forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 13:56:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zapper
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zapper  (Przeczytany 45984 razy)
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #40 : 2009-01-24, 21:41:01 »

Ja obecnie jestem na DO już trzy miesiące,ale wczesniej stosowalam diete wg.dr.Janusa. jednak myslałam ze na niej wykorkuje.to jedzenie tych kasz i tych warzyw oraz suplementacja to bylo i drogie i okropne :shock:a co zjadlam jakąś kasze to mi w jelitach brumblowalo i zaflegmialo mi jeszcze bardziej zatoki Confused
No masakra . No i dlatego zakupilam tez te zappery bo ON radził żeby stosować na candide częst 386.Wspomnę że od  juz od 18 lat mam problem z drozdzyca. I tez obawiam sie czy aby w tych zatokach ona sie nie zagniezdzila lub jakies pasożyty ,wię dlarego to od czasu do czasu stosuje Laughing
Myslę że jak nie pomoze to napewno nie zaszkodzi w sumie to taki delikatny prądzik Wink
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #41 : 2009-01-24, 22:38:59 »

Lepiej skutkuje krzesło elektryczne Laughing
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #42 : 2009-01-25, 07:20:20 »

Temat zappingu był juz, po części przerabiany na tym forum  http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=388.0
Osobiście stosuję go wśród swoich klientów od poczatku jego zaistnienia na polskim rynku-rewelacja. W połączeniu z D.O i wodą z aktywnym wodorem jest tym czego szukałem . Polecam.
Najmłodszym moim klientem był mój wnuk/2,5r/-jedyny katar jaki złapał został unicestwiony juz po 7 min.Po kolejnych 7-u  i 7-u nigdy juz nie wrócił.
Polecam wczytac się w Kuracje Życia, zastosować i wtedy zabrać część tego forum, wpisując swoje doswiadczenie.
Nasz Dr mówi tak: lepiej jest nic nie wiedzieć, niz wiedzieć żle - tego sie trzymam i polecam innym.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #43 : 2009-01-25, 11:10:56 »

Krystian
ja też przerabialam ks.H.Clark.
powiedz mi gdzie można dostać ten aktywny wodor ,bo mnie to interesuje.
warto sprobować.Ja mam chroniczny karar Mad
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #44 : 2009-01-25, 11:23:44 »

krystian jaki zapper stosujesz - clark , beck  a moze  generator  rife?  czy  generator  rife jest  skuteczniejszy?
Zapisane
Czesław
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #45 : 2009-01-25, 11:47:51 »

w szmatach Czeslawa.

 Shocked - jeśli ci lepiej z takim przekonaniem, nie mam nic na przeciw  Very Happy
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #46 : 2009-01-25, 13:22:15 »

CZY  ZAPPER DZIALA ?
opinie uzytkownikow i nietylko-
http://forum.igya.pl/viewtopic.php?f=9&t=6&st=0&sk=t&sd=a
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #47 : 2009-01-25, 15:12:37 »

Tutaj znajdziesz kol Alexa Polańskiego z H-o1, czyli generatorem aktywnego wodoru/w tej chwili nie mam/, kup bo warto -   http://www.aquavitalis.pl/   Najczęściej uzywam najzwyklejszego zappera, chociaz posiadam inne, o regulowanej częstotliwości. Ten najzwyklejszy to podstawa/30khz/i taniocha , można nawet zrobić samemu.
Wysłalem do USA ponad 100 książek z zapperami - Polonia była zaskoczona wiedzą , która narodziła sie za miedzą.
Były dni w których pracowało kilka zapperów na raz,zadnych skutków ubocznych, a z każdym dniem coraz bardziej usmiechniete, czyste buzie.W ten sposób likwidowałem trądzik - w 90% sposób skuteczny. Reszta to inna przyczyna, np alergiczno-uczuleniowa, czyli pozywienie.
Mam na "sumieniu" kilkaset takich przypadków , a prowadze tylko solarium.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #48 : 2009-01-25, 15:26:01 »

jakie ksiazki o  zapperach wysylales?  sa jakies w spzedarzy ?  jakie  tytuly?
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #49 : 2009-01-25, 15:47:18 »

- Polonia była zaskoczona wiedzą , która narodziła sie za miedzą.


jaką wiedzą???

wiedza jest  prosta i nie wymaga wciskania kitu

PRZY PRAWIDŁOWYM ODŻYWIANIU PASOŻYTY  NIE MAJĄ RACJI BYTU

stosowanie i  kupowanie kitu jest zbędne
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #50 : 2009-01-25, 16:15:39 »

ale jesli je zlapalo sie wczesniej ,przed wejciem na dieyę?,to trzeba ich sie w jakis nieszkodliwy sposob pozbyć Sad
Każdy człowiek posiada nawet do 100 pasożytow w organizmie . Laughing
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #51 : 2009-01-25, 19:05:51 »

"Kuracja Życia" -dr Clark - to w/g mnie również wiedza, a nie gusła.
Pamiętam z młodości taki test -prosze  sprawdzic na sobie:
zmoczyc dobrze skóre na od nadgarstka do łokcia wodą i natrzec zwykłą pszenną mąką  , szczególnie zewnętrzą strone - obserwować /potrzebne silne nerwy/

WIEDZA ZASTOSOWANA TO MĄDROŚĆ.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #52 : 2009-01-25, 19:09:57 »

NAJWIEKSZA   Z Ł O Ż O N O Ś Ć   RÓWNA SIĘ NAJWIĘKSZEJ   P R O S T O C I E !!!
  Dot. np Żywienia Optymalnego , zappingu  , innych...
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #53 : 2009-01-25, 19:21:01 »

Tutaj znajdziesz kol Alexa Polańskiego z H-o1, czyli generatorem aktywnego wodoru/w tej chwili nie mam/, kup bo warto -   http://www.aquavitalis.pl/   Najczęściej uzywam najzwyklejszego zappera, chociaz posiadam inne, o regulowanej częstotliwości. Ten najzwyklejszy to podstawa/30khz/i taniocha , można nawet zrobić samemu.
Wysłalem do USA ponad 100 książek z zapperami - Polonia była zaskoczona wiedzą , która narodziła sie za miedzą.
Były dni w których pracowało kilka zapperów na raz,zadnych skutków ubocznych, a z każdym dniem coraz bardziej usmiechniete, czyste buzie.W ten sposób likwidowałem trądzik - w 90% sposób skuteczny. Reszta to inna przyczyna, np alergiczno-uczuleniowa, czyli pozywienie.
Mam na "sumieniu" kilkaset takich przypadków , a prowadze tylko solarium.
Krystian,
a ile taki cudo kosztuję? :?nie chce tam dzwonic bo narazie jestem splukana ,więc nie szybko to kupie.
Pytam z ciekawosci Razz
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #54 : 2009-01-25, 19:50:08 »

"Kuracja Życia" -dr Clark - to w/g mnie również wiedza, a nie gusła.

Oj gusla, gusla.
Na sluch nie da sie wysluchac rezonansu o ktorym ona pisze. Zrobilem aparat wg jej schematu. Sprawdzalo to dwoje muzykow na tzw. rezonans i nic nie mogli wysluchac.
Podane czestotliwosci rezonansowe w jej ksiazce sa wziete z sufitu. Sa inne zrodla czestotliwosci rezonansowych.
Jest kopletnym nonsensem zniszczenie pasozytow na palcach nog trzymajac elektrody w rekach. Albo inne jej twierdzenie, ze dziecko przytulone do trzymajacego aktywne elrktrody ZAPPERA zostanie uzdrowione.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #55 : 2009-01-25, 20:00:30 »

235 zł- jak widzę, plus przesyłka , pewnie.
Wystarcza to  na pół roku - poczytaj strone Olka , aby zapoznac się z tematem.
Mierzyłem oksydacje po tym czasie , była jeszcze ujemna. Zebrałem mnóstwo pochlebnych informacji/lekarzy tez/na ten temat. Byli moimi klientami - niebawem wracam na rynek.

Kangur - dra Kwaśniewskiego tez poprawiacze poprawiają...dlaczego tu miałoby byc inaczej.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #56 : 2009-01-25, 20:19:25 »

ale jesli je zlapalo sie wczesniej ,przed wejciem na dieyę?,to trzeba ich sie w jakis nieszkodliwy sposob pozbyć Sad
Każdy człowiek posiada nawet do 100 pasożytow w organizmie . Laughing
 
No i sam sobie zaprzeczasz pisząc te zdania. Człowiek ma w sobie mnóstwo, pewnie jeszcze nikt nie policzył różnych żyjątek a już w jelitach skoro są ostatnią częścią oddzielania tego co ma zostać wydalone od tego co ma trafić ponownie do naszego ciała. A jesli masz na myśli ,ze te tylko 100 pasożytów robi nam kuku to się mylisz. Każdy z nich a liczba jest większa robi Nam kuku jak mamy brak równowagi w organizmie a dieta ma Nas do tego doprowadzić. To już bym sama wolała wydać więcej kasy na dobrą oliwę z I tłoczenia czy mięso z mniejszą ilością konserwantów niż jakieś urządzenie.
Pytanie a jak przestanie jeden z drugim zainteresowanym stosować Zapper czy inną pomocną dłoń to co sie stanie. Co będzie winne jeśli objawy powrócą: dieta czy znów coś innego a może wiara w zapper , który odstawiliśmy się zmniejszyła i znów objawy powróciły.  Skoro DO ma pomóc to może lepsza wytrwałość i odczekanie jak pomoże. Organizm sam wybiera sobie czas aby sobie pomóc. Mnie bułka szkodziła po roku diety wywołując bóle głowy, ostatnio sama na sobie eksperymentowałam,że mogę jeść w jakieś postaci zbożowe: bagietka, dobra bułka, angielka nawet przez 2 tygodnie i nic. Oczywiście stosowałam raczej jak dzieci monodietę czyli do tego nie jadłam nic innego i jadłam później dopiero wtedy gdy byłam głodna ale czas który minął był dość długi bo 2 lata. To co to jest 3 miesiące.

Ale Ja wiem, że z moim zdaniem jestem tu wyjątkiem chyba?
Pozdrawiam.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #57 : 2009-01-25, 20:44:46 »

Ja obecnie jestem na DO już trzy miesiące,ale wczesniej stosowalam diete wg.dr.Janusa. jednak myslałam ze na niej wykorkuje.to jedzenie tych kasz i tych warzyw oraz suplementacja to bylo i drogie i okropne :shock:a co zjadlam jakąś kasze to mi w jelitach brumblowalo i zaflegmialo mi jeszcze bardziej zatoki Confused
No masakra . No i dlatego zakupilam tez te zappery bo ON radził żeby stosować na candide częst 386.Wspomnę że od  juz od 18 lat mam problem z drozdzyca. I tez obawiam sie czy aby w tych zatokach ona sie nie zagniezdzila lub jakies pasożyty ,wię dlarego to od czasu do czasu stosuje Laughing
Myslę że jak nie pomoze to napewno nie zaszkodzi w sumie to taki delikatny prądzik Wink
kriss kasze i przelewanie w jelitach czy mruczenie czy jak to określimy to znak,że zjadło się za dużo węglowodanów bo paczka kaszy ma ich tyle co np. 100 gram pieczywa chrupkiego bezglutenowego albo porównywalnie co 100 gram chleba czy bułki. Zmniejszasz ilość weglowodanów, taki efekt znika. Aha, Taki efekt można uzyskać również jedząc inne węglowdany np. przez cały dzień:warzywa smażone albo np mleczne bo są przetwarzane w częsci jak cukier( to tak strasznie po mojemu ale leakrzem nie jestem więc tłumaczę po mojemu) Ale jak czasami ma się ochotę na taki dzień to Ja uważam,że trzeba aby zobaczyć, przekonać się a najwyżej będziemy już wiedzięli ,żenastępnym razem można zjeść mniej: nauka nie idzie w las. 
Czytałam o zaleceniach Janusa i Słoneckiego, mam książki i z perpetkywy czasu cieszę się, że nie był to mój wybór. Jesli masz te problemy tyle lat to ich zalecenia jeszcze dodały kolejny "gwóżdż do ......" bo badania produktów spożywczych wykazały,że min. to co zaleca Janus jakieś rodzynki suszone czasami, czy inne orzechy, migdały jeśli są źle przechowywane to raczej dostarczają do organizmu jeszcze szkodliwych kolejnych żyjątek jak pleśnie itp. Nawet jeśli użyjesz orzechów, które sama obierzesz ze skórki a gołym okiem nie będzie widać, że są już częściowo złe to tak może być. Janus pisze o tym co je i że dobrze sie czuje- dla niego jest to czynnik powodujący, że uważa ,że jego zalecenia są ok. Ale za dużo Ja czytałam o tym jak bada się przechowywanie takich wyżej przetworzonych spożywczych artykułów aby nie brać tego pod uwagę. Zresztą chyba Słonecki sam o tym pisze i zalecają własnie droższe czy lepiej przechowywane ale tu nigdy nie można być pewnym co się kupi. Jesli masz to udowodnione w badaniach kału  itp.wyniki to 3 miesiące to za mało aby mieć efekt wyleczenia. A Ja ze swoich wiadomości mogę Ci polecić abyś stosując DO uznała, że to będzie więcej roboty ale na początku jak najmniej przetoworzonych składników używaj nawet jeśli możesz zrezygnowac z mrożonki bo mogli tam włożyć warzywa nadpsute, które po ugotowaniu nadal będą nadpsute. Do tego kupuj jesli możesz mięso surowe jakiekolwiek to,że jest faszerowane to wiadomo ale jeśli ty sama je upieczesz, usmazysz będzie lepsze niż kupna wędlina nawet brązowa niby bez konserwantów czy kiełbasa droższa niby też bez konserwantów. Warzywa surowe i przez Ciebie obrane, ugotowane, podsmażone na tłuszczu, mięso, jajka w róznej postaci, coś do picia co lubisz ale na poczatku zrezygnowałabym nawet z soków tzw jednodniowych bo nawet jeśli są przygotowywane krótko wcześniej u producenta to są pasteryzowane a to zabija to co najlepsze i nic Ci taki sok nie da.

Sorry trochę przydługo napisałam. Jak coś to pytaj. Mamy dzieci autystycznych ciągle sie męczą z tymi róznymi żyjątkami jak już stwierdzą to w badaniach u dzieci a potem to i tak wraca a u większości wraca bo dieta nadal ma dużo węglowdanów, za mało tłuszczu i to nieszczęsne pieczywo bezglutenowe czyli nadal za dużo Węglowodanów. Dlatego jesli już mam ochotę zjeść coś czego normlanie nie jem codziennie to wiem,że zboża bezglutenowe są lepsze ale nie wciskam tego sobie cały dzień tylk w jednym posiłku np. z warzywami czyli 1 posiłek to tylko węglowadny i tłuszcz (makaron ryżowy z warzywami , koncentrat pomidorowy smalec gęsi - takie ala spagetti)

Sylwia.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #58 : 2009-01-26, 16:47:33 »

Sylwio
Ja stosuję DO dośc rygorystycznie,juz dawno zrezygnowałam z sokow ,pije tylko wode.
Weglowodanow też nie przekraczam i staram sie zjadać tłuszczu jak należy.Czekam na poprawę mojego zdrowia.
Przed wejsciem na DO byłam w bardzo zlym stanie do tego stopnia że nie wychodzilam z domu Cool .Niestety.
Oprócz ciągłego zalewania mnie z zatok ,to powysiadało mi krążenie i cały przewód pokarmowy.Dlatego nie dziw sie ze ja chwytam sie wszystkiego o czym sie dowiem,wzięłam swoje zdrowie w swoje ręce Cool
Na lekarzy nie moglam liczyć Rolling Eyes
Dlatego moze niektórzy mogą mnie nie zrozumiec.np. po co mi zapper?i inne metody.
Ja wypróbowałam juz BSM i Refleso masarze ,no wszystko co sie dalo aby sobie pomóc .A z DO to chyba nigdy nie zrezygnuje bo mój przewód  pokarmowy wraca juz powoli do normy .Jeszcze te zatoki mi zostały,ale wprowadzilam tez rady lekarki co do rotacji mlecznych a zbożowe całkiem odrzucilam,Już wychodze na zakupy i obiadek ugotuje ,a więc jest już duża poprawa.
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #59 : 2009-01-26, 16:59:17 »

A lewatywę próbowałaś?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.