forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:00:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658468 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  alkohol w DO
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: alkohol w DO  (Przeczytany 13771 razy)
danmar-wojtek
Go


Email
alkohol w DO
« : 2009-02-23, 10:41:13 »

Witam wszystkich,
chciałbym stosować DO, a'propos, to kiedys ją stosowałem, czułem siez tym dobrze, ale ktos mnie od tego odciagnął
Teraz znowu chcę zacząć, mam jakieś bóle brzucha, ale lekarzom jakoś nie wierzę..........
Tylko jest jedna sprawa- lubię sobie dziennie wypić kilka, 3 standardowo, browary.
Jak to się ma do DO, czy mogę to uznać za jakąś dawkę "węgla" na dzień?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #1 : 2009-02-23, 11:04:13 »

Poproś kogoś, aby ci obliczył ile to jest 1,5l piwa w molach ATP. I będziesz wiedział dlaczego pić nie należy takich ilości alkoholu. Chyba, że zagryziesz mięsem pieczonym (gęsina najlepsza) i podpłomykiem maczanym w oliwie (tak aby oliwa nie skapywała!), a piwo zmienisz na wino. Taka dieta będzie idealna dla... Question - młodego, świarnego...
Bo po co się męczyć na DO?
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #2 : 2009-02-23, 11:06:43 »

Cytuj
3 standardowo, browary.
Jak to się ma do DO, czy mogę to uznać za jakąś dawkę "węgla" na dzień?
No jakies 60g  Confused
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #3 : 2009-02-24, 11:14:46 »

Witam wszystkich,
chciałbym stosować DO, a'propos, to kiedys ją stosowałem, czułem siez tym dobrze, ale ktos mnie od tego odciagnął
Teraz znowu chcę zacząć, mam jakieś bóle brzucha, ale lekarzom jakoś nie wierzę..........
Tylko jest jedna sprawa- lubię sobie dziennie wypić kilka, 3 standardowo, browary.
Jak to się ma do DO, czy mogę to uznać za jakąś dawkę "węgla" na dzień?
A nie ma komu odciągnąc Cie od tego piwa. Na każdej diecie 3 piwa dziennie to za dużo. Oj źle to wróży. I nie mów, że to tylko piwo. Narazie lubisz, potem będziesz musiał. Widziałam to nie raz. Pozdrawiam.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #4 : 2015-01-22, 12:30:44 »

O prosze a tutaj o nieszkodliwosci paru piwek dziennie, to z kolei znakomita wiadomosc dla tych, co wyrabiaja proporcjum na piwie, bo zdaje sie taki innowator tez sie znalazl i nawet napisal o tym ksiazke. 3pozdrowienia42 Very Happy
http://nauka.newsweek.pl/butelka-wina-lub-4-piwa-dziennie-wcale-nie-szkodza-zdrowiu,artykuly,355457,1.html#utm_source=rasp&utm_medium=click&utm_campaign=faceP
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #5 : 2015-01-22, 13:02:41 »

Może będą na receptę zapisywać? Shocked Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #6 : 2015-01-22, 23:26:20 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #7 : 2015-01-23, 08:35:15 »

....Nie wiedziałam, że wódka ma aż tyle węglowodanów. Ciekawa jest jak to jest z lampką wina półsłodkiego... Rolling Eyes
Kiedyś szukałam informacji na ten temat, ale były całkiem różne... Confused
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #8 : 2015-01-23, 09:23:26 »

No właśnie nie ma, ale ma, to jak z Twoim Młodym, nie je mielonego, ale je. Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #9 : 2015-01-23, 09:25:02 »

Alkohol ma weglowodany?  Shocked Eeee, no pani doradca zywieniowy..  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #10 : 2015-01-23, 09:26:40 »

...gramorównoważniki glukozowe Cool
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #11 : 2015-01-23, 09:30:25 »

Na odwaznikach to sie gavro zna najlepiej ale glukozowych to i ja nie widzialem nawet  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #12 : 2015-01-23, 09:36:52 »

Na pewno jeśli wypije się alkohol, to powinno się go ująć w bilansie dziennym (aby zachować optymalne proporcje) i uwzględnić spożyty alkohol jako węglowodany...
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #13 : 2015-01-23, 09:37:17 »

Na odwaznikach to sie gavro zna najlepiej ale glukozowych to i ja nie widzialem nawet  Laughing
http://www.pinterest.com/pin/209417451395652145/
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #14 : 2015-01-23, 09:43:52 »

Na pewno jeśli wypije się alkohol, to powinno się go ująć w bilansie dziennym (aby zachować optymalne proporcje) i uwzględnić spożyty alkohol jako węglowodany...

Ale jak?  Rolling Eyes
Zamiast chleba z wiadrem smalcu, czy jak?  Shocked  Wink
Alkohol bardzo odwadnia w trakcie utleniania aldehydu octowego do octanu i jest to główną przyczyną kaca.
Dlatego napicie się wody w stosownym momencie, przeważnie przypadającym na sen REM, w praktyce eliminuje przykre skutki zatrucia alkoholowego.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #15 : 2015-01-23, 09:44:24 »

Na pewno jeśli wypije się alkohol, to powinno się go ująć w bilansie dziennym (aby zachować optymalne proporcje) i uwzględnić spożyty alkohol jako węglowodany...
Laughing Jakos nigdy na to nie wpadlem, bo wychodzi na to, ze czasami powinienem nie jesc 2 dni, od czwartku zaczynajac  Laughing

Oj Renia, ty nie widzialas jaka sie robi wycinke na gigantycznych ilosciach alkoholu. Z rana czlowiek wyglada jak z zurnala wyciety, Gavro moze potwierdzic  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #16 : 2015-01-23, 09:49:00 »

Na pewno jeśli wypije się alkohol, to powinno się go ująć w bilansie dziennym (aby zachować optymalne proporcje) i uwzględnić spożyty alkohol jako węglowodany...

Ale jak?  Rolling Eyes
Zamiast chleba z wiadrem smalcu, czy jak?  Shocked  Wink
Alkohol bardzo odwadnia w trakcie utleniania aldehydu octowego do octanu i jest to główną przyczyną kaca.
Dlatego napicie się wody w stosownym momencie, przeważnie przypadającym na sen REM, w praktyce eliminuje przykre skutki zatrucia alkoholowego.  Cool

Właśnie tak. Very Happy Cool
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #17 : 2015-01-23, 09:49:13 »

Na pewno jeśli wypije się alkohol, to powinno się go ująć w bilansie dziennym (aby zachować optymalne proporcje) i uwzględnić spożyty alkohol jako węglowodany...
Laughing Jakos nigdy na to nie wpadlem, bo wychodzi na to, ze czasami powinienem nie jesc 2 dni, od czwartku zaczynajac  Laughing

Oj Renia, ty nie widzialas jaka sie robi wycinke na gigantycznych ilosciach alkoholu. Z rana czlowiek wyglada jak z zurnala wyciety, Gavro moze potwierdzic  Laughing
Potwierdzam. Cool
I trenuje się niezgorzej.
Ale pić to trza umić, ja się w tym pogubiłem. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #18 : 2015-01-23, 09:50:57 »

Na pewno jeśli wypije się alkohol, to powinno się go ująć w bilansie dziennym (aby zachować optymalne proporcje) i uwzględnić spożyty alkohol jako węglowodany...

Ale jak?  Rolling Eyes
Zamiast chleba z wiadrem smalcu, czy jak?  Shocked  Wink
Alkohol bardzo odwadnia w trakcie utleniania aldehydu octowego do octanu i jest to główną przyczyną kaca.
Dlatego napicie się wody w stosownym momencie, przeważnie przypadającym na sen REM, w praktyce eliminuje przykre skutki zatrucia alkoholowego.  Cool

Właśnie tak. Very Happy Cool

Komentowałam ten chleb z wiadrem smalcu, resztę dopisałeś potem...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: alkohol w DO
« Odpowiedz #19 : 2015-01-23, 09:54:10 »

Na pewno jeśli wypije się alkohol, to powinno się go ująć w bilansie dziennym (aby zachować optymalne proporcje) i uwzględnić spożyty alkohol jako węglowodany...
Laughing Jakos nigdy na to nie wpadlem, bo wychodzi na to, ze czasami powinienem nie jesc 2 dni, od czwartku zaczynajac  Laughing

Oj Renia, ty nie widzialas jaka sie robi wycinke na gigantycznych ilosciach alkoholu. Z rana czlowiek wyglada jak z zurnala wyciety, Gavro moze potwierdzic  Laughing

Nie mam pojęcia na czym może taka "wycinka" polegać.  Rolling Eyes Ale wiedzieć nie muszę...
Zapisane

Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 20 zapytaniami.