forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 03:00:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach  (Przeczytany 32124 razy)
viola44
Go


Email
Odp: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« Odpowiedz #60 : 2009-09-05, 13:41:33 »


admin, daj mi pobełkotac chwilkę z misiem ....proszę



 ale to

tylko się nie śmiej, ale to pomidory maja zwiazek z ATP?
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« Odpowiedz #61 : 2009-09-05, 13:43:15 »

Nawet "are" się na tobie poznał Smile
Mozemy się spodziewać wobec tego "Listy Misiaka" Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« Odpowiedz #62 : 2009-09-05, 13:49:36 »

Wiesz "slawek"
tak się zastanawiam, że ktoś sobie napisze, że "zjada 180g białka" - to niech sobie pisze, ale że się nie zastanowi, że to kilo szynki, półtora kg boczku, 30 kg truskawek, 60 kg jabłek... Wink I na końcu jeszcze: "kwaśniewski mu zaszkodził, bo kazał jeść 30kg" Wink ... Smile))
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« Odpowiedz #63 : 2009-09-05, 14:02:34 »

no właśnie, jak czytam ile ludzie bialka potrafią zjeść to myślę ze może mój zołądek jest połowe mniejszy w porownaniu z przeciętnym "zjadaczem chleba", nie pojmuje tego i już.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« Odpowiedz #64 : 2009-09-05, 20:41:36 »

nie pojmuje tego i już.

Bo czytać trzeba Kwaśniewskiego, a bełkot (poglądy, interpretacje itp.) sobie odpuścić bo... szkoda czasu nie mówiąc o zdrowiu Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« Odpowiedz #65 : 2009-09-05, 20:58:20 »

nie pojmuje tego i już.



Bo czytać trzeba Kwaśniewskiego, a bełkot (poglądy, interpretacje itp.) sobie odpuścić bo... szkoda czasu nie mówiąc o zdrowiu Wink

wszystko zależy z kim się "bełkocze"....blecked sugerujesz iż myślenie , wyciaganie wniosków jest błędem? Sad
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« Odpowiedz #66 : 2009-09-05, 22:39:50 »

no właśnie, jak czytam ile ludzie bialka potrafią zjeść to myślę ze może mój zołądek jest połowe mniejszy w porownaniu z przeciętnym "zjadaczem chleba", nie pojmuje tego i już.


Viola a ile zjadasz bialka?
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« Odpowiedz #67 : 2009-09-05, 22:57:12 »

adampio
powiem ci tak, od pewnego czasu jadam na sniadanie z białka zawsze biały ser, czasem dorzucę zółty, jaja a na obiad mięso z czego raz w tygodniu watrobę, poniewaz dawno nie liczyłam ile z tego wychodzi białka ( nie miałam potrzeby liczyć gdyż dobrze się czułam) dziś z ciekawości policzyłam i wyszło mi ok 60 g białka, staram się gdy jestem głodna pamiętać o białku i gdy nawet na wieczór poczuje głod nie jem samego tłuszczu np śmietanki tylko zawsze do niej dorzucę białko...taką ostatnio obrałam zasade...przez to lepiej funkocjonuje, nie jestem słaba, przede wszystkim moje jelita lepiej funkcjonują, dawniej najprawdopodobniej jadlam za malo białka, gdy tak pomysle to 30, 40 g, i gdy byłam głodna pod wieczór "futrowałam" się samym tłuszczem, to był bląd bo w nocy przelewało mi się w jelitach a rano przewaznie mialam biegunke....wegli jem niewiele, teraz w lecie głownie pomidory, miod, maliny, sliwki, o co daje natura, acha i kapuste lubie, buraczki tez. tylko nie myśl ze jadam poł słoika miodu dziennie, lyżeczka góra dwie płaskie lyzeczki. przeważnie robie kogel mogel z surowym zóltkiem. takie modyfikacje sobie wprowadziłam i jest mi z tym dobrze.

mnie dziwi 100, 120 g bialka na dobe, tyle bym  nie zdołała pochłonąć.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podpowiedzi organizu o jego potrzebach
« Odpowiedz #68 : 2009-09-06, 17:53:55 »

Tak się kiedyś pochwaliłam pomidorami "bawole serca" a tu chyba one są przyczyną mojej dolegliwości, jem je drugi dzień i otoi łydki i ręce mam całe zesypane czerwonymi kropeczkami które mnie swędzą, uczulenie,  podejrzewam pomidory ale tak naprawdę to nie wiem co mogło się podziać, czy ktoś kiedyś miał podobne dolegliwości?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.