forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 14:32:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zapper
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zapper  (Przeczytany 45985 razy)
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #60 : 2009-01-26, 17:09:45 »

A lewatywę próbowałaś?
Tak oczywiscie ,ale nie codziennie,poniewarz przy wrzodziejącym jelicie lewatywy nie sluzą Confused
Ostatniu juz nie praktykuje z lewatywami,chyba jedynie gdy mam zatwardzenie ,ale to tez juz w ostatecznosci robię.
Raczej jem codziennie kilka suszonych sliwek i pije zagotowane siemie i to mi pomaga Razz
Powiem wiecej że to jest rewelacja Very Happy
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #61 : 2009-01-26, 17:44:21 »

Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #62 : 2009-01-26, 17:50:58 »

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #63 : 2009-01-26, 17:56:13 »

A lewatywę próbowałaś?
Tak oczywiscie ,ale nie codziennie,poniewarz przy wrzodziejącym jelicie lewatywy nie sluzą Confused
Ostatniu juz nie praktykuje z lewatywami,chyba jedynie gdy mam zatwardzenie ,ale to tez juz w ostatecznosci robię.
Raczej jem codziennie kilka suszonych sliwek i pije zagotowane siemie i to mi pomaga Razz
Powiem wiecej że to jest rewelacja Very Happy

Kriss.
Czy probowalas zazywac magnez? Nadmiar magnezu nie zaszkodzi najwyzej spowoduje rozwolnienie. A oto ci przeciez chodzi.
Kupujac magnez sprawdz ile jest w tabletce czystego magnezu w stosunku do innych smieci. Im wiecej magnezu tym lepiej.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #64 : 2009-01-26, 18:00:17 »

zażywam jedną kapsułkę dziennie mikroelementow z firmy Olimp.tam jest wszystko, to jest dawka dla sportowców Razz
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #65 : 2009-01-26, 18:07:38 »

zażywam jedną kapsułkę dziennie mikroelementow z firmy Olimp.tam jest wszystko, to jest dawka dla sportowców Razz

Dalej nie rozumiesz o co chodzi. Chodzi o zwiekszenie magnezu a nie innych smieci.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #66 : 2009-01-26, 18:12:00 »

Zapisane
czesio
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #67 : 2009-01-26, 19:12:04 »

Chyba nie zamierzasz sobie kupic tej wanienki.

Ja moczę nogi co dwa dni, bo tak mi doktor zalecił. Gwarantuję, że na odciski zadziała w 100% taki generator prądów, bo zwykłe moczenie pomaga, to co dopiero taka wytwornica pola elektromagnetycznego. Musi pomóc! Very Happy
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #68 : 2009-01-26, 23:43:37 »

Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #69 : 2009-01-26, 23:51:11 »

Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #70 : 2009-01-27, 10:35:20 »

Oto chodzi Gwidon Laughing
Ludzie nie wiedzą co jest przyczyną chorób.Dobrze że naswietliłeś tą sprawę BRAWO Razz
Sama DO tego nie usunie z organizmu. Takie jest moje zdanie ,być moze sie mylę Laughing
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #71 : 2009-01-27, 10:43:12 »

zażywam jedną kapsułkę dziennie mikroelementow z firmy Olimp.tam jest wszystko, to jest dawka dla sportowców Razz

Dalej nie rozumiesz o co chodzi. Chodzi o zwiekszenie magnezu a nie innych smieci.
Nie mam w domu innego magnezu oprócz gorzkiej czekolady i tych kapsuł z Olimu Laughing
Jaki magnez Ty masz na mysli? podpowiedz mi.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #72 : 2009-01-27, 10:46:44 »

Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #73 : 2009-01-27, 10:56:15 »

Dziękuje Krystian.
to jest dla mnie nowość,skorzystam  Razz
A ziółka na pasożyty ,które podałeś w watku "recepta na pasożyty"pomogły mojemu mężowi Very Happy
wyleczyl sobie brzuch.miewał okropne bolesci i po kilku miesiącach picia jest zdrowy,nie ma żadnych bóli.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #74 : 2009-01-27, 12:10:39 »

I o to chodzi... pozdrawiam.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #75 : 2009-01-27, 12:15:52 »


No pewnie że nie. Nogi to nie śledzie, nie wymoczysz.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #76 : 2009-01-28, 10:09:48 »

Temat zappingu był juz, po części przerabiany na tym forum  http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=388.0
Osobiście stosuję go wśród swoich klientów od poczatku jego zaistnienia na polskim rynku-rewelacja. W połączeniu z D.O i wodą z aktywnym wodorem jest tym czego szukałem . Polecam.
Najmłodszym moim klientem był mój wnuk/2,5r/-jedyny katar jaki złapał został unicestwiony juz po 7 min.Po kolejnych 7-u  i 7-u nigdy juz nie wrócił.
Polecam wczytac się w Kuracje Życia, zastosować i wtedy zabrać część tego forum, wpisując swoje doswiadczenie.
Nasz Dr mówi tak: lepiej jest nic nie wiedzieć, niz wiedzieć żle - tego sie trzymam i polecam innym.
Krystian
A katar  wyleczyleś zapperem ,czy generatorem oraz jaką częstotliwoscią?
Ja mam taki aparat dwa w jednym (musze go przestawić jak chce zaper)tylko teraz nie wiem  i mam w związku z tym  pytanie do Ciebie czy lepiej go nastawić na 30 kHz? czy 50 kHz .jest nie na baterie ale na zasilacz 12-100 mA. Prosze o rade Razz
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #77 : 2009-01-28, 12:08:07 »

Najwięcej patogenów "idzie" na 30khz -  częstotliwości harmoniczne , które są w tej  pozycji , "wamiataja" ich najwięcej - katar też.
A może to sprawa alergiczna , a nie wirusowa???? Tak było w przypadku dziecka naszej znajomej/5lat/
  Zapping nie pomógł -pomogło natomiast całkowite odstawienie produktów "zbożowych".
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #78 : 2009-01-28, 12:47:43 »

odstawilam już dosć dawno pr.zbożowe a mleczne rotuję i nic... Sad
smaruje smalcem w nosie i robie inhalację,stosuje zapper i masarze stop i wszystko nic Sad
Nie wiem co moge jeszcze zastosować.Dziś robię przerwę z jajkami bo cos mi sie wydaje że mam na nie alergie choc testy tego nie potwierdzaja.zobaczę jak jutro będzie.Dziś jem tylko jeden rodzaj białka tz.mieso(podgaldle) i inne.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #79 : 2009-01-28, 13:20:00 »

Dr J.Kwaśniewski  napisał , że tak też może być - bardzo , bardzo rzadko, ale jednak zdarza sie , że ktos jest uczulony na jajka-żółtka. Poleca stopniowe wprowadzanie ich do jadłospisu , począwszy od jednego itd. Pewnie dr Ewa/lekarka/ coś poradzi.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.