forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:25:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  SMALEC
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: SMALEC  (Przeczytany 73444 razy)
Halina Ch.
Go


Email
Odp: SMALEC
« Odpowiedz #60 : 2008-05-15, 15:56:13 »

Co tam lierki.

Najciekawsza TA  KLATA... Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: SMALEC
« Odpowiedz #61 : 2008-05-15, 16:12:52 »

A tak .Znam doskonale ten specyfik.
Pomógł mężowi.Mąż miał problemy z "łysą klatą" ,nie miał włosów na klacie i zawsze jak kładłam na jego piersi głowę,czulam taką" łysość" -nie było to miłe uczucie,więc zaczęłam szukać pomocy.Znalazłam. Znajomy polecił mojemu mężowi picie Randalupa 2 razy dziennie po jednej łyżeczce deserowej ,godzinę po posiłku i powiem ,że okazał się rewelacyjny.Po pół roku stosowania zauważyliśmy,że na jego klacie widać delikatny meszek,a rok po kuracji klata była już całkiem pokaźnie owłosiona.
Teraz aż miło wtulić twarz .Dzięki temu również, mąż stał się bardziej męski i jest teraz " prawdziwym męszczyznom" z owłosioną klatą.

Mamy na stanie 3 opakowania Randalupa (stoją w łazience na półce) ,to podrzucimy Ci,gdy będziemy wieźli nagrody dla "Mojego Męża" .

PS. Przepraszam najmocniej za "zjedzenie" literki "b" w poprzednim poście.  Embarassed Mr. Green Wink  Razz

Edytko najlepiej jakbyś skorzystała z owłosionej piersi Grizlego napewno czułabyś misia. Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: SMALEC
« Odpowiedz #62 : 2008-05-15, 18:22:19 »

Jurku,Ty też możesz mieć takie owłosienie.Wystarczy,ze będziesz używał "randalupa" lub "fusilade" .Teraz to żaden problem  Smile
Gdyby Ci nie smakowalo,to możesz wcierać w klate ,w ręce,nogi lub gdzie tam potrzebujesz,tylko ,że na efekty będziesz musiał dłużej czekać  Smile .
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: SMALEC
« Odpowiedz #63 : 2008-05-15, 20:08:35 »

Jurku,Ty też możesz mieć takie owłosienie.Wystarczy,ze będziesz używał "randalupa" lub "fusilade" .Teraz to żaden problem  Smile
Gdyby Ci nie smakowalo,to możesz wcierać w klate ,w ręce,nogi lub gdzie tam potrzebujesz,tylko ,że na efekty będziesz musiał dłużej czekać  Smile .

Edytko ja  mimo swojego wieku mam bardzo gęsto zarośnięte swój zagon,mogła byś też wypróbowac. Jak byłem w wieku Twojego męża też potrzebowałem
smarowac, aby ładnie rosło ,ale ja stosowałem maśc Afalon jest dużo skuteczniejsza,możesz też Sobie maśc tą wmasowac. Napewno będzie i Twój mąż zadowolony. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: SMALEC
« Odpowiedz #64 : 2021-02-15, 16:55:13 »

No, gość ma rację, a w dobie coronaświrusa...
https://youtu.be/wWjPbaL7Kvc
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: SMALEC
« Odpowiedz #65 : 2021-02-15, 22:44:17 »

Same rarytasy zapychające żyły. Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: SMALEC
« Odpowiedz #66 : 2021-02-16, 09:43:15 »

No, gość ma rację, a w dobie coronaświrusa...
https://youtu.be/wWjPbaL7Kvc
Na jesieni robilem u faceta, ktory pracuje w jednej z wielkich firm agrorolniczych, jacys dostawcy sprzetu.
I powiedzial to co w filmie, ze Ukraina teraz to syf i rak, monokultury, sypanie randapu i innego syfu na potege.
I te kujawskie i inne to import z ukrainy glownie.
A nasze? Nasze ida na eksport glownie szwaby i zabojady, bo nasze sa czyste i nie-gmo Very Happy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: SMALEC
« Odpowiedz #67 : 2021-02-16, 09:57:33 »

Słyszałem o tym, jakość żarcia ponoć spada dramatycznie. Cool
Wieprzowina to samo chyba.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.