forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 01:46:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dość domysłów!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dość domysłów!  (Przeczytany 18219 razy)
_flo
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #20 : 2009-01-27, 22:22:21 »

to nie jest ani moje forum ani wasze

no wlasnie, Smjetana, i tu ocieramy sie o prawde
co chwila niemalze sie zdarza, ze komus sie poza
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #21 : 2009-01-27, 22:27:02 »

(sorry, wyslalam za wczesnie)
no wiec co chwila sie komus zajaczkuje, czyje jest to forum i kto tu rzadzi i probuja przeforsowac swoje widzimisie
zebys ty wiedzial ile tu juz bylo takich przypadkow
Zapisane
Goska999
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #22 : 2009-01-27, 22:44:33 »

Jestem na diecie optymalnej dobrych kilka lat i jestem z tego BARDZO ZADOWOLONA. Sama nie mogę nieraz znieść
jak inne osoby typu "EDYTA" obrażają użytkowników tego forum, ale takie zachowanie wobec innych świadczy o ich
braku kultury i inteligencji. Kiedyś częściej bywalam na forum i z chęcią przeglądalam  posty i częściej zabierałam głos
w różnych dyskusjach, ale właśnie przez takie osoby to forum BARDZO straciło i szczerze mówiąc nie mam ochoty tu
zaglądać - zbyt często.
Są tu osoby którym jestem bardzo, bardzo wdzięczna, które mi bardzo pomogły.I gdyby nie one nie było by tak dużej
poprawy w moim zdrowiu. Krótko mowiąc mam za co dziękować niektórym osobom z tego forum.
Pozdrawiam  
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #23 : 2009-01-27, 23:19:22 »

Ja takiego nie widzialem Smile I kto by sprawdzil czy te imie i nazwisko jest prawdziwe Smile Powinniscie troche wyluzowac,to nie jest ani moje forum ani wasze.Ja nikogo nie obrazam a wy swirujecie pawiana.Pewnie gdyby to bylo wasze forum to wywalalibyscie kazdego kto nie jest wam na reke i sami pisalibyscie ze soba Very Happy


Skad my to znamy?

Jest wowczas dzielenie sie wiadomosciami z najitelektualniejszymi jednostkami.

A takie forum to:
www.rifeforum.com

Tam na samym poczatku madry admin zaznacza jak sie nalezy zajerestrowac. Frekwencja tego forum przewysza kilkakrotnie frekwencje tego forum.
Tam nie ma takich "mondrych" jak na tym forum.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #24 : 2009-01-27, 23:44:52 »

A takie forum to:
www.rifeforum.com

ktos z Kielc i Warszawy byl zajerestrowany na tym forum, ale juz nie jest.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #25 : 2009-01-28, 08:25:16 »

Tak czytam "kangur" Twoje posty i dochodzę do wniosku, że jednak nie lubisz ludzi, jak wielu... Szczęśliwie nie Ty tu decydujesz.
Przyjmij do wiadomości, że Dieta Optymalna jest za darmo, dla każdego, kto potrafi ją zastosować w prakcyce. Nie wolno mi więc tworzyć elitarnego Forum, tylko dlatego, aby było "ą" i "ę".
Jeśli ktoś chce skorzystać z Diety Optymalnej, to nie przeszkadza mu ani "Edyta", ani "kangur", ani inne rzeczy, bo wie gdzie szukać pomocy.
Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #26 : 2009-01-28, 09:15:44 »

Jest wowczas dzielenie sie wiadomosciami z najitelektualniejszymi jednostkami
A co z tymi nie najintelektualniejszymi?Umieralnia? Very Happy
Kangur ty serca nie masz Very Happy
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #27 : 2009-01-28, 09:47:11 »

Jest wowczas dzielenie sie wiadomosciami z najitelektualniejszymi jednostkami
A co z tymi nie najintelektualniejszymi?Umieralnia? Very Happy
Kangur ty serca nie masz Very Happy

Nie komentuje zdania wyrwanego z kontekstu.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #28 : 2009-01-28, 09:51:55 »

Tak czytam "kangur" Twoje posty i dochodzę do wniosku, że jednak nie lubisz ludzi, jak wielu... Szczęśliwie nie Ty tu decydujesz.
Przyjmij do wiadomości, że Dieta Optymalna jest za darmo, dla każdego, kto potrafi ją zastosować w prakcyce. Nie wolno mi więc tworzyć elitarnego Forum, tylko dlatego, aby było "ą" i "ę".
Jeśli ktoś chce skorzystać z Diety Optymalnej, to nie przeszkadza mu ani "Edyta", ani "kangur", ani inne rzeczy, bo wie gdzie szukać pomocy.
Sam wiesz, ze to jest nieprawda, ze kazdy wie gdzie szukac pomocy. Ile razy Cie proszono o poskromnienie zlosnicy? I co? Ona poskromnila Ciebie!
A oszczerswo Grizzly, ze to "Kangur" jest winien smierci Jurka? Jak to potraktowales? Nie poczuwasz sie do zadnej odpowiedzialnosci ze pozwoliles na takie oszczerstwo? 
Twoja tolerancja do Edyty przeszkodzila nie jednemu korzystania z tego forum. To jest niezaprzeczalny fakt. Mnie nie przeszkodzila. ja potrafie z taka paplanina poradzic.
To nie bylo forum. To byl monolog paplaniny. Ty to tolerowales i cieszyles sie z takiej paplaniny. Nawet nagradzales taka paplanine.
Faktem jest, ze na pozegnanie nazwala optymalnych (nie wylaczajac Ciebie i twego ojca) optymatolkami. Nie nailepiej reprezentujesz i wprowadzasz w zycie wiedze swego ojca pozwalajac na takie okreslenie.

Edyta to kobita
Oburzona byla
Powiedziala gniewam sie
I odeszla.

Zapisane
Śmjetana
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #29 : 2009-01-28, 11:00:22 »

Real drama Smile Jestes dzielny kangur,duzo przeszedles,wspieramy cie Smile
Ja narazie nie zauwazylem zeby ktos kogos tutaj obrazal ale jestem na forum dopiero od kilku dni.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #30 : 2009-01-28, 12:09:07 »

Twoja tolerancja do Edyty przeszkodzila nie jednemu korzystania z tego forum.

Jeśli ktoś nie potrafi skorzystać z Diety Optymalnej, bo go "Edyta przegoniła z tego Forum", albo zrezygnowali, bo "pokłóciło" się tu paru niedojrzałych emocjonalnie - no wybacz... trudno takie przypadki traktować z należytą powagą. Widocznie nie zasługują... na Higienę! Wink
Jest tyle dla nich wspaniałych diet do wyboru, że każdy znajdzie coś dla siebie. Very Happy

PS
I na koniec rada: nie mierzyć swoją miarą, bo każdy jest inny i dobry na swój sposób. Trzeba tylko starać się tę dobroć dostrzegać, aby lepiej zdozumieć prawidła postępowania.
Zapisane
czesio
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #31 : 2009-01-28, 14:37:13 »

Skad my to znamy?

Dzień dobry "kangur"
Dla takich jak ty, "szklanka zawsze będzie w połowie pusta". To przykre podejście do życia.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #32 : 2009-01-28, 15:56:41 »

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #33 : 2009-01-28, 16:46:21 »

A oszczerswo Grizzly, ze to "Kangur" jest winien...

popatrz kangur, grizzly na przyklad teskni za waszymi sprzeczkami i chce cie przeciagnac na ciemna strone mocy...   Crying or Very sad
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=85728&sid=d22dbd1469253766a497c2754f0e948a#85728
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #34 : 2009-01-28, 16:49:16 »

Renia i Gwidon beda mieli dziecko Laughing

"Śmjetana"
pisz swoje i nie zaczepiaj tego typu uwagami jak w cytacie innych Użytkowników, a będzie dobrze. Very Happy

Jakoś dziwnie historia się powtarza...  Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #35 : 2009-01-28, 17:27:55 »

chce cie przeciagnac na ciemna strone mocy...   Crying or Very sad

"_flo" wszystko pomieszałaś  Wink - to tu jest źle  Evil or Very Mad, tam jest SUPER.  Very Happy
"kangur" korzystaj z zaproszenia, bo tam się będziesz mógł wreszcie wykazać!. Very Happy
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #36 : 2009-01-28, 17:47:04 »

Domorosłym detektywom wyjaśniam, że: IP z którego logował się użytkownik "Edyta" nie jest wykorzystywane przez żdenego z obecnych Użytkowników, a więc Wasze domysły, że pod zarejestrowanymi nickami kryje się "..." są nieuzasadnione.

Wyciągasz, niestety, pochopne wnioski...  Cool
IP to nie PESEL... Smile
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #37 : 2009-01-28, 17:49:51 »

chce cie przeciagnac na ciemna strone mocy...   Crying or Very sad

"_flo" wszystko pomieszałaś  Wink - to tu jest źle  Evil or Very Mad, tam jest SUPER.  Very Happy
"kangur" korzystaj z zaproszenia, bo tam się będziesz mógł wreszcie wykazać!. Very Happy

Ale sie porobiłoooooooo Laughing
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #38 : 2009-01-28, 17:51:50 »

Dodam więcej.
A temu wszystkiemu jest winna Renia Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #39 : 2009-01-29, 03:19:45 »

"_flo" wszystko pomieszałaś  Wink - to tu jest źle  Evil or Very Mad, tam jest SUPER.  Very Happy

tak wlasnie, ja sobie troche poczytalam, i teraz wiem, ze tutaj nam wszystkim albo mozgi jelczeja albo zakonserwowane w loju, na bialko embargo - tak ze zadna zdrowa mysl sie tutaj nie ma prawa pojawic. i wszystko to jest spisek (nie bede wskazywac palcem czyj), bo taka ciemna tlusta mase latwiej jest sobie podporzadkowac. nie wiem jak inni, ale ja mam szczerze dosc, chyba sobie pojade na wczasy z akademia zdowia dan-wit (http://www.danwit.pl/wczasy.php), zbadaja mi sklad mineralny wlosow, zywa krople krwi, jak myslicie, warto?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.