forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 21:39:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658475 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów  (Przeczytany 62550 razy)
kodar
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #20 : 2009-01-09, 14:08:54 »

skoro mi nic nie wychodzi w badaniach ,a sporo juz ich zrobilam,to mogą byc pasożyty? Mad
slyszalam ze lambrie lubią tam sie gniezdzic,
Tylko jak to wybadać Question
Nie zaszkodzi sie cos na ten temat dowiedzieć,prawda Very Happy Razz
tu niektore wypowiedzi lekarki na temat pasozytow:
">>>>>>>>>>>Ja tam zawsze wolę "uszczelnić" własny organizm - by wróg sam nie miał możliwości "zaczepienia się".
Od nas zależy czy wróg (nie tylko bakteria/wirus/grzyb/teściowa) się do nas przyczepi i namnoży."

<<<<<<<<<<<<Co tu owijać w bawełnę.
By minimalizować pasożyty warto być bliżej 0,5g W/kg/dobę. Na diecie bez cukrów prostych. Z produktami dra Kwaśniewskiego. Z jadanymi produktami mlecznymi "co jakiś czas". Przynajmniej 3 dni takiej diety. Często to powtarzać. Jest trudno. Trzeba się przygotować z produktami, gotowymi daniami by żaden z cukrów prostych nie był wzięty "przypadkiem" pod uwagę.<<<<<<<<
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #21 : 2009-01-09, 14:16:54 »

...Nie zaszkodzi sie cos na ten temat dowiedzieć,prawda Very Happy Razz...

Jasne!!! Ja jak "zwenszem ciekawy temat"
to rowniez, zara "siem dowiaduje"   Cool Razz

Ale bez "zaplaty" dostep do wiedzy
mam "zacisniety"  Razz Razz Razz

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #22 : 2009-01-09, 14:55:32 »

Kriss,a moze tutaj znajdziesz wiecej?:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=388.0
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #23 : 2009-01-09, 15:13:31 »

...Prosze o posty ,jesli ktos coś wie...

Ja wiem!!! Cool  Ale co dostane od Ciebie w zamian???  Cool Razz


dostaniesz .dostaniesz Razz
ale najpierw zobaczymy co napiszesz? co wiesz na ten temat. maly egzamin Razz Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #24 : 2009-01-09, 15:16:17 »

Kriss,a moze tutaj znajdziesz wiecej?:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=388.0

ten wątek też juz analizowalam Razz
nic tam specjalnego nie wynika,może te ziołka sa dobre.
Ale najpierw trzeba byc pewnym ze sie ma jakieś gady w organizmie Very Happy Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #25 : 2009-01-09, 15:19:29 »

Skoda że nikt nic więcej nie wie na temat pasożytów Sad
Chętnie tu zaglądam,interesuje mnie ten temat Laughing
Prosze o posty ,jesli ktos coś wie,
ale same konkrety Razz

Ty masz problemy z zatokami. Dlaczego szukasz pasozytow w zatokach. Lekarka jest laryngologiem. Przedstaw problem blizej. Przede wszyskim jak sie odzywiasz.
Odrzywiam sie bardzo optymalnie ,oczywiscie z rotacja mlecznych i zbozowych  a nawet kartofle zaczęlam rotować Razz
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #26 : 2009-01-09, 15:23:20 »

 teraz stosuje rade od lekarki biorac leki ;

4x1 sudafed
2x ibuprom max
no i po 3 dniach,juz mi lepiej.Zatoki przestaly bolec Razz
ale flegmia sie nadal choc odrobinę mniej no i droznośc jest lepsza.zastosowalam tez Twoja rade i smaruje w nosie smalcem,tez pomaga Razz
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #27 : 2009-01-09, 17:19:50 »

Poczytaj sobie tutaj. Jest to metoda pozbycia się pasożytów i nie tylko pasożytów. Ja stosuję tę metodę, przy pozbywaniu się toksyn od 6-ciu tygodni i czuję,że działa.
http://www.joalis.pl/UserFiles/File/pl-files/abc-pol.pdf.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #28 : 2009-01-09, 18:30:41 »

Skoda że nikt nic więcej nie wie na temat pasożytów Sad
Chętnie tu zaglądam,interesuje mnie ten temat Laughing
Prosze o posty ,jesli ktos coś wie,
ale same konkrety Razz

Ty masz problemy z zatokami. Dlaczego szukasz pasozytow w zatokach. Lekarka jest laryngologiem. Przedstaw problem blizej. Przede wszyskim jak sie odzywiasz.
Odrzywiam sie bardzo optymalnie ,oczywiscie z rotacja mlecznych i zbozowych  a nawet kartofle zaczęlam rotować Razz
Kriss super,ze nareszcie jest mala poprawa,ale bedzie jeszcze wieksza, Twoja wiara w to,ze bedzie lepiej  spowoduje duza poprawe w funkcjonowaniu calego organizmu.A sprawianie sobie przyjemnosci,przeciez nie tylko Dieta czlowiek zyje Very Happy. Jaka  ilosc weglowodanow zjadasz?? Razz
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #29 : 2009-01-09, 18:38:11 »

przeważnie staram sie nie przekraczać 100gr.
ostatnio ograniczylam wegiel do minimum.i wczoraj oraz dzis zaczęlo mnie trząść takjakby febra Laughing
Domysliłam sie że chodzi o brak cukru w organizmie więc zjadlam kilka sliwek suszonych oraz 2 kostki czekolady gorzkiej ni przeszlo Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #30 : 2009-01-09, 18:39:08 »

przeszlo mi Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #31 : 2009-01-09, 19:00:26 »

Poczytaj sobie tutaj. Jest to metoda pozbycia się pasożytów i nie tylko pasożytów. Ja stosuję tę metodę, przy pozbywaniu się toksyn od 6-ciu tygodni i czuję,że działa.
http://www.joalis.pl/UserFiles/File/pl-files/abc-pol.pdf.
Maja,opowiedz co wiecej,jakie preparaty bierzesz i czy  je bedziesz stosowala rok,a moze dluzej?? Razz
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #32 : 2009-03-04, 20:17:29 »

Kodar.
Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale dopiero dzisiaj zauważyłam ten wątek. Oczyszczam organizm metodą Jonasza. Jestem na drugim etapie i ciągle p. doktor oczyszcza układ nerwowy. Coś tam już się oczyściło, ale niezupełnie. Tak chciałam, bo miałam problemy ze spaniem. Te problemy się zmniejszyły, a nawet znacznie, na I etapie kuracji.  Nie pamiętam dokładnie jakie brałam preparaty w pierwszym etapie (Joalis Urino Help- oczyszcza nerki, Cranium i coś jeszcze). W tej chwili dostałam zestaw witamin Joalis witaminy grupy B,(podobno są dobrze wchłaniane przez organizm i mają wpływ na detoksyzację)  i preparaty NeuroDren i MindDren. Poczekamy, zobaczymy.
Objawy obecne przy oczyszczaniu. Na początku w pierwszym tygodniu to swędzenie dłoni. Podobno to świadczy o obecności grzyba w organiźmie, ale mam sie nie martwić, bo każdy ma grzyba?
Teraz coś czuję bóle głowy. Spanie się troche pogorszyło. Nie wiem czy to działanie preparatów, czy reakcja organizmu na zejście z diety optymalnej. Przed wejściem na dietę często bolała mnie głowa.
Nie wiem Kodar czy to Ty, czy inna osoba pisała o problemie córki uzależnionej od estazolanu. To oczyszczanie w tym przypadku wydaje mi się nie pozbawione sensu.
Czarna Julko zainteresuj się. Podam Ci ewentualnie tel. do P. dr, to sobie porozmawiasz.
Zapisane
CzarnaJulka
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #33 : 2009-03-05, 10:28:10 »

Majko,
Dziekuję, że zainteresowałaś się tematem.
Kryzys przechodziłam w listopadzie, kiedy po drugiej serii zentelu rozpadło się ognisko pasożytów w mojej wątrobie. Wtedy myślałam, że zsuwam sie po równi pochyłej i już po mnie. Dlatego, w desperacji, przeszłam na żywienie optymalne. Teraz jest już o wiele lepiej. Bóle prawie ustały, przesypiam w zasadzie całe noce.
Wątek ten założyłam w tym celu, aby dowiedzieć się, czy przy oczyszczaniu się organizmu z toksyn i martwych, obcych tkanek istnieją jakieś wskazania co do proporcji BTW. (Być może należy zmniejszyć ilość białka Question Idea.). Niestety, mimo ponad 30 wypowiedzi nikt nie wypowiedział się w tej kwestii. Dyskusja jakoś tak zboczyła na ogólne oczyszczanie, jednak z pominieciem aspektu żywienia optymalnego.
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #34 : 2009-03-05, 22:36:57 »

Super, jesteś już na dobrej drodze. ,Szkoda, ze nikt w aspekcie diety Ci tutaj nie pomoże. Dobrze, że dieta Ci służy. Cześć Majka
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #35 : 2009-03-06, 09:49:48 »

Kodar.
Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale dopiero dzisiaj zauważyłam ten wątek. Oczyszczam organizm metodą Jonasza. Jestem na drugim etapie i ciągle p. doktor oczyszcza układ nerwowy. Coś tam już się oczyściło, ale niezupełnie. Tak chciałam, bo miałam problemy ze spaniem. Te problemy się zmniejszyły, a nawet znacznie, na I etapie kuracji.  Nie pamiętam dokładnie jakie brałam preparaty w pierwszym etapie (Joalis Urino Help- oczyszcza nerki, Cranium i coś jeszcze). W tej chwili dostałam zestaw witamin Joalis witaminy grupy B,(podobno są dobrze wchłaniane przez organizm i mają wpływ na detoksyzację)  i preparaty NeuroDren i MindDren. Poczekamy, zobaczymy.
Objawy obecne przy oczyszczaniu. Na początku w pierwszym tygodniu to swędzenie dłoni. Podobno to świadczy o obecności grzyba w organiźmie, ale mam sie nie martwić, bo każdy ma grzyba?
 Teraz coś czuję bóle głowy. Spanie się troche pogorszyło. Nie wiem czy to działanie preparatów, czy reakcja organizmu na zejście z diety optymalnej. Przed wejściem na dietę często bolała mnie głowa.
Nie wiem Kodar czy to Ty, czy inna osoba pisała o problemie córki uzależnionej od estazolanu. To oczyszczanie w tym przypadku wydaje mi się nie pozbawione sensu.
Czarna Julko zainteresuj się. Podam Ci ewentualnie tel. do P. dr, to sobie porozmawiasz.
Majka,dobrze,ze kuracje prowadzisz przy pomocy lekarza,szkoda tylko,ze nie optymalnego.Najwieksze zaufanie mam do lekarki.
Nie dlatego,ze innych nie szanuje lub zwatpilam w ich wiedze.Uwazam jednak,ze lekarka nie boi sie wprowadzac innowacji do Diety dla tych,ktorym Dieta jeszcze nie pomogla lub poprzez
niezrozumienie zasad,zaszkodzila. Smile
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #36 : 2009-03-06, 20:08:36 »

Majka,dobrze,ze kuracje prowadzisz przy pomocy lekarza,szkoda tylko,ze nie optymalnego.Najwieksze zaufanie mam do lekarki.
Nie dlatego,ze innych nie szanuje lub zwatpilam w ich wiedze.Uwazam jednak,ze lekarka nie boi sie wprowadzac innowacji do Diety dla tych,ktorym Dieta jeszcze nie pomogla lub poprzez niezrozumienie zasad,zaszkodzila. Smile
Też tak myślę, że należałoby skorzystać z pomocy lekarki. Nie uważam, że lekarka jest lekarzem optymalnym. Jest więcej niż optymalnym. Ma szersze spojrzenie na dietę i nie uważa, że to jest jedynie słuszna dieta. Właściwie to "się słucham" lekarki. Ograniczyłam tłuszcze, staram się nie jadać chleba i mleczne od czasu do czasu. To dzięki niej spadły mi lipidy i waga. Ale nie mam dyscypliny, jeśli chodzi o węgle. Latwiej utrzymać dyscyplinę, przy większej ilości tłuszczu. A ten tłuszcz to niestety cholesterol, którego sie boję.  Myślę, że ciągle się uczę diety. W penych przypadkach czuję się jednak gorzej niż na diecie optymalnej. Zamartwiam się, obawiam się czegoś bardziej niż wtedy. Pamiętam, że wypadek samochodowy przeszłam prawie bezboleśnie, a teraz mam remont i użeranie się z fachowcami wyprowadza mnie z równowagi i niszczy spokój.  Jednym słowem szkoda mi zarzucenia tej diety, ale czy do niej wrócę?
Skontroluję cholesterol.  Na razie jest tak, jak jest. A oczyszczanie organizmu chyba mi nie zaszkodzi.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #37 : 2009-03-06, 20:15:09 »

"Kto nie słucha Ojca, matki..." ten się słucha lekarza. Sad
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #38 : 2009-03-06, 20:33:35 »

Przepraszam wszystkie Kobiety, a Matki w szczególności  Embarassed
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oczyszczenie organizmu z martwych pasożytów
« Odpowiedz #39 : 2013-11-03, 16:17:00 »

Majko,
Dziekuję, że zainteresowałaś się tematem.
Kryzys przechodziłam w listopadzie, kiedy po drugiej serii zentelu rozpadło się ognisko pasożytów w mojej wątrobie. Wtedy myślałam, że zsuwam sie po równi pochyłej i już po mnie. Dlatego, w desperacji, przeszłam na żywienie optymalne. Teraz jest już o wiele lepiej. Bóle prawie ustały, przesypiam w zasadzie całe noce.
Wątek ten założyłam w tym celu, aby dowiedzieć się, czy przy oczyszczaniu się organizmu z toksyn i martwych, obcych tkanek istnieją jakieś wskazania co do proporcji BTW. (Być może należy zmniejszyć ilość białka Question Idea.). Niestety, mimo ponad 30 wypowiedzi nikt nie wypowiedział się w tej kwestii. Dyskusja jakoś tak zboczyła na ogólne oczyszczanie, jednak z pominieciem aspektu żywienia optymalnego.

Listopad, listopad to chyba na czasie.  Rolling Eyes

...Nie zaszkodzi sie cos na ten temat dowiedzieć,prawda Very Happy Razz...

Jasne!!! Ja jak "zwenszem ciekawy temat"
to rowniez, zara "siem dowiaduje"   Cool Razz

Ale bez "zaplaty" dostep do wiedzy
mam "zacisniety"  Razz Razz Razz



O! I flejtuch też czujny taki- był. Wink Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.