forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 19:41:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660287 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Orgia w brzuchu
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Orgia w brzuchu  (Przeczytany 33818 razy)
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #20 : 2009-02-19, 16:31:12 »

Śniadanie: 100g ryby po grecku, 100g żółtek, 45g masła
Drugie śniadanie: 100g pomarańcza, 100g parówek
Obiad: 200g gulaszu z brukselką, z książki optymalnej

Kolacji nie pamiętam.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #21 : 2009-02-19, 20:23:11 »

Wzialem wczoraj ten wegiel i jeszcze podczas dnia lyknalem sobie jeszcze ze 3. Po zjedzeniu obiadu (mielony duszony na masle +marchewka) orgia w brzuchu ze hoho! Najdziwniejsze jest to że mi się odbija np gdy napiję sie herbaty.
Shocked
A przed wejciem na DO tego nie mialeś Question
Może to być przejsciowa reakcja  z powodu zmiany diety.
Organizm zawsze na wszystko w jakis tam sposób reaguje ,Myślę ze pare dni możesz odczekać i jesli nie minie to musisz zapychać do lekarza.
Nie ma zartów Cool
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #22 : 2009-02-19, 20:44:42 »

Nie miałem, do zasad ŻO stosuje sie od ponad roku już tylko teraz coś mi sie poryło. Może dlatego że przez dłuższy czas jadłem za dużo białka 70-80 do 300 tłuszczu i przy tym 30 wegla. Może mi sie cos przez to popsulo i efektem tego jest moja dziwna dolegliwosc
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #23 : 2009-02-19, 20:59:00 »

jeszcze raz ponawiam , czy wziąles pod uwagę problemy z pasożytami.
Mialam to samo .Krótko po posilku byłam glodna i to burczenie w jelitach .
Wejdz na stronę :recepta na pasożyty; i poczytaj , pooglądaj i rozważ. serdecznie pozdrawiam
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #24 : 2009-02-19, 21:10:32 »

wejdz w gogle i wpisz :przywra trzustki: mozna tam obejrzec film
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #25 : 2009-02-19, 21:27:56 »

Nie brałem pod uwage pasożytów. Jednak ta przywra to robi inne objway niż ja mam.
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #26 : 2009-02-19, 21:52:27 »

MOże nie chodzi konkretnie o przywrę ale o inne paskudztwo. Mozesz spróbować tych zioł ktore podaje Kristan. Mi bardzo pomogly . Stracilam apetyt ten wilczy i czuje sie o wiele lepiej .Takie ziola kosztują zaledwie okolo 13 zl. I taka porcja starczy na dwa razy. Piłam ich więcej niż powinnam ,ale po uplywie dwoch tygodni zaczęły rosnąc mi w ustach. Więc przerwalam . Od kwietnia chce ponowic  , zobaczymy jak zareaguje organizm. Życze powodzenia . Są też tabletki do kupienia
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #27 : 2009-02-20, 11:41:45 »

Postanowiłem że w poniedziałek pójdę do lekarza jak mi się nie poprawi. Mam nadzieje że zapisze mnie na jakies badania i ze z nich się czegoś dowiem. Jak nic nie da to będę robił sobie te ziółka.

Tak btw moje śniadanie (100g boczku 40g masła 100g żółtek 200g marchewki mrożonej):
28:122:9.5
Zjedzone o 8 rano a o 11.40 jestem głodny i zjadłem sobie jogurt naturalny teraz. Ciekawi mnie co robie źle że jestem tak szybko głodny. Jakoś dużego wysilku fizycznego albo coś nie miałem w ciagu tych niecałych 4 godzin.
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #28 : 2009-02-20, 11:58:49 »

    Proporcje masz dobre bo aż ponad 4 tłuszczu na 1 g B.Jeżeli masz lokatorow  ,to wtedy bardzo szybko czuje się głód .
    Ja wiem że ciężko to zaakceptować że ktoś nas zjada ale to są fakty.
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #29 : 2009-02-20, 13:02:00 »

A jakie badania mozna "podpowiedzieć" lekarzowi aby zalecil na obecnosć naszych małych hodowli stworzonek ?
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #30 : 2009-02-20, 13:34:43 »

a moze zrob prostsze eksperimentum - wywal z menu takie gadżety jak parowki i brukselka (i inna celuloze) i sprawdz, czy nadal burczy
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #31 : 2009-02-20, 15:03:56 »

Sussi podpowiedzieć ci nie mogę bo pewnie lekarz bedzie wiedział co i jak . Kiedyś to sie nosilo w buteleczkach do sanepidu.A lamblie  wykrywalo sie poprzez sonde  Najczęściej badanie kalu nie wykrywa naszych lokatorów.Ja na samym początku tak jak zaleca dr. JK poprostu sie odrobaczylam tabletkami :metronidazol: chyba dobrze to pamiętam.Teraz pewnie są inne może bardziej skuteczne.Ale ziołka są super. Gorzkie ale jak sie nie ma innej alternatywy. Wole pić niż lykac tabletki.Sama swiadomośc ze pomagasz sobie zmienia ich smak. A tylko dwa tygodnie.Jeszcze dodam że termos w ktorym je parzylam nadaje sie juz tylko do żiolek. Guma wciągnęla ich aromat. Odwagi  .Lekarza narazie zostaw w spokoju i do dziela.
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #32 : 2009-02-20, 15:09:56 »

TAK TAK !!
Bierz antybiotyk bo inaczej zginiesz marnie !!

ps.
Az dziw ze nikt jeszcze nie zaproponowal ZAPPERA Laughing
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #33 : 2009-02-20, 15:56:07 »

  Ach Zenonie napewno masz rację z tym zapperem.Slyszalam wiele dobrego o tym urządzeniu. Doradz koledze.
  Ale o antybiotykach na robale to jeszcze nie slyszalam.
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #34 : 2009-02-20, 16:13:46 »

Problem w tym że parówki jadłem od świeta a jako że jadłem do 30g wegla to myśle że też nie były to jakies kosmiczne ilości celulozy. Do lekarza ide to postanowione- rodzice. Postarma sie wysępić jak najwięce refundowanych badań, tyle ile się da! Very Happy
Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #35 : 2009-02-20, 21:58:40 »

Z tego co przeczytałem z twoich postów to spróbuj zrobic sobie USG, moze masz kamienie w woreczku żółciowym
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #36 : 2009-02-25, 18:26:13 »

Ciekawostka z życia Very Happy

Byłem w końcu u lekarza, na samym początku wizyty powiedział że w tym wieku nie mogę mieć wrzodów, i po zmacaniu mi brzucha itp wypisał mi pantoprazolum które sotsuję się przy chorobie wrzodowej Very Happy, kupiłem sobie te tabletki jednak do ich brania przekonać się nie mogę i grzecznie sobie leżą.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #37 : 2009-02-25, 20:41:15 »

Ciekawostka z życia Very Happy

Byłem w końcu u lekarza, na samym początku wizyty powiedział że w tym wieku nie mogę mieć wrzodów, i po zmacaniu mi brzucha itp wypisał mi pantoprazolum które sotsuję się przy chorobie wrzodowej Very Happy, kupiłem sobie te tabletki jednak do ich brania przekonać się nie mogę i grzecznie sobie leżą.


To po co kupiles?

Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #38 : 2009-02-25, 21:43:24 »

Z ciekawości aby przeczytać ulotkę, lek był tak dziwacznie zapisany że nie mogłem się rozczytać z recepty a że dzieki recepcie kosztował dokladnie 4.58 PLN to niech mnie diabel wezmie do piekieł ale sie skusiłem i kupiłem dla ulotki Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Orgia w brzuchu
« Odpowiedz #39 : 2009-02-26, 06:37:32 »

Sussi, nie wiem co rano jesz i czy pasyje czosnek do Twojego sniadania.
Ja od dawna zjadam dwa zabki czosnku, siedze w biurze w niewielkim pomieszczeniu z trzema osobamim i nikt mi jeszcze nie zwrocil uwagi, ze smierdze czosnkiem. Nie, nie przez grzecznosc, tu takiego powiedzenia nie ma.

A dlaczego czosnek ?  poniewaz jest bakteriobujczy.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.