forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:26:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych  (Przeczytany 49943 razy)
A.G.Bednarczyk
Go


Email
SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #40 : 2005-08-11, 10:25:48 »

Andrzeju!
Jak tam lektura ,,Optymalni", czy żywienie optymalne zachęca do stosowania? Co myśliś o tym sposobie żywienia.
Razz
Pozdrawiam,Grażyna.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #41 : 2006-02-17, 18:58:54 »

Mimo tak malej ilosci wegli nigdy nie mialam cial ketonowych.
Cofam moje wypowiedzi na temat wegli. Nie wzielam pod uwage, ze wtedy bardzo lubilam piwko. I tak na prawde pochlanialam ich o wiele za duzo, w najgorszej postaci.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #42 : 2006-06-18, 20:31:24 »

Jaja (lepsze żółtka), majonezy, mięsa wołowe, wieprzowe w każdej postaci, ryby jak kto lubi, smalec, oleje, ziemniaki, warzywa, jak kto lubi to nieco kaszy gryczanej. Uważa się, że SM to choroba z nietolerancji glutenu (dlatego na diecie optymalnej są tak długie remisje, bo DO wyklucza wszystkie zboża), uważa się też, że SM to choroba z nietolerancji wszystkich produktów mlecznych (dlatego mogą występowac nawroty na DO, dlatego ja w swojej wersji diety optymalnej zalecam produkty mleczne jadac rzadziej). Dla mózgu potrzebne są omega 3 (żółtka, móżdżek, ryby, olej lniany i inne roślinne). Nie ma ich w zbożach, w produktach mlecznych są. Wszystkie mleczne mają jednak działanie glukogenne (na wielu poziomach reakcji). Doktor Ewa Bednarczyk-Witoszek "Dieta optymalna, co powinniśmy jadac"
Zapisane
janek
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #43 : 2009-06-19, 11:52:38 »

Sławku czyżbyś zarabiał na optymalnych?
Moje pytania psują Ci biznes?
 Wink

Dobre pytanie! Ciekawe, czy dostaniesz odpowiedź ???

 To tak jakbym prosił o darmowy Interferon firmę SCHERING

Moje szczęście w nieszczęściu polega na tym, że diagnozę : MS (Multiple Sklerose - swoją drogą, dlaczego w Polsce używa się na stwardnienie rozsiane skrótu : SM , a nie np. SR ???) otrzymałem w Niemczech, gdzie żyję od ponad 20 lat.
Interferon otrzymłem na receptę i musialem zapłacić około 10 Euro. To, że mi nie pomógł, to inna sprawa...

Może masz rację postradałem rozum (może to nastepstwo SM). Poszukam pomocy gdzie indziej o ile inni urzytkownicy forum potwierdza Twoją opinie nic tu po mnie.

Jeśli znasz niemiecki mogę ci podać kilka interesujących Linków..?

Wszyscy gdybają, szukają a podobno dr Kwasniewski ma swoją teorię.
Bardzo jestem jej ciekawy i pomysłu na leczenie - stąd temat...

Dziwnym trafen pierwsze objawy MS wystąpiły u mnie, gdy już od ponad roku stosowałem diętę Kwaśniewskiego????
  
Gdybym bazował na lekarzach pewnie już bym wpadł w kompletną depresję.

Dlatego z pwnością jedynym "medikamentem", który dostaję od mojego neurologa na receptę są "antidepressiva"...?
Czuję się naprawdę lepiej.

Kiedy przed laty przeczytałem kilka artykułów w Dzienniku Zachodnim, kupiłem wszystkie książki Kwaśniewskiego, prenumerowałem odpowiednie gazety,  dostałem przesytu.
Jeśli człowiek trochę poszuka, to znajdzie...
Ja ciągle jeszcze szukam...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #44 : 2009-11-21, 16:42:29 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #45 : 2009-11-21, 17:41:41 »



Obejrzałam film i jeśli mowa o złudzeniach to padł właśnie mit pomocniczości interferonu. Tak?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #46 : 2009-11-22, 10:52:06 »

Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #47 : 2009-11-25, 16:36:57 »

'Stracone złudzenia' - miałam na myśli poziom medycyny konewncjonalnej, myślałam że metody m.konwencjonalnej + DO przyniosą dadzą  ulgę w SM-ie i nie tylko...
Co za bzdury opowiada lekarz na tym filmie.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #48 : 2009-11-25, 16:38:39 »

Aha , intrferon już od dawna jest w 'odstawce'.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #49 : 2015-10-22, 17:16:39 »

Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #50 : 2015-11-14, 21:49:14 »

Jestem na DO prawie  trzydzieści parę lat a SM mam trzydzieści kilka lat i dziwi mnie to jakie to wszystko jest łatwe do wyleczenia. A na ogół zabierają głos osoby nigdy na SM nie chorujące. Byłem wiele razy w Arkadiach - to nie to.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #51 : 2015-11-14, 21:53:33 »

... Byłem wiele razy w Arkadiach - to nie to.

Co to znaczy? W Arkadiach to nie to? Czyli co?
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #52 : 2015-11-14, 22:19:21 »

Czyli trzeba zmienić dietę  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #53 : 2015-11-15, 15:12:15 »

I suplementować, najlepiej chlebem ze smalcem. Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #54 : 2015-11-15, 15:51:42 »

Jak najbardziej , ale o szkodliwości DO tyle już Admin pisał, i to się potwierdza . Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #55 : 2015-11-15, 16:05:29 »

Jestem na DO prawie  trzydzieści parę lat a SM mam trzydzieści kilka lat i dziwi mnie to jakie to wszystko jest łatwe do wyleczenia. A na ogół zabierają głos osoby nigdy na SM nie chorujące. Byłem wiele razy w Arkadiach - to nie to.

Gdybym, ja wiedziała jak leczyć SM lepiej niż w Arkadiach, to bym się tymi informacjami podzieliła. Może akurat komuś choremu na SM by się przydały... Rolling Eyes Tym bardziej, że - jak piszesz - to jest takie łatwe do wyleczenia...
Zapisane

barja
Go


Email
Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #56 : 2015-11-15, 18:26:01 »

Jak można pisać, że SM jest łatwe do wyleczenia i jednocześnie chorować trzydzieści parę lat, żywiąc się optymalnie przez ten czas? Choroba powinna być już tylko mglistym wspomnieniem, albo pisze się brednie. To tak samo, jak leczenie cukrzycy insuliną, pacjent ma się nieźle, ale o wyleczeniu nie ma mowy.
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #57 : 2015-11-15, 19:05:22 »

Bo od jajek można zwariować . Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #58 : 2015-11-15, 19:10:53 »

Jestem na DO prawie  trzydzieści parę lat a SM mam trzydzieści kilka lat i dziwi mnie to jakie to wszystko jest łatwe do wyleczenia. A na ogół zabierają głos osoby nigdy na SM nie chorujące. Byłem wiele razy w Arkadiach - to nie to.

Gdybym, ja wiedziała jak leczyć SM lepiej niż w Arkadiach, to bym się tymi informacjami podzieliła. Może akurat komuś choremu na SM by się przydały... Rolling Eyes Tym bardziej, że - jak piszesz - to jest takie łatwe do wyleczenia...
Jak ciężko i ile pracy na sobą potrzeba by takie choroby usunąć .Dobrym przykladem jest Kasia no nie Renia
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: SM - postawowe zalecenia lekarzy optymalnych
« Odpowiedz #59 : 2015-11-15, 19:12:51 »

Jestem na DO prawie  trzydzieści parę lat a SM mam trzydzieści kilka lat i dziwi mnie to jakie to wszystko jest łatwe do wyleczenia. A na ogół zabierają głos osoby nigdy na SM nie chorujące. Byłem wiele razy w Arkadiach - to nie to.

Gdybym, ja wiedziała jak leczyć SM lepiej niż w Arkadiach, to bym się tymi informacjami podzieliła. Może akurat komuś choremu na SM by się przydały... Rolling Eyes Tym bardziej, że - jak piszesz - to jest takie łatwe do wyleczenia...
Jak ciężko i ile pracy na sobą potrzeba by takie choroby usunąć .Dobrym przykladem jest Kasia no nie Renia

Ale Kasia miała RZS a nie SM...
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.