forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-07-16, 18:26:26

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. ┼╗ywienie Optymalne nale┼╝y rozpocz─ů─ç od razu w pe┼énym zakresie, bez ┼╝adnego okresu przej┼Ťciowego.
559946 wiadomoÂci w 4019 w▒tkach; wys│ane przez 55 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: mateo
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  ┼╗ywienie Optymalne
| | |-+  Smietana i produkty mleczne
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Smietana i produkty mleczne  (Przeczytany 68185 razy)
misza
GoŠ

Email
Smietana i produkty mleczne
« : 2008-12-30, 08:51:48 »

Witam

Na diet─Ö optymaln─ů przechodzi┼éam par─Ö razy,jednak wytrzymywa┼éam na niej najwy┼╝ej dwa miesi─ůce i powraca┼éam do zwyk┼éego jedzenia.Nie wiem czemu ale na ┼╗O nie czu┼éam si─Ö dobrze.Przeczyta┼éam wszystkie ksi─ů┼╝ki dr Kwa┼Ťniewskiego i zastosowa┼éam si─Ö do jego porad.Cz─Östo tez czytam Wasze forum i zaintrygowa┼éa mnie jedna rzecz.Chodzi mi o rotacj─Ö produkt├│w mlecznych.Dr Kwa┼Ťniewski w swoich ksi─ů┼╝kach zaleca spo┼╝ywanie ┼Ťmietany,mas┼éa i innych produkt├│w mlecznych jako ┼║r├│d┼éo warto┼Ťciowego t┼éuszczu.Natomiast lekarka na forum zaleca ograniczenie tych produkt├│w i spo┼╝ywanie ich co siedem dni.Wi─Öc jak to jest?Kto ma racj─Ö i komu wierzy─ç?
kangur
GoŠ

Email
Odp: Smietana i produkty mleczne
« Odpowiedz #1 : 2008-12-30, 10:05:16 »

.Dr Kwa┼Ťniewski w swoich ksi─ů┼╝kach zaleca spo┼╝ywanie ┼Ťmietany,mas┼éa i innych produkt├│w mlecznych jako ┼║r├│d┼éo warto┼Ťciowego t┼éuszczu.Natomiast lekarka na forum zaleca ograniczenie tych produkt├│w i spo┼╝ywanie ich co siedem dni.Wi─Öc jak to jest?Kto ma racj─Ö i komu wierzy─ç?

Rowniez Cie witamy na tym forum. A to jest bardzo proste. Nalezy samemu sprawdzic.
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2008-12-30, 10:23:31 »

Lepiej nie ryzykowa─ç!
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2008-12-30, 10:47:38 »

Witam

Na diet─Ö optymaln─ů przechodzi┼éam par─Ö razy,jednak wytrzymywa┼éam na niej najwy┼╝ej dwa miesi─ůce i powraca┼éam do zwyk┼éego jedzenia.Nie wiem czemu ale na ┼╗O nie czu┼éam si─Ö dobrze.Przeczyta┼éam wszystkie ksi─ů┼╝ki dr Kwa┼Ťniewskiego i zastosowa┼éam si─Ö do jego porad.Cz─Östo tez czytam Wasze forum i zaintrygowa┼éa mnie jedna rzecz.Chodzi mi o rotacj─Ö produkt├│w mlecznych.Dr Kwa┼Ťniewski w swoich ksi─ů┼╝kach zaleca spo┼╝ywanie ┼Ťmietany,mas┼éa i innych produkt├│w mlecznych jako ┼║r├│d┼éo warto┼Ťciowego t┼éuszczu.Natomiast lekarka na forum zaleca ograniczenie tych produkt├│w i spo┼╝ywanie ich co siedem dni.Wi─Öc jak to jest?Kto ma racj─Ö i komu wierzy─ç?

Misza, czytajac, tak jak mowisz, wszystkie pozycje Pana Dr. Jana Kwasniewskiego, musialas zzwrocic uwage na jedna rzecz, na jeden zwrot, ktory Pan Dr bardzo czesto urzywa w swoich wypowiedziach. Brzmi to mniej wiecej tak: wnioski trzeba bazowac na podstawie wiedzy a nie wiary.

Jezeli Pan Dr Jan Kwasniewski 20 lat temu, po 30 latach prob i badan, napisal, ze smietana i maslo sa w grupie produktow najbardziej wartosciowych, to jest to poparte wiedza a nie wiara.
Lekarka jest dopiero na etapie przeprowadzania badan, krolikow doswiadczalnych tez ma, wie poczekaj na wyniki badan i za 30 lat moze bedziemy wszyscy rotowac. Jak na razie proponuje Ci rotowac naturalnie, tzn: masz ochote na maselko to je jedz,nie masz to nie jedz i to sa podstawy ZO i DO nic na sile i do syta

Hana
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2008-12-30, 11:00:36 »

Sa osoby, ktorym pomoglo niejadanie dziennie produktow mlecznych--w przykladach jadlospisow /ksiazki dr Kwasniewskiego/ tez produkty mleczne nie wystepuja codziennie.
Wiec kazdy ma wolny wybor--je co mu smakuje i po czym sie dobrze czuje--ot cala filozofia.
kangur
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2008-12-30, 11:06:22 »

Lepiej nie ryzykowa─ç!

Ja zarykowalem. Zarotowalem. U mnie dziala. Jest lepiej.
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2008-12-30, 11:17:40 »

Ja bym si─Ö tak g┼éo┼Ťno do takiego zestawu gen├│w nie przyznawa┼é!, bo dla takich zamiast DO korzystniejsza i zdrowsza jest dieta wysokow─Öglowodanowa.  Mr. Green
kangur
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2008-12-30, 11:35:22 »

Ja bym si─Ö tak g┼éo┼Ťno do takiego zestawu gen├│w nie przyznawa┼é!, bo dla takich zamiast DO korzystniejsza i zdrowsza jest dieta wysokow─Öglowodanowa.┬á Mr. Green

Ja wysokoweglowodanowa dieta nabawilem sie wielu chorob i mam gleboko w d..... zniszczona sluzowke.
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2008-12-30, 11:50:09 »

A bo┼Ť pewnie za du┼╝o t┼éuszczu jad┼é! i przez to ci flaczki wypali┼éo!.
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2008-12-30, 12:20:15 »

.Cz─Östo tez czytam Wasze forum i zaintrygowa┼éa mnie jedna rzecz.Chodzi mi o rotacj─Ö produkt├│w mlecznych.Dr Kwa┼Ťniewski w swoich ksi─ů┼╝kach zaleca spo┼╝ywanie ┼Ťmietany,mas┼éa i innych produkt├│w mlecznych jako ┼║r├│d┼éo warto┼Ťciowego t┼éuszczu.Natomiast lekarka na forum zaleca ograniczenie tych produkt├│w i spo┼╝ywanie ich co siedem dni.Wi─Öc jak to jest?Kto ma racj─Ö i komu wierzy─ç?

jedno i drugie ma swoje uzasadnienie
30 lat temu  mleko by┼éo mlekiem a mas┼éo mas┼éem i nie szkodzi┼éo
dzi┼Ť po tamtym mleku ma┼Ťle i ┼Ťmietanie zosta┼éy wspomnienia dlatego niekt├│rym mo┼╝e szkodzi─ç
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #10 : 2008-12-30, 12:40:07 »

I ty alibrutusie! Shocked
Twierdzisz, ┼╝e za komuny by┼éo LEPIEJ  Mr. Green. A by┼éo, by┼éo ... Laughing
MONIKAW
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2008-12-30, 12:48:20 »

30 lat temu  mleko było mlekiem a masło masłem i nie szkodziło
dzi┼Ť po tamtym mleku ma┼Ťle i ┼Ťmietanie zosta┼éy wspomnienia dlatego niekt├│rym mo┼╝e szkodzi─ç
Masz racj─Ö chyba tu tkwi przyczyna tych wszytskich nietolerancji.
W dzieci┼ästwie pi┼éam mleko, jad┼éam sery, ┼Ťmietan─Ö, mas┼éo praktycznie codziennie ale trudno to por├│wna─ç do tego co mamy dzi┼Ť na ryku.
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2008-12-30, 13:07:24 »

Tak!, najpro┼Ťciej przyczyn─Ö w┼éasnych niepowodze┼ä zwala─ç na niezale┼╝ne czynniki "obiektywne".
Te┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e warzywa sprzed wielu lat by┼éy lepciejsze, a nawet cukier z cukiernicy mia┼é wi─Öcej cukru w cukrze  Very Happy
MONIKAW
GoŠ

Email
« Odpowiedz #13 : 2008-12-30, 13:14:07 »

Tak!, najpro┼Ťciej przyczyn─Ö w┼éasnych niepowodze┼ä zwala─ç na niezale┼╝ne czynniki "obiektywne".
Też uważam, że warzywa sprzed wielu lat były lepciejsze, a nawet cukier z cukiernicy miał więcej cukru w cukrze  Very Happy
Masz na my┼Ťli swoje niepowodzenia  Shocked???
Mi si─Ö raczej w ┼╝yciu wiedzie.
Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2008-12-30, 13:28:50 »

.Cz─Östo tez czytam Wasze forum i zaintrygowa┼éa mnie jedna rzecz.Chodzi mi o rotacj─Ö produkt├│w mlecznych.Dr Kwa┼Ťniewski w swoich ksi─ů┼╝kach zaleca spo┼╝ywanie ┼Ťmietany,mas┼éa i innych produkt├│w mlecznych jako ┼║r├│d┼éo warto┼Ťciowego t┼éuszczu.Natomiast lekarka na forum zaleca ograniczenie tych produkt├│w i spo┼╝ywanie ich co siedem dni.Wi─Öc jak to jest?Kto ma racj─Ö i komu wierzy─ç?

30 lat temu  mleko było mlekiem a masło masłem i nie szkodziło

Te┼╝ tak my┼Ťl─Ö.
I obawiam si─Ö, ┼╝e wkr├│tce rozwijaj─ůca si─Ö technologia ┼╝ywienia (i karmienia zwierz─ůt hodowlanych) "za┼éatwi" nam pare innych produkt├│w┬á Mad┬á
A niekt├│rzy z nas b─Öd─ů przekonani, ┼╝e DO jest nie dla nich┬á  Confused
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2008-12-30, 13:44:00 »

Też uważam, że warzywa sprzed wielu lat były lepciejsze, a nawet cukier z cukiernicy miał więcej cukru w cukrze  Very Happy
Masz na my┼Ťli swoje niepowodzenia┬á Shocked???

MONIKOW,
a napisa┼éem w cytowanym po┼Ťcie: "MONIKOW Tak!, najpro┼Ťciej przyczyn─Ö ..."
Nie, prawda?.  Wi─Öc to nie jest post do ciebie osobi┼Ťcie kierowany i nie interesuj─Ö si─Ö jak ci si─Ö wiedzie, cho─ç oby jak najlepiej...
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #16 : 2008-12-30, 13:46:06 »

┬á A niekt├│rzy z nas b─Öd─ů przekonani, ┼╝e DO jest nie dla nich┬á┬á Confused

Widz─Ö w tym same zalety dla siebie, ┼╝e "niekt├│rzy z was..." Laughing
MONIKAW
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2008-12-30, 13:52:52 »

Masz na my┼Ťli swoje niepowodzenia┬á Shocked???

MONIKOW,
a napisa┼éem w cytowanym po┼Ťcie: "MONIKOW Tak!, najpro┼Ťciej przyczyn─Ö ..."
Nie, prawda?.┬á Wi─Öc to nie jest post do ciebie osobi┼Ťcie kierowany i nie interesuj─Ö si─Ö jak ci si─Ö wiedzie, cho─ç oby jak najlepiej...
Wynika┼éo to z kontekstu, raczej  ale skoro nie do mnie...
R├│wnie┼╝ ┼╝ycz─Ö Tobie jak najlepiej.
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #18 : 2008-12-30, 13:59:07 »

Najwa┼╝niejsze!!! - oby┼Ťmy wszyscy zdrowi byli  Very Happy
Reszta sama przychodzi! Very Happy
MONIKAW
GoŠ

Email
« Odpowiedz #19 : 2008-12-30, 14:03:06 »

Dokładnie...
Też jestem takiego zdania, reszta jest mało istotna i ze wszystkim mozna sobie poradzić.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.