forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-03-28, 14:23:00

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658450 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zapper
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 4 [5] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zapper  (Przeczytany 45979 razy)
kriss
Gość


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #80 : 2009-01-28, 13:30:26 »

możliwe że jestem na nie uczulona ,bo dziś nie zjadłam ich na sniadanie i w tej chwili jest lepiej Laughing
oddycham bez tab.antyhistaminowych.
Zapisane
kangur
Gość


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #81 : 2009-01-28, 19:02:51 »

możliwe że jestem na nie uczulona ,bo dziś nie zjadłam ich na sniadanie i w tej chwili jest lepiej Laughing
oddycham bez tab.antyhistaminowych.

Zoltka zawieraja siarke. Jak masz w organizmie rtec, to rtec wchodzi w reakcje z siarka i moze powodowac uczulenie.
Wszystke kapusne i mleczne zawieraja siarke. Zadne dane dotyczace skladu produktow spozywczych nie podaja zawartosci siarki, bo jest trudna do zmierzenia.

Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #82 : 2009-01-28, 19:34:09 »

zeby miec rtęc w organizmie to bym musiała miec te czarne pląby?jak one sie tam nazywaja? Laughing
A ja ich nie mam,na szczęscie Rolling Eyes
to nie wiem co mam sadzic Neutral
Zapisane
kangur
Gość


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #83 : 2009-01-28, 21:12:44 »

zeby miec rtęc w organizmie to bym musiała miec te czarne pląby?jak one sie tam nazywaja? Laughing

Plomby to jest jedno ze zrodel rteci w organizmie.  Duzo rteci moze byc w rybach i owocach morza. W jednym z biur ludzie sie zle czuli. Znaleziono rtec pod podloga.
Zapisane
Gwidon
Gość


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #84 : 2009-08-31, 11:47:35 »

.....kto jest zainteresowany czytaniem ksiazki pt. ,,Kuracja  Zycia ,,  dr.   Huldy Clark    link  tu -
http://www.box.net/shared/yzea8alxfh..............
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Płeć: Kobieta
wiadomości: 70130


Odp: Zapper
« Odpowiedz #85 : 2009-08-31, 12:30:42 »

Mam tę książkę, czytałam ją ze trzy lata temu. Byłam nią zafascynowana i koniecznie chciałam nabyć taki generator - pytałam się w sklepach medycznych, ale u nas o czymś takim nie słyszeli. Teraz już nie jestem zainteresowana nabyciem go, ale chciałabym wiedzieć, (jeśli można) czy próbowałeś tej metody, jeśli tak, to czy dała Tobie jakieś pomyślne rezultaty?
Zapisane

Gwidon
Gość


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #86 : 2009-08-31, 12:39:28 »

.....warto tez odwiedzic strone   www.vibronika.eu.......
Zapisane
Gwidon
Gość


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #87 : 2009-08-31, 13:36:23 »

      - troche tez interesuje mnie ten temat, bo elektronika jest ciekawa , ale odzywianie  zawsze i wszedzie , bylo ,jest i bedzie  NAJWAZNIEJSZE  , tego Renia mozesz myc pewna , na allegro albo ebayu  az  roi sie od roznego typy zapperow , albo zbudowac samemu , koszt pare zl. /zapper wg. Clark/ . czy to dziala ? na necie  znajdziez rozne jak zwykle opinie , najlepiej sprawdzic samemu , jesli nie masz schorzen , nie ma co sprawdzac , bo jak.........ale  ogolnie  temat ciekawy , warty uwagi.....
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Płeć: Kobieta
wiadomości: 70130


Odp: Zapper
« Odpowiedz #88 : 2009-08-31, 13:58:09 »

Gdybym trzy lata temu znała się na obsłudze komputera, to na pewno taki generator bym sobie kupiła na allegro.
No a teraz już go nie potrzebuję, ale zgadzam się z Tobą, że temat (jak wszystko dotyczące zdrowia) ciekawy Smile
Zapisane

Gwidon
Gość


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #89 : 2009-09-01, 13:35:02 »

Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: Zapper
« Odpowiedz #90 : 2009-09-01, 18:08:03 »

Mam tę książkę, czytałam ją ze trzy lata temu. Byłam nią zafascynowana i koniecznie chciałam nabyć taki generator - pytałam się w sklepach medycznych, ale u nas o czymś takim nie słyszeli. Teraz już nie jestem zainteresowana nabyciem go, ale chciałabym wiedzieć, (jeśli można) czy próbowałeś tej metody, jeśli tak, to czy dała Tobie jakieś pomyślne rezultaty?

Ja używałam generator, oraz zapper, przez dłuzszy czas i mogę sie smiało wyrazić, że poprostu szkoda kasy na takie bzdety Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.