forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 18:35:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660651 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Tematy dotyczące forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Tematy dotyczące forum  (Przeczytany 80642 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #60 : 2009-03-05, 10:37:17 »

Dzięki, zostaję i jako mutant bębę dyskutowała ze swoimi klonami Wink Smile
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #61 : 2009-03-05, 10:53:08 »

Tak lubiłam to forum, a teraz to nie wiem czy jest sens tu pisać?

Reniu Smile
Szorstko to wczoraj wyszło z mojej strony - przepraszam. Faceci juz tak mają Wink
Byc może jestem zbyt przeczulony w temacie szacunku dla czyjeś prywatności. Tak jestem wychowany i tak też wychowujemy nasze dzieci. Pewnie to staroświeckie, ale pewne normy muszą obowiązywać Wink
Pisz jak najwiecej,  a ja obiecuje z mojej strony, że nie będę się odzywać Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #62 : 2009-03-05, 12:08:45 »


Pisz jak najwiecej, a ja obiecuje z mojej strony, że nie będę się odzywać Smile
Dzięki, nie czuję się urażona, rozumiem Ciebie i proszę pisz jaknajwięcej Very Happy
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #63 : 2009-03-05, 12:31:21 »

Cytuj
P.S. Odezwałam się do Ciebie, bo chyba jednak nie jesteś  E...mutantem...   


ani E .... ani V..... ani inny mutant. Ja jestem po prostu "adampio" Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #64 : 2009-03-05, 12:31:49 »

Dzięki, zostaję i jako mutant bębę dyskutowała ze swoimi klonami Wink Smile

Fajnie ze tak zadecydowalas!!!
Musze jednak napisac, ze bardzo nie lubie, jak ktos sugeruje,
ze "nie musi pisac na forum", i moze zrezygnowac!  Shocked

Moim zdaniem jest to "bardzo szkaradna" manipulacja
obrazliwa zarowno dla forumowiczow jak i dla wlasciciela forum.

Uwazam, ze kazdy powinien miec "dostateczna" ilosc rozumu
aby z "pokora" przyjac "slowa krytyki" pod swoim adresem,
zwlaszcza gdy produkuje "planktoniczne fenomeny"!!!  Shocked Shocked Shocked

Ta pokora powinna dzialac w roznych kierunkach,
zarowno "w pozycji" donatora jak i akceptora!!!  Cool



Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #65 : 2009-03-05, 12:34:32 »

...Ja jestem po prostu "adampio" Very Happy...

Adam znasz zapewne to stare "gorolskie" powiedzenie:
ze "najciemniej jest pod latarnia"  Cool Laughing Razz

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #66 : 2009-03-05, 13:12:36 »

Renia!
Tutaj jest wielu fantastycznych ludzi Very Happy, ja patrze na to forum poprzez pryzmat właśnie tych osób, poza tym wiedza zawarta w archiwum jest naprawde ogromna, można poczytać, warto. A to czy wejdziesz w utarczki słowne czy nie, w duzym stopniu zależy od Ciebie.  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #67 : 2009-03-05, 13:52:39 »

...Ja jestem po prostu "adampio" Very Happy...

Adam znasz zapewne to stare "gorolskie" powiedzenie:
ze "najciemniej jest pod latarnia"  Cool Laughing Razz


 

Zgadza sie. Najciemniej zawsze bylo na Krupowkach. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #68 : 2009-03-05, 17:36:03 »

Renia!
Tutaj jest wielu fantastycznych ludzi Very Happy, ja patrze na to forum poprzez pryzmat wła¶nie tych osób, poza tym wiedza zawarta w archiwum jest naprawde ogromna, można poczytać, warto. A to czy wejdziesz w utarczki słowne czy nie, w duzym stopniu zależy od Ciebie.  Very Happy
Dzięki Viola Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #69 : 2009-03-05, 18:34:42 »

"renia"
nic się nie martw, nikt nie ucierpi z twojego powodu.
Jako początkujacej Internautce dam ci kilka dobrych rad (za pewnym mądrym Człowiekiem) dotyczących nie tylko "wirtualu".
1. Nie rozczulaj się nad sobą.
2. Bądź ostrożna w stosunkach z innymi ludźmi.
3. Myśl i czuj niezależnie od innych.
4. Przedkładaj samotność nad towarzystwo.
5. Nie przywiązuj wagi do czci i zniewagi, jak długo nie jesteś pewna, że one mogą być bardzo pożyteczne, albo bardzo szkodliwe dla ciebie.
6. Nie zrażaj sobie ludzi jeśli możesz.
7. Dbaj o życzliwość ludzi.
8. O ile możesz unikaj sporów.
9. Nie uznaj żadnego zdania bez sumiennego przekonania się o jego prawdzie albo przynajmniej o jego prawdopodobieństwie.
I najważniejsze:
10. staraj się uważać ludzi, którymi nie masz się zajmować za twory twojej wyobraźni. Ludzi poznanych w Internecie traktuj tak ze zdwojoną siłą.




Adminie, kto jest autorem powyższego? Jeśli mogę prosić.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #70 : 2009-03-05, 19:59:42 »

Zakonnik. J.M.B. Cool
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #71 : 2009-03-05, 20:03:18 »

Tak jestem wychowany i tak też wychowujemy nasze dzieci. Pewnie to staroświeckie...
tak to staroswieckie. nowoczesne malzenstwo to dwoch pederastow +pies - ze zacytuje klasyka
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #72 : 2009-03-05, 20:09:09 »

No bomba układ. Jeszcze aby to była pełna rodzina, to dałbym im dziewczynkę do adopcji, bo chłopca mogliby molestować. Pies też powinien być suką. Cool
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #73 : 2009-03-05, 20:11:00 »

Cytuj
Czyli wg Ciebie nieprawdy nie można utajnić?

Mozna Opal, mozna, tego masz przykladow tu na tym forum ....kilka. Np. podszywanie sie pod kogos innego i mowienie bzdur ( nieprawdy) jest utajnieniem nieprawdy,
mozna tez utajnic nieprawde, czyli klamstwo tak, jak to zrobila kodar....utajnila to kim jest......chyba, ze ponownie ktos utajnil klamstwo i napisal do Reni w imieniu Kodar a biedna Kodar o tym nic nie wie.

Takie podszywanie sie pod inne osoby jest jeszcze bardziej skandaliczne niz obnazenie prawdy.

A jeśli jeden mutant* "obnaża" rzekomą informację z priva drugiego mutanta? To czy to jest skandaliczne?
A jeśli mutant nr 1 obrzuca na forum inwektywami mutanta nr 2 (czyli de facto samą siebie) - to czy to jest skandal?

Wiesz, co tu jest najgorsze? Że to forum jest prawie jak teatr jednej aktorki, (wesolutkiej zresztą, jak zawsze)...  Razz  , która gra tutaj coraz to nowe role...  Shocked

I rzeczywiście - muszę jej pogratulować fantastycznego talentu do wkręcania tych nielicznych "prawdziwków" na tym forum...  Cool

Sama też niedawno dałam się wkręcić... o czym admin zechciał mnie uświadomić...  Cool  za co mu jeszcze raz dziękuję, bo naiwnie tkwiłabym dalej w błędzie, a ona dalej by się bawiła moim kosztem...   Cool

No cóż, teraz nasz muli-mutant ma trochę trudniejsze zadanie - musi zacząć pisać na foum poprawnie...  Laughing

P.S. Odezwałam się do Ciebie, bo chyba jednak nie jesteś  E...mutantem...  Laughing  Wink

* czytaj: ta sama osoba X występująca pod wieloma zmieniającymi się stale mutacjami
krystyna i opal to jedna i ta sama osoba.
banana jej dac i iech spada na drzewo  .
ostatnio wchodzilem na forum elektroda.pl ,bo szukalem przyczyny awarii mojej pralki.zgadnijcie co sie stalo? znalazlem.nawet byla instrukcja jak to naprawic-krok po kroku.
na tym forum mozna sie tylko dowiedziec kto jest czyim klonem ---->czyli w zasadzie nic.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #74 : 2009-03-05, 20:15:23 »

Ale krystyna i jej klon kochają się w takich ustaleniach na wszystkich forach w których uczestniczą. To jest nieukeczalne.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #75 : 2009-03-05, 20:23:16 »

Otrzymałam e-maila od osoby  znanej i lubianej (tak mi się wydaje) na tym forum, z informacją, że ta osoba rezygnuje z diety, bo zaczęła poważnie chorować. Jednocześnie pisze mi, żebym się diety trzymała jak mi służy. Informację tę dostałam z miesiąc temu i ją zignorowałam. Zastanawia mnie tylko, czemu ta osoba pisała do mnie prywatnie, a nie na forum. Na forum nic nie narzeka. Uważam, iż działają tu osoby dbające o to, aby jak najwięcej osób zniechęcić do DO. Wczoraj podawali w TV, że można wynająć osoby (ogłaszają się) do pisania na forum w klimacie, jaki sobie zleceniodawca życzy. Osoby te muszą pisać bezbłędnie, mieć ogólną wiedzę i czas. Tu, uważam, że są takie osoby i zniechęcają początkujących. Już kiedyś pisałam o tym, iż wątpię, żeby ktoś miał w sobie tyle złości, żeby robić to tylko dla satysfakcji.
Renia,jezeli o mnie chodzi,gwoli wyjasnienia napisze tak,z diety nie zrezygnowalam,nadal jem tlusto.
Niestety nie jadam codziennie jajek,nie pije codziennie smietany ani nie jem codziennie wieprzowiny.Mimo,to jem rowniez tlusto i kazdego dnia inaczej.
Nigdy nie ukrywalam,ze wprowadzam rozne eksperymenty i korzystam z porad lekarki.Nigdy nie stawialam sie za wzor do nasladowania jezeli chodzi o Diete Optymalna.
Czesto przeginalam albo z weglowodanami albo z tluszczem albo z bialkami,rowniez ujawniajac sie z tym na Forum.Nigdy nie narzekalam,ze Dieta jest do bani albo jeszcze gorzej.
Kazdemu nowicjuszowi staralam sie jak tylko moglam zachecic do Diety i podtrzymac na duchy,gdy sie zalamywal.Az dziw mnie bierze,ze zostalam zrozumiana inaczej. Confused Confused Confused
Pragne zdementowac jeszcze pogloske,ze ciezko zachorowalam.Bedac u lekarza medycyny alternatywniej,dowiedzialam sie,ze mam zapalenie jelita grubego.Do tej pory nie wykonalam badan typu endoskopia.A zaczelam dokladniej uwazac na dobor moich posilkow.Zaczelam graniczac moja zarlocznosc,ktorej nie moglam pozbyc sie  nawet wtedy,gdy jadalam tluszcz. Sad
 Od ok.2 tygodni przestalam nawet jadac po godz.17.czesto zaczynam sniadanie dopiero o 11 godz.lub pozniej.
Jeszcze na dowod,ze jestem zdrowa i normalna podaje stronke,gdzie mozna mnie zobaczyc i podziwiac  Laughing :PDla zainteresowanych ale nie matrymonialnie podaje,ze ukonczylam 51 lat. Razz Laughing
http://www.syndykat.de/galeria/koncerty/images/_WIR0094.jpg

Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #76 : 2009-03-05, 20:25:48 »

banana jej dac,bo nie wnosi zadnej pozytecznej wiedzy.od niej dowiedzielem sie co nieco o IP-wierze ,ze ma na ten temat duza wiedze ,ale to chyba nie to forum.
nie wnosi nic ,sieje zamet,przez co nie moga sie forumowicze skupic na istotnych sprawach.
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #77 : 2009-03-05, 20:26:37 »

moj przedostatni post dotyczy krystyny=opal.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #78 : 2009-03-05, 20:31:02 »

Faktycznie uczestnictwo krystyny=opal ogranicza się tylko do prowokowania i tropienia klonów. Sad
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #79 : 2009-03-05, 20:55:18 »

tak jak mowie-banana ,bo prowokuje,naskakuje na uzytkownikow ,a potem glowa w piasek -chyba to sie nie skończy na tym .
no widac jak na dloni,ze ma problem ze soba.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.