forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-27, 01:55:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660460 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Angina
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Angina  (Przeczytany 20023 razy)
kriss
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #20 : 2009-01-23, 18:54:20 »

Dzis jest juĹź po anginie Razz
zostal mi jeszcze kaszel -rano mokry,a po południu suchy.
przed wczoraj miałam stawiane banki,sadze ze dużo pomogly,a oprucz tego zjadalam dużo zółtek.
Diś nawytapialam sporo słoniny i ugotowałam pyszny rosół na podgarlu ,prosto ze wsi-pycha Razz
teraz na takim Ĺźarciu to moze być tylko lepiej.Kawał pogardla zjadlam  z musztardą na kolację. Very Happy
Wzięlam też sobie bardziej do serca rady lekarki i zaczynam zapisywać co i kiedy rotuje ,bo jakoś mi to sie ostatnio poprzestawialo Laughing
Rotowalam jak mi sie przypomniało Laughing Laughing
Zapisane
renia
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #21 : 2009-01-23, 21:06:30 »

Tak bardzo podgardle to lubiała tyko Edyta Razz
Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #22 : 2009-01-23, 21:08:28 »

ja dziś pierwszy raz zjadlam ,i posmakowalam Very Happy
wcale jej sie nie dziwie. Laughing
Zapisane
kangur
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #23 : 2009-01-23, 21:12:33 »

ja dziś pierwszy raz zjadlam ,i posmakowalam Very Happy
wcale jej sie nie dziwie. Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Zapisane
Krystyna*Opty*
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #24 : 2009-01-23, 21:21:33 »

Tak bardzo podgardle to lubiała tyko Edyta Razz

Wolne Ĺźarty...  Cool
Po prostu nie kaĹźdy widzi sens, aby obwieszczać tę oczywistość całemu światu...  Cool  Wink
Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #25 : 2009-01-23, 21:23:25 »

Edyta to chyba rzeczywiscie z podgadla  sobie Ĺźarty stroiła Very Happy
A ja na serio mówię że posmakowalam Razz
Zapisane
renia
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #26 : 2009-01-23, 21:24:03 »

Krystyna,  czy myślisz otym samym Sad Laughing
Zapisane
sewero
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #27 : 2009-01-24, 21:38:21 »

kriss  jak lubisz czosnek to dodaj sobie do tego rosolu zabek czosnku  lyzke masla i zoltek ile chcesz. Mnie osobiscie taka mixtura nie smakujem ale pije z kubka z zatkanym nosem i na drugi dzien jestem zdrowa. Moje dzieciaki rowniez.
Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #28 : 2009-01-24, 21:50:45 »

A sobie wyobrazcie że odkąd zaczęlam rotować mleczne to przestalam w ogóle jesć maslo. Laughing
bo jak mam dzień na mleczne to zjem sobie sernik wiedenski albo bitą smietane i na maslo już nie mam możliwosci Confused
Ale z tym czosnkiem to fajna sprawa bo bardzo go lubie.Tak zrobie.a żółtek to biję rekordy w jedzeniu ich bo dziś aż 10 zjadlam,w rożnej postaci Razz
Podgardle z musztarda tez zaliczylam Laughing Very Happy
Zapisane
sewero
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #29 : 2009-01-24, 21:57:30 »

Kriss na kaszel zrob sobie syrop z cebuli. cebulke w kostke lyzke miodu albo cukru a jak wypusci sok wcisnij cala cytryne. mozna dodac czosnek. Moj starszy syn tak lubi ten syrop ze nawet te cebule zjada. Tez lecze go bankami i czym sie da oby bez antybiotykow. Na gardlo gotuje ziemniaki tluke i do szmacianej torby i na szyje. Trzymam az wystygna . To pomaga na bol gardla. Tak samo jak szklanka wody z lyzeczka soli i co godzine ide plukac gardlo.
Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #30 : 2009-01-24, 22:01:45 »

Ten syropek to już o nim słyszalam ,tylko ten miód albo cukier w nim mnie przeraza Shocked
Mam problem z drożdzyca i nic mi nie wolno co zawiera odrobine cukru Mad także niewiem czy zarezykuję Confused
Co o tym sądzisz?  bo kaszel mam straszny
Zapisane
sewero
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #31 : 2009-01-24, 22:13:29 »

Nie wiem co moznabyloby dodac zamiast cukru albo miodu. Moze stewia. Mialam kiedys w domu. Mnie osobiscie niezbyt smakowala ale jako lekarstwo moznaby bylo uzyc. Ja kupilam przez ebay chyba z Brazyli
Zapisane
sewero
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #32 : 2009-01-24, 22:18:04 »

Masz gesi smalec? Tez pomaga na kaszel. Musialby ktos mocno nim ciebie natrzec na plecach i piersiach. Naprawde skutkuje. Jak nie masz smalcu to moze masz spiritus. Nacieranie tez pomaga. Ja przez caly zeszly rok zuzylam na rodzinie pol litra spiritusu. MOj tata nie moze przezalowac ze wodke marnuje ( zart) Razz

No i szalwia do picia do plukania jamy ustnej.
Zapisane
sewero
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #33 : 2009-01-24, 22:21:09 »

znasz sie na receptologi?? masowanie receptorow gardla tez pomaga.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #34 : 2009-01-24, 23:08:52 »

Krystyna,  czy myślisz otym samym Sad Laughing

Niestety... też tak myślę...   Confused

Poczytałam sobie jej wszystkie posty (przypominam: wystarczy kliknąć jej nick)
które przeczytane razem utworzyły niczym puzzle znany nam obraz - klasyczne kpiny i typowe dla niej pajacowanie...   Cool

Z pewnością IP byłby uzupełnieniem tego wniosku, ale ta informacja zapewne pozostanie tajemnicą Wielkiego Brata...  Cool
Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #35 : 2009-01-25, 11:07:49 »

Krystyna.
Czy to co napisalaś tyczy sie mnie?
Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #36 : 2009-01-25, 11:17:30 »

znasz sie na receptologi?? masowanie receptorow gardla tez pomaga.
Receptologie stosuje.Nawet wczoraj stosowalam .ale miałam tylko sil na masowanie punktow limfatycznych. Sad
Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: Angina
« Odpowiedz #37 : 2009-01-25, 18:15:32 »

Masz gesi smalec? Tez pomaga na kaszel. Musialby ktos mocno nim ciebie natrzec na plecach i piersiach. Naprawde skutkuje. Jak nie masz smalcu to moze masz spiritus. Nacieranie tez pomaga. Ja przez caly zeszly rok zuzylam na rodzinie pol litra spiritusu. MOj tata nie moze przezalowac ze wodke marnuje ( zart) Razz

No i szalwia do picia do plukania jamy ustnej.
gęsiego smalcu nie mam ale spirytus jutro kupie,choć dzis czuje sie już o wiele lepiej Razz
Już mnie tak nie meczylo,moze pogoda ma duzy wplyw bo u nas było dzis słonecznie,a ja zawsze lepiej oddycham w taka pogode.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.