forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 16:51:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660197 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Złym czlowiekiem jestem
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Złym czlowiekiem jestem  (Przeczytany 12421 razy)
jedimaster
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #20 : 2008-12-28, 08:06:19 »

wiesz co stary?!
myslalem ze mnie tylko tak posranie idzie, czytajac twoje opowiesci odczuwam ze ja je pisalem , tyle ze nie mam cörki a möj syn ma 27 lat i tyle jeszcze do tego ze juz dwa razy pozwolil sobie na mnie i na matke reke podniesc. Za drugim razem dalem kontre ktörej do dzisiaj jeszcze nie moze zapomniec, moja zona juz "zapomniala" mnie bardzo tudno. Ma nawet dwa zawody ale w domu siedzi. Tylko na weekendy jedzie do swojej przyjaciölki (przyjaciölka pracuje ale chetnie zaszlaby w ciaze i przestala pracowac). Ja sie nauczylem "nie oczekiwac" i jakos idzie mi lepiej. W kazdym razie nie oczekuj cudownej zmiany po czlowieku w takim wieku (zdarza sie tylko w filmach).
Ja zycze ci wytrwania i by ci zwisalo i powiewalo, tylko tak bedziesz sie mögl psychicznie odnawiac mimo wszystko fajnie miesz "krewnego duchowo" Laughing
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #21 : 2008-12-28, 08:07:46 »

Male dzieci - maly problem.
Duze dzieci - duzy problem.

Marku!
Popelniles blad, ze nie zapytales go jak on interpretuje slowo agnostyk. Moze tylko nie wierzy w kosciol, w ksiedza a w Boga wierzy. Jesli tak jest, to przeciez nie jest zle.
Rozmawiaj z nim na ten temat. Wysluchaj jego argumentow.
Ty nie jestes zlym czlowiekiem. Rozumiem Cie doskonale, ze zalozyles ten watek. Ja wchodzilem na to forum tez przedstawiajac swoje problemy rodzinne.
To trzeba wyrzucic a siebie. Ja to zrobilem. Ty to zrobiles. Teraz bedzie Ci lzej. My tu jestesmy jak jedna rodzina. Admin powiedzial, ze jestesmy jego dziecmi. On ma dopiero problem z nami.
Czy syn ma jakas dziewczyne, czy tylko go interesuja gry komputerowe? Czy on Ci powiedzial kiedys, ze on sie na swiat nie prosil i to twoim obowiazkiem jest jego utrzymywac?
Ja takie zdanie uslyszalem. Szkoda, ze zrezygnowal z pracy na AUTOCAD-zie. Fajny program. Pracowalem na nim sporo lat. Moze jeszcze by chcial powrocic do tego. Porozmawiaj z nim na ten temat. Moj pasierb teraz zaluje, ze sie nie uczyl AUTOCAD-u. Probowal mi udowodnic, ze bez sztuki nie byloby rozwoju cywilizacji. Teraz jak ma zone i dziecko, a termity mu zaczely zjadac parkiet, to juz nie mysli o sztuce. Ratuje dom przed termitami, opiekuje sie dzieckiem i zona.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #22 : 2008-12-28, 09:50:42 »

Maf
 No to z Ciebie wyszedł nietolerancyjny  i apodaktyczny dzieciak.
 Tolerujesz  Jego nieróbstwo a jakoś trudno Ci zrozumieć ,że chłopak ma inny swiatopogląd
     Daj mu spokój -W Jego wypadku uczestniczenie w tej wizycie to jakby hipokryzja.[paciorek ,kropidło]
      agnostyk niewierzy -ale dopuszcza możliwość istnienia CZEGUŚ
    Moze jeszcze nie dojrzał do dyskusji z kapłanami.

Rudka mam takie zdanie jak Ty.
Było dobrze dopóki nie doszło do kolędy i syn nie chciał sie spotkać z księdzem-ja nie widziałabym żadnego problemu w tym,ze moja córka nie chciałaby sie spotkac z ksiedzem,czy rabinem,ale problemem najwiekszym byłoby dla mnie to,ze córka w wieku 26-ciu lat nie jest jeszcze samodzielna,a na dobrą sprawe powinna miec juz swoją rodzine.
Można "odebrac dziecku pieniądze",ale na litość Boską,nie jego przekonania religijne.Miałby tam siedziec i udawac,ze wszystko jest w porzadku?,ze jest wiernym katolikiem i patrzy w ksiezy i kościół jak ciele w malowane wrota? No bez przesadzy.
Maf.Sobie nie pozwolisz odebrać swoich przekonań,a próbujesz to zrobic swojemu synowi,a on tez chce miec swoje zdanie tak jak Ty.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #23 : 2008-12-28, 10:46:12 »

To Cie Maf dopadlo/zlapalo/rozlleiles sie--albo dopiero sie rozklejasz .
Z medycznego punktu widzenia  jestes w okresie andro---"przerwy".

Chodzi o to, ze wszyscy mnie jebia, nie doceniaja mnie. Tutaj jest moj problem. Moze mam F43.
Chyba powinienem to zrobic, olac ludzi , ktorzy jak pasozyty czerpia korzysci z mojej pracy, z mojego zaangazowania, ktore mi wydaje sie dobre. Jezeli oni odbieraja, ze jest zle to po co ja sie staram?


Czy naprawde tak jest--?--moze warto "zobaczyc" druga strone medalu/spytac osob zainteresowanych w tym temacie.

... ja czuje sie mniejszy.---brak dowartosciowania?

Temat rodzinny moglbym rozwinac, ale nie wiem. Ja mam swoj swiat, to co mnie interesuje, jest to Dieta Optymalna opracowana przez lek. med.Jana Kwasniewsiego, programowanie, fotografia. Kazdy ma jakiegos bzika. Rodzina na pierwszym miejscu, ale co zrobic jak sie nie udalo?

To rozwiaz "ten temat rodzinny"--nie czekaj az to ktos za Ciebie zrobi, bo mozesz miec pozniej pretensje/byc niezadowolony.
Jezeli wiesz kto jest u Ciebie na pierwszym miejscu, to czyja to jest wina ,ze " sie nie udalo"

.... nie skonczyl technikum budowlanego--a gdzie Ty byles jak syn chodzil do technikum--moze mial  problemy, moze potrzebowal pomocy, moze wzedy Ty byles mu potrzebny, moze czekal na pomocna dlon---teraz jak ma 26 lat widzisz ten problem?

Jak ja mam zyc, ---sam siebie pytaj!

 Najlepiej byloby /moim zdaniem/, zebym ja sie wyeliminowal, wyprowadzil z domu, placac pewne kwoty pieniedzy na zone i niepelnoletnia corke.--strusia metoda--glowa w piasek, tez dobra dla tchorzy.

 Zastanawiam sie, czy inni maja tez takie problemy.--tez maja--tylko zamiast uzalac sie nad soba i plakac--rozwiazuja je!

U nas z kolei dziala dziala prawo, Kodeks rodzinny.  Dziala obustronnie, w rodzicow i dzieci. Mam na mysli obowiazek alimentacyjny. Dzieci wobec rodzicow. Zemsta za olewanie rodzicow moze byc slodka. Czy jestem taki msciwy? Czy bede wybieral p;uszki aluminiowe ze smietnikow zeby przezyc? Czy tez zaloze sprawe sadowa o alimenty od dzieci? Jestem zlym czlowiekiem, pewnie to zrobie.--w tym watku to juz przeszles sam siebie, w wieku xx nie wiesz czego chcesz od zycia.

A ja mu na to, ze moja tolerancja ma granice i juz nie bede tolerowal agnostykow w moim domu.
Pozniej mnie wszyscy zjebali i stad powstal ten watek.
--nad  tym kogo bedziesz tolerowal w swoim domu, a kogo nie pracuje sie cale zycie i wtedy nie ma obawy ze Cie zjedza.

i na koniec napisze, ze nawet do przyjecia koledy trzeba sie przygotowac,  Tobie zycze szczesliwego Nowego Roku w ktorym czeka Cie duzo pracy nad saba, a Twojej Rodzinie, zeby zapewnila Ci spokuj kiedy bedziesz nad soba pracowal.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #24 : 2008-12-28, 10:54:13 »

Toan-- prosze popraw  ten "Spokoj"--bo w oczy kole.

Pozdrawiam i dziekuje -- Hana
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #25 : 2008-12-28, 12:04:11 »

Niech religia przestanie byc przyczyna wszelkich wojen i nie tylko rodzinnych. Tak jak domagamy sie rozdzialu religii od panstwa tak tolerujmy rozdzial religii od Boga. Kazda religia jest obezwlasnowolnieniem umyslu. Nie badzmy niewolnikami jakiejkolwiek religii ani ich przywodcow. Nie szafujmy swoim zyciem w interesie podlych nicponi, ktorzy uwazaja sie za bogow na tej ziemi i pasozytuja na latwowiernych, bezrozumnych owieczkach.
Jezeli ktos czuje sie urazony ta wypowiedzia to moge rzec "przepraszam"

Ps.Jeden z moich synow juz w wieku 11 lat powiedzial do mnie, ze Boga nie ma na tym swiecie i co?
Mialem mu sprawic lanie? Wytlumaczylem mu tylko jaka jest roznica miedzy wiara w Boga a wiara w jakakolwiek religie. Do tej pory nie przekonalem go ani do jednego ani do drugiego. Ale dzieki temu nasze stosunki sa poprawne mimo, ze jest juz dorosly a w glowie rowniez tylko gry komputerowe.
Tak wiec Marku daj sobie spokoj i wyluzuj sie od zniewolenia umyslu wlasnego dziecka.
Nie popieram tylko pasozytow.
Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #26 : 2008-12-29, 21:52:37 »

wiesz co stary?!
myslalem ze mnie tylko tak posranie idzie, czytajac twoje opowiesci odczuwam ze ja je pisalem , tyle ze nie mam cörki a möj syn ma 27 lat i tyle jeszcze do tego ze juz dwa razy pozwolil sobie na mnie i na matke reke podniesc. Za drugim razem dalem kontre ktörej do dzisiaj jeszcze nie moze zapomniec, moja zona juz "zapomniala" mnie bardzo tudno. Ma nawet dwa zawody ale w domu siedzi. Tylko na weekendy jedzie do swojej przyjaciölki (przyjaciölka pracuje ale chetnie zaszlaby w ciaze i przestala pracowac). Ja sie nauczylem "nie oczekiwac" i jakos idzie mi lepiej. W kazdym razie nie oczekuj cudownej zmiany po czlowieku w takim wieku (zdarza sie tylko w filmach).
Ja zycze ci wytrwania i by ci zwisalo i powiewalo, tylko tak bedziesz sie mögl psychicznie odnawiac mimo wszystko fajnie miesz "krewnego duchowo" Laughing

? jak to rękę podniósł? Taki silny, że na Rodziców rączkę podnosi? Skoro tak, to wyświadcz sobie i jemu przysługę: wywal z domu, niech idzie do pracy. Ludzie, świat staje na głowie, bo na to pozwalacie.
Do Marka> 26 lat - wiek syna - to już dorosły facet. Niechże weźmie się do jakiejś roboty - w Polsce nie brakuje pracy, tylko pracowników. Niech sobie wybije z głowy, że zaproponują mu stanowisko dyrektora, ma zacząć od najprostszych prac. Na wózku widłowym wyciągnie 2500zł netto /m-c bez problemu. DO ROBOTY NIEROBA WYŚLIJ!
I błagam nie piszcie do mnie: ławo Ci mówić...  TAK, łatwo mi mówić i nie ukrywam tego.
Faceci - bądźcie facetami, bierzcie życie w swoje ręce i do przodu! Nie dajcie się zwariować; znacie dobrze zasady, uczyliście się ich od najmłodszych lat.. Przestrzegajcie ich. Pamiętajcie - Wasze dzieci nie muszą być idealne, ale kiedy robią Wam krzywdę; jakąkolwiek - psychiczną czy fizyczną - musicie to przeciąć. I miejcie na uwadze, że podejmowane kroki wobec dzieci, nawet ostre, nie oznaczają braku miłości.
Powodzenia.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #27 : 2008-12-29, 21:57:23 »

Trudno się z tym nie zgodzić...
A co do tematu wątku Marku uratowałeś życie swojej żonie więc na pewno nie jestes złym człowiekiem.
Nie myśl tak o sobie.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #28 : 2008-12-29, 22:34:54 »

Male dzieci - maly problem.
Duze dzieci - duzy problem.

Dlatego największy problem jest z infantylnymi dorosłymi, których są całe tabuny... Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #29 : 2008-12-30, 18:22:46 »

Precz z Internetem,precz z grami komputerowymi  Evil or Very Mad Mr. Green -musze sobie takie cos napisac na jakiejs tekturze i chodzić wokół szkoły  Rolling Eyes

Tak to juz bywa,ze rodzice stają sie wapniakami dla swoich nastoletnich dzieci,az do momentu,kiedy nasze dzieci mają własne dzieci i w końcu rozumieją,ze wychowywanie dzieci ,to nie łatwa sprawa.

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #30 : 2008-12-30, 18:29:29 »

Precz z Internetem,precz z grami komputerowymi  Evil or Very Mad Mr. Green -musze sobie takie cos napisac na jakiejs tekturze i chodzić wokół szkoły  Rolling Eyes


 Edytko.
Z jednej choroby wpadniesz w druga.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złym czlowiekiem jestem
« Odpowiedz #31 : 2008-12-30, 18:40:20 »

Precz z Internetem,precz z grami komputerowymi  Evil or Very Mad Mr. Green -musze sobie takie cos napisac na jakiejs tekturze i chodzić wokół szkoły  Rolling Eyes


 Edytko.
Z jednej choroby wpadniesz w druga.

Łoj kangur.Ło cem ty plecies,jak ty ledwo otworzysz łocy,a jestes juz na Forum,ty myślisz,ze nikt nie wie,ze u ciebie teraz jest godzina 4 AM ? czy ty w ogóle wylaczasz kompa,czy ty w ogóle chodzisz spać? Ty se odpocznija od nata -tak ci dobrze radze  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.