forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 11:15:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660306 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  srebro
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: srebro  (Przeczytany 19539 razy)
ali
Go


Email
srebro
« : 2009-01-31, 20:27:38 »

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #1 : 2009-02-01, 10:15:12 »

ali - dziękuję, że mi o tym przypomniałeś Smile Wyciągnę swoją srebrną łyżeczkę do codziennego użytku.
Zapisane
Cabron
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #2 : 2009-02-27, 09:54:03 »

Srebro koloidalne - wersja do picia  Surprised
To jest to wasze "bajanie o zakwaszeniu"...

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=srebro+koloidalne&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kationy
na pierwszym miejscu srebro
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #3 : 2009-02-27, 10:49:00 »

czyli co........... zamiast srebro czyscic drogimi  pastami wystarczy wylizac???i jeszcze sie zdrowie poprawi??no to ja juuuuuuuuuuuuz lize Razz Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70490


Odp: srebro
« Odpowiedz #4 : 2009-02-27, 10:52:20 »

Twój piesek mógłby tobie "kodar" pomóc, oboje byście byli zdowsi, a jaki błysk.. Laughing
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #5 : 2009-02-27, 11:07:04 »

Twój piesek mógłby tobie "kodar" pomóc, oboje byście byli zdowsi, a jaki błysk.. Laughing
Renia,ta psinka obok,to suczka,ktora mieszka u corki,czyli nici z pomocy.
Ale mam meza i dzieci.Od dzisiaj wszyscy zabieraja sie do lizania,dzieci lyzek,a starsi widelcow i nozy Shocked
O efektach prac zakrojonych na szeroka skale wszak wiosna a i przeprowadzka tuz,tuz  pozwole sobie zainteresowanych powiadomic. Razz
Pierwszy widelec juz wylizany.Dziwny mam  smak w ustach,a moze za dlugo lizalam??
Gdzie sa eksperci,moze oni maja jakies propozycje ile razy  i jak dlugo??? Laughing

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70490


Odp: srebro
« Odpowiedz #6 : 2009-02-27, 12:23:03 »

 Laughing Laughing
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #7 : 2009-02-27, 13:21:41 »

Laughing Laughing

No tak!!! Cool Komu "zre",  to zaraz ma takie "mysli"!!!   CoolRazz

Zapisane
Cabron
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #8 : 2009-02-27, 16:25:02 »


Ale mam meza i dzieci.Od dzisiaj wszyscy zabieraja sie do lizania,dzieci lyzek,a starsi widelcow i nozy Shocked
O efektach prac zakrojonych na szeroka skale wszak wiosna a i przeprowadzka tuz,tuz  pozwole sobie zainteresowanych powiadomic. Razz

liżcie to nie będzie trzeba przeprowadzać sztućców  Razz jak je dobrze wyliżecie - do samego końca
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #9 : 2009-02-27, 20:15:10 »


Ale mam meza i dzieci.Od dzisiaj wszyscy zabieraja sie do lizania,dzieci lyzek,a starsi widelcow i nozy Shocked
O efektach prac zakrojonych na szeroka skale wszak wiosna a i przeprowadzka tuz,tuz  pozwole sobie zainteresowanych powiadomic. Razz

liżcie to nie będzie trzeba przeprowadzać sztućców  Razz jak je dobrze wyliżecie - do samego końca
myslisz,ze tak sie dadza wylizac,ze  az nie pozostanie z nich sladu??? Shocked
Zapisane
Cabron
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #10 : 2009-03-01, 11:04:37 »

co kilka języków to nie jeden
Razz Razz Razz Razz
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #11 : 2009-03-02, 23:06:41 »

Cabron - bardzo dziękuję za informację odnośnie srebra koloidalnego, jestem zadowolona z efektów.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #12 : 2009-03-02, 23:37:54 »

Cabron - bardzo dziękuję za informację odnośnie srebra koloidalnego, jestem zadowolona z efektów.

Prosze, prosze !!! Shocked Shocked Shocked
Na Naszym Forum "rozkwita" pseudomedycyna-badziewno-bezwiedzowo-odpustowa!!! Shocked Shocked Shocked

Prosze jak to mozna dac swiadectwo na temat
poziomu swojej "glebokiej wiedzy" !!!  Shocked Cool Razz

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #13 : 2009-03-02, 23:45:42 »

Prosze jak to mozna dac swiadectwo na temat
poziomu swojej "glebokiej wiedzy" !!!  Shocked Cool Razz

Głębokiej? Grizzly - dziękuję za rozśmieszenie mnie przed snem - dobranoc Laughing
Zapisane
Cabron
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #14 : 2009-03-04, 19:30:56 »

Cabron - bardzo dziękuję za informację odnośnie srebra koloidalnego, jestem zadowolona z efektów.

Prosze, prosze !!! Shocked Shocked Shocked
Na Naszym Forum "rozkwita" pseudomedycyna-badziewno-bezwiedzowo-odpustowa!!! Shocked Shocked Shocked

Prosze jak to mozna dac swiadectwo na temat
poziomu swojej "glebokiej wiedzy" !!!  Shocked Cool Razz
Niektórzy dokładnie tak samo mówią o DO  Shocked Shocked Confused
Zapisane
Cabron
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #15 : 2009-03-10, 18:54:39 »

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #16 : 2009-03-10, 19:32:55 »

Na Naszym Forum "rozkwita" pseudomedycyna-badziewno-bezwiedzowo-odpustowa!!! Shocked Shocked Shocked
Prosze jak to mozna dac swiadectwo na temat
poziomu swojej "glebokiej wiedzy" !!!  Shocked Cool Razz

No proszę, proszę jak łatwo "pluć" na każdego na cudze konto.
Misiek
w zasadzie jesteś na tym Forum nieprzydatny, ponieważ większość twoich postów, to trolling źle odbierany przez szczególnie nowych Użytkowników, których witasz na "Naszym Forum" zawsze obraźliwie. To po pierwsze.
Po drugie, bardzo proszę o nie korzystanie z pogrubień i powiększania tekstu, nadużywania emonitków jeśli chcesz jeszcze tu pisać.
Stawiam sprawę uczciwie i oficjalnie, abyś nie był zdziwiony i nie latał po całym internecie rozpisując się jak to tu "krzywdzą".
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #17 : 2009-03-10, 19:47:37 »

Niektórzy dokładnie tak samo mówią o DO 

Carbon,
Mnie jest zupełnie obojętne, "co mówią o DO", ale jeśli niejakiego "grizzly" utożsamiasz z Dietą Optymalną lub co gorsza z Janem Kwaśniewskim, to jesteś w błędzie. Wiele osób pisze nieodpowiedzialnie "w imieniu" i "na konto" - nie tylko tutaj!, choć ani do jednego, ani do drugiego nie są upoważnieni. Na tej zasadzie można "upodlić" nawet najszlachetniejszą ideę, czego dowodem są "dyskusje" internetowe na dowolny temat.
Jak widzisz, jako administrator tego Forum jestem otwarty na prezentację każdego pomysłu, który może prowadzić do zdrowia, ale jednocześnie pozwalając na wiele, nie odpowiadam i nie śledzę wszystkiego, co się tu pisze.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #18 : 2009-03-10, 20:13:57 »

...Stawiam sprawę uczciwie i oficjalnie,
abyś nie był zdziwiony i nie latał po całym internecie rozpisując się jak to tu "krzywdzą"...

Bardzo prosze abys sie na mnie nie gniewal ADMINIE!
Bardzo mi przykro z powodu tego, ze masz do mnie taki krytyczny stosunek.

Z pokora przyjmuje twoje uwagi i bede sie staral
Ciebie nie denerwowac!

Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: srebro
« Odpowiedz #19 : 2009-03-10, 20:19:55 »


No proszę, proszę jak łatwo "pluć" na każdego na cudze konto.
Misiek
w zasadzie jesteś na tym Forum nieprzydatny, ponieważ większość twoich postów, to trolling źle odbierany przez szczególnie nowych Użytkowników, których witasz na "Naszym Forum" zawsze obraźliwie. To po pierwsze.
Po drugie, bardzo proszę o nie korzystanie z pogrubień i powiększania tekstu, nadużywania emonitków jeśli chcesz jeszcze tu pisać.
Stawiam sprawę uczciwie i oficjalnie, abyś nie był zdziwiony i nie latał po całym internecie rozpisując się jak to tu "krzywdzą".
popieram.to staje sie po prostu nudne i trudne dla przybysza z netu.
mowilem juz kiedys o forum o pralkach.wchodze i znajduje rozwiazanie problemu ,a tu ktokolwiek wejdzie ---->spotkanie z kosmatym warcholstwem,albo ze sledczymi szukajacymi przebrzmialych legend tego forum - ktokolwiek wejdzie nowy-podejrzenia -to trudne dla nowych i odstrecza ludzi.
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.