forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 11:20:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660307 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dość domysłów!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dość domysłów!  (Przeczytany 18317 razy)
renia
Go


Email
Dość domysłów!
« : 2009-01-27, 11:06:07 »

Dzisiaj trochę poczytałam na forum wcześniejsze posty, bo szukałam odpowiedniego działu na mój post i zauważyłam, jaka duża zmiana jest w atmosferze wypowiedzi, jak wcześniej było sympatycznie, życzliwie i wesoło np. w temacie: Co nowego się dziś dowiedziałem? To tyle refleksji. Piszę, bo jestem zadowolona ze zmiany apetytu u moich dzieci( 9 i 12 lat niedługo skończą),chociaż nie są oni na ścisłej diecie optymalnej, to chcą jeść to co ja. Wczoraj moja mama, która mieszka w sąsiednim domu, pytała się mnie, czy zabroniłam dzieciom jeść słodycze, bo niczym słodkim ostatnio nie chcą się poczęstować? Mnie podoba się ta zmiana, bo są zdrowi i pełni energii (nawet do nauki) , zapomnieli też namawiać mnie na zamówienie pizzy Shocked Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #1 : 2009-01-27, 11:11:32 »

Dzisiaj trochę poczytałam na forum wcześniejsze posty, bo szukałam odpowiedniego działu na mój post i zauważyłam, jaka duża zmiana jest w atmosferze wypowiedzi, jak wcześniej było sympatycznie, życzliwie i wesoło np. w temacie: Co nowego się dziś dowiedziałem? To tyle refleksji. Piszę, bo jestem zadowolona ze zmiany apetytu u moich dzieci( 9 i 12 lat niedługo skończą),chociaż nie są oni na ścisłej diecie optymalnej, to chcą jeść to co ja. Wczoraj moja mama, która mieszka w sąsiednim domu, pytała się mnie, czy zabroniłam dzieciom jeść słodycze, bo niczym słodkim ostatnio nie chcą się poczęstować? Mnie podoba się ta zmiana, bo są zdrowi i pełni energii (nawet do nauki) , zapomnieli też namawiać mnie na zamówienie pizzy Shocked Very Happy
Renia.
Oco ci chodzi z ta atmosfera na forum?Czy chcesz przez to powiedzieć że teraz jest żle? Laughing
Nie przesadzaj ok Question Shocked
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #2 : 2009-01-27, 12:02:34 »

Teraz, to jedna osoba, lub kilka osób połączonych wspólną ideą, ciężko pracują przez cały dzień na tym forum (pod różnymi nickami typu: śmjetany, cześki itp.),aby zadbać o "wysoki" poziom tego forum. Bardzo zależy im, żeby zniechęcić innych do niego i ośmieszać go na innym forum. Osoby piszące tu brednie, głównie o szkodliwości DO, lub pogarszaniu się samopoczucia na tej diecie, naśmiewają się same ze swoich postów, udając kogoś innego. Myślę, że nie mają tyle złości w sobie, żeby robić to za darmo (tyle tracić czasu i energii), widocznie są osoby, którym bardzo zależy na nierozszerzaniu prawdy o DO i to finansują.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #3 : 2009-01-27, 12:30:44 »

Co to za brednie opowiadasz?
Skąd Ci sie wziąl taki pomysł Shocked
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #4 : 2009-01-27, 12:35:27 »

Myślę, że nie mają tyle złości w sobie, żeby robić to za darmo (tyle tracić czasu i energii), widocznie są osoby, którym bardzo zależy na nierozszerzaniu prawdy o DO i to finansują.

Na zlosc tacie robia siusiu w majtki.
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #5 : 2009-01-27, 14:40:36 »

oj Reniu nawet nie wiesz jak sie mylisz,probowalem sie czegos dowiedziec o leczeniu mojej choroby a dostalem glupie komentarze od ciebie i od czesia.Co ty madrego napisalas w temacie ktory zalozylem?Nic..
Przynajmniej mnie rozsmieszylas swoja spiskowa teoria Laughing Tak przyznaje sie jestem agentem Ojca Grande,walcze dla niego na tym forum Laughing Boj sie Renia jestesmy wszedzie,niedlugo fasola i groch beda w kazdym polskim domu Laughing
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #6 : 2009-01-27, 15:00:36 »

 Laughing
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #7 : 2009-01-27, 16:07:33 »

Założyłaś nie jeden temat z "mądrymi" pytaniami, ale po co mozolić się na próżno?. Po co zaśmiecasz to forum, jeśli DO Cię nie interesuje Question Rolling Eyes
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #8 : 2009-01-27, 16:14:32 »

Dleczego mnie nie intersuje?Mylne wnioski wyciagasz.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #9 : 2009-01-27, 16:15:43 »

renia i  inni dziwie sie wam , ze chce sie wam odpowiadac na  te   durnote , juz sam nick  wiele  mowi , a co  dopiero post !
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #10 : 2009-01-27, 16:30:38 »

Mialem napisac ze skoro wam przeszkadzam to koncze tu pisac i wroce jak zostane doktorem optymalnym bo wtedy dopiero bedziecie mnie tolerowali..Ale nie napisze Smile Gwidon twoj post mi jeszcze wiecej mowi o tobie..
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #11 : 2009-01-27, 16:48:02 »

Gwidon "święte słowa" Wink
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #12 : 2009-01-27, 16:48:12 »

smietana nie przypominam sobie , zebym pisal cos o tobie i widocznie ty sama to  stwierdzilas .
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #13 : 2009-01-27, 16:54:48 »

no Gwidon ale mnie wrobilas,takiego geniuszu i blyskotliwosci sie nie spodziewalem,normalnie wpadlem jak sliwka w kompot Laughing
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #14 : 2009-01-27, 16:55:32 »

Renia i Gwidon beda mieli dziecko Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #15 : 2009-01-27, 18:01:13 »

Domorosłym detektywom wyjaśniam, że: IP z którego logował się użytkownik "Edyta" nie jest wykorzystywane przez żdenego z obecnych Użytkowników, a więc Wasze domysły, że pod zarejestrowanymi nickami kryje się "..." są nieuzasadnione.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #16 : 2009-01-27, 18:04:38 »

Renia i Gwidon beda mieli dziecko Laughing

"Śmjetana"
pisz swoje i nie zaczepiaj tego typu uwagami jak w cytacie innych Użytkowników, a będzie dobrze. Very Happy
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #17 : 2009-01-27, 21:02:44 »

Domorosłym detektywom wyjaśniam, że: IP z którego logował się użytkownik "Edyta" nie jest wykorzystywane przez żdenego z obecnych Użytkowników, a więc Wasze domysły, że pod zarejestrowanymi nickami kryje się "..." są nieuzasadnione.

Tomku!
Na powaznym forum nie ma nickow. Kazdy pisze pod swoim nazwiskiem i imieniem. Inaczej na takim forum sie nie zarejestrujesz.
Zawod kazdego uzytkownika jest wyswietlony pod nazwiskiem.
Ty pozwoliles na taki balagan i stad to forum jest pod nazwa optymatolkow. Ty tak samo zostales potraktowany przez swoja faworytke, ktora nagradzales za ilosc postow.
Ryba zaczyna sie psuc od glowy.
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #18 : 2009-01-27, 21:29:33 »

Domorosłym detektywom wyjaśniam, że: IP z którego logował się użytkownik "Edyta" nie jest wykorzystywane przez żdenego z obecnych Użytkowników, a więc Wasze domysły, że pod zarejestrowanymi nickami kryje się "..." są nieuzasadnione.

Tomku!
Na powaznym forum nie ma nickow. Kazdy pisze pod swoim nazwiskiem i imieniem. Inaczej na takim forum sie nie zarejestrujesz.
Zawod kazdego uzytkownika jest wyswietlony pod nazwiskiem.
Ty pozwoliles na taki balagan i stad to forum jest pod nazwa optymatolkow. Ty tak samo zostales potraktowany przez swoja faworytke, ktora nagradzales za ilosc postow.
Ryba zaczyna sie psuc od glowy.

gdzie jest to forum ???/

Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #19 : 2009-01-27, 21:59:44 »

Ja takiego nie widzialem Smile I kto by sprawdzil czy te imie i nazwisko jest prawdziwe Smile Powinniscie troche wyluzowac,to nie jest ani moje forum ani wasze.Ja nikogo nie obrazam a wy swirujecie pawiana.Pewnie gdyby to bylo wasze forum to wywalalibyscie kazdego kto nie jest wam na reke i sami pisalibyscie ze soba Very Happy
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.