forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 17:12:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660427 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Walentynki :-)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Walentynki :-)  (Przeczytany 25483 razy)
kangur
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #40 : 2009-02-16, 20:49:51 »

A co to jest w czerwonym kolorze???????

tryb warunkowy  Cool  Mr. Green

Obrazajacy.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #41 : 2009-02-16, 20:55:32 »

...tryb warunkowy  Cool  Mr. Green...

Lepiej jednak "palcow" w tryby nie "wsadzac" Shocked Cool
Gdzie sie czlowiek "normalny" nie pojawi to od razu
musi sie bac!  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #42 : 2009-02-16, 21:07:35 »

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #43 : 2009-02-16, 21:27:20 »

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #44 : 2009-02-16, 21:33:22 »


 Very Happy Very Happy dobre bo śmieszne a wszystko co śmieszne to zdrowe.  Very Happy flo , jestes bardzo pozytywna postacią, w ogóle kocham ludzi z poczuciem humoru.  Very Happy
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #45 : 2009-02-16, 22:04:45 »

danke
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #46 : 2009-02-17, 00:51:48 »

Tak się zastanawiam. Wywalę "Krysię", "miśka" i "kangura" i będę miał spokój na moim Forum?, czy dalej zezwalać na ten lunapar, który ta trójka tu wnosi?.
Dziś podejmę decyzję. Krysiu masz bardzo złe rokowania na tym Forum, jeśli nie zmienisz podejścia...

Wiem, wiem... im bardziej krytykuję autorkę słów "walnięta baba", tym gorzej dla mnie...  Confused
Przecież powinnam się z nią zgodzić, a epitety Twojej faworytki z pokorą przemilczeć...  Confused

Cytuj
Krysiu nie martwi Cię to, że wychodzisz "na bardzo zabawną osobę"? - przepraszam - wypisując takie śmieszne rzeczy typu elmo=kriss=MarekLisowski= ? To prawda, po piereszych postach Użytkownika "MarekLisowski" - chciałem upomnieć człowieka, ale po wyrażeniu radości, że ty tu też sporadycznie pisujesz, "MarekLisowski" uczestniczy w Forum, jak przystało na dojrzałą emocjonalnie osobę! i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Oczywiście, ja też do "niego" nie mam żadnych zastrzeżeń. Przecież "facet" mnie zna!  Razz  Razz A skoro tak powiedział, to napewno tak jest!  Laughing  N i jest naprawdę na wysokim poziomie, zwłaszcza w prównaniu z takim... manem jak Durczok na ten przykład...  Wink

Cytuj
Do "kangura" też nie mam ostatnio żadnych zastrzeżeń pod warunkiem, że nie da się "ponieść" raz w m-cu krysiowo=miśkowej=? buntowniczej propagandzie.

Jak byś się trochę zastanowił, to może byś zauważył, że sam sprowokowałeś kriss do ataku na violę44. Kriss tak bardzo chciała, żebyś to TY ją leczył z grzybicy... A tu nagle napatoczyła się z fachową poradą jakaś uczynna, wykształcona "beznadziejna baba"  Mad
ale nawet nie to kriss poraziło jak grom z jasnego nieba... Wink

Twoje dwa słowa:   "viola44" - dziękuję!  Very Happy  

Tego było już za wiele... w końcu: "Królowa jest tylko jedna" i żadna "wykszałcona" nie będzie jej tu wchodzić w paradę...   Cool  Laughing

No i biedaczkę poniosło...  Confused
(zauważ, że nawet zaznaczyła w wybranych cytatach, co ją tak zbulwersowało)...  Cool

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3838.0

Na szczęście później stanąłeś w jej obronie i znów jest cała w skowronkach...   Very Happy
Z tej radości nawet już nie pamięta, że dała sobie 47 lat, że leje jej się z zatok litrami flegma i że biedna jest zagrzybiona od stóp do głów, no i stasznie cierpi...  Laughing

Cytuj
I pomyśl Krysiu - skoro w/g ciebie jest tu "Edyta" pod innym nickiem (na co nie zezwalam), po co się o nią misiek upomina? Very Happy

Bo:
 1. misiek tęskni za tekstami w naturalnym wydaniu Edyty, a nie za tekstami w wydaniu kriss tzn. o grzybicy i dziesiątkach innych chorób poczynając od lejącej się litrami flegmy... Ale - jako kriss - cel osiągnęła: po wcześniejszym spektaklu w końcu ogłosiła wszem i wobec zakładając krzykliwy wątek, że rotacja mlecznych na nią nie działa... co było do przewidzenia, przynajmniej dla mnie... Cool
 2. misiek ma "słaby węch" i nie zna się na kombinacjach w temacie IP.
 3. Nawet sama Edyta jeszcze jako elma napisała na Twoim forum, że może pisać z innego IP:
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=627.msg9338;topicseen#msg9338
------------------------------------------------- Cytat:
Odp: Bóg
< Odpowiedz #327 : 2006-12-18, 18:23:11 >
Cytuj z: Jona  2006-12-18, 18:19:35
Nie wiem jak  to u ciebie było ,ale ...


wiem ,że trzeba  aktualny awatar  usunąć  -  wyjść  i ponownie wrócić  i  załączyć inny  , inaczej nie za łapie
Ni da rady Jona.Probowalam wszystkich mozliwych sposobow.Nawet probowalam z innego IP.Mysle ,ze tylko Toan lub nowy administrator moze mi pomoc w tym.

------------------------------------------------- Koniec cytatu.

I na koniec jeszcze jedna ciekawostka. Twoja ulubiona Edyta ma tu naprawdę sporo nicków! Aż sama jestem zdziwiona, jak do tej pory nikt tego nie zauważył. Jej forumowe grafomaństwo to już niezaprzeczalna patologia:

elmo = Edyta = Jona = kriss = MarekLisowski... i Bógwie ile jeszcze powstanie mutantów tej samej sfiksowanej osóbki.

Tak, tak... Jona - to też ona....  Shocked  Laughing

To nie lunapark, Toan, to już cyrk...  Confused   Ona robi z wami co chce...

P.S.
Czy szafot dla mnie już jest gotowy?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #47 : 2009-02-17, 06:41:40 »

To nie lunapark, Toan, to już cyrk... 

Lunapar to nie lunapark, z cyrkiem też nie ma nic wspólnego i tyle mojego pisania, bo szkoda czasu na komentowanie takich niedorzeczności!.

PS
Jedno małe "k", a jaka różnica. Wink
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #48 : 2009-02-17, 10:57:50 »

To nie lunapark, Toan, to już cyrk... 

Lunapar to nie lunapark, z cyrkiem też nie ma nic wspólnego i tyle mojego pisania, bo szkoda czasu na komentowanie takich niedorzeczności!.

PS
Jedno małe "k", a jaka różnica. Wink

O! A to mnie zaskoczyłeś...  Surprised   A ja myślałam, że to tylko niewinna literówka...  Razz   Laughing

Dzięki za kolejną lekcję!  Cool
I za to, że zawsze można się od Ciebie czegoś ciekawego dowiedzieć...   Idea  Smile
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #49 : 2009-02-17, 11:03:41 »

Wiem, wiem... im bardziej krytykuję autorkę słów "walnięta baba", tym gorzej dla mnie...  Confused

Krysiu (moge tak napisać?) wyluzuj  Cool. Odwaliłaś kawał świetnej roboty (a słowo stało się ciałem, tzn. tekstem Wink ) za co osobiście chciałbym Ci podziekować bo jest to forma dla mnie bardziej przystepna. To jest bardzo duzo dla propagowania ŻÓ i każdy tak powinien Cie kojarzyć.  Cool Co do tych nieszczęsnych nicków - może faktycznie ktoś sie podszywa, a może nie, ale tak naprawdę jakie to ma znaczenie? Wszyscy jesteśmy tu gośćmi i obowiązuje nas stosowne zachowanie. Nie wyobrażam sobie abym narzucał gospodarzowi kogo ma wyrzucić, a kogo zaprosić bo ja tak chcę Wink Jeżeli zależy nam na podniesieniu poziomu tego forum to nie ma sensu odpowiadac na chamskie zaczepki (niekarmiony troll zdechnie z głodu - tak jak wszystko na tym świecie), a wtedy Admin nie uwikłany w forumowe pyskówki bedzie mógł się skupic na części merytorycznej. Po to tu chyba wszyscy jesteśmy? No chyba, że mi się wydaje? Wink
A tak w ogóle to tylko internet, wirtualny byt nic nie znaczący Wink
Pozdrawiam
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #50 : 2009-02-17, 11:31:54 »

Wiem, wiem... im bardziej krytykuję autorkę słów "walnięta baba", tym gorzej dla mnie...  Confused

Krysiu (moge tak napisać?) wyluzuj  Cool. Odwaliłaś kawał świetnej roboty (a słowo stało się ciałem, tzn. tekstem Wink ) za co osobiście chciałbym Ci podziekować bo jest to forma dla mnie bardziej przystepna. To jest bardzo duzo dla propagowania ŻÓ i każdy tak powinien Cie kojarzyć.  Cool Co do tych nieszczęsnych nicków - może faktycznie ktoś sie podszywa, a może nie, ale tak naprawdę jakie to ma znaczenie? Wszyscy jesteśmy tu gośćmi i obowiązuje nas stosowne zachowanie. Nie wyobrażam sobie abym narzucał gospodarzowi kogo ma wyrzucić, a kogo zaprosić bo ja tak chcę Wink Jeżeli zależy nam na podniesieniu poziomu tego forum to nie ma sensu odpowiadac na chamskie zaczepki (niekarmiony troll zdechnie z głodu - tak jak wszystko na tym świecie), a wtedy Admin nie uwikłany w forumowe pyskówki bedzie mógł się skupic na części merytorycznej. Po to tu chyba wszyscy jesteśmy? No chyba, że mi się wydaje? Wink
A tak w ogóle to tylko internet, wirtualny byt nic nie znaczący Wink
Pozdrawiam

Tu nie chodzi o wyrzucanie z forum. Tu chodzi o to, jak ktos kogos obrazil publicznie, to niech sie poczuwa do tego aby przeprosic tez publicznie.
Przepraszjac publicznie w stylu, jesli jestes inteligentna, to juz jest szczyt chamstwa.
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #51 : 2009-02-17, 11:34:21 »

chcialbym cos napisac,w zwiazku z tym,ze wystepuje tutaj moje nazwisko i imie----->milczenie-bo co napisac?
czy jest sens polemizowac z ogarnieta jakas dziwna fobia kobieta ?
czy tutaj wszystkich nowych uzytkownikow porownuje sie do jakiejs Edyty,kriss itd?  
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #52 : 2009-02-17, 11:36:53 »

i jeszcze jedno.tak mi sie przypomnialo --->"zlodziej mysli,ze wszyscy kradna" .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #53 : 2009-02-17, 11:37:59 »

kangur,
za jątrzenie i podgrzewanie atmosfery na Forum dostajesz trzy dni bana na pisanie postów.
Masz coś do powiedzenia?. Czekam pięć min. od ukazania się postu.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #54 : 2009-02-17, 11:40:49 »

MarekLisowski,
nie musisz się tłumaczyć. Miałeś "niefortunne" wejście, ale jest ok.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #55 : 2009-02-17, 11:48:53 »

kangur,
następnym razem za tego typu "wybryki", będę dużo mniej wyrozumiały. Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #56 : 2009-02-17, 12:06:08 »

Nie wiem kogo i czym obraził "kangur", ale "MarekLisowski" i "kriss" wyzywając od głupich, napewno zachowali się "niegrzecznie" - to mało powiedziane.
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #57 : 2009-02-17, 12:14:54 »

Tu chodzi o to, jak ktos kogos obrazil publicznie, to niech sie poczuwa do tego aby przeprosic tez publicznie.

I ja tez tak uważam ale nikogo do niczego nie zmusisz, a każdy pracuje sam na swój wizerunek.
Spokojnie - ludziom nie trzeba wskazywać kto cham, a kto nie cham Wink
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #58 : 2009-02-17, 12:35:39 »

Wiem, wiem... im bardziej krytykuję autorkę słów "walnięta baba", tym gorzej dla mnie...  Confused
Krysiu (moge tak napisać?)

Oczywiście!  Smile

Cytuj
wyluzuj  Cool.

Już mnie kilka osób o to prosiło. OK. wrzucam na luz.  Smile  W imię spokoju na forum.

Cytuj
Odwaliłaś kawał świetnej roboty (a słowo stało się ciałem, tzn. tekstem Wink ) za co osobiście chciałbym Ci podziekować bo jest to forma dla mnie bardziej przystepna. To jest bardzo duzo dla propagowania ŻÓ i każdy tak powinien Cie kojarzyć.  Cool

Cieszę się i dzięki.  Smile

Cytuj
Co do tych nieszczęsnych nicków - może faktycznie ktoś sie podszywa, a może nie, ale tak naprawdę jakie to ma znaczenie? Wszyscy jesteśmy tu gośćmi i obowiązuje nas stosowne zachowanie.

No właśnie. Doskonale to ująłeś.

Cytuj
Jeżeli zależy nam na podniesieniu poziomu tego forum to nie ma sensu odpowiadac na chamskie zaczepki (niekarmiony troll zdechnie z głodu - tak jak wszystko na tym świecie),

Też tak uważam. I sama tego się trzymam.

Cytuj
a wtedy Admin nie uwikłany w forumowe pyskówki bedzie mógł się skupic na części merytorycznej. Po to tu chyba wszyscy jesteśmy?

Dokładnie o to mi chodzi.  Cool

Cytuj
No chyba, że mi się wydaje? Wink
A tak w ogóle to tylko internet, wirtualny byt nic nie znaczący Wink
Pozdrawiam

...tym niemniej bardzo pouczający...  Cool
Ale OK, czas odpuścić   Cool

Też Cię pozdrawiam
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Walentynki :-)
« Odpowiedz #59 : 2009-02-17, 12:41:14 »

Nie wiem kogo i czym obraził "kangur", ale "MarekLisowski" i "kriss" wyzywając od głupich, napewno zachowali się "niegrzecznie" - to mało powiedziane.

Przepraszam bardzo ,a to ze Krystyna opty nazwała mnie  forumowym Stworzonkiem ,to nazywa się NIC? Shocked
To nie ma być obrażliwe dla mnie  Cool
Co wy na to? : CHce jeszcze raz podkreslić ze mnie bylo stać na słowo przepraszam ,chodzi o nazwanie Wioli głupia baba,  natomiast Forumowe Stworzonko nie jest wcale mniej obrazliwe Sad  Cool Cool
Czekam na przeprosiny KRYSSTYNO Rolling Eyes
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.