długi stan wkurzenia powoduje stopniowe wypalenie się negatywnych uczuć i emocji. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie wiesz o takich rzeczach, zwłaszcza, że masz już tyle lat, adminie. Natomiast tłumienie negatywnych uczuć i emocji, ich wyparcie ze świadomości, może spowodować opłakane skutki, np. przelewanie złości na osoby, które na to nie zasługują, a także wewnętrzne powolne i systematyczne niszczenie psychiki człowieka, który nie chce się zmierzyć z nastawieniem do pewnych osób. Najlepiej więc ukierunkować negatywne uczucia i emocje na osoby, które są ich źródłem, a jeśli to możliwe, to zaleca się odpłacenie takim osobom - ja w takich przypadkach, po zastosowaniu się do tych rad, poczułem się odrazu lepiej. A nirwanę to można osiągnąć z wyboru - wystarczy ze zdecydujesz o nieinkarnowaniu i masz nirwanę.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Życzenia
« Odpowiedz #95 : 2010-03-08, 22:02:48 »


Reniu, Pan jest politykiem. Nie kwiatów mi trzeba od polityków...

Teresa - a jak on na tym zdjęciu wyglądał z tymi kwiatami? Miał przynajmniej uśmiech? Może taki jak "Gwidon" na awatarze.. Wink

A to, że pan jest politykiem - nie dyskwalifikuje go ze składaniu życzeń. Może chce się poprawić i to jest jego pierwszy krok w dobrym kierunku..W końcu wykazał dużo inwencji twórczej.. Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Życzenia
« Odpowiedz #96 : 2010-03-08, 22:07:17 »


Teresa - a tak naprawdę, czego my możemy oczekiwać od polityków? Może tego, żeby ich było jak najmniej i żeby robili jak najmniej   Rolling Eyes ..przynajmniej mniej by było błędów i głupich ustaw..
Zapisane

adamel
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #97 : 2010-03-08, 22:15:54 »

Samych szczęśliwych 364 dni z okazji Waszego święta, drogie Panie! Tak późno, ponieważ wcześniej się nie dało Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Życzenia
« Odpowiedz #98 : 2010-03-08, 22:25:28 »


"adamel" dołóż nam jeszcze jeden szczęśliwy dzień.. Very Happy ..po co mamy mieć jeden dzień smutny w roku? No może po to - żeby doceniać szczęśliwe.. Rolling Eyes ..na to wystarczyłby ten jeden co cztery lata..

Dziękuję wszystkim Panom za pamięć i miłe życzenia.. Very Happy
Zapisane

adamel
Go


Email
Odp: Życzenia
« Odpowiedz #99 : 2010-03-08, 22:32:32 »

Reniu, ten 365-ty macie, dzięki wstrętnej komunie, ustawowo, więc nie będę się wtryniał w "czynniki". Odnośnie tego 366-go, występującego co 4 lata-to oddajcie go z łaski nam, facetom,O.K.? Rolling Eyes
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.