forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 15:51:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660641 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Tematy dotyczące forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Tematy dotyczące forum  (Przeczytany 80633 razy)
viola44
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #80 : 2009-03-05, 21:12:21 »

tak jak mowie-banana ,bo prowokuje,naskakuje na uzytkownikow ,a potem glowa w piasek -chyba to sie nie skończy na tym .
no widac jak na dloni,ze ma problem ze soba.

Co znaczy dać jej banana? jak Ty się odnosisz do kobiet? Co Ty sobie wyobrazasz? Myslisz, ze ktokolwiek tutaj będzie tolerowal takie zachowanie? Ty prowokujesz przez tego typu komentarze. Dosyc tej zabawy, rozumiesz? Nie życze sobie tutaj takich tekstów pod adresem kobiet. .
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #81 : 2009-03-05, 21:19:18 »

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #82 : 2009-03-05, 22:06:22 »

Krystyna to na pewno nie Opal
Krystyna ma poczucie humoru i ego na zdrowym poziomie
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #83 : 2009-03-05, 22:34:26 »

Otrzymałam e-maila od osoby  znanej i lubianej (tak mi się wydaje) na tym forum, z informacją, że ta osoba rezygnuje z diety, bo zaczęła poważnie chorować. Jednocześnie pisze mi, żebym się diety trzymała jak mi służy. Informację tę dostałam z miesiąc temu i ją zignorowałam. Zastanawia mnie tylko, czemu ta osoba pisała do mnie prywatnie, a nie na forum. Na forum nic nie narzeka. Uważam, iż działają tu osoby dbające o to, aby jak najwięcej osób zniechęcić do DO. Wczoraj podawali w TV, że można wynająć osoby (ogłaszają się) do pisania na forum w klimacie, jaki sobie zleceniodawca życzy. Osoby te muszą pisać bezbłędnie, mieć ogólną wiedzę i czas. Tu, uważam, że są takie osoby i zniechęcają początkujących. Już kiedyś pisałam o tym, iż wątpię, żeby ktoś miał w sobie tyle złości, żeby robić to tylko dla satysfakcji.
Renia,jezeli o mnie chodzi,gwoli wyjasnienia napisze tak,z diety nie zrezygnowalam,nadal jem tlusto.
Niestety nie jadam codziennie jajek,nie pije codziennie smietany ani nie jem codziennie wieprzowiny.Mimo,to jem rowniez tlusto i kazdego dnia inaczej.
Nigdy nie ukrywalam,ze wprowadzam rozne eksperymenty i korzystam z porad lekarki.Nigdy nie stawialam sie za wzor do nasladowania jezeli chodzi o Diete Optymalna.
Czesto przeginalam albo z weglowodanami albo z tluszczem albo z bialkami,rowniez ujawniajac sie z tym na Forum.Nigdy nie narzekalam,ze Dieta jest do bani albo jeszcze gorzej.
Kazdemu nowicjuszowi staralam sie jak tylko moglam zachecic do Diety i podtrzymac na duchy,gdy sie zalamywal.Az dziw mnie bierze,ze zostalam zrozumiana inaczej. Confused Confused Confused
Pragne zdementowac jeszcze pogloske,ze ciezko zachorowalam.Bedac u lekarza medycyny alternatywniej,dowiedzialam sie,ze mam zapalenie jelita grubego.Do tej pory nie wykonalam badan typu endoskopia.A zaczelam dokladniej uwazac na dobor moich posilkow.Zaczelam graniczac moja zarlocznosc,ktorej nie moglam pozbyc sie  nawet wtedy,gdy jadalam tluszcz. Sad
 Od ok.2 tygodni przestalam nawet jadac po godz.17.czesto zaczynam sniadanie dopiero o 11 godz.lub pozniej.
Jeszcze na dowod,ze jestem zdrowa i normalna podaje stronke,gdzie mozna mnie zobaczyc i podziwiac  Laughing :PDla zainteresowanych ale nie matrymonialnie podaje,ze ukonczylam 51 lat. Razz Laughing
http://www.syndykat.de/galeria/koncerty/images/_WIR0094.jpg


 

Kodar, nie czytalem innych wypowiedzi po tej. Chce tylko odpowiedz na pytania:
napisalas maila do "reni"?
jestes podstawiona?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #84 : 2009-03-05, 22:40:05 »

No to sie narobilo. Okazuje sie, ze tylko admin i ja to internauci bez podwojnego paszportu!!!!!!!!!!
No, coz jezeli w waszym mniemaniu na tym polega wymiana pogladow na temat ZO...to zegnam. Ja se dom rade.
A tak lubilem tu byc.
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #85 : 2009-03-05, 22:50:11 »

tak jak mowie-banana ,bo prowokuje,naskakuje na uzytkownikow ,a potem glowa w piasek -chyba to sie nie skończy na tym .
no widac jak na dloni,ze ma problem ze soba.

Co znaczy dać jej banana? jak Ty się odnosisz do kobiet? Co Ty sobie wyobrazasz? Myslisz, ze ktokolwiek tutaj będzie tolerowal takie zachowanie? Ty prowokujesz przez tego typu komentarze. Dosyc tej zabawy, rozumiesz? Nie życze sobie tutaj takich tekstów pod adresem kobiet. .
a kim ty tutaj niby jestes,ze nie zyczysz sobie?klonem kobietonem? twoje forum-widac tak.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #86 : 2009-03-05, 22:56:55 »

Zakonnik. J.M.B. Cool



Violu44, dziękuję. Poszłam tą drogą i znalazłam więcej - http://pl.wikiquote.org/wiki/J%C3%B3zef_Maria_Boche%C5%84ski .
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #87 : 2009-03-05, 23:02:45 »

Viola swoją drogą ciekawy awatar-nagie ramiona-sexowne-coby nie mówić.
Usta - pociagajace .
mysle,ze chcesz tu kogos zwabic.
niech zgadne -dol -owlosiony tors ?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #88 : 2009-03-05, 23:03:37 »

Cytuj
Renia,jezeli o mnie chodzi,gwoli wyjasnienia napisze tak,z diety nie zrezygnowalam,nadal jem tlusto.
Niestety nie jadam codziennie jajek,nie pije codziennie smietany ani nie jem codziennie wieprzowiny.Mimo,to jem rowniez tlusto i kazdego dnia inaczej.
Nigdy nie ukrywalam,ze wprowadzam rozne eksperymenty i korzystam z porad lekarki.Nigdy nie stawialam sie za wzor do nasladowania jezeli chodzi o Diete Optymalna.
Czesto przeginalam albo z weglowodanami albo z tluszczem albo z bialkami,rowniez ujawniajac sie z tym na Forum.Nigdy nie narzekalam,ze Dieta jest do bani albo jeszcze gorzej.
Kazdemu nowicjuszowi staralam sie jak tylko moglam zachecic do Diety i podtrzymac na duchy,gdy sie zalamywal.Az dziw mnie bierze,ze zostalam zrozumiana inaczej. Confused Confused Confused
Pragne zdementowac jeszcze pogloske,ze ciezko zachorowalam.Bedac u lekarza medycyny alternatywniej,dowiedzialam sie,ze mam zapalenie jelita grubego.Do tej pory nie wykonalam badan typu endoskopia.A zaczelam dokladniej uwazac na dobor moich posilkow.Zaczelam graniczac moja zarlocznosc,ktorej nie moglam pozbyc sie  nawet wtedy,gdy jadalam tluszcz. Sad
 Od ok.2 tygodni przestalam nawet jadac po godz.17.czesto zaczynam sniadanie dopiero o 11 godz.lub pozniej.
Jeszcze na dowod,ze jestem zdrowa i normalna podaje stronke,gdzie mozna mnie zobaczyc i podziwiac  Laughing :PDla zainteresowanych ale nie matrymonialnie podaje,ze ukonczylam 51 lat. Razz Laughing
http://www.syndykat.de/galeria/koncerty/images/_WIR0094.jpg


Cytuj
"Kodar", przepraszam Cię za upubnicznienie Twojej prywatnej wiadomości, działałam zbyt impulsywnie, a przez tę podejrzliwość furumową, wzięłam Cię za osobę działającą przeciw rozszerzaniu  dobrego imienia o DO. Dużo zawdzięczam tej metodzie żywienia i bronię jej jak lwica .Pewnie z tym przesadzam, no ale nie mogę się pohamować. Confused
Zapisane

MarekLisowski
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #89 : 2009-03-05, 23:14:10 »

ludzie bójta sie i na sztorc kosa -krystyna przeglada profil WojciechS- bedzie nastepny klon.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #90 : 2009-03-05, 23:16:48 »

sprawy wymknely sie spod kontroli.... ewidentnie...
nie pierwszy raz zrobil sie kwas :s
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #91 : 2009-03-06, 05:36:11 »

No to sie narobilo. Okazuje sie, ze tylko admin i ja to internauci bez podwojnego paszportu!!!!!!!!!!
No, coz jezeli w waszym mniemaniu na tym polega wymiana pogladow na temat ZO...to zegnam. Ja se dom rade.
A tak lubilem tu byc.

Adampio, mam nadzieje, ze to nie oznacza, ze obraziles sie na "forum". Bylaby to wieeeelka szkoda  Crying or Very sad Crying or Very sad
Od siebie moge Cie zapewnic, ze osobiscie jestem jedyna, unikatowa i jak najbardziej pro-ZO Razz  Cool, (mimo ze robie ort na orcie  Razz)
I mam wrazenie, ze jeszcze sporo takich osob sie znajdzie, choc przyznam Ci, ze rzeczywiscie w tych okolicznosciach nie mozna byc juz niczego pewnym Shocked
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #92 : 2009-03-06, 07:55:49 »

Adminie, kto jest autorem powyższego? Jeśli mogę prosić.

Już się wyjaśniło, ale ja kilka dni temu będąc w mieście Łódź kupiłem w antykwariacie kilka starych papierowych pereł, a między nimi właśnie "Podręcznik mądrości tego świata". Książka papierowa ma świetny romiar (A6 chyba) - i jest idealna do czytania na moich leśnych spacerach, bo każda prawie przeczytana sentencja daje do myślenia. Od połowy grudnia chodzę, ale w przyszłym tygodniu zaczynam bieganie! Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #93 : 2009-03-06, 09:12:06 »

Otrzymałam e-maila od osoby  znanej i lubianej (tak mi się wydaje) na tym forum, z informacją, że ta osoba rezygnuje z diety, bo zaczęła poważnie chorować. Jednocześnie pisze mi, żebym się diety trzymała jak mi służy. Informację tę dostałam z miesiąc temu i ją zignorowałam. Zastanawia mnie tylko, czemu ta osoba pisała do mnie prywatnie, a nie na forum. Na forum nic nie narzeka. Uważam, iż działają tu osoby dbające o to, aby jak najwięcej osób zniechęcić do DO. Wczoraj podawali w TV, że można wynająć osoby (ogłaszają się) do pisania na forum w klimacie, jaki sobie zleceniodawca życzy. Osoby te muszą pisać bezbłędnie, mieć ogólną wiedzę i czas. Tu, uważam, że są takie osoby i zniechęcają początkujących. Już kiedyś pisałam o tym, iż wątpię, żeby ktoś miał w sobie tyle złości, żeby robić to tylko dla satysfakcji.
Renia,jezeli o mnie chodzi,gwoli wyjasnienia napisze tak,z diety nie zrezygnowalam,nadal jem tlusto.
Niestety nie jadam codziennie jajek,nie pije codziennie smietany ani nie jem codziennie wieprzowiny.Mimo,to jem rowniez tlusto i kazdego dnia inaczej.
Nigdy nie ukrywalam,ze wprowadzam rozne eksperymenty i korzystam z porad lekarki.Nigdy nie stawialam sie za wzor do nasladowania jezeli chodzi o Diete Optymalna.
Czesto przeginalam albo z weglowodanami albo z tluszczem albo z bialkami,rowniez ujawniajac sie z tym na Forum.Nigdy nie narzekalam,ze Dieta jest do bani albo jeszcze gorzej.
Kazdemu nowicjuszowi staralam sie jak tylko moglam zachecic do Diety i podtrzymac na duchy,gdy sie zalamywal.Az dziw mnie bierze,ze zostalam zrozumiana inaczej. Confused Confused Confused
Pragne zdementowac jeszcze pogloske,ze ciezko zachorowalam.Bedac u lekarza medycyny alternatywniej,dowiedzialam sie,ze mam zapalenie jelita grubego.Do tej pory nie wykonalam badan typu endoskopia.A zaczelam dokladniej uwazac na dobor moich posilkow.Zaczelam graniczac moja zarlocznosc,ktorej nie moglam pozbyc sie  nawet wtedy,gdy jadalam tluszcz. Sad
 Od ok.2 tygodni przestalam nawet jadac po godz.17.czesto zaczynam sniadanie dopiero o 11 godz.lub pozniej.
Jeszcze na dowod,ze jestem zdrowa i normalna podaje stronke,gdzie mozna mnie zobaczyc i podziwiac  Laughing :PDla zainteresowanych ale nie matrymonialnie podaje,ze ukonczylam 51 lat. Razz Laughing
http://www.syndykat.de/galeria/koncerty/images/_WIR0094.jpg


 

Kodar, nie czytalem innych wypowiedzi po tej. Chce tylko odpowiedz na pytania:
napisalas maila do "reni"?
jestes podstawiona?
Adam,oczywiscie,ze pisalam z "renia"i  jeszcze z wieloma innymi z tego forum.Podstawiona,to ja nie jestem. Laughing
 Przedstawiona w zlym swietle,to fak,ale  nie  pierwsza i nie ostatnia na tym Forum. Sad

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #94 : 2009-03-06, 09:18:29 »

No to sie narobilo. Okazuje sie, ze tylko admin i ja to internauci bez podwojnego paszportu!!!!!!!!!!
No, coz jezeli w waszym mniemaniu na tym polega wymiana pogladow na temat ZO...to zegnam. Ja se dom rade.
A tak lubilem tu byc.
Adam,tez lubie tu byc,chociaz juz coraz rzadziej..........
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #95 : 2009-03-06, 10:16:23 »

"Adampio",czy Ci nie żal?
"Apampio", wracaj...
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #96 : 2009-03-06, 11:19:20 »

"Adampio",czy Ci nie żal?
"Apampio", wracaj...
 

spoko, spoko. Tylko jest to denerwujace, ze czlowiek nie ma pojecia z kim gada. Czasami myslisz, ze rozmawiasz z 3-ma badz 4-ma osobami a na koniec okazuje sie, ze rozmawiales z jedna osoba. W taki sytuacji lubie pogadac z inteligetna osoba..........wlasnie ze soba samym. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #97 : 2009-03-06, 11:29:39 »

..ufff... Very Happy
Zapisane

sewero
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #98 : 2009-03-06, 12:04:31 »

Nie bylo mnie pare dni a tu taki watek. Az mnie ciarki przelecialy jak przeczytalam ze chodzi o kodar.
Bardzo ja lubie i mam z nia od czasu do czasu prywatny kontakt. Dla mnie to ona nigdy nie byla przeciwnikiem DO. Wrecz przeciwnie. Co ma zrobic ? Pomimo DO wszystkich dolgliwosci sie nie pozbyla! Co wy byscie zrobili? Ona nie siedzi w miejscu i nei czeka a szuka dalej.
Moja rodzina tez odzywia sie optymalnie. Pomimo tego wystepuja rozne dolegliwosci. Tez czasem watpie w DO. Nigdy jednak z niej nie zrezygnuje. Dlatego przychodze tutaj aby czasem podtrzymac siebie na duchu.
NIe wyobrazacie sobie ile WY takim osobom np jak ja dajecie.
Ciesze sie ze adam zostaje. Od niego tutaj mozna najwiecej sie nauczyc. Renia mysle ze KOdar nie miala zlych zamiarow. Nie wierze ze chciala cie od DO odciagnac. Moze zle sie wyrazila. Kazdy z nas jest tylko czlowiekiem i ma prawo do bledow.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich optymalnych.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #99 : 2009-03-06, 12:22:01 »

"kodar"
czy możesz wyjaśnić w jakiś racjonalny sposób swoje postępowanie?
czy powinnam jeszcze wyjasniac i jak,to co???????????? Shocked
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.