forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 20:22:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659881 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny  (Przeczytany 61529 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #20 : 2009-03-17, 11:13:48 »

A,jeszcze uzupełnię, czemu to radość, ano dlatego, że mi się do staruszków już cierpliwość kończy. Do dzieci mam jej sporo, wręcz uważam, że dzieci "doładowują" mnie pozytywną energią, którą starsi ze mnie wyciągają.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #21 : 2009-03-17, 11:56:51 »

A,jeszcze uzupełnię, czemu to radość, ano dlatego, że mi się do staruszków już cierpliwość kończy. Do dzieci mam jej sporo, wręcz uważam, że dzieci "doładowują" mnie pozytywną energią, którą starsi ze mnie wyciągają.
 

ej o, ej, o bilans musi wyjsc na zero !!! Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #22 : 2009-03-17, 12:44:24 »

I wychodzi Embarassed
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #23 : 2009-04-20, 13:00:26 »

Teraz chcę podzielić się z wami smutkiem. Mój 9-cio letni syn Oliwier leży od wczoraj na chirurgii dziecięcej w szpitalu. Ma pęknięcie czaszki i wstrząs mózgu. Byłam u niego całą noc, teraz mam przerwę, bo mamy w dzień dyżur rodzinny przy nim. Jest u niego poprawa, przestał wymiotować, jak będzie dobrze to za 5 dni wróci do domu.
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #24 : 2009-04-20, 13:07:45 »

jak będzie dobrze to za 5 dni wróci do domu.

Bedzie dobrze bo nie może byc inaczej  Cool
Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #25 : 2009-04-20, 13:22:27 »

Bedzie dobrze bo nie może byc inaczej Cool
Pozdrawiam serdecznie.
Dzięki, też tak myślę. Przekonałam się, że najgorszym uczuciem jest bezradność.
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #26 : 2009-04-20, 13:31:49 »

... pęknięcie czaszki i wstrząs mózgu...

To bardzo przykra wiadomość.
Jeśli nie ma pourazowych porażeń - to będzie dobrze, bo dzieci znacznie lepiej regenerują takie urazy niż dorośli.
Obyście jak najszybciej byli razem w domu!
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #27 : 2009-04-20, 13:48:44 »

Trzymaj się dzielnie Reniu, będzie dobrze.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #28 : 2009-04-20, 14:39:51 »

...Teraz chcę podzielić się z wami smutkiem...

Nie bede pisal nic nie znaczacych slow,
musisz sie "wziasc w garsc" Renia i przelamac
wlasne slabosci!

Przed Toba wazne zadanie!

Musisz zmusic personel oddzialu,
a konkretnie "ordynatora" do natychmiastowego zrobienia
TOMOGRAFI KOMPUTEROWEJ albo REZONANSU!

Pisz, moze juz to wykonano?

 
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #29 : 2009-04-20, 15:22:12 »

...Teraz chcę podzielić się z wami smutkiem...

Nie bede pisal nic nie znaczacych slow,
musisz sie "wziasc w garsc" Renia i przelamac
wlasne slabosci!

Przed Toba wazne zadanie!

Musisz zmusic personel oddzialu,
a konkretnie "ordynatora" do natychmiastowego zrobienia
TOMOGRAFI KOMPUTEROWEJ albo REZONANSU!

Pisz, moze juz to wykonano?

 

zgadzam sie z miśkiem,  trzymaj sie renia.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #30 : 2009-04-21, 10:30:04 »

Synowi robiono tomografię komputerową zaraz po przyjęciu na izbę przyjęć. Wykazała ona pęknięcie czaszki z tyłu głowy i to, że mózg nie jest uszkodzony i nie ma żadnego krwiaka. Na izbie przejęć trzeba było czekać pół godziny. Ja byłam w niedzielę po południu w szkole jak to się stało. W domu z najmłodszym synem był tylko starszy 25 letni syn i on go zawiózł do szpitala. To był błąd, chociaż mamy 5 minut samochodem do szpitala, to jednak gdyby była karetka wezwana, toby od razu się nim zajęto. Syn spadł na tył głowy z ponad metrowego płotu, uderzając głową w kostkę brukową. Wchodził do sąsiada po swoją piłkę, która mu tam wpadła, bo furtką sąsiad nie pozwala dzieciakom wchodzić po piłkę. Dzisiaj już dostał syn w szpitalu jedzenie, zdjęto mu kołnierz ortop[edyczny, który był założony profilaktycznie. Nie może jeszcze siadać, leży plackiam dzień i noc. Ja śpię na leżaku do opalania, przykryta kocem, inne mamy podobnie. Niektóre w śpiworach, albo na materacach lub łóżkach polowych. Pełna partyzantka. Nie ma u nas pokojów dla matek z dziećmi, lub możliwości zapłacenia za spanie w łóżku. Najbardziej nie podaba mi się wypalenie zawodowe niektórych pielęgniarek, krzyczą na płaczące dzieci. Dobrze, że mój syn wraca do zdrowia i nie powinno być powikłań. Trochę mam wurzuty sumienia, że gdybym była w domu, to może nie doszłoby do tego. Wiem, że takie gdybanie nic nie daje, ale się samo włącza. Dziękuję Wam za słowa otuchy.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #31 : 2009-04-21, 13:16:48 »

Synowi robiono tomografię komputerową zaraz po przyjęciu na izbę przyjęć. Wykazała ona pęknięcie czaszki z tyłu głowy i to, że mózg nie jest uszkodzony i nie ma żadnego krwiaka. Na izbie przejęć trzeba było czekać pół godziny. Ja byłam w niedzielę po południu w szkole jak to się stało. W domu z najmłodszym synem był tylko starszy 25 letni syn i on go zawiózł do szpitala. To był błąd, chociaż mamy 5 minut samochodem do szpitala, to jednak gdyby była karetka wezwana, toby od razu się nim zajęto. Syn spadł na tył głowy z ponad metrowego płotu, uderzając głową w kostkę brukową. Wchodził do sąsiada po swoją piłkę, która mu tam wpadła, bo furtką sąsiad nie pozwala dzieciakom wchodzić po piłkę. Dzisiaj już dostał syn w szpitalu jedzenie, zdjęto mu kołnierz ortop[edyczny, który był założony profilaktycznie. Nie może jeszcze siadać, leży plackiam dzień i noc. Ja śpię na leżaku do opalania, przykryta kocem, inne mamy podobnie. Niektóre w śpiworach, albo na materacach lub łóżkach polowych. Pełna partyzantka. Nie ma u nas pokojów dla matek z dziećmi, lub możliwości zapłacenia za spanie w łóżku. Najbardziej nie podaba mi się wypalenie zawodowe niektórych pielęgniarek, krzyczą na płaczące dzieci. Dobrze, że mój syn wraca do zdrowia i nie powinno być powikłań. Trochę mam wurzuty sumienia, że gdybym była w domu, to może nie doszłoby do tego. Wiem, że takie gdybanie nic nie daje, ale się samo włącza. Dziękuję Wam za słowa otuchy.
 

Przykra historia. Najwazniejsze, ze nic powaznego sie nie stalo. A co by bylo gdyby.........no coz ja wierze w przeznaczenie, Tobie tez radze.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #32 : 2009-04-21, 20:56:13 »

. A co by bylo gdyby.........no coz ja wierze w przeznaczenie, Tobie tez radze.
nie czytałeś że strzeżonego to i Pan Bóg strzeże???????
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #33 : 2009-04-22, 16:33:26 »

Reniu,

już lepiej? Synek wraca do zdrowia?
Pozdrawiam
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #34 : 2009-04-22, 21:15:37 »

twoje dziecko nie powinno uderzyc glowka przy upadku z takiej wysokosci
ma brak pewnych odruchow 
 
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #35 : 2009-04-23, 14:34:13 »

Żywie sie optymalnie od pół roku i niestety moje żywienie w żaden sposób nie wpłynęło na mojego męża.On za nic w świecie nie daje sie namówic na ŻO-już próbowałam.Mój trzyletni synek za to lubi zjeśc ze mną jajecznice lub omlet.W mojej rodzinie tylko ja odżywiam sie optymalne. Doświadczyłam dobrodziejstw ŻO ale  nie zabraniam mojemu dziecku jeśc chleba.W przyszłości sam zdecyduje jak chce sie odżywiac.To będzie jego wybór.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #36 : 2009-04-23, 19:07:54 »

Synowi robiono tomografię komputerową zaraz po przyjęciu na izbę przyjęć. Wykazała ona pęknięcie czaszki z tyłu głowy i to, że mózg nie jest uszkodzony i nie ma żadnego krwiaka. Na izbie przejęć trzeba było czekać pół godziny. Ja byłam w niedzielę po południu w szkole jak to się stało. W domu z najmłodszym synem był tylko starszy 25 letni syn i on go zawiózł do szpitala. To był błąd, chociaż mamy 5 minut samochodem do szpitala, to jednak gdyby była karetka wezwana, toby od razu się nim zajęto. Syn spadł na tył głowy z ponad metrowego płotu, uderzając głową w kostkę brukową. Wchodził do sąsiada po swoją piłkę, która mu tam wpadła, bo furtką sąsiad nie pozwala dzieciakom wchodzić po piłkę. Dzisiaj już dostał syn w szpitalu jedzenie, zdjęto mu kołnierz ortop[edyczny, który był założony profilaktycznie. Nie może jeszcze siadać, leży plackiam dzień i noc. Ja śpię na leżaku do opalania, przykryta kocem, inne mamy podobnie. Niektóre w śpiworach, albo na materacach lub łóżkach polowych. Pełna partyzantka. Nie ma u nas pokojów dla matek z dziećmi, lub możliwości zapłacenia za spanie w łóżku. Najbardziej nie podaba mi się wypalenie zawodowe niektórych pielęgniarek, krzyczą na płaczące dzieci. Dobrze, że mój syn wraca do zdrowia i nie powinno być powikłań. Trochę mam wurzuty sumienia, że gdybym była w domu, to może nie doszłoby do tego. Wiem, że takie gdybanie nic nie daje, ale się samo włącza. Dziękuję Wam za słowa otuchy.
straszne macie tam wyrunki w tych polskich szpitalach.A gdzie dodatki Unijne?,...wiadomo, na co ida,szkoda gadac.
Renia,wszystko bedzie dobrze,zamartwianie sie nie pomaga w wyzdrowieniu twojego synka.Zycze tylko usmiechu,nawet gdyby mial byc na sile. Razz
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #37 : 2009-04-24, 10:32:22 »

Mój syn jest już praktycznie zdrowy, wyjdzie ze szpitala prawdopodobnie w poniedziałek. Od dzisiaj może już chodzić i pierwszą noc zgadza się być beze mnie w szpitalu. Nikt dokładnie nie wie jak on spadł, ani on sam nie pamięta. Prawdopodobnie spadł na nogi i poleciał na tył silą odrzutu. Mój 25 letni syn rzucił pzez to palenie, bo obiecał Bogu, że nie będzie palił, tylko, żeby brat wyzdrowiał. Same dobre rzeczy. Smile Pozdrawiam wszystkich
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #38 : 2009-04-24, 18:41:40 »

No i dzieki Bogu.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Wpływ ŻO na nieoptymalnych członków rodziny
« Odpowiedz #39 : 2009-04-24, 19:17:44 »

Mój syn jest już praktycznie zdrowy, wyjdzie ze szpitala prawdopodobnie w poniedziałek. Od dzisiaj może już chodzić i pierwszą noc zgadza się być beze mnie w szpitalu. Nikt dokładnie nie wie jak on spadł, ani on sam nie pamięta. Prawdopodobnie spadł na nogi i poleciał na tył silą odrzutu. Mój 25 letni syn rzucił pzez to palenie, bo obiecał Bogu, że nie będzie palił, tylko, żeby brat wyzdrowiał. Same dobre rzeczy. Smile Pozdrawiam wszystkich
....ale silne chlopaki :Pgratulacje.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.