forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 17:03:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659745 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Podaj dalej
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Podaj dalej  (Przeczytany 18880 razy)
wielki krzy
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #20 : 2008-12-30, 20:56:23 »

Odnosnie wątku .
Najważniejsze powinny być kompetencje ale w socjaleuropie możemy o tym zapomnieć.Następnym krokiem będzie urzędowy udział homo w strukturach
Związku Socjalistycznych Republik Europejskich itd aż do samego końca tego burdelu. Confused Confused Confused
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #21 : 2009-01-02, 12:26:10 »

U mnie jest podobnie, bo sama w rodzinie jestem optymalna, robię obiady optymalne (na które nie narzekają), ale na kolację każdy je na co ma ochotę, przeważnie jakieś kanapki, czasami nawet pizzę. Między posiłkami zdarzają się też słodycze (chociaż już mniej, niż przed wprowadzeniem tłuściejszego jedzenia). Mój mąż parę kilo przytył. Nie wiem czy gotować sobie osobno? Nie chcę narzucać rodzince DO Confused
Jezeli,maz przytyl,to jednak tluste jedzenie mu nie sluzy. Nie wszyscy panowie potrafia zrezygnowac z raz na zawsze  ustalonej sobie ,ogromnej porcji weglowodanow. Confused
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #22 : 2009-01-03, 10:29:53 »

Dziękuję za sugestie, ale tak sobie myślę o tym moim mężu, to praktycznie on co roku tyje na zimę, więc możliwe,że winą nie jest moje gotowanie Shocked. Ze swoimi obiadami (żeberkami, golonkami, kotletami z karkówki, frytkami na smalcu) musiałabym się bardzo chować Laughing,ale wątpię, żeby mi się to udało (znalazłby po zapachu) Shocked Mój 9-cio letni syn i 11-letnia córka, ostatnio schudli (córa 4 kg, i jest teraz "w sam raz". Dzieci lubią omlety, jajka w majonezie i każdej innej postaci. Zauważyłam, że świąteczny talerz ze słodyczami za bardzo ich nie interesował (najbardziej orzechy) i co ważne nie przeziębiają się(najwyżej katar, który sam mija).Oni są praktycznie optymalni, tylko jeszcze tego nie wiedzą Very Happy (podobnie jest z moim 24 letnim synem). Wink
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #23 : 2009-01-03, 17:31:48 »

Renia,to ile te twoje dzieciaczki wazyly ??:moje caly dzien jedza,a chude jak trzonki. Confused
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #24 : 2009-01-03, 20:31:53 »

Ja mam czwórkę dzieci. Najstarszy syn ma 26 lat (w czerwcu się żeni i będzie na swojej kuchni-mam taką nadzieję, Confused chodź nie jestem pewna, bo będzie mieszkał blisko, w drugiej części naszego bliżniaka), chwali się,że jego waga i wzrost są "książkawe". Drugi syn (półtora roku młodszy), jest szczupły ( ma 176cm. a waży 64 kg), chyba ma kompleksy, bo codziennie się waży, chodzi na siłownię trzy razy w tygodniu i podziwia swoje bicepsy przed lustrem. On praktycznie od najmłodszych lat jadł optymalnie, a ja go za to "ochrzaniałam", bo " jadł za dużo jajek, a to niezdrowo", nie smakowały mu ziemniaki ani chleb Shocked. Bałam się że zepsuje sobie żołądek jedząc jajecznicę, czy bigos bez chleba. Słodyczy nie lubiał i tak jest nadal. Córka 11 lat miała 44kg i wyrażny "brzuszek",bo jest szczupłej budowy kości, a teraz ma 40 kg i spodnie z nie zjeżdżają Smile.Najmłodszy ''piłkarz" spala więcej chyba kalorii niż zjada. Ma 9 lat a waży 29kg. To już mój cały bilans rodzinny. Muszę jeszcze obliczyć średnią, rozstęp i odchylenie przeciętne Wink
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #25 : 2009-01-03, 22:13:23 »

Ja mam czwórkę dzieci. Najstarszy syn ma 26 lat (w czerwcu się żeni i będzie na swojej kuchni-mam taką nadzieję, Confused chodź nie jestem pewna, bo będzie mieszkał blisko, w drugiej części naszego bliżniaka), chwali się,że jego waga i wzrost są "książkawe". Drugi syn (półtora roku młodszy), jest szczupły ( ma 176cm. a waży 64 kg), chyba ma kompleksy, bo codziennie się waży, chodzi na siłownię trzy razy w tygodniu i podziwia swoje bicepsy przed lustrem. On praktycznie od najmłodszych lat jadł optymalnie, a ja go za to "ochrzaniałam", bo " jadł za dużo jajek, a to niezdrowo", nie smakowały mu ziemniaki ani chleb Shocked. Bałam się że zepsuje sobie żołądek jedząc jajecznicę, czy bigos bez chleba. Słodyczy nie lubiał i tak jest nadal. Córka 11 lat miała 44kg i wyrażny "brzuszek",bo jest szczupłej budowy kości, a teraz ma 40 kg i spodnie z nie zjeżdżają Smile.Najmłodszy ''piłkarz" spala więcej chyba kalorii niż zjada. Ma 9 lat a waży 29kg. To już mój cały bilans rodzinny. Muszę jeszcze obliczyć średnią, rozstęp i odchylenie przeciętne Wink
Gratuluje wspanialej czworki  Razz
Moj 11-sto latek wazy tylko 32 kg,a 7-mio latek tylko 26kg,Chlopaki ciagle cos podjadaja,a corka 47kg/164 i jada przewaznie 1xdziennie. Razz
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #26 : 2009-01-03, 22:30:20 »

Faktycznie Twoja "Trójka Wspaniałych", jest bardzo szczupła, ale - tylko się cieszyć Very Happy.Przykro się patrzy na dzieci otyłe. Przez pewien czas obawiałam się, że córa może mieć nadwagę, ale jest OK Very Happy. Ma 150cm i 40 kg ,to chyba nieźle. O sobie lepiej nie piszę. Sad Jak się poprawię to się pochwalę, na razie waga nie chce drgnąć (może się zepsuła Shocked)
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #27 : 2009-01-04, 15:52:11 »

Faktycznie Twoja "Trójka Wspaniałych", jest bardzo szczupła, ale - tylko się cieszyć Very Happy.Przykro się patrzy na dzieci otyłe. Przez pewien czas obawiałam się, że córa może mieć nadwagę, ale jest OK Very Happy. Ma 150cm i 40 kg ,to chyba nieźle. O sobie lepiej nie piszę. Sad Jak się poprawię to się pochwalę, na razie waga nie chce drgnąć (może się zepsuła Shocked)
ooooooooo,a moze baterie nalezaloby wymienic Laughing Very Happy
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #28 : 2009-01-12, 23:03:43 »

Kodar to ty masz troje dzieci?? Ja myslalam ze dwoch chlopakow? hmmmmmmmmmmmm
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #29 : 2009-01-13, 17:24:10 »

Kodar to ty masz troje dzieci?? Ja myslalam ze dwoch chlopakow? hmmmmmmmmmmmm
Jola,moja corcia,ma juz 29 lat i nie mieszka z nami,moze dlatego mniej o niej wspominam. Razz
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #30 : 2009-01-13, 18:29:08 »

To u Ciebie jeszcze większa różnia w wieku dzieci, niż u mnie Shocked Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #31 : 2009-01-14, 10:21:23 »

To u Ciebie jeszcze większa różnia w wieku dzieci, niż u mnie Shocked Razz
Najwazniejsze,,to sie nie przejmowac. Very Happy Corka miala 18 lat jak urodzilam syna. Razz
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #32 : 2009-01-14, 11:49:07 »

U mnie, jak stalarz zmieniał  w kuchni meble i widywał przelotnie moje dzieci, to potem mnie się pytał ,kto jest ojcem tego małego? Odpowiedziałam mu, że mój mąż, tak jak i pozostałych dzieci Shocked Facet się zmieszał i tłumaczył, że nie o to mu chodziło, tylko myślał, że któryś z moich starszych synów jest jego tatusiem Laughing Tak, że taki rozrząd może być zabawny (czasem, aż zabardzo Confused,ciężko wyrobić).Ale jak moje "duże dzieci", biorą ''małe dzieci" na lodowisko, basen, czy narty ,to jestem zadowolona jak gwizdek Laughing.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #33 : 2009-01-14, 12:50:20 »

U mnie, jak stalarz zmieniał  w kuchni meble i widywał przelotnie moje dzieci, to potem mnie się pytał ,kto jest ojcem tego małego? Odpowiedziałam mu, że mój mąż, tak jak i pozostałych dzieci Shocked Facet się zmieszał i tłumaczył, że nie o to mu chodziło, tylko myślał, że któryś z moich starszych synów jest jego tatusiem Laughing Tak, że taki rozrząd może być zabawny (czasem, aż zabardzo Confused,ciężko wyrobić).Ale jak moje "duże dzieci", biorą ''małe dzieci" na lodowisko, basen, czy narty ,to jestem zadowolona jak gwizdek Laughing.
moje chlopaki sa bardzo dumne,ze maja taaaaaaaaka duza siostre.Tylko czasami pytaja ile mam lat Laughing Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #34 : 2009-01-14, 12:54:20 »

U mnie, jak stalarz zmieniał  w kuchni meble i widywał przelotnie moje dzieci, to potem mnie się pytał ,kto jest ojcem tego małego? Odpowiedziałam mu, że mój mąż, tak jak i pozostałych dzieci Shocked Facet się zmieszał i tłumaczył, że nie o to mu chodziło, tylko myślał, że któryś z moich starszych synów jest jego tatusiem Laughing Tak, że taki rozrząd może być zabawny (czasem, aż zabardzo Confused,ciężko wyrobić).Ale jak moje "duże dzieci", biorą ''małe dzieci" na lodowisko, basen, czy narty ,to jestem zadowolona jak gwizdek Laughing.
moje chlopaki sa bardzo dumne,ze maja taaaaaaaaka duza siostre.Tylko czasami pytaja ile mam lat Laughing Laughing
Gdy jestem w towarzystwie corki i przedstawiam sie jako rodzic  zawsze nastepuje zdziwienie,jak to mozliwe,przeciez wygladamy jak siostry. Laughing
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #35 : 2009-01-14, 14:09:21 »

Niemniej kobietom trzeba oddać co ich, czyli połowę.

Wolałbym nie... To nie byłoby uczciwe... Szanse powinny być równe dla wszystkich...
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #36 : 2009-01-14, 14:49:12 »

...Szanse powinny być równe dla wszystkich...

Rownych szans to nawet nie ma w okresie "przedzygotycznym"  Cool Razz Razz

Im dalej zatem, tym bardziej szanse nie sa rowne i tak jest w realu!!!  Cool

Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #37 : 2009-01-14, 15:44:05 »

Rownych szans to nawet nie ma w okresie "przedzygotycznym"  Cool Razz Razz
Im dalej zatem, tym bardziej szanse nie sa rowne i tak jest w realu!!!  Cool

Najwyraźniej mówimy o dwóch różnych rzeczach.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #38 : 2010-06-15, 20:32:38 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70401


Odp: Podaj dalej
« Odpowiedz #39 : 2010-06-15, 21:04:26 »


..." I tak na przykład aromat waniliowy pozyskiwany jest zwykle z drewnianych odpadów przemysłu papierniczego, także pojedyncze składniki aromatu truskawkowego pochodzą z wiórów drewnianych. Smak brzoskwiniowy zawdzięczamy kulturom pleśniowym. Aromat owoców morza wyizolowywany jest z odpadów rybnych, a maleńka dawka kwasu 3-metylobutanowego jest aplikowana, gdy coś ma otrzymać lekką nutkę zapachu ciała." ..

...to się nazywa pomysłowość.. Shocked ..albo inaczej.. Rolling Eyes
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.