forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-10-22, 20:20:01

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
538337 wiadomoÂci w 3975 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: EWA
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych  (Przeczytany 30632 razy)
A.G.Bednarczyk
GoŠ

Email
SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #40 : 2005-08-11, 10:25:48 »

Andrzeju!
Jak tam lektura ,,Optymalni", czy ┼╝ywienie optymalne zach─Öca do stosowania? Co my┼Ťli┼Ť o tym sposobie ┼╝ywienia.
Razz
Pozdrawiam,Gra┼╝yna.
baska
GoŠ

Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #41 : 2006-02-17, 18:58:54 »

Mimo tak malej ilosci wegli nigdy nie mialam cial ketonowych.
Cofam moje wypowiedzi na temat wegli. Nie wzielam pod uwage, ze wtedy bardzo lubilam piwko. I tak na prawde pochlanialam ich o wiele za duzo, w najgorszej postaci.
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #42 : 2006-06-18, 20:31:24 »

Jaja (lepsze ┼╝├│┼étka), majonezy, mi─Ösa wo┼éowe, wieprzowe w ka┼╝dej postaci, ryby jak kto lubi, smalec, oleje, ziemniaki, warzywa, jak kto lubi to nieco kaszy gryczanej. Uwa┼╝a si─Ö, ┼╝e SM to choroba z nietolerancji glutenu (dlatego na diecie optymalnej s─ů tak d┼éugie remisje, bo DO wyklucza wszystkie zbo┼╝a), uwa┼╝a si─Ö te┼╝, ┼╝e SM to choroba z nietolerancji wszystkich produkt├│w mlecznych (dlatego mog─ů wyst─Öpowac nawroty na DO, dlatego ja w swojej wersji diety optymalnej zalecam produkty mleczne jadac rzadziej). Dla m├│zgu potrzebne s─ů omega 3 (┼╝├│┼étka, m├│┼╝d┼╝ek, ryby, olej lniany i inne ro┼Ťlinne). Nie ma ich w zbo┼╝ach, w produktach mlecznych s─ů. Wszystkie mleczne maj─ů jednak dzia┼éanie glukogenne (na wielu poziomach reakcji). Doktor Ewa Bednarczyk-Witoszek "Dieta optymalna, co powinni┼Ťmy jadac"
janek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #43 : 2009-06-19, 11:52:38 »

S┼éawku czy┼╝by┼Ť zarabia┼é na optymalnych?
Moje pytania psuj─ů Ci biznes?
 Wink

Dobre pytanie! Ciekawe, czy dostaniesz odpowied┼║ ???

To tak jakbym prosi┼é o darmowy Interferon firm─Ö SCHERING

Moje szcz─Ö┼Ťcie w nieszcz─Ö┼Ťciu polega na tym, ┼╝e diagnoz─Ö : MS (Multiple Sklerose - swoj─ů drog─ů, dlaczego w Polsce u┼╝ywa si─Ö na stwardnienie rozsiane skr├│tu : SM , a nie np. SR ???) otrzyma┼éem w Niemczech, gdzie ┼╝yj─Ö od ponad 20 lat.
Interferon otrzymłem na receptę i musialem zapłacić około 10 Euro. To, że mi nie pomógł, to inna sprawa...

Mo┼╝e masz racj─Ö postrada┼éem rozum (mo┼╝e to nastepstwo SM). Poszukam pomocy gdzie indziej o ile inni urzytkownicy forum potwierdza Twoj─ů opinie nic tu po mnie.

Je┼Ťli znasz niemiecki mog─Ö ci poda─ç kilka interesuj─ůcych Link├│w..?

Wszyscy gdybaj─ů, szukaj─ů a podobno dr Kwasniewski ma swoj─ů teori─Ö.
Bardzo jestem jej ciekawy i pomys┼éu na leczenie - st─ůd temat...

Dziwnym trafen pierwsze objawy MS wyst─ůpi┼éy u mnie, gdy ju┼╝ od ponad roku stosowa┼éem di─Öt─Ö Kwa┼Ťniewskiego????
 ┬á
Gdybym bazowa┼é na lekarzach pewnie ju┼╝ bym wpad┼é w kompletn─ů depresj─Ö.

Dlatego z pwno┼Ťci─ů jedynym "medikamentem", kt├│ry dostaj─Ö od mojego neurologa na recept─Ö s─ů "antidepressiva"...?
Czuj─Ö si─Ö naprawd─Ö lepiej.

Kiedy przed laty przeczyta┼éem kilka artyku┼é├│w w Dzienniku Zachodnim, kupi┼éem wszystkie ksi─ů┼╝ki Kwa┼Ťniewskiego, prenumerowa┼éem odpowiednie gazety,  dosta┼éem przesytu.
Je┼Ťli cz┼éowiek troch─Ö poszuka, to znajdzie...
Ja ci─ůgle jeszcze szukam...
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #44 : 2009-11-21, 16:42:29 »

Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 16549

« Odpowiedz #45 : 2009-11-21, 17:41:41 »

Obejrza┼éam film i je┼Ťli mowa o z┼éudzeniach to pad┼é w┼éa┼Ťnie mit pomocniczo┼Ťci interferonu. Tak?
Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 16549

« Odpowiedz #46 : 2009-11-22, 10:52:06 »

Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #47 : 2009-11-25, 16:36:57 »

'Stracone z┼éudzenia' - mia┼éam na my┼Ťli poziom medycyny konewncjonalnej, my┼Ťla┼éam ┼╝e metody m.konwencjonalnej + DO przynios─ů dadz─ů  ulg─Ö w SM-ie i nie tylko...
Co za bzdury opowiada lekarz na tym filmie.
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #48 : 2009-11-25, 16:38:39 »

Aha , intrferon ju┼╝ od dawna jest w 'odstawce'.
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35256

« Odpowiedz #49 : 2015-10-22, 17:16:39 »

BACA
GoŠ

Email
« Odpowiedz #50 : 2015-11-14, 21:49:14 »

Jestem na DO prawie  trzydzie┼Ťci par─Ö lat a SM mam trzydzie┼Ťci kilka lat i dziwi mnie to jakie to wszystko jest ┼éatwe do wyleczenia. A na og├│┼é zabieraj─ů g┼éos osoby nigdy na SM nie choruj─ůce. By┼éem wiele razy w Arkadiach - to nie to.
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 51256

« Odpowiedz #51 : 2015-11-14, 21:53:33 »

... Byłem wiele razy w Arkadiach - to nie to.

Co to znaczy? W Arkadiach to nie to? Czyli co?

Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11619

« Odpowiedz #52 : 2015-11-14, 22:19:21 »

Czyli trzeba zmieni─ç diet─Ö  Laughing
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 38682

« Odpowiedz #53 : 2015-11-15, 15:12:15 »

I suplementowa─ç, najlepiej chlebem ze smalcem. Wink
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #54 : 2015-11-15, 15:51:42 »

Jak najbardziej , ale o szkodliwo┼Ťci DO tyle ju┼╝ Admin pisa┼é, i to si─Ö potwierdza . Laughing
renia
Hero Member

« Odpowiedz #55 : 2015-11-15, 16:05:29 »

Jestem na DO prawie┬á trzydzie┼Ťci par─Ö lat a SM mam trzydzie┼Ťci kilka lat i dziwi mnie to jakie to wszystko jest ┼éatwe do wyleczenia. A na og├│┼é zabieraj─ů g┼éos osoby nigdy na SM nie choruj─ůce. By┼éem wiele razy w Arkadiach - to nie to.

Gdybym, ja wiedzia┼éa jak leczy─ç SM lepiej ni┼╝ w Arkadiach, to bym si─Ö tymi informacjami podzieli┼éa. Mo┼╝e akurat komu┼Ť choremu na SM by si─Ö przyda┼éy... Rolling Eyes Tym bardziej, ┼╝e - jak piszesz - to jest takie ┼éatwe do wyleczenia...

barja
GoŠ

Email
« Odpowiedz #56 : 2015-11-15, 18:26:01 »

Jak mo┼╝na pisa─ç, ┼╝e SM jest ┼éatwe do wyleczenia i jednocze┼Ťnie chorowa─ç trzydzie┼Ťci par─Ö lat, ┼╝ywi─ůc si─Ö optymalnie przez ten czas? Choroba powinna by─ç ju┼╝ tylko mglistym wspomnieniem, albo pisze si─Ö brednie. To tak samo, jak leczenie cukrzycy insulin─ů, pacjent ma si─Ö nie┼║le, ale o wyleczeniu nie ma mowy.
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #57 : 2015-11-15, 19:05:22 »

Bo od jajek mo┼╝na zwariowa─ç . Laughing
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #58 : 2015-11-15, 19:10:53 »

Jestem na DO prawie┬á trzydzie┼Ťci par─Ö lat a SM mam trzydzie┼Ťci kilka lat i dziwi mnie to jakie to wszystko jest ┼éatwe do wyleczenia. A na og├│┼é zabieraj─ů g┼éos osoby nigdy na SM nie choruj─ůce. By┼éem wiele razy w Arkadiach - to nie to.

Gdybym, ja wiedzia┼éa jak leczy─ç SM lepiej ni┼╝ w Arkadiach, to bym si─Ö tymi informacjami podzieli┼éa. Mo┼╝e akurat komu┼Ť choremu na SM by si─Ö przyda┼éy... Rolling Eyes Tym bardziej, ┼╝e - jak piszesz - to jest takie ┼éatwe do wyleczenia...
Jak ci─Ö┼╝ko i ile pracy na sob─ů potrzeba by takie choroby usun─ů─ç .Dobrym przykladem jest Kasia no nie Renia
renia
Hero Member

« Odpowiedz #59 : 2015-11-15, 19:12:51 »

Jak ci─Ö┼╝ko i ile pracy na sob─ů potrzeba by takie choroby usun─ů─ç .Dobrym przykladem jest Kasia no nie Renia

Ale Kasia miała RZS a nie SM...

Strony: 1 2 [3] 4 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.