forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-09-15, 16:40:46

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Nale┼╝y je┼Ť─ç wtedy, gdy si─Ö chce je┼Ť─ç i zjada─ç tyle, by nie czu─ç potrzeby dalszego jedzenia.
562597 wiadomoÂci w 4025 w▒tkach; wys│ane przez 47 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: szynszyl_07
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  ┼╗ywienie Optymalne
| | |-+  Smietana i produkty mleczne
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Smietana i produkty mleczne  (Przeczytany 68870 razy)
Edyta
GoŠ

Email
Odp: Smietana i produkty mleczne
« Odpowiedz #20 : 2008-12-30, 18:06:33 »

Natomiast lekarka na forum zaleca ograniczenie tych produkt├│w i spo┼╝ywanie ich co siedem dni.Wi─Öc jak to jest?Kto ma racj─Ö i komu wierzy─ç?

To pewnie nie czytałes tego;

WojciechS, ┼Ťmietana/mas┼éo to bardzo dobry produkt lecz─ůcy, szczeg├│lnie dzieci/m┼éodzie┼╝...

Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2008-12-30, 18:26:31 »

Natomiast lekarka na forum zaleca ograniczenie tych produkt├│w i spo┼╝ywanie ich co siedem dni.Wi─Öc jak to jest?Kto ma racj─Ö i komu wierzy─ç?

To pewnie nie czytałes tego;

WojciechS, ┼Ťmietana/mas┼éo to bardzo dobry produkt lecz─ůcy, szczeg├│lnie dzieci/m┼éodzie┼╝...

errata.ma by─ç "nie czyta┼éa┼Ť"  Smile
przemo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2008-12-31, 21:03:49 »

a mnie tam smietana smakuje codziennie wiec nie obawiam sie jej , gorzej z ziemniakami ich nie moge jesc codziennie tak jakby cos bylo z nimi nie tak.
Hana
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2009-01-01, 18:02:16 »

KKup ziemniaki z "innego worka"--bo ziemniak to nie kartofel.

W asortymencie ziemniaka jest "ziemniak maczny", ziemniak malomaczny" itd...  -trzeba trafic na odpowiedni ktory bedzie smakowal.
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2009-01-01, 19:02:03 »

a mnie tam smietana smakuje codziennie wiec nie obawiam sie jej , gorzej z ziemniakami ich nie moge jesc codziennie tak jakby cos bylo z nimi nie tak.
a jaka masz grupe krwi??ja mam 0 i tez jakos nie smakuja mi codziennie. Razz
przemo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2009-01-01, 19:04:50 »

Ja mam AB. Teraz w zimie to nawet kilka dni moge ziemniaka nie jesc, w okresie letnim to co drugi dzien smakuje.
kangur
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2009-01-01, 22:52:39 »

Ja na zerze jade codziennie ziemniaczano juz  od kilku miesiecy i jest coraz lepiej.
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2009-01-02, 12:01:47 »

Ja na zerze jade codziennie ziemniaczano juz  od kilku miesiecy i jest coraz lepiej.
kangur pod jakim wzgledem jest lepiej?├čJa jak jadam codziennie ziemniaki,to  lapia mnie bole ramion.Po ziemniaczanej przerwie bole znikaja.A i smak na ziemniaki kazdego dnia jest inny,chociaz ziemniaki z tego samego zrodla.Od mojej mamy z wlasnego ogrodu. Razz
przemo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2009-01-02, 12:04:05 »

Mnie co prawda nic nie boli ale tez chocby nie wiem jak dobre ziemniaki kupił to na nastepny dzien juz nie smakuja.
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2009-01-02, 12:23:31 »

dobre ziemniaki kupił to na nastepny dzien juz nie smakuja.

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=517 - a mnie skawrki zawsze smakuj─ů, czy z jajkami, czy ziemniakami, czy kluskami, czy kaszank─ů!. Lubi─Ö jeszcze doda─ç boczku surowego do proponowanego zestawu i mas┼éa pod koniec sma┼╝enia, aby si─Ö tylko nie przegrza┼éo. Ma┼Ťlany smak - dobrze, ┼╝e mas┼éo jest wybitnie szkodliwe niekt├│rym!.┬á Very Happy

PS
dla tych, co nie rozumiej─ů lub nie znaj─ů zasad DO podam, ┼╝e ta porcja "ziemniak├│w" z podanego linku jest wystarczaj─ůca dla trzech doros┼éych os├│b, jako dodatek smakowy do mi─Ösa - najlepiej pieczonego.
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2009-01-02, 12:36:27 »

dobre ziemniaki kupił to na nastepny dzien juz nie smakuja.

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=517 - a mnie skawrki zawsze smakuj─ů, czy z jajkami, czy ziemniakami, czy kluskami, czy kaszank─ů!. Lubi─Ö jeszcze doda─ç boczku surowego do proponowanego zestawu i mas┼éa pod koniec sma┼╝enia, aby si─Ö tylko nie przegrza┼éo. Ma┼Ťlany smak - dobrze, ┼╝e mas┼éo jest wybitnie szkodliwe niekt├│rym!.┬á Very Happy

PS
dla tych, co nie rozumiej─ů lub nie znaj─ů zasad DO podam, ┼╝e ta porcja "ziemniak├│w" z podanego linku jest wystarczaj─ůca dla trzech doros┼éych os├│b, jako dodatek smakowy do mi─Ösa - najlepiej pieczonego.
no wlasnie,przeciez to skwarki maja smakowac,a nie ziemniaki,a ze te drugie  nie smakuja,to z wiadomej przyczyny. Razz
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2009-01-02, 12:50:59 »

Bardzo wa┼╝na (FUNDAMENTALNA) informacja: na 1gram bia┼éka spo┼╝ytego w tych ziemniakach, dostarcza si─Ö organizmowi 2,8 grama t┼éuszczu i oko┼éo 1 grama w─Öglowodan├│w!. A wi─Öc w bilansie dobowym PROPORCJI dalej trzeba szuka─ç potrawy, kt├│ra "zbije" w─Öglowodany i podniesie t┼éuszcz. Np na kolacj─Ö lub ┼Ťniadanie: plaster sera ┼╝├│┼étego z grubym mas┼éem i kawa┼éeczkiem dobrej w─Ödliny - b─Ödzie idealny do tego zestawu!. A mo┼╝e dwa i p├│┼é plastra?, a mo┼╝e nawet pi─Ö─ç takich plastr├│w je┼Ťli si─Ö np. pobiega┼éo, czy pop┼éywawa┼éo, czy ...?. Ile gram bia┼éka si─Ö przy tym zjad┼éo? - a kogo to obchodzi? Shocked . Przecie┼╝ jemy "do syta". Co to jest "do syta" - ka┼╝dy mo┼╝e sobie poszuka─ç, je┼Ťli nie wie. Zawsze mo┼╝na wypi─ç dla kura┼╝u kubeczek ┼Ťmietanki 30% - obni┼╝a zdecydowanie zapotrzebowanie na bia┼éko, a kto je ma┼éo bia┼éka - d┼éugo ┼╝yje, bo nic tek nie przyspiesza metabolizmu, jak nadmiar wolnych aminokwas├│w  Wink
Blackend
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2009-01-02, 13:13:40 »

Zawsze mo┼╝na wypi─ç dla kura┼╝u kubeczek ┼Ťmietanki 30% - obni┼╝a zdecydowanie zapotrzebowanie na bia┼éko...

a dla tych co "nie toleruj─ů" smietanki s─ů inne napoje regeneracyjne Wink
jakie? "ka┼╝dy mo┼╝e sobie poszuka─ç, je┼Ťli nie wie"  Mr. Green
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2009-01-02, 13:22:13 »

Mnie co prawda nic nie boli ale tez chocby nie wiem jak dobre ziemniaki kupił to na nastepny dzien juz nie smakuja.

Nie potrafisz ugotowa─ç ich-taka prawda.
Za d┼éugo gotujesz i s─ů rozgotowane-taka ciapa-nie cierpie takich.
Lubie takie "sypkie"-takie  jak moja kochana te┼Ťciowa gotuje   Very Happy
Wczoraj i przedwczoraj bylismy i Niej na obiedzie-wiec by┼éam bardzo szczesliwa  Very Happy
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2009-01-02, 13:23:29 »

Zawsze mo┼╝na wypi─ç dla kura┼╝u kubeczek ┼Ťmietanki 30% - obni┼╝a zdecydowanie zapotrzebowanie na bia┼éko...

a dla tych co "nie toleruj─ů" smietanki s─ů inne napoje regeneracyjne Wink
jakie? "ka┼╝dy mo┼╝e sobie poszuka─ç, je┼Ťli nie wie"┬á Mr. Green

Blackend jestes pewien,ze juz wytrze┼║wia┼ées calkowiecie?  Razz Mr. Green 
Blackend
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2009-01-02, 13:31:51 »

kto mia┼é zrozumie─ç ten zrozumia┼é / komu nie by┼éo dane - takie widocznie jego przeznaczenie  Mr. Green
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2009-01-02, 13:39:13 »

a dla tych co "nie toleruj─ů" smietanki

niech si─Ö trzymaj─ů od produkt├│w mlecznych i podrob├│w jak najdalej!.┬á Cool Od t┼éuszczu - lepiej te┼╝┬á Wink
Niezb─Ödn─ů ilo┼Ť─ç t┼éuszczu budulcowego i energrtycznego mog─ů sobie przecie┼╝ zawsze wyprodukowa─ç z w─Öglowodan├│w.
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2009-01-02, 13:40:47 »

kto miał zrozumieć ten zrozumiał / komu nie było dane - takie widocznie jego przeznaczenie  Mr. Green

Dobra ,dobra zrozumienie zrozumieniem,a utrzymuj─ůce sie promile promilami  Mr. Green
MONIKAW
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2009-01-02, 13:44:32 »

a dla tych co "nie toleruj─ů" smietanki

niech si─Ö trzymaj─ů od produkt├│w mlecznych i podrob├│w jak najdalej!.┬á Cool Od t┼éuszczu - lepiej te┼╝┬á Wink
Niezb─Ödn─ů ilo┼Ť─ç t┼éuszczu budulcowego i energrtycznego mog─ů sobie przecie┼╝ zawsze wyprodukowa─ç z w─Öglowodan├│w.
A czy nie mo┼╝na je┼Ť─ç optymalnie nie pij─ůc ┼Ťmietany??? Shocked Co w tym z┼éego.??
W podgardlu, smalcu, słoninie, boczku jest tyle tłuszczu.
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2009-01-02, 13:49:56 »

A czy nie mo┼╝na je┼Ť─ç optymalnie nie pij─ůc ┼Ťmietany??? Shocked

Mo┼╝na, ale dla takich os├│b korzystniejsza jest dieta wysokow─Öglowodanowa. Po co si─Ö sztucznie i na si┼é─Ö uszcz─Ö┼Ťliwia─ç t┼éuszczem pokarmowym, skoro zestaw genowy jest u takich os├│b dostosowany do przerobu w─Öglowodan├│w na t┼éuszcz!. Geny zrobi─ů to lepiej ni┼╝ najlepszy kalkulator dietetyczny, czy waga. Trzeba tyko genom nie przeszkadza─ç!.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.