forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 11:42:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Cera,sińce.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cera,sińce.  (Przeczytany 7079 razy)
marika3
Go


Email
Cera,sińce.
« : 2005-09-06, 16:39:52 »

Witam! Stosuję się do zalecen dr.Głowackiego,a pomimo tego moje problemy z ziemistą, mieszaną cerą, krostkami i sinymi podkówkami pod oczami (powodem nie jest niewyspanie czy stresy) nie kończą się, a nawet nie zmniejszają (. Martwi mnie to. Odżywiam się optymalnie od 3 lat, jem gęste zupy na wywarach, skórki wieprzowe, cielęce, podroby. Przy tym wszystkim często się przeziębiam,a od lipca walczę już z 5. z kolei opryszczką  Sad  Odstępstw w żywieniu u mnie nie ma. Jakie macie Państwo zapatrywania na tego typu sprawy...? Czy prądy selektywne coś by w tym przypadku pomogły?     Z pozdrowieniami Małgosia Smile
Zapisane
kristan
Go


Email
Cera,sińce.
« Odpowiedz #1 : 2005-09-06, 18:13:31 »

Cześc.
Nie wiem,ale tak mi się wydaje,że za powyzsze dolegliwości w takim przypadku może byc "robastwo".Zrób test enzymatyczny krwi,moze to coś wyjasni.Poza tym wydaje mi sie ,ze za dużo jesz.
Pozdro.
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Cera,sińce.
« Odpowiedz #2 : 2005-09-07, 06:45:00 »

Cześć!
Mariko, a ile zjadasz białka? Ja gdy kiedyś zjadałam go za mało to byłam bardziej skłonna na przeziębienia. Przy wątpliwościach możesz się skontaktować z dr. Garbieniem, może jest coś co robisz nie tak, lub są tego inne przyczyny.

Pzdrawiam, Grażyna. Razz
Zapisane
marika3
Go


Email
Cera,sińce.
« Odpowiedz #3 : 2005-09-07, 13:12:23 »

Hmm... białka jem 50-60 g, czasami zdarza mi się więcej, więc może przyczyną jest tutaj właśnie kwestia białka. Dziękuję, skorzystam z porad i zobaczymy jaki będzie tego skutek  Smile    Proszę przy tym również inne osoby o odpowiedzi na postawiony przeze mnie problem.

Pozdrawiam z Warszawy Smile
Zapisane
evosonic
Go


Email
Odp: Cera,sińce.
« Odpowiedz #4 : 2006-01-17, 22:51:09 »

Mariko  metoda mojej Babci  Smile fiołek trójbarwny - znakomite ciekawe w smaku ziółko , pozatym  poruszaj się , pływanie , rower , jogging  ..... no nie wiem co lubisz , ale spoć sie   czasem z wysiłku , złe duszki wyleca z ciebie szybciej niż myslisz  Laughing
troszkę alkoholu też ci nie zaszkodzi  Razz  o kochaniu się nie napiszę  Very Happy Very Happy Very Happy
jeszcze jedno ... zrezygnuj z przetworzonego mięsa - wędlin  , to co jest na rynku jest niejadalne , pozostaje tylko to co jest nieprzetworzone , w miarę  naturalne
Zapisane
marika3
Go


Email
Odp: Cera,sińce.
« Odpowiedz #5 : 2006-01-27, 10:52:47 »

    No ba! Bez ruchu i aktywności nie ma Gosi oczywiście, więc "złe duszki" wyganiam z siebie regularnie  Wink Przetworzonego i naszprycowanego różnymi cudami nie jadam, bo to jest po prostu paskudztwo, co tu dużo pisać, hi hi  Very Happy Hmm... co do bratka, to praktykowałam już jego picie, ale sądzę, że nie zaszkodzi spróbować raz jeszcze, prawda?
   No tak alkoholu akurat nie piję, a co do kochania...  Wink Very Happy

   W każdym razie dzięki za pomocne rady, pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 18 zapytaniami.