forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-10-21, 22:46:49

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
538290 wiadomoÂci w 3975 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: EWA
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Jaki jest mechanizm tycia na diecie optymalnej?
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Jaki jest mechanizm tycia na diecie optymalnej?  (Przeczytany 58668 razy)
viola44
GoŠ

Email
Odp: Jaki jest mechanizm tycia na diecie optymalnej?
« Odpowiedz #20 : 2009-02-05, 20:41:25 »

sex┬á bez antykoncepcji r├│wniez moze byc bardzo ekscytuj─ůcy i zarazem bezpieczny. Wink

seks bez antykoncepcji to jest Seks Smile
inne to tylko namiastka...

SEX BEZ ANTYKONCEPCJI I DIETA OPTYMALNA RAZEM WZIET─ś TWORZ─ä ISTNY RAJ NA ZIEMI Very Happy

mo┼╝esz rozwin─ů─ç temat? ;]

He, co tu rozwija─ç, mysl─Ö i┼╝ dobrze wiesz o co chodzi┬á Very Happy, sex bez antykoncepcji hormonalnej bo o takiej antykoncepcji my┼Ťla┼éam ,to zdrowy sex, kobiety za┼╝ywaj─ůce srodki antykoncepcyjne cz─Östo cierpi─ů na tzw ozi─Öb┼éo┼Ť─ç wynikaj─ůc─ů z nienaturalnych zahamowan hormonalnych, czesto tyj─ů, wiec to tez ma negatywne znaczenie, spirale tez┬á daj─ů niepo┼╝─ůdane efekty, dyskomfort...natomiast kobieta nie faszerowana sztucznymi hormonami odczuwa w spos├│b naturalny potrzebe sexu w┼éasnie poprzez swoje w┼éasne hormony.┬á ┬áJesli do tego dodamy zdrow─ů energie pozyskan─ů z diety optymalnej , innymi s┼éowy dobre samopoczucie, si┼éy witalne, mamy po┼éaczenie kt├│re determinuje DOBRY SEX. To samo dotyczy mezczyzn, na diecie optymalnej wydolono┼Ť─ç sexualna wzrasta (wiem to z opinii me┼╝czyzn ),a wiec nie pozostaje Ci nic innego jak rozgl─ůdn─ůc si─Ö za jak─ů┼Ť 'optymaln─ů laska'┬á Very Happy Very Happy a wtedy┬á ┬áprzekonasz si─Ö jak to jest naprawde. Very Happy
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2009-02-05, 21:30:42 »

wiem to z opinii me┼╝czyzn

Zet, a jakie jest Twoje zdanie na temat seksu na ZO?
Czy jeszcze nie zaczales? ...........mam na mysli ZO
Zet
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2009-02-06, 07:35:34 »

He, co tu rozwija─ç, mysl─Ö i┼╝ dobrze wiesz o co chodzi┬á Very Happy, sex bez antykoncepcji hormonalnej bo o takiej antykoncepcji my┼Ťla┼éam ,to zdrowy sex, kobiety za┼╝ywaj─ůce srodki antykoncepcyjne cz─Östo cierpi─ů na tzw ozi─Öb┼éo┼Ť─ç wynikaj─ůc─ů z nienaturalnych zahamowan hormonalnych, czesto tyj─ů, wiec to tez ma negatywne znaczenie, spirale tez┬á daj─ů niepo┼╝─ůdane efekty, dyskomfort...natomiast kobieta nie faszerowana sztucznymi hormonami odczuwa w spos├│b naturalny potrzebe sexu w┼éasnie poprzez swoje w┼éasne hormony.┬á ┬áJesli do tego dodamy zdrow─ů energie pozyskan─ů z diety optymalnej , innymi s┼éowy dobre samopoczucie, si┼éy witalne, mamy po┼éaczenie kt├│re determinuje DOBRY SEX. To samo dotyczy mezczyzn, na diecie optymalnej wydolono┼Ť─ç sexualna wzrasta (wiem to z opinii me┼╝czyzn ),a wiec nie pozostaje Ci nic innego jak rozgl─ůdn─ůc si─Ö za jak─ů┼Ť 'optymaln─ů laska'┬á Very Happy Very Happy a wtedy┬á ┬áprzekonasz si─Ö jak to jest naprawde. Very Happy

Jasne ┼╝e wiem o co chodzi Smile Ale chcia┼éem to us┼éysze─ç od Ciebie Cool Nigdy z ┼╝on─ů nie stosowali┼Ťmy ┼╝adnej antykoncepcji, tylko NPR i to tylko 2 miesi─ůce bo (bezskutecznie) staramy si─Ö o dziecko. seks na DO (┼╗O) jest lepszy ni┼╝ wcze┼Ťniej by┼é.
B─Öd─ůc na diecie korytkowej (a mo┼╝e pastwiskowej?) mia┼éem pewne niewielkie (wiedzia┼éem ┼╝e niewielkie tylko na razie bo pewnie by si─Ö coraz bardziej pog┼é─Öbia┼éy) problemy ze wzwodem a w┼éa┼Ťciwie jego utrzymaniem przez d┼éu┼╝szy czas. Teraz takich problem├│w nie mam, wr─Öcz przeciwnie: ukrwienie wzros┼éo Very Happy

wiem to z opinii me┼╝czyzn

Zet, a jakie jest Twoje zdanie na temat seksu na ZO?
Czy jeszcze nie zaczales? ...........mam na mysli ZO

Chyba jednak nadal jestem ... na DO ;]
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2009-02-06, 18:54:34 »

Chyba jednak nadal jestem ... na DO ;]

ZET, dlatego pytam o opinie? Laughing
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35254

« Odpowiedz #24 : 2013-04-13, 17:51:39 »

"viola44"
nie m├│w co i gdzie, bo to Twoja osobista sprawa, ale je┼Ťli posz┼éo w biodra i piersi, to od┼éo┼╝y┼éa┼Ť t┼éuszcz, je┼Ťli og├│lnie zgrubia┼éa Ci "pod┼Ťci├│┼éka" sk├│rna, to te┼╝ t┼éuszcz, a je┼Ťli obw├│d bicepsa... to wod─Ö i troch─Ö azotu┬á Wink
Dla kobiety BMI 19,5-20,5 wydaje si─Ö OK.
A jak?. No je┼Ťli to t┼éuszcz, to z acetylo-CoA, kt├│ry mo┼╝e pochodzi─ç albo z w─Öglowodan├│w, albo bia┼éka... Da si─Ö to wyregulowa─ç w po┼é─ůczeniu z bieganiem oczywi┼Ťcie!┬á Very Happy

PS
należy bardzo unikać antykoncepcji hormonalnej!. To może być powód wielu metabolicznych powikłań!.
O tym zapomnia┼éem wspomnie─ç w paru w─ůtkach i tu to nadrabiam!
To samo dotyczy brania hormon├│w w trakcie przekwitania, dla jego z┼éagodzenia. Nie tak dawno czyta┼éem, ┼╝e najnowsze zalecenia dla kobiet w tym wieku, to "przechorowa─ç" naturalnie ten okres. Bo autorzy podaj─ů, ┼╝e: "hormony mog─ů spowodowa─ç..."
To była wersja dla laluni, a dla lalusia?
Teraz wi─Ökszo┼Ť─ç facet├│w po 40-stce rozgl─ůda si─Ö za HTZ.
Na szcz─Ö┼Ťcie w naszym kraju lekarze niezbyt wiedz─ů co z tym robi─ç, ale zaraz si─Ö dowiedz─ů, bo to kasa przecie┼╝.
Efekty du┼╝ej ilo┼Ťci androgen├│w znam ze swojego podw├│rka, ale co z "uzupe┼énieniem" do "warto┼Ťci fizjologicznych" i tak modnym ostatnio DHEA?
Adminie, pewno nie jest to w kr─Ögu Twoich zainteresowa┼ä, ale masz du┼╝o szerszy ogl─ůd sprawy, rzu─ç kilka dowcipnych wers├│w, co? Wink Wink Wink
chill
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2013-05-08, 08:46:58 »

Na stronie 70 "Jak nie chorowa─ç? " JK pisze na dole , ┼╝e rzadkie posi┼éki nie sprzyjaj─ů chudni─Öciu ....

Jak to jest w takim razie , cały ten IF ...
Te┼╝ stosowa┼éem, wiadomo ju┼╝ na LC mo┼╝e i niekiedy by┼éo to proporcj─ů ┼╗O .....

Na pocz─ůtku przygody z LC jad┼éem po 4 posi┼éki bia┼ékowe w ci─ůgu dnia , mo┼╝e i 5 , wiem teraz to wydaje si─Ö ┼Ťmieszne , plus jaki┼Ť tam w─Öglowy ...

Ale z drugiej strony jeden a nawet 2 bia┼ékowo t┼éuszczowe w ci─ůgu dnia u  mnie nie daj─ů takich efekt├│w palenia body fatu jak ju┼╝ 3 plus ziemniak, dwa do spania Smile ..

Zn├│w JK ma racj─Ö ....?
CZy zale┼╝y od typu .... bla bla bla....?
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 1301

[email protected]

« Odpowiedz #26 : 2013-05-08, 08:59:16 »

Dr to dietetyczy geniusz, dlatego każdemu potrafi dietę indywidualnie dopasować na podstawie wywiadu, badań podstawowych, a jak jest biochemia krwi, to już bez pudła Dieta Optymalna zadziała. Cool
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 22129

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #27 : 2013-05-08, 09:33:29 »

Czyli zeby schudnac to jednak trzeba jesc czesciej nawet jak sie nie jest glodnym ?  Confused

Work Buy Consume Die
chill
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2013-05-08, 09:40:46 »

Mo┼╝e ilo┼Ťciowo na dzie┼ä tyle samo tyle ┼╝e rozbite na wi─Öcej porcji ...  Confused ?

Ty by┼Ť @zyon pewnie jad┼é 3, 4 x po 3 ┼╝├│┼étka ze ┼Ťmietank─ů Smile
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #29 : 2013-05-08, 09:55:34 »

Czyli zeby schudnac to jednak trzeba jesc czesciej nawet jak sie nie jest glodnym ?  Confused
Kiedy┼Ť Mariusz napisa┼é: ┼╝eby co┼Ť zmieni─ç, trzeba co┼Ť zmieni─ç.
Kiedy chcemy chudn─ů─ç/zwi─Öksza─ç mas─Ö musimy je┼Ť─ç wi─Öcej/mniej/rzadziej/cz─Ö┼Ťciej.
I tak jak napisał Admin trzeba to indywidualnie skroić.
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #30 : 2013-05-08, 10:02:35 »

Tylko, ze bedac na optymalnej nie masz potrzeby czestego jedzenia, ergo - nie masz mozliwosci wypalenia fatu na wycince?

Work Buy Consume Die
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #31 : 2013-05-08, 10:32:31 »

Nie pamiętam, czy to już pisałem, ale na diecie wysokotłuszczowej tyje się z nadmiaru białka lub (i) węglowodanów, lub (i) nadmiaru alkoholu. A nadmiar tłuszczu jest wydawany z kalem w postaci mydła.
Teraz da┼éoby si─Ö napisa─ç ┼╝e trzydzie┼Ťci stron naukowego uzasadnienia, ale mi si─Ö nie chce, wiec tyle wystarczy. Cool
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #32 : 2013-05-08, 10:34:26 »

A co zrobic zeby sie chcialo troche wiecej ?  Laughing

Ja grzecznie prosze i obiecuje nawet pobiegac dzisiaj  Very Happy

Work Buy Consume Die
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #33 : 2013-05-08, 10:39:45 »

Jako┼Ť nie mam g┼éowy ani nastroju do pisania takich rzeczy.
Kluczem do wszystkiego jest cykl Krebsa. Czyli w uproszczeniu - kto potrafi dogodzi─ç swoim mitochondriom nie ma ┼╝adnych problem├│w zdrowotnych.
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #34 : 2013-05-08, 10:42:30 »

Nie mowie o 30 stronach ale tak moze z kilka zdan wiecej jezeli mozna? Wink

Ja np dziwie sie ostatnio swoim potrzebom, ktore staram sie wyczuc ale jak na sniadanie (ok 10-12) zjem te 5 zoltek na 2 calych jajkach na masle i z kawalkiem roztopionego sera zoltego to czesto nie mam juz w ogole ochoty na bialko,

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 51249

« Odpowiedz #35 : 2013-05-08, 10:42:42 »

Jako┼Ť nie mam g┼éowy ani nastroju do pisania takich rzeczy.
Kluczem do wszystkiego jest cykl Krebsa. Czyli w uproszczeniu - kto potrafi dogodzi─ç swoim mitochondriom nie ma ┼╝adnych problem├│w zdrowotnych.

A napisz chocia┼╝ w czym (gdzie?) w organizmie gromadz─ů si─Ö toksyny (je┼Ťli s─ů w nadmiarze)... Cool Czy w og├│le si─Ö gdzie┼Ť magazynuj─ů?

renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 51249

« Odpowiedz #36 : 2013-05-08, 10:53:15 »

Chodzi mi o to czy g┼é├│wnie w t┼éuszczu, czy w mi─Ö┼Ťniach, czy w ko┼Ťciach... czy jakich┼Ť narz─ůdach (np. w─ůtrobie - ale zdaje si─Ö, ┼╝e dr Kwa┼Ťniewski pisa┼é, ┼╝e w─ůtroba je neutralizuje a nie przechowuje Rolling Eyes)...czy mo┼╝e jeszcze w jelitach albo gdzie┼Ť... Rolling Eyes Laughing

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #37 : 2013-05-08, 10:55:09 »

Tylko, ze bedac na optymalnej nie masz potrzeby czestego jedzenia, ergo - nie masz mozliwosci wypalenia fatu na wycince?
Cholera wie, ja nigdy nie robiłem "wycinki", chyba, że w sadzie.
Raczej musz─Ö dba─ç by nie chudn─ů─ç, teraz mozo┼éem przekraczam 91 kg.
To co pisze Admin to ┼Ťwi─Öta prawda, jak zwi─Ökszam B i Ww to przestaj─Ö spada─ç z wagi, a nawet z┼éapi─Ö z kilo...
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #38 : 2013-05-08, 10:57:52 »

Nie mowie o gubieniu ciala tylko smalcu

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #39 : 2013-05-08, 11:03:36 »

Nie mowie o gubieniu ciala tylko smalcu
Skoro si─Ö tyje od nadmiaru B i W, to chudnie(gubi smalec)od...?
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.