forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 10:09:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658490 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Tematy dotyczące forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Tematy dotyczące forum  (Przeczytany 80225 razy)
josul
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #20 : 2009-03-04, 17:07:59 »

Witam, co prawda jestem bardzo, bardzo nowa na forum (właściwie parę dni temu napisałam tutaj mój pierwszy post w życiu),ale z dieta związana jestem od 98, teraz po niewielkich i krótkotrwałych odstępstwach wróciłam do DO i chciałabym aktywniej uczestniczyć w forum. Przeczytałam parę postów kodar, w tym kilka pierwszych i uważam, że ta osoba, jeżeli wysłala taki e-mail, może faktycznie poważnie zachorowała i myślę, ze po  tej całej stuacji się odezwie z wyjaśnieniami.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #21 : 2009-03-04, 17:14:11 »

tez tak uwazam.

uwazam, ze nie nalezy od razu zakladac, ze kodar jest tajnym agentem instytutu zywnosci i zywienia albo kims w tym rodzaju, ale po prostu napisala reni, jak to u niej wyglada. gdyby stwierdzila to publicznie na forum, to zaraz miala by lawine postow, itp.

inna kwestia czy to jest postepowanie etyczne czy nie....

(oczywiscie nie moglam sobie podarowac aby nie wtracic swoich trzech groszy do calego balaganu)
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #22 : 2009-03-04, 17:19:13 »

"renia"
nic się nie martw, nikt nie ucierpi z twojego powodu.
Jako początkujacej Internautce dam ci kilka dobrych rad (za pewnym mądrym Człowiekiem) dotyczących nie tylko "wirtualu".
1. Nie rozczulaj się nad sobą.
2. Bądź ostrożna w stosunkach z innymi ludźmi.
3. Myśl i czuj niezależnie od innych.
4. Przedkładaj samotność nad towarzystwo.
5. Nie przywiązuj wagi do czci i zniewagi, jak długo nie jesteś pewna, że one mogą być bardzo pożyteczne, albo bardzo szkodliwe dla ciebie.
6. Nie zrażaj sobie ludzi jeśli możesz.
7. Dbaj o życzliwość ludzi.
8. O ile możesz unikaj sporów.
9. Nie uznaj żadnego zdania bez sumiennego przekonania się o jego prawdzie albo przynajmniej o jego prawdopodobieństwie.
I najważniejsze:
10. staraj się uważać ludzi, którymi nie masz się zajmować za twory twojej wyobraźni. Ludzi poznanych w Internecie traktuj tak ze zdwojoną siłą.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #23 : 2009-03-04, 17:45:44 »

Dziękuję za cenne rady, postaram się z nich jaknajbardziej skorzystać. Uważam jednak, że ja tu jestem mało ważna, dużo ważniejsza jest DO i jej propagowanie.
Zapisane

Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #24 : 2009-03-04, 19:33:01 »

Reniu jaki masz cel w upublicznianiu prywatnych e-maili na forum?
Niewolno tego robić! Pomijam, że może to byc manipulacja, zemsta czy inne zwykłe ludzkie słabości Wink
Tak się po prostu nie postępuje  Confused

Prywatnym e-mailem jest także groźba, szantaż,...... Czy także nie można takiego e-maila upublicznić???

"Ja jestem twoim przyjacielem i ty jesteś moim. Ja mogę tobie wszystko powiedzieć i ty mnie możesz wszystko powiedzieć- kamieniu!!!!"
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #25 : 2009-03-04, 20:12:01 »

Prywatnym e-mailem jest także groźba, szantaż,...... Czy także nie można takiego e-maila upublicznić???

O rany, ale to nie ten kaliber! Wink
W przypadku groźby, szantażu powiadamiamy prokuraturę ze wszystkimi tego konsekwencjami.
 
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #26 : 2009-03-04, 20:19:07 »

[Prywatnym e-mailem jest także groźba, szantaż,...... Czy także nie można takiego e-maila upublicznić???

Oczywiście, że nie!!! Wszelkie groźby, szantaże zgłasza się do odpowiednich służb, do prokuratury, jeżeli sytuacja tego wymaga. To oni są właściwym organem do śledzenia wszelkich nieprawidłowości i zapobiegania łamaniu prawa. Ujawnianie prywatnej korespondencji mało, że jest nieetyczne, to wykracza poza przyjęte w naszym kraju normy społeczne. Oczywiście kara jako taka za to nie grozi, bez udowodnienia szkodliwości czynu. Jednak takie postępowanie jest uznawane jako donosicielstwo, manipulację i nadużycie zaufania osoby piszącej. Obojętnie jakim celom to miało służyć -wstyd!!!
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #27 : 2009-03-04, 20:31:49 »

Właściwie również osoby wyłudzające podanie informacji z utajnionej (prywatnej) korespondencji - z łatwością można podciągnąć pod niejeden art. z Kodeksu Karnego Smile O konsekwencjach narazie nie napiszę.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #28 : 2009-03-04, 20:48:25 »

trzeba chyba przynalezec do "służb", zeby w takie rzeczy wierzyc
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #29 : 2009-03-04, 20:56:19 »

trzeba chyba przynalezec do "służb", zeby w takie rzeczy wierzyc

Twój tok myślenia nie jest dla mnie zaskoczeniem. Nie przejmuj się, masz jeszcze (chyba) trochę czasu na dorośnięcie i zdobycie wiedzy. Może za 100 lat ci się uda - nie poddawaj się.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #30 : 2009-03-04, 21:08:27 »

Właściwie również osoby wyłudzające podanie informacji z utajnionej (prywatnej) korespondencji - z łatwością można podciągnąć pod niejeden art. z Kodeksu Karnego Smile O konsekwencjach narazie nie napiszę.


Opal, dlaczego nazywasz prywatna wiadomosc "utajniona" (utajona). Prywatna wiadomosc to ta, ktora zostala wyslana bezposrednio do Reni. A utaic to mozna prawde.
Renia tej prawdy nie utaila a wrecz odwrotnie ona ja obnazyla.

Przedkladasz forme nad temat, robiac jednoczesnie z tego sprawe kryminalna. Brzmisz jak sedzia okregowy " daj mi delikwenta a znajde dla niego paragraf", zapominajac o meritum.

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #31 : 2009-03-04, 21:24:19 »

Opal, dlaczego nazywasz prywatna wiadomosc "utajniona" (utajona). Prywatna wiadomosc to ta, ktora zostala wyslana bezposrednio do Reni. A utaic to mozna prawde.
Renia tej prawdy nie utaila a wrecz odwrotnie ona ja obnazyla.

Przedkladasz forme nad temat, robiac jednoczesnie z tego sprawe kryminalna. Brzmisz jak sedzia okregowy " daj mi delikwenta a znajde dla niego paragraf", zapominajac o meritum.

Ręce opadają ;(
"dlaczego nazywasz prywatna wiadomosc "utajniona" (utajona)"
Definicja prywatnej wiadomości sama w sobie zawiera informację, że jest ona prywatna (moja) skierowana do innej prywatnej (tylko tej) osoby. Prywatna, czyli niepowszechna, niedostępna dla postronnych.
"A utaic to mozna prawde".       Czyli wg Ciebie nieprawdy nie można utajnić?

"Renia tej prawdy nie utaila a wrecz odwrotnie ona ja obnazyla. "
No właśnie i to jest SKANDALICZNE!!!


Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #32 : 2009-03-04, 21:27:29 »


"Renia tej prawdy nie utaila a wrecz odwrotnie ona ja obnazyla. "


No właśnie i to jest SKANDALICZNE!!!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #33 : 2009-03-04, 21:42:38 »

Opal, faktycznie to Ty sama się obnażyłaś.
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #34 : 2009-03-04, 21:47:36 »

...No właśnie i to jest SKANDALICZNE!!!...

Bo ja wiem? Renia jaka jest to kazdy widzi.  Cool

Mnie u Reni najbardziej podoba sie to ze ma kamery w sklepach, zlapala zlodziejke!!!  Cool
Ma swoich wlasnych "niewolnikow", ktorzy dzieki jej lasce maja co jesc.  Shocked

Nie wiem czy Renia mnie lubi?  Shocked

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #35 : 2009-03-04, 21:50:26 »

renia - wiem, że nie mogę wymagać od ciebie żebyś mnie zrozumiała - nie ten poziom. Twoja rehabilitacja tutaj trochę potrwa i miejmy nadzieję, że jeszcze ktoś, kiedyś napisze do ciebie prywatny list.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #36 : 2009-03-04, 21:59:05 »

Cytuj
Czyli wg Ciebie nieprawdy nie można utajnić?

Mozna Opal, mozna, tego masz przykladow tu na tym forum ....kilka. Np. podszywanie sie pod kogos innego i mowienie bzdur ( nieprawdy) jest utajnieniem nieprawdy,
mozna tez utajnic nieprawde, czyli klamstwo tak, jak to zrobila kodar....utajnila to kim jest......chyba, ze ponownie ktos utajnil klamstwo i napisal do Reni w imieniu Kodar a biedna Kodar o tym nic nie wie.

Takie podszywanie sie pod inne osoby jest jeszcze bardziej skandaliczne niz obnazenie prawdy.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #37 : 2009-03-04, 22:11:10 »

Adamie - sam widzisz co można i na jakim polu zdziałać. Kodar znam z różnych wpisów, w kilku mi podpadła, ale ogólnie nie oceniam jej źle jako człowieka. Pojedyńcze złośliwości nie przekreśliły jej zasług w moim odczycie. Kodar jeszcze nie napisała, nie przeciwstawiła się kalumniom. Czyli na chwilę obecną jesteśmy na poziomie rozmów nijakich. Właściwie teraz mamy skandalistkę i domniemaną ofiarę pomówień reni.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #38 : 2009-03-04, 22:12:27 »

...Twoja rehabilitacja tutaj trochę potrwa...

Opal, to wlasnie cala Ty, kazdego chcesz "rehabilitowac" !  Shocked Shocked Shocked
Jak narazie, dzieki Twojej "rehabilitacji" forum ma problemy,
a wartosciowi forumowicze pisuja gdzies tam ...... !!!  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Tematy dotyczące forum
« Odpowiedz #39 : 2009-03-04, 22:19:42 »

No popatrz, popatrz, a ty ciągle tutaj gnijesz zamiast delektować się świeżym powietrzem oferowanym na innych forach.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.