forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 16:48:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660325 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Orgia w brzuchu
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Orgia w brzuchu  (Przeczytany 33827 razy)
susi33
Go


Email
Orgia w brzuchu
« : 2009-02-16, 15:51:45 »

Dawno mnie tu nie bylo, ponieważ dawno nie mialem zadnych problemów Wink

Od pewnego czasu cierpie na dosc dziwna dopadlosc- mianowicie po kazdym posilku zaczyna sie u mnie prawdziwa symfonia z brzucha, jakies dzwieki przelewania burczenia brzeczenia i to zarówno na poziomie jelit jak i chyba żołądka. Oprócz tego wzdyma mnie i dosc duzo bekam. Musze przyznać że owa dolegliwość jest dość krępująca w towarzystwie ludzi. Dziwi mnie fakt że kiedy bylem u brata w UK i luzniej trzymalem sie diety (czasami przesadzalem z weglami ale oprocz teog to podstawa byly zoltka maslo i boczke z Polski) to bylem wrecz idealnym przykladem ŻO.

Moje dzienne wyliczenia tego co jem to około
- 70-80g białka (moze troche zbyt duzo ale jak oscylowalem wokol 65 to schudlem i mialem straszne problemy ze skórą a teraz wrocilo wszystko do normy i waze jakies 63kg przy wzroscie 173
-do 300 tłuszczu (nie wiem jak wy to robicie ze zjadacie te 200 i nie jestescie glodni, moze dlatego ze prowadze b aktywny trzyb życia)
- do 30 weglowodanow

Opróćz tego moje wydalanie nie jest takie jak na ŻO. Do kibela zdarza mi sie chodzic czasami nawet 3 razy dziennie.

Reszta domowników nie ma takich przypadłości wiec jakis syf w wodzie albo cos odpada.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #1 : 2009-02-16, 16:05:21 »

Gdzieś tu już na Forum pisałem o sposobie na tę przypadłość. Nie lubię się powtarzać. Very Happy
Ale jeśli się komu to przytrafi np: na "survivlu" - i ze zrozumiałych względów, nie ma pełnego wyposażenia - zawsze się może węglem drzewnym (nie popiołem!) poratować. Jest też skuteczny, ale trzeba zetrzeć go na proszek. A popiół jest na coś zupełnie innego. Confused

susi33
wpisz sobie w wyszukiwarkę tego Forum "carbon ..." - może ci wyszuka.
I nie przejmuj się, to nic groźnego.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #2 : 2009-02-16, 18:05:07 »

Mnie Admin poradzil  wegiel aktywny ... i pomoglo.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #3 : 2009-02-16, 18:14:47 »

Dawno mnie tu nie bylo, ponieważ dawno nie mialem zadnych problemów Wink

Od pewnego czasu cierpie na dosc dziwna dopadlosc- mianowicie po kazdym posilku zaczyna sie u mnie prawdziwa symfonia z brzucha, jakies dzwieki przelewania burczenia brzeczenia i to zarówno na poziomie jelit jak i chyba żołądka. Oprócz tego wzdyma mnie i dosc duzo bekam. Musze przyznać że owa dolegliwość jest dość krępująca w towarzystwie ludzi. Dziwi mnie fakt że kiedy bylem u brata w UK i luzniej trzymalem sie diety (czasami przesadzalem z weglami ale oprocz teog to podstawa byly zoltka maslo i boczke z Polski) to bylem wrecz idealnym przykladem ŻO.

Moje dzienne wyliczenia tego co jem to około
- 70-80g białka (moze troche zbyt duzo ale jak oscylowalem wokol 65 to schudlem i mialem straszne problemy ze skórą a teraz wrocilo wszystko do normy i waze jakies 63kg przy wzroscie 173
-do 300 tłuszczu (nie wiem jak wy to robicie ze zjadacie te 200 i nie jestescie glodni, moze dlatego ze prowadze b aktywny trzyb życia)
- do 30 weglowodanow

Opróćz tego moje wydalanie nie jest takie jak na ŻO. Do kibela zdarza mi sie chodzic czasami nawet 3 razy dziennie.

Reszta domowników nie ma takich przypadłości wiec jakis syf w wodzie albo cos odpada.


wydaje mi się, iz spozywasz za duzo bialka i za mało węgli, chyba faktycznie duzo się ruszasz skoro 300 g tluszczu potrafisz przerobić. czemu tak mało wegli? spokojnie 60 g moglabys zjadać i bialka  tez ok 60g .to takie moje spostrzezenie.
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #4 : 2009-02-16, 21:31:27 »

Ale czym moze to byc spowodowane? Boje sie zmniejszyc ilosc bialka poniewaz nie chce aby mnie na nowo wysypalo na skorze.

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #5 : 2009-02-16, 21:36:37 »

Ale czym moze to byc spowodowane? Boje sie zmniejszyc ilosc bialka poniewaz nie chce aby mnie na nowo wysypalo na skorze.



hm mi wysypka na skórze kojarzy sie z brzebiałczeniem ale jak widac to sprawa indywidualna. a nie bola sie łydki, głowa od tak małej ilosci weglowodanów?
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #6 : 2009-02-16, 21:38:40 »

Ale czym moze to byc spowodowane? Boje sie zmniejszyc ilosc bialka poniewaz nie chce aby mnie na nowo wysypalo na skorze.



ja miewałam burczenia i furczenia w brzuchu Very Happy od nadmiaru tłuszczy.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #7 : 2009-02-16, 21:40:35 »

Ale czym moze to byc spowodowane? Boje sie zmniejszyc ilosc bialka poniewaz nie chce aby mnie na nowo wysypalo na skorze.

Susi.
Zastosuj wegiel i daj znac jak bedziesz sie czula po zastosowniu jego.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #8 : 2009-02-16, 21:43:55 »

Ale czym moze to byc spowodowane? Boje sie zmniejszyc ilosc bialka poniewaz nie chce aby mnie na nowo wysypalo na skorze.

Susi.
Zastosuj wegiel i daj znac jak bedziesz sie czula po zastosowniu jego.

a wiecie skarby kochane ze wegiel wiąże wszystko łacznie z wszelkimi toksynami? utrudnia ich wydalenie. co prawda dotyczy to złaszcza tych którzy posiadaja biegunkę infekcyjną ale co prawda to prawda. Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #9 : 2009-02-17, 15:05:09 »

Dawno mnie tu nie bylo, ponieważ dawno nie mialem zadnych problemów Wink

Od pewnego czasu cierpie na dosc dziwna dopadlosc- mianowicie po kazdym posilku zaczyna sie u mnie prawdziwa symfonia z brzucha, jakies dzwieki przelewania burczenia brzeczenia i to zarówno na poziomie jelit jak i chyba żołądka. Oprócz tego wzdyma mnie i dosc duzo bekam. Musze przyznać że owa dolegliwość jest dość krępująca w towarzystwie ludzi. Dziwi mnie fakt że kiedy bylem u brata w UK i luzniej trzymalem sie diety (czasami przesadzalem z weglami ale oprocz teog to podstawa byly zoltka maslo i boczke z Polski) to bylem wrecz idealnym przykladem ŻO.

Moje dzienne wyliczenia tego co jem to około
- 70-80g białka (moze troche zbyt duzo ale jak oscylowalem wokol 65 to schudlem i mialem straszne problemy ze skórą a teraz wrocilo wszystko do normy i waze jakies 63kg przy wzroscie 173
-do 300 tłuszczu (nie wiem jak wy to robicie ze zjadacie te 200 i nie jestescie glodni, moze dlatego ze prowadze b aktywny trzyb życia)
- do 30 weglowodanow

Opróćz tego moje wydalanie nie jest takie jak na ŻO. Do kibela zdarza mi sie chodzic czasami nawet 3 razy dziennie.

Reszta domowników nie ma takich przypadłości wiec jakis syf w wodzie albo cos odpada.

 

Powiem Ci, ze jak sam przeczytasz czesc Swojej wypowiedzi do tyczacej braku bubububulgotania w UK to sam dojdziesz do wniosku, ze brakuje Ci wegla. Piles dziennie min 3 piwa politrowe, jedno dziennie na pewno "ciemne"  ktore, w rzeczy samej, dostarczyly Ci minimum 30 gr W. Do tego zjadales normalne posilki z ta ilosciaW do ktorej jestes przyzwyczajony.

Ilosc zjadanego przez Ciebie T i pytanie " jak my to robimy, ze......" tez uwazam, ze ma sobie duzo do zyczenia, jezeli chodzi o zrozumienie ZO. Zjadajac, jat to piszesz srednio 70 gr B powinienes zjadac tez 70 gr W!!! A ty jesz polowe tego nadrabiajac tluszczem. ZO nie polega na zjadaniu dziennie 1,5 kostki masla, bo to dieta wysokotluszczowa tylko na zachowaniu proporcji miedzy BTW, gdzie T jemy do 3,5 razy wiecej w sytuacji kiedy W jest od 1 do 1,5 w stgosunku do B.
Dlatego nie dziw sie Twoim bububububulgotaniom. Zjedz 8 x 200 mg wegla aktywnego na raz i zacznij sie odzywiac jak ZO zaleca. Very Happy
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #10 : 2009-02-17, 23:03:47 »

Masz racje piłem tam piwo Wink

Właśnie zjadłem 5x300mg węgla aktywnego.

Dziś i wczoraj staram się trzymać proporcji

dzisiaj zjadłem

64:211:48

i do tego jeszcze 40gr szynki gotowanej swojskiej roboty bo taka "dupka" została i nie moglem się powstrzymać Wink
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #11 : 2009-02-18, 18:25:15 »

Wzialem wczoraj ten wegiel i jeszcze podczas dnia lyknalem sobie jeszcze ze 3. Po zjedzeniu obiadu (mielony duszony na masle +marchewka) orgia w brzuchu ze hoho! Najdziwniejsze jest to że mi się odbija np gdy napiję sie herbaty.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #12 : 2009-02-18, 18:36:26 »

a po jakiego cziorta pijesz herbatę Shocked
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #13 : 2009-02-18, 22:55:49 »

Bo lubie?

Wydaje mi się że w książkach nie ma przeciwwskazań, ale mogę się mylić.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #14 : 2009-02-19, 12:23:12 »

Bo lubie?

Wydaje mi się że w ksi±żkach nie ma przeciwwskazań, ale mogę się mylić.

Sporo się naczytłlam na temat herbaty i dowiedzialam się że herbata jest bardziej szkodliwa dla zdrowia niż kawa, prawdziwa oczywiscie Laughing
Susi33 a czy Ty czasem ostatnio nie przechodziłaś kuracji antybiotykami?
bo po nich się ma rewolucję z powodu zaburzonej flory bakteryjnej i w takim wypadku dobrze jest włączyc sobie przez jakiś czas probiotyki ,najlepiej kupić w aptece np Pro Bakti4. Razz
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #15 : 2009-02-19, 14:20:43 »

Nie nie przechodziłem, nie chorowałem.

Już kompletnie nie wiem co moze być przyczyną teog harmidru. Istnieje taka możliwość że przy zwiększonej ilości bialka i zmniejszonej ilosci weglowodanów zakwasiłem sobie organizm?

Jak to jest z tym że nie jestescie głodni tka długo? U mnie to wyglada na walke z głodem. Zawsze staram sie troche przetrzymać ale potem głód rośnie. Może to być związane z tym że jestem młody i potrzebuje duzo energii? Czy to raczej jakas moja autosugestia? Jeżeli będę jadł do syta tak jak zaleca Jan to wtedy wyliczenie 0.8b/kg straci na znaczeni. Czy trzeba tylko pilnować zbilansowania posiłków ?
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #16 : 2009-02-19, 14:54:19 »

imho (!):
za duzo tluszczu, za malo bialka
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #17 : 2009-02-19, 15:35:12 »

Nie nie przechodziłem, nie chorowałem.

Już kompletnie nie wiem co moze być przyczyną teog harmidru. Istnieje taka możliwość że przy zwiększonej ilości bialka i zmniejszonej ilosci weglowodanów zakwasiłem sobie organizm?

Jak to jest z tym że nie jestescie głodni tka długo? U mnie to wyglada na walke z głodem. Zawsze staram sie troche przetrzymać ale potem głód rośnie. Może to być związane z tym że jestem młody i potrzebuje duzo energii? Czy to raczej jakas moja autosugestia? Jeżeli będę jadł do syta tak jak zaleca Jan to wtedy wyliczenie 0.8b/kg straci na znaczeni. Czy trzeba tylko pilnować zbilansowania posiłków ?
 

Jakie 0,8  ?????

Tylko i wylacznie zbilansowane posilki. Wink

Pamietajac, ze minimum T to 1,6x(B+W) Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #18 : 2009-02-19, 15:38:10 »

Cytuj
dzisiaj zjadłem

64:211:48

Czy pamietasz co zjadles danego dnia?

Sniadanie...............

Obiad......................

Kolacja......................
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #19 : 2009-02-19, 16:06:42 »

A pomyślaleś o robalach?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.