forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 13:26:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660400 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Rady dla początkującego
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rady dla początkującego  (Przeczytany 54788 razy)
goguś
Go


Email
Rady dla początkującego
« : 2008-12-27, 14:29:33 »

Witam.Mam 17 lat i jestem chory na refluks(chyba bo diagnozy roznych lekarzy byly poprostu rozne).Do tej pory unikalem wszelkich tluszczow,takie byly zalecenia moich lekarzy..Bralem wiele lekarstw,staralem sie jesc malo chociaz zawsze bylem bardzo chudy(jestem takze chory na celiakie).Przeczytalem ostatnio ksiazke dr.Kwasniewskiego i jestem juz gotowy zaczac nowo diete,chociaz nie ze wszystkimi pogladami dr.Kwasniewskiego sie zgadzam Smile Jesli ktos mily ma dla mnie jakies cenne rady dotyczace diety i nie tylko to prosze o pomoc tu czy na priw. Very Happy
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #1 : 2008-12-27, 15:12:48 »

Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #2 : 2008-12-27, 15:43:27 »


zacznij czytać posty.dowiesz sie wszystkiego Razz
Zapisane
goguś
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #3 : 2008-12-29, 21:47:56 »

Stosuje DO drugi dzien i juz czuje sie gorzej Surprised Objawy refluksu sie nasilaja niestety.Ale i tak dziekuje za pomoc Smile
Zapisane
goguś
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #4 : 2008-12-29, 22:23:23 »

W ogole jest tu chociaz jedna osoba ktora ta dieta wyleczyla z refluksu?
Zapisane
goguś
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #5 : 2008-12-29, 22:24:23 »

Refluksu żołądkowo-przełykowego
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #6 : 2008-12-30, 00:07:44 »

W ogole jest tu chociaz jedna osoba ktora ta dieta wyleczyla z refluksu?

Niestety ale ten Twoj refleks  zalezy tylko i wylacznie od tego co zjesz.
Kiedys miewalem to ale zaraz analizowalem produkty, ktore zjadlem tego dnia.
Np. po zjedzeniu kilku paczkow zawsze to mialem, czyli musialem pozegnac sie z potrawami na drozdzach
Zapisane
hellen
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #7 : 2008-12-30, 07:39:47 »

W ogole jest tu chociaz jedna osoba ktora ta dieta wyleczyla z refluksu?
Właśnie tylko DO pomoże Ci pozbyć się przykrych objawów refluksu.Od 20lat miałam zdiagnozowany refluks żołądkowo-przełykowy, z odbijaniami, ulewaniami, pieczeniem w przełyku. Dopiero DO pomogła mi , ale kiedy zjadałam nawet sporadycznie trochę produktów zbożowych, wracało pieczenie w przełyku. To samo było po twarogach.
od 3 m-cy nie jem w ogóle ani grama mąki i przykre objawy całkowicie ustąpiły. Na DO leczy się najszybciej układ pokarmowy.
Zapisane
goguś
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #8 : 2008-12-30, 12:07:56 »

No dobrze ale moze mi ktos z Was wyjasnic dlaczego te uznane za niezdrowe przez medycyne jedzenie ma mi pomoc na refluks?Jak to dziala?Ciezko jest tak poprostu uwierzyc..jeszce trudniej jak sie nie widzi efektow od razu..Chce to zrozumiec a nie robic cos bezmyslnie bo moge pozniej tego zalowac.
Czemu na calym swiecie lekarze nakazuja unikac smazonych i tlustych potraw a ja mam je wcinac?
Helen,piszesz ze dzieki DO znikaja twoje objawy ale gdy tylko zjesz cos nieodpowiedniego to refluks znow daje o sobie znac.Wnioskuje z tego ze DO nie wylecza z refluksu tylko znacznie ulatwia zycie z nim,mam racje?
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #9 : 2008-12-30, 12:14:31 »

Nie, bo
te uznane za niezdrowe przez medycyne jedzenie

jest na etapie badań, że "nie szkodzi", a do tego aby wykazać, że "pomaga", to może twoje wnuczęta się doczekają, choć lek. med. Jan Kwaśniewski dokładnie to już sprawdził w praktyce i opisał... Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #10 : 2008-12-30, 13:57:08 »

No dobrze ale moze mi ktos z Was wyjasnic dlaczego te uznane za niezdrowe przez medycyne jedzenie ma mi pomoc na refluks?Jak to dziala?Ciezko jest tak poprostu uwierzyc..jeszce trudniej jak sie nie widzi efektow od razu..Chce to zrozumiec a nie robic cos bezmyslnie bo moge pozniej tego zalowac.
Czemu na calym swiecie lekarze nakazuja unikac smazonych i tlustych potraw a ja mam je wcinac?
Helen,piszesz ze dzieki DO znikaja twoje objawy ale gdy tylko zjesz cos nieodpowiedniego to refluks znow daje o sobie znac.Wnioskuje z tego ze DO nie wylecza z refluksu tylko znacznie ulatwia zycie z nim,mam racje?


Musisz przeczytac pare ksiazek, info na internecie, zrozumiec i zaczac diete. Bez tego lepiej nie zaczynaj. Bo na sile to tylko mozesz sobie palec w d.....zlamac.
Zapisane
goguś
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #11 : 2008-12-30, 15:00:19 »

Chyba masz racje.To trudne.Tyle sprzecznych informacji,czytalem ksiazke dr.Kaczynskiego ale czytalem takze wiele innych madrych rozwazan medycznych ktore staja w opozycji do tego co glosi DO.I komu ufac..
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #12 : 2008-12-30, 18:52:25 »

Chyba masz racje.To trudne.Tyle sprzecznych informacji,czytalem ksiazke dr.Kaczynskiego ale czytalem takze wiele innych madrych rozwazan medycznych ktore staja w opozycji do tego co glosi DO.I komu ufac..
 

Powiem to jeszcze raz, tworz wnioski na bazie wiedzy a nie wiary. Wiedza jest droga do sukcesu a nie wiara. Jest takie dunskie powiedzienie:
MAN SKAL VIDE OM MAN SKAL PISE ELLER MAN SKAL SKIDE.!!!!!
To powiedzenie powinno byc dla Ciebie punktem wyjscia w Twoim dalszym zyciu. Nie wiara. Ludzie wierza w co badz, bo nie maja wiedzy !!!!!
WIEDZA GOGUS, WIEDZA!!!!
Zapisane
goguś
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #13 : 2008-12-30, 20:43:39 »

OK..Wiedza.
A wiec bardzo prosze osoby ktore pokonaly chorobe refluksowa przelyku lub pomogly komus w pokonaniu jej i sa zerejestrowane tu na forum o pomoc.Prosze o przeslanie mi jakichkolwiek informacji na temat walki z ta choroba.Chodzi o artykuly,wasze doswiadczenia,wazne spostrzezenia,mysli...itp.
Pomozcie ludzie prosze Was.Bóg zaplac!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #14 : 2008-12-30, 20:57:32 »

OK..Wiedza.
A wiec bardzo prosze osoby ktore pokonaly chorobe refluksowa przelyku lub pomogly komus w pokonaniu jej i sa zerejestrowane tu na forum o pomoc.Prosze o przeslanie mi jakichkolwiek informacji na temat walki z ta choroba.Chodzi o artykuly,wasze doswiadczenia,wazne spostrzezenia,mysli...itp.
Pomozcie ludzie prosze Was.Bóg zaplac!
 

Gogus, jak powiedzialem WIEDZA. Ja wiem, ze dzis mozesz znalesc na internecie odpowiedzi na pytania, ktore beda na maturze za dwa lata.....nie tedy droga.

Nie pytaj ludzi, przeczytaj lekture obowiazkowa, zrozum, przeczytaj ponownie i wroc tu ponownie z bardziej skonkretyzowanymi pytaniami. I pamietaj, ze droga do piekla jest wyslana kiepskimi argumentami. A masz cale zycie przed soba....oby optymalne.

A propos, czy myslales kiedys o tym, ze ten Twoj stan obecny jest reakcja organizmu na do tej pory zly sposob jedzenia. Czyli malo cukru/wegla i duzo tluszczu, kiedy zmieniasz swoj piec, jest ta reakcja organizmu, ktora w tej chwili przechodzisz!!!!!! To nie jest dieta cod!!!!!! Jak zjesz dziennie BTW 1:max 3,5: 0,5 to za "3# dni refluksu miec nie bedziesz!!!

Masz jakas dziewczyne?
Zapisane
goguś
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #15 : 2008-12-30, 21:44:38 »

Nie mam.Czemu pytasz? Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #16 : 2008-12-30, 22:16:37 »

Nie mam.Czemu pytasz? Very Happy
 

Bo czas najwyzszy abys mial, po tylu zjedzonych zoltkach....hahahahahah to tylko mialem na mysli.

To byl tylko zart. Sam zobaczysz, ze ta teoria, teoria zjedzonego bialka i sexu to tez mit!!!!! Ale dobrze jest miec kogos tam "na boku", nie uwazasz?
Zapisane
goguś
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #17 : 2008-12-30, 22:48:15 »

Chyba tak Very Happy Chetne,wolne dziewuchy pisac do mnie na priw,mozemy sie umowic na jakies tluste miesko czy cos tam Smile
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #18 : 2008-12-31, 03:39:02 »

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?board=6.0
      Może tutaj sobie troche poczytasz ,
   Troche Cie rozczaruje Goguś-nie licz na cudowne ozdrowienie
  bo  z chlebusiem i drożdżówkami musisz pożegnać sie na zawsze .
   Takie żywienie to nie tabletka ,po której możesz wrócic do wysokowęglowodanowego jedzenia
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #19 : 2009-01-01, 13:02:38 »

Ja jestem przykładem. Mnie pomogła dieta jeśli chodzi o refluks. Po miesiącu, może wcześniej ustąpiły objawy refluksu i pomimo, że (od 6-ciu tygodni) zeszłam z diety ( nie trzymam się kurczowo zasad, bardzo ograniczyłam tłuszcze, bo mam jeszcze własny  i wysoki cholesterol) refluks nie powrócił.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.