forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 10:45:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658492 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Rady dla początkującego
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rady dla początkującego  (Przeczytany 54486 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #120 : 2009-01-21, 09:43:57 »

Kodar, wypowiedzialas swoje slowa w nieodpowiednim momencie. Wlasnie mnie rozlozylo. PO raz pierwszy od rozpoczecia diety optmalnej leze w lozku i nie poszedlem do pracy. A wczoraj bylem jeszcze na basenie do 22-giej.

Rano wstac nie moge, wszystko mnie boli jakby mnie ktos kije wczoraj okladal, kasze, i uczucie, ze zachwile mi pluca wypadna.

Ale to nic. Juz wlasnie robie 8 zolteczek na 70 gr sloniny, 50 gr boczku, 30 gr czosnku. Do tego zjem 100 gr czerwojej papryki, wezme 500 mg wit C w depocie, naparzylem sobie dziurawca z mieta i do lozka z laptopem. W koncu zobacze te filmy, ktore juz powinienem zobaczyc dawno temu ale nie moglem bo nie mailem czasu.  Zalozylem, ze bede trzy dni chory Laughing, wic zobacze sobie duzo filmow no i psychicznie od biura odpoczne.
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #121 : 2009-01-21, 11:07:46 »

Adampio, chyba nie masz zamiaru tak długo chorować? Ja przeziębiałam się zawsze kilka razy do roku,najbardziej latem w upałach, źle wpływały na mnie przeciągi, ale od maja ubiegłego roku, czyli od rozpoczęcia DO, praktycznie nie chorowałam, oprócz kataru trwającego pół dnia. Czytając o kilkugodzinnym przeziębieniu u optymalnych ,(będąc w początkowym okresie DO) myślałam, że to duża przesada Shocked, a jednak tak jest. Razz Zdrówka życzę, a odpoczynek napewno się przyda Razz
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #122 : 2009-01-21, 11:50:18 »

adampio
Ja znam tez dobry sposób na szybkie ozdrowienie. Ale trzeba to zrobic przed snem, bo filmów nie obejrzysz.
Trzeba wlać do szklanki trze łyżki spirytusu, wycisnąć jedną cytrynę i uzupełnić szklankę gorąca wodą. Po wypiciu nie wstawać z łóżka.
Zdażało sie, że już rono przeziębienie mijało.  Ma to jeden defekt. Jest to strasznie podłe. Zycze zdrowia.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #123 : 2009-01-21, 12:24:15 »

Cytuj
Adampio, chyba nie masz zamiaru tak długo chorować?
 

Mam Reniu, bo chce zobaczyc te zalegle filmy.
Juz dzwonil do mnie szef i powiedzial, ze tez niewierzy abysmy sie spotkali predzej jak w Poniedziale. Ja na to : A co gdzies wijezdzasz?
A on mi odpowiada: nie, panuje jakas tam epidemia i ludzi leza min 3 dni w lozku.

hahahaha, sama widzisz, nie moge isc do przacy wczesniej jak w Poniedzialek  Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #124 : 2009-01-21, 12:27:07 »

Cytuj
Trzeba wlać do szklanki trze łyżki spirytusu
 

gdybym byl w Polsce to bym sobie zrobil na noc herbarke goralska. Na przeziebienie na pewno nie pomaga ale dobrze smakuje.
W Danii nie kupisz alkoholu powyzej 60 %....a to "woda"
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #125 : 2009-01-21, 12:37:32 »

Cytuj
Trzeba wlać do szklanki trze łyżki spirytusu
 

gdybym byl w Polsce to bym sobie zrobil na noc herbarke goralska. Na przeziebienie na pewno nie pomaga ale dobrze smakuje.
W Danii nie kupisz alkoholu powyzej 60 %....a to "woda"
grok jest tez rozgrzewajacy,(rum w herbacie)no i jeszcze ciepla kobitka.szybkiego powrotu...na plywalnie Very Happy Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #126 : 2009-01-21, 15:41:47 »

Dzieki Kodar, bede sie staral.
Kobitka w pracy, a laptop tez sie juz goracy Laughing
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #127 : 2009-01-25, 15:15:51 »

Znacie przepis na jakas najzdrowsza zupke przy refluksie z-p i problemach z zoladkiem? :)p peace
Zapisane
zilony
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #128 : 2009-01-25, 22:44:28 »

Znacie przepis na jakas najzdrowsza zupke przy refluksie z-p i problemach z zoladkiem? :)p peace

a czemu zupka Smile poczytaj moje posty na temat walki z refluksem!
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #129 : 2009-01-26, 14:49:39 »

Chcę podzielić się moimi spostrzeżeniami, dotyczącymi "grzechów" w stosowaniu DO. Jestem 8 miesięcy na tym sposobie odżywiania i ani razu nie dokuczała mi zgaga w tym czasie. Wczoraj byłam w szkole na zajęciach i egzaminie, co mnie tak zaabsorbowało ,że nie zwracałam uwagi na to co zjadam. Z rana wypiłam kawę rozpuszczalną z 18% śmietaną. W szkole do godz. 17-tej zjadłam 4 kromki chleba razowego z masłem i mielonką tyrolską i dwa kawałki chleba optymalnego z masłem i metką. Wypiłam kubek kawy z automatu. Po 17-tej, jak wróciłam do domu to zjadłam letni już obiad: dużo ziemniaków, gulasz z papryką i ogórki konserwowe. Byłam głodna i przejęta sytuacją i było mi obojętne co jem. Na forum czytałam już o niekorzystnym działaniu "urlopów" od diety, ale należę do tych, co się nie przekonają, jak nie spróbują. Wieczorem miałam uczucie ciężkości w żołądku i paliła mnie zgaga. Nawet nie miałam w domu żadnych ''leków"(napisałam w cudzysłowie, bo i tak nie leczą, tylko na chwilę przynoszą ulgę), bo od dawna nie były mi potrzebne. Ale dzisiaj zaczęłam dzień od 4 żółtek smażonych na smalcu i do tego kawałek chleba optymalnego i czuję się optymalnie Very Happy Jestem bogatsza o jedno doświadczenie Smile
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #130 : 2009-01-26, 14:58:57 »

Czesc zilony Smile Czytam Twoje posty i nie bardzo moge znalezc w nich cos pozytywnego na temat poprawy Twojego zdrowia.Piszesz co jesz,co kazali Ci jesc itd.,ale nic nie piszesz o pozytywnych efektach(czytaj uleczeniu).Napisz cos wiecej jak DO pomogla Ci na refluks z-p. Prosze Smile
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #131 : 2009-01-26, 16:50:47 »

nic nie piszesz o pozytywnych efektach(czytaj uleczeniu).Napisz cos wiecej jak DO pomogla Ci na refluks z-p. Prosze Smile
Cytuj
      podgardle-czytaj -żywienie( słowa Edyty)
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #132 : 2009-01-26, 17:26:10 »

Co z tym podgardlem? Cool
Zapisane
Adiqq
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #133 : 2009-01-30, 16:38:03 »

z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jak zaczyna mnie "brać" choroba jakaś, to przestawiam się momentalnie na tylko zółtka  - działa błyskawicznie....
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #134 : 2009-01-30, 16:53:31 »

Jak na diecie optymalnej jest z ryzem?Slyszalem ze ryzu nie powinno sie jesc na tej diecie.A przeciez Chinczycy...i zdrowi sa jak ryby Smile
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #135 : 2009-01-30, 17:41:47 »

Jak na diecie optymalnej jest z ryzem?Slyszalem ze ryzu nie powinno sie jesc na tej diecie.A przeciez Chinczycy...i zdrowi sa jak ryby Smile

Jak Chinczyk kupi worek ryzu, to zanosi go do swiatyni przed Budde do poswiecenia. No i dlatego taki Chinczyk jest jak ryba.
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #136 : 2009-01-30, 18:22:22 »

Nie wierze Smile A jak Chinczyk jest Chrzescijaninem? Smile
Zapisane
czesio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #137 : 2009-01-30, 19:35:06 »

Nie wierze Smile A jak Chinczyk jest Chrzescijaninem? Smile

Dzień dobry Śmyetana
to przynależy do mniejszościowej sekty.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #138 : 2009-01-30, 19:53:10 »

Jak na diecie optymalnej jest z ryzem?Slyszalem ze ryzu nie powinno sie jesc na tej diecie.A przeciez Chinczycy...i zdrowi sa jak ryby Smile
 

Twoja wypowiedz jest bardzo adekwatna w stosunku do stosowania przez Ciebie diety. Slyszalaes, ze ryzu niepowinno sie jesc i w dalszym ciagu podwazasz teorie, konkludujac, ze Chinczycy jedza ryz. A zastanowiles sie nad prostym pytaniem: czy Cinczycy sa na ZO/DO?

Masz bardzo fajny nick, pasujacy tylko do osob stosujacych ZO/DO, dlatego zmien na serwatke albo ......... i zostaw te ZO/DO bo sobie tylko zaszkodzic mozesz.

Jak pisal Kraszewski: "Debilow bylo wielu, ale tylko jeden potrafil zagrac na grajdzielu".....pojmujesz?
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Rady dla początkującego
« Odpowiedz #139 : 2009-01-30, 20:16:58 »

O jaka napasc Very Happy Chyba ktos mial zly dzien Very Happy

Slyszalem ze ryzu niepowinno sie jesc w DO ale chcialem sie dowiedziec dlaczego szkodzi.Wiem ze to weglowodany ale ziemniaki przeciez tez a wielu poleca tutaj.

'zmien','zostaw'-nieeeee bedziesz mi rozkazywal!  Smile

Ooo ja ile ty znasz cytatow,musisz byc bardzo madry..  Smile
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 17 zapytaniami.