forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 14:21:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Ludzie lubią chorować !
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ludzie lubią chorować !  (Przeczytany 67683 razy)
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #100 : 2007-06-02, 18:57:34 »

 Środki masowego przekazu działają najsilniej na ludzi nieświadomych, sterownych, potrzebujących autorytetu.
      Kreują życie i emocje, ale patologicznie jedynie u słabych i głupich. Tym można wcisnąć dosłownie wszystko. W ich umysłach nawet największy bełkot zamieni się w szalchetna prawdę.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #101 : 2007-06-02, 19:07:52 »

Kiedyś nastąpiło wielkie "bum" i ludzie rzucili sie na margarynę,zamiast masła,przestali jeść jajka,boczek itp.-bo niby naukowcy udowodnili ,ze tłuszcz szkodzi ,a jajko to bomba cholesterolowa tak samo jak masło.Ci ludzie teraz mają po ok 50 lat i są schorowani .Ich dzieci już nie znają innego jedzenia jak tylko ,to "zdrowe".
Jednak są ludzie,którzy się otrząsnęli i ci którzy nie ulegli presji mediów.Ci ludzie zachowali zdrowie!Bo tak jest w istocie!I ich dzieci też widzą inne jedzenie.
To jest taka różnica....
Na prawdę przykro jest patrzeć, jak dziecko trzyma w ręku paczkę chipsów i zajada ze smakiem  :?albo te rogaliki zapakowane ,z jakimś tam długim terminem ważności .Ale co poradzić na to?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #102 : 2007-06-02, 19:19:40 »

Kiedyś nastąpiło wielkie "bum" i ludzie rzucili sie na margarynę,..

elmo, margaryna to sztandarowy przyklad trucizny.

Takich przykladow jest setki.
Kazde zakupy w sklepach to dla nieswiadomych ludzi
kolejny krok do smierci.

Jednym z "blogoslawienstw ZO" jest to, ze w wysokim stopniu
chroni stosujacych przed "trucizna" czychajaca w sklepach.

To wlasnie ODSTAWIENIE "syfu" sklepowego daje natychmiastowe efekty.
Tluszcz po prostu jest NAJMNIEJ zanieczyszczony
Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #103 : 2007-06-02, 19:28:15 »

Toksycznosc np. chleba jest katastrofalna Shocked Shocked Shocked,
pomijam szkodliwosc nadmiaru weglowodanow
i ew. alergie.

Najbardziej zabojcza jest cala reszta,
o ktorej nieliczni wiedza
. Shocked Shocked Shocked
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #104 : 2007-06-02, 19:30:01 »

elmo, margaryna to sztandarowy przyklad trucizny.
Wiem  Smile dlatego ona nie gości u mnie w domu  Smile


Ps. Właśnie mówią we Wiadomościach o człowieku ,który obudził się ze śpiączki po 19 latach!   Surprised 
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #105 : 2007-06-02, 23:31:39 »

Środki masowego przekazu działają najsilniej na ludzi nieświadomych, sterownych, potrzebujących autorytetu.
      Kreują życie i emocje, ale patologicznie jedynie u słabych i głupich. Tym można wcisnąć dosłownie wszystko. W ich umysłach nawet największy bełkot zamieni się w szalchetna prawdę.

he he - dobre opisanie wykształciuchów
niby toto wykształcone a samodzielnie logicznie myśleć  nie potrafi
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #106 : 2007-06-03, 14:26:11 »

.
Najbardziej zabojcza jest cala reszta,
o ktorej nieliczni wiedza
. Shocked Shocked Shocked

Racja! I wszystko co reklamują.
Wczoraj moja córka zauważyła reklamę wody mineralnej z sokiem.I spytała mnie od razu czy kupię.
Odpowiedziałam tak;
Zuziu,nie wszystko ,co reklamują jest zdrowe,a raczej wszystko co reklamują jest niezdrowe.
Mówię dalej; czy widziałaś kiedyś reklamę omletów?  Laughing  ,które dają dzieciom energię? Ona mówi ,że nie  Smile ."No widzisz" -odpowiedziałam  Smile .
I tak sobie pomyślałam ,że faktycznie ,to co jest zdrowe-tego się nie reklamuje,boczy ktoś  widział reklamę masła,smalcu,boczku,jajek?
Tego się nie widzi .Ale bombardowani jesteśmy;Nutellą,jogurtami wszelkiej maści,wafelkami i witaminami,które to ponoć dają energię na cały dzień dzieciom i dorosłym  Surprised
 
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #107 : 2007-06-03, 14:30:20 »

Toksycznosc np. chleba jest katastrofalna Shocked Shocked Shocked,
pomijam szkodliwosc nadmiaru weglowodanow
i ew. alergie.

Najbardziej zabojcza jest cala reszta,
o ktorej nieliczni wiedza
. Shocked Shocked Shocked

Jaka reszta?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #108 : 2007-06-03, 14:47:08 »

A propos reklam. Swego czasu (zaledwie parę lat temu) w USA na szeroką skalę były prowadzone dwie kampanię reklamowe zachwalające uroki jaj i wieprzowiny: "The incredible edible EGG" oraz "PORK - the other white meat".

M
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #109 : 2007-06-03, 14:58:05 »

To ciekawe kiedy zaczną reklamować jaja w Polsce  Smile Bo jak na razie wpychają samo badziewie.
Jak widzę reklamę dziecka wracającego ze szkoły i mamusia mu daje pełen energii posiłek w postaci jogurtu,batona czy nutelli,to opadają ręce.
Z reklam wychodzi,ze zdrowo jest dla dziecka;na śniadanie kanapka z nutellą,na obiad batonik ,na kolację jogurt  Cool
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #110 : 2007-06-03, 18:43:34 »

Tluszcz po prostu jest NAJMNIEJ zanieczyszczony.  Shockedn                                                                                                                 Niekoniecznie. W tkance tłuszczowej odkładają się pestycydy i wszelkie inne trucizny używane w przemysłowej produkcjii pasz.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #111 : 2007-06-03, 21:38:23 »

A ja pamiętam jaką pozytywną miała reklama na mojego jeszcze sikającego do pieluch. Była taka reklama papieru toaletowego. Małe dzieci siedziały na nocnikach i trzymały papier toaletowy. Przed ukazaniem się reklamy w TV dzieciak zsikał dosłownie trzydzieści pieluch, nie chciał siadac na nocnik. Pamiętam jak się przyglądał tym dzieciom na nocniku i następny dzień jak ręką odjął ani jednej pieluchy nie zmoczył  Shocked Ale to była chyba tylko jedna taka reklama która wpłynęła pozytywnie na moje dziecko / oczywiście nie zamierzona /.
A dlaczego reklamują te niejadalne / nie zdrowe /- bo by nit ich nie kupował.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #112 : 2008-09-23, 13:42:13 »

No właśnie , w środe ide na pogrzeb ,tego, którego żona na moment nie potrafiła zrozumieć ,że ani on ani nikt inny chorować nie musi. Ileż było gadania i tłumaczenia, nic  z tego -  woda na młyn.  Kiedyś to co ksiądz powiedział było "święte"- dziś lekarz .
Bo on chleb musi jeśc,  żeby jelita mu lepiej pracowały... no i zapracowały się...nie tylko jelita. Cześć Jego pamięci.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #113 : 2008-09-23, 13:44:35 »

  Kiedyś to co ksiądz powiedział było "święte"- dziś lekarz .


Święte słowa!!! Będzie szkodzić,a i tak nie przestaną tego jeść,bo tak nakazał lekarz!
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #114 : 2012-03-27, 11:37:56 »

"Odkurzam" wątek ponieważ chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami od momentu jego założenia(2005) do chwili obecnej.
Zauważyłem pewien postęp  , przynajmniej w moim otoczeniu ludzi , którzy lubią ...coraz mniej chorować.
Mają po dziurki w nosie kolejki po zdrowie.
Ponadto ci najbliżej mego otoczenia czekali , czekali i się nie doczekali mojego potknięcia na optymalnej drodze żywieniowej.
Z przyjemnością przystaliby do tego grona , ale jakoś nie wypada , no bo jak?
"Zamieszanie" jakie poczyniłem w miejscowych mediach i nie tylko , otwiera klapki na oczach i pobudza świadomość do działania.
Świadczą o tym emaile i telefony , praktycznie z całej Polski i nie tylko.
Osobiście bardzo mnie to cieszy. Cieszy mnie , że Wiedza jaką przekazał nam Dr Jan Kwaśniewski zatacza coraz szersze kręgi , które w ostateczności utworzą Optymalne Kosmiczne Koło.
Nie siedzę i nie stoję w miejscu. Zresztą nie ma takiej możliwości. Nikt jej nie ma!
Ponad 200tys odkryć na www.jedzoptymalnie.pl , kilkanaście tysięcy na miejscowym forum , kilka tys. w początkowej wersji nk(wywalili mnie) i innych swiadczą , że
ludzie lubią coraz mnie chorować , choć w niektórych przypadkach jeszcze muszą...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #115 : 2012-03-27, 11:59:54 »

Tak, jest poprawa. Ja jestem niecełe 4 lata na ŻO i widzę pozytywniejszą reakcję otoczenia na Dietę Optymalną, większe, poważne zainteresowanie i mniej drwin...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #116 : 2012-03-27, 12:02:13 »

Analogiczna sytuacja jest w internecie...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #117 : 2012-03-27, 12:08:52 »

A ja w swoim otoczeniu nie widzę żadnej poprawy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #118 : 2012-03-27, 12:10:59 »

To chyba powinieneś zmienić otoczenie. Ło! Jak się nie wyprowadzisz, to się nie poprawi... Cool Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Ludzie lubią chorować !
« Odpowiedz #119 : 2012-03-27, 12:15:56 »

Ale mi tu dobrze, a do cudzych garów i tak nie lubie zaglądać Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.