forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 22:23:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  czy to koniec?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: czy to koniec?  (Przeczytany 4207 razy)
mateoosh12
Go


Email
czy to koniec?
« : 2009-01-19, 11:01:51 »

hej wszystkim!!!
W skrócie: warunki zawodowe i towarzyskie zmusiły mnie do odejścia z diety opty około 3 miesiące wstecz. (Grizzly : cisza. Nie łap słowa "zmusiły"). Efekty są piorunujące! 7 kg w górę! Resztę pomijam.
Pytanie: mogę wrócić, czy to już igranie z ogniem?
Czy robić cokolwiek inaczej niż przy podejściu pierwszym (około rok stażu), czy po prostu- zacząć według książki i jazda?
-----------------
Jeżeli ktoś ma rzucić odpowiedź: "trzeba było", "dlaczego", "nie powinieneś tego robić", to.. szanuję czas takich osób, ale szanuję również swój. Szkoda go.
Pozdrawiam!
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: czy to koniec?
« Odpowiedz #1 : 2009-01-19, 11:14:00 »

Pytanie: mogę wrócić, czy to już igranie z ogniem?

tak na chłopski rozum Wink igranie z ogniem to przeprowadzasz teraz  Confused
krótki rachunek sumienia i odpowiedź - czy zdrowie jest dla mnie ważne?
nikt nie jest doskonały, ale warto o siebie powalczyć Smile
pozdrawiam
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: czy to koniec?
« Odpowiedz #2 : 2009-01-19, 11:18:10 »

blackEnd> pytam szczerze. Powrót na DO...trochę szok... hm.. dla mnie liczy się to jak wyglądam. Zdrowie - raczej nie narzekałem na nie nigdy. Teraz też. Źle się czuję psychicznie z tymi 7-8 kg więcej.
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: czy to koniec?
« Odpowiedz #3 : 2009-01-19, 11:21:59 »

Nie przejmuj się, upadki mają wszyscy. Najważniejsze, że masz wolę podnieść się i zacząć od początku. Nie zamierzasz chyba hodować sobie brzucha.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: czy to koniec?
« Odpowiedz #4 : 2009-01-19, 11:25:09 »

Zdrowie - raczej nie narzekałem na nie nigdy. Teraz też.

jestem zdrowy (wczesniej też byłem) i moja rodzinka też Smile
jaką mam motywacje? Powiedzmy, że jest to inwestycja na przyszłość  Cool
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: czy to koniec?
« Odpowiedz #5 : 2009-01-19, 11:39:27 »

Ktoś, kiedyś powiedział: "Błądzić jest rzeczą ludzką, lecz tkwić w błędzie, jest głupotą". Napewno warto wrócić na DO,(tym bardziej, jak chcesz zrzucić parę kilo), tylko musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej ode mnie kompetentny, w tych sprawach, czy należałoby zacząć od proporcji BTW dla początkujących?, czy metabolizm po trzech miesiącach wraca na "stare ścieżki"?Powodzenia Razz
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: czy to koniec?
« Odpowiedz #6 : 2009-01-19, 12:01:42 »

blackEnd> pytam szczerze. Powrót na DO...trochę szok... hm.. dla mnie liczy się to jak wyglądam. Zdrowie - raczej nie narzekałem na nie nigdy. Teraz też. Źle się czuję psychicznie z tymi 7-8 kg więcej.

Trzeba zacząć od początku.

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś.
Dodam tylko, że każdy z nas kiedyś był zdrowy. I każdemu z nas wydawało się, że choroby dotyczą innych.
Jesteś w najlepszej z możliwych sytuacji, bo jeszcze nie dorobiłeś się chorób.
Ja żałuję, że nie znałam DO 30 lat wcześniej. Ale człowiek już tak ma - zawsze mu mało Wink

DO - to chyba jednak najlepszy sposób na profilaktykę zdrowotną.
I w końcu - czy masz lepszą alternatywę?  Smile

Spadłeś z górki, trochę się "potłukłeś", ale wiedząc, że u jej podnóża "źle się z tym czujesz", nie pozostaje nic innego jak ponownie się wspinać. Bo na górze jest taki piękny widok...  Smile
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: czy to koniec?
« Odpowiedz #7 : 2009-01-19, 12:19:39 »

pociesz sie, ze 2-4 kilo z tego to woda
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: czy to koniec?
« Odpowiedz #8 : 2009-01-19, 19:26:07 »

hej wszystkim!!!
W skrócie: warunki zawodowe i towarzyskie zmusiły mnie do odejścia z diety opty około 3 miesiące wstecz. (Grizzly : cisza. Nie łap słowa "zmusiły"). Efekty są piorunujące! 7 kg w górę! Resztę pomijam.
Pytanie: mogę wrócić, czy to już igranie z ogniem?
Czy robić cokolwiek inaczej niż przy podejściu pierwszym (około rok stażu), czy po prostu- zacząć według książki i jazda?
-----------------
Jeżeli ktoś ma rzucić odpowiedź: "trzeba było", "dlaczego", "nie powinieneś tego robić", to.. szanuję czas takich osób, ale szanuję również swój. Szkoda go.
Pozdrawiam!
W 2001roku rzucilam 1 rok stazu Diety Optymalnej.Po przerwie zaczynalam od zbilansowanych potraw z K.Kucharskiej J.Kwasniewskiego.Jestes mlody,dlatego organizm szybko przystosuje sie do nowego.Zycze powodzenia i szybkich efektow w chudnieciu. Razz
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.