forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:28:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dość domysłów!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dość domysłów!  (Przeczytany 18218 razy)
toan
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #40 : 2009-01-29, 07:38:04 »

No to wiesz już dlaczego...? Laughing
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #41 : 2009-01-29, 08:55:51 »

Ty się Kangur nadal za bardzo koncentrujesz na Edycie. Laughing Nie szkoda ci na to twojego czasu?  Cool
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #42 : 2009-01-29, 10:57:18 »

Flo, z wymienionej przez Ciebie opcji - skorzystałabym tylko z masażu. Jedzenie we własnym zakresie Shocked (mnie często nie chce się jeść śniadań...), choć na jakikolwiek obiad nie kręciłabym nosem Very Happy. Kolacja - skubnięcie tego czy tamtego... też byłoby ok.
Zapisane
Czesław
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #43 : 2009-01-29, 12:37:22 »

Ja też, ale pod warunkiem, że masaż za darmo tam dają. A zwracają koszty podróży?.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #44 : 2009-01-29, 18:57:23 »

Tak czytam "kangur" Twoje posty i dochodzę do wniosku, że jednak nie lubisz ludzi, jak wielu... Szczęśliwie nie Ty tu decydujesz.
Przyjmij do wiadomości, że Dieta Optymalna jest za darmo, dla każdego, kto potrafi ją zastosować w prakcyce. Nie wolno mi więc tworzyć elitarnego Forum, tylko dlatego, aby było "ą" i "ę".
Jeśli ktoś chce skorzystać z Diety Optymalnej, to nie przeszkadza mu ani "Edyta", ani "kangur", ani inne rzeczy, bo wie gdzie szukać pomocy.

W stosowaniu DO nic nie powinno przeszkadzac, tylko "to" w cudzyslowie robi forum ilosciowe, a powinno byc jakosciowe.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #45 : 2009-02-09, 18:13:44 »

Ja takiego nie widzialem Smile I kto by sprawdzil czy te imie i nazwisko jest prawdziwe Smile Powinniscie troche wyluzowac,to nie jest ani moje forum ani wasze.Ja nikogo nie obrazam a wy swirujecie pawiana.Pewnie gdyby to bylo wasze forum to wywalalibyscie kazdego kto nie jest wam na reke i sami pisalibyscie ze soba Very Happy

Jestescie wszyscy tutaj zajebisci, wiem nie powinnam uzywać takich słów ale musiałam, jak czytam te posty to rże jak stara kobyła ze smiechu Very Happy
kocham was wszystkich.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Dość domysłów!
« Odpowiedz #46 : 2009-02-09, 18:20:57 »

Jestem na diecie optymalnej dobrych kilka lat i jestem z tego BARDZO ZADOWOLONA. Sama nie mogę nieraz znieść
jak inne osoby typu "EDYTA" obrażają użytkowników tego forum, ale takie zachowanie wobec innych świadczy o ich
braku kultury i inteligencji. Kiedyś częściej bywalam na forum i z chęcią przeglądalam  posty i częściej zabierałam głos
w różnych dyskusjach, ale właśnie przez takie osoby to forum BARDZO straciło i szczerze mówiąc nie mam ochoty tu
zaglądać - zbyt często.
Są tu osoby którym jestem bardzo, bardzo wdzięczna, które mi bardzo pomogły.I gdyby nie one nie było by tak dużej
poprawy w moim zdrowiu. Krótko mowiąc mam za co dziękować niektórym osobom z tego forum.
Pozdrawiam  

Czy warto byc az tak śmiertelnie powaznym? to szkodzi urodzie Very Happy, mi się podoba ze poważne dyskusje na temat diety przeplatane są paplaniną, to tez  jest potrzebne zeby odreagować stresy, pośmiac sie, wtedy śmietana lepiej siię wchłonie, białko znajdzie swoje miejsce
i wszystko zagra jak cza.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.